رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید اسپیکر

محسن  69
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من اسپیکرم microlab probit super bass m-563  بود که بعد از تقریبا حدود 20 سال بلاخره از کار افتاد به نظرتون چه اسپکیر بگیرم  که مثل همین باشه بلکه بهتر من خودم یه مدل از کریتیو مد نظر دارم  SBS-A60 به نظر شما چه طوره برای مثلا بازی کارهای عادی مثل فیلم موزیک مثل اسپیکر قبلی خودم قدرت داره کیفیت صداش اینا 

با تشکر 

ویرایش شده توسط محسن 69
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

اسپیکر قبلی شما به دلیل استفاده از قطعات صنعتی و کیفیت بالا عمر خوبی داشته ولی کیفیت خوبی نداشته کاملا معمولی هست این مدل اسپیکر.

شما بفرمایید بودجتون در چ حدیه که بشه راهنمایی کرد.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

اسپیکر قبلی شما به دلیل استفاده از قطعات صنعتی و کیفیت بالا عمر خوبی داشته ولی کیفیت خوبی نداشته کاملا معمولی هست این مدل اسپیکر.

شما بفرمایید بودجتون در چ حدیه که بشه راهنمایی کرد.

سلام  والا اره میگم 20 سال کار کرد  در ضمن حتی تو اساس کشی که داشتیم افتاد زمین  که کلیدهاش اینا خورد شد اما بازم هنوز کارشو میکرد که بلاخره دیگه  بعد از تقریبا 1 سال از اون موضوع  تسلیم شد  همین چند روز پیش  والا  یه چیزی میخوام که در حد همین باشه کیفیتش یا بلکه بهتر باشه هم که بهتر  نمیخوام زیاد خرج کنم  والا همین اسپیکر خودم کیفیتش خوب بود  بدک نبود یه چیزی باشه که هم تو بازی اوکی باشه صدای با کیفیت شفاف بده هم تو فیلم اهنگ ها اینا 

ویرایش شده توسط محسن 69
لینک به دیدگاه

کسی نیست راهنمایی کنه قیمت ها داره ثانیه ای میره بالا منم اسپیکر نیازم   یه اسپیکر خوب با کیفیت که صداها رو شفاف پخش کنه و یه باس خوبی هم داشته باشه  پیشنهاد بدین  البته ارزون  2.0 هم باشه 2.1 بود مشکلی نی

لینک به دیدگاه

بین این Genius SP-U115 و Genius SP HF160و Exon E006 Speaker و Creative SBS A60 Speaker  

کدوم از این ها بهترین کیفیت صدا شفافیت داره به همراه باس قوی ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

هزینه ای که مد نظر دارید چقدره ؟ 

اگرصدای گرم و دلنشین و واضح با جزئیات کامل میخواید داشته باشید با توجه به قیمت و کیفیت قطعا بوکشلف های ادیفایر بهترین گزینه ست .

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mrezaee گفته است :

درود دوست عزیز

هزینه ای که مد نظر دارید چقدره ؟ 

اگرصدای گرم و دلنشین و واضح با جزئیات کامل میخواید داشته باشید با توجه به قیمت و کیفیت قطعا بوکشلف های ادیفایر بهترین گزینه ست .

والا این  مدل های که این بالا دادم به نظر شما چه طوره هزینه هم نمیخوام زیاد بکنم نهایت تا 100 تومن  بین این مدل ها که این بالا دادم موندم  کدوم از همه بهتره ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...