رفتن به مطلب

فروش گوشی سونی صفر آک زیر قیمت بازار ( خرید قبلی)

Recommended Posts

سلام دوستان همانطور که از عنوان تاپیک مشخصه ۱ عدد گوشی سونی مدل ایکس زد پریمیوم رنگ کروم ( نقره ای) موجود است 

Sony  XZ Premium 

قیمت روز در فروشگاهای اینترنتی

http://www.digionline.ir/Product/Xperia-XZ-Premium-4K-HDR--اکسپریا-ایکس-زد-پرمیوم/63179

دوستان گوشی به صورت صفر و کارنکرده هست کد رجیستر رو کارتن درج شده و به محض گذاشتن سیمکارت میتونین اونو به نام خودتون ثبت کنید.

قیمت فروش فقط  ۳۱۹۹۰۰۰ گوشی چون خرید قبلی هست و بنده پول لازمم  این قیمت گذاشتم 

لینک مشخصات https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/sony_xperia_xz_premium-ampp-8593.php

دوستان دقت کنید گوشی کارکرده نیست صفره 

اعتماد سازی از طریق دوست عزیز جناب rai30 از بچه های فعال بازارچه فروم انجام میشه اول ارسال ندارم.

یه فرصت عالی برای سونی بازان عزیز

فروش در فروم همسایه و خارج از فضای مجازی در حال جریانه

IMG_۲۰۱۸۰۷۰۲_۱۱۳۵۰۳.jpg

IMG_۲۰۱۸۰۷۰۲_۱۱۳۴۴۲.jpg

IMG_۲۰۱۸۰۷۰۲_۱۱۳۳۲۳.jpg

IMG_۲۰۱۸۰۷۰۲_۱۱۳۳۱۱.jpg

IMG_۲۰۱۸۰۷۰۲_۱۱۳۳۴۵.jpg

IMG_۲۰۱۸۰۷۰۲_۱۱۳۴۱۹.jpg

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر محترم?

دوستان واقعا این گوشی فوق الاده اس بنده خودم سال پیش خریدمش

واقعا از استفاده ازش لذت بردم. رنگ ها بسیار واقعی و روشن. 

دارای سه حالت مختلف رنگ صفحه نمایش که تو سری های قبلی گوشی سونی هم بوده. 

کیفت صفحه نمایش رو حالت فوق شفاف مثال زدنی نیست?

کیفیت دوربین خارق‌العاده اس و همون چیزی که انتظارشو دارید به شما میده. کاملا راضی کننده اس. اما بنده خودم اون زمان دوربین نوت 8 رو بیشتر میپسندیدم. 

باتری با توجه به کیفیت صفحه نمایش 4k حیرت انگیزه. خیلی خوب شارژ نگه میداره. 

انتن دهی و سریعت اینترنت باورنکردنی از سونی توقع یه همچین انتن دهی و سرعتی هیچوقت نداشتم. مطمئنم که این یه شاهکار تو گوشی های سونی. 

وقتی تو دستتون میگیرد کاملا حس یه تلفن لوکس رو بهتون میده. فقط کمی بزرگه. ابعادش تقریبا اندازه نوت 8

اونقدر که میگن سنگین نیست. پسندیدن ظاهرش نسبت به سلیقه متفاوته. اما بنده خیلی از ظاهر و ساختش خوشم اومد. قطعات بکار رفته درش خیلی با کیفیت هستش. از سونی یه همچین چیزی کاملا انتظار میره. 

و اما بحث اصلی،عملکرد و سرعت گوشی. 

اینو بدون اقرار میگم. زمانی که s9 و ایفون x و 8 نیومده بود این گوشی از همه نظر حریف های خودش رو از جمله s8 و s8+و نوت 8 و HTC U11 و oneplus 5 و..... در بازی و اجرای سریع اپ و روون بودن شکست میداد. یعنی کلا یه چیز دیگه هست. بهترین کانفینگی که برای Adreno 540 و snapdragons 835 وجود داره فقط فقط روی این گوشی هستش. میتونید حتی برید تست ببینید مقایسه عملکرد این گوشی در مقابل گوشی های پرچمدار ببینید. اصلا شوکه میشد. البته اینم که یکی از بهترین پرچم دارای سونی. 

خلاصه بگم که از همه نظر تأمین و کاملا رضایتتون رو جلب میکنه. 

استارتر هم قیمت خیلی خوبی با توجه به قیمت فروشگاه های مختلف که الان این گوشی رو میفرشن زده. 

البته من تو ارزونی خریدم کِیفشم بردم. 

ببخشید طولانی شد. 

به هر حال تو این وضعیت خرابی قیمت و... از این گوشی در این رنج قیمتی که استارتر زد بهتر پیدا نمیکنید. 

از خریدش پشیمون نمیشید. 

موفق باشید  

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

همه چیش خوبه اما کاش سونی یه کم طراحیه گوشی ام دقت کنه حاشیه هارو کم کنه 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

اگر به توافق نرسیدین منم هستم

یه پیام بدید لطفا

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، rayan54080 گفته است :

اگر به توافق نرسیدین منم هستم

یه پیام بدید لطفا

زیر خاکی نیار بالا دوست عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...