رفتن به مطلب

ماینر ها؛لطفا سیستم هاتون رو خاموش کنید وضعیت برق کشور بحرانیه!

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، testaccount گفته است :

به نظر میاد شما نمیدونید معنی دقیق جهان اول و دوم و سوم چیه، پیشنهاد می کنم یه مطالعه در ویکیپدیا داشته باشید، این موضوع به رفاه و وضعیت معیشتی مردم مربوط نمیشه.  آذربایجان هم جهان دوم به حساب میاد به دلایلی که اگر کامل مطالعه کنید ذکر شده.

بابا اصلا جهان دوم . بحث سر اینه که با قدمت چند هزار سالمون از آذربایجان و ترکیه ای که زمانی جزئی از ایران بودند عقب افتادیم .من نمیدونم چی شده به این روز افتادیم

من خودم بشخصه زندگی در کویت و امارات رو به مثلا دانمارک ترجیح میدم  شاید جهان سوم باشن ولی پول کویت گرونترین ارز دنیاست و امارات مرکز سرمایه گذاری های کل دنیا در حال حاضر . تضمین سود و برگشت سرمایه در دوبی اینقدر بالا و سریع هست که تو یه دهه آینده کمتر جایی تو دنیا به گرد پاش میرسه ...

در مورد قطعی های برق هم بگم که تا وقتی به سوریه و لبنان برق مفتی و مجانی بدیم وضع بهتر از این نمیشه . سایت توانیر زده که برق رو صادر میکنیم ولی شما تصور کنید حتی 1% اگه پولی بگیره از اینا . اونا زیر کولر باشن ولی بلا نسبت به درک ملت خودش اینجا هلاک بشن ، کارگاهها بخوابه ، مرغ فروشی ها و قصابی ها لوازمشون فاسد بشن ، آبها قطع بشه و ... خودم طبقه 11 میشینم یه بار مجبور شدم پیاده بیام پایین و برگردم بالا . واقعا هلاک شدم . حالا شما واقعا تصور کن تو این حین تو همسایگی من یه خانم مسن دچار حمله قلبی بشه 115 چطور بیاد بالا و اینو چطور منتقل کنن پایین 

البته وضع بدتر از اینا ست . مردم یه منطقه ای از کرمان بدلیل فقر و بدبختی نون و یونجه میخورن اونوقت مسئولین جمهوری اسلامی 3 وعده غذا با کلیه متخلفات به مردم نوار غزه میده . البته به امید خدا و توکل بر مسئولین روسیه ای داریم از سوریه میکشیم بیرون . روسیه داره با اسرائیل و آمریکا در مورد خروج ایران از سوریه مذاکره میکنه و انشالله کمتر از یه هفته به نتیجه میرسه و اونوقت شاید یه کم بفکر ملت خودمون بیوفتن . اینا چیزایی هست که متاسفانه هیچ وقت تو صدا و سیمای ایران رسانه ای نمیشه خیلی ولی رقصیدن مائده چیزیه که رده اول و مهم برای مسئولین صدا و سیماست 

لینک به دیدگاه

خبرو دیدید؟!

میگفت کارگرای افغانی صف کشیدن که از ایران برن

چون دیگه پول ایران انقدر بی ارزش شده که صرف نداره بمونن?

انشاالله در اینده نزدیک ما ایرانیا میریم افغانستان برا کارگری

گهی پشت به زین و گهی زین به پشت?

وطنم ای شکوه پا برجاااا

لااقل بزن فقط در جاااا

نریم به عصر نئاندرتال هاااا?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

بابا اصلا جهان دوم . بحث سر اینه که با قدمت چند هزار سالمون از آذربایجان و ترکیه ای که زمانی جزئی از ایران بودند عقب افتادیم .من نمیدونم چی شده به این روز افتادیم

من خودم بشخصه زندگی در کویت و امارات رو به مثلا دانمارک ترجیح میدم  شاید جهان سوم باشن ولی پول کویت گرونترین ارز دنیاست و امارات مرکز سرمایه گذاری های کل دنیا در حال حاضر . تضمین سود و برگشت سرمایه در دوبی اینقدر بالا و سریع هست که تو یه دهه آینده کمتر جایی تو دنیا به گرد پاش میرسه ...

در مورد قطعی های برق هم بگم که تا وقتی به سوریه و لبنان برق مفتی و مجانی بدیم وضع بهتر از این نمیشه . سایت توانیر زده که برق رو صادر میکنیم ولی شما تصور کنید حتی 1% اگه پولی بگیره از اینا . اونا زیر کولر باشن ولی بلا نسبت به درک ملت خودش اینجا هلاک بشن ، کارگاهها بخوابه ، مرغ فروشی ها و قصابی ها لوازمشون فاسد بشن ، آبها قطع بشه و ... خودم طبقه 11 میشینم یه بار مجبور شدم پیاده بیام پایین و برگردم بالا . واقعا هلاک شدم . حالا شما واقعا تصور کن تو این حین تو همسایگی من یه خانم مسن دچار حمله قلبی بشه 115 چطور بیاد بالا و اینو چطور منتقل کنن پایین 

البته وضع بدتر از اینا ست . مردم یه منطقه ای از کرمان بدلیل فقر و بدبختی نون و یونجه میخورن اونوقت مسئولین جمهوری اسلامی 3 وعده غذا با کلیه متخلفات به مردم نوار غزه میده . البته به امید خدا و توکل بر مسئولین روسیه ای داریم از سوریه میکشیم بیرون . روسیه داره با اسرائیل و آمریکا در مورد خروج ایران از سوریه مذاکره میکنه و انشالله کمتر از یه هفته به نتیجه میرسه و اونوقت شاید یه کم بفکر ملت خودمون بیوفتن . اینا چیزایی هست که متاسفانه هیچ وقت تو صدا و سیمای ایران رسانه ای نمیشه خیلی ولی رقصیدن مائده چیزیه که رده اول و مهم برای مسئولین صدا و سیماست 

خوشا به حال اونا ، نموندن و ندیدن وضعیت الان ما رو و خوشا به حال بچه هاشون که از این همه استرس و بدبختی جدا هستن ، خدا بهشون لطف کرد

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/11, 15:02:04، bl4ck گفته است :

من حتی لامپ هارو الکی روشن میزارم

و دوست دارم حسابی برق مصرف بشه

چون اینجا ایرانه وقتی کسی رعایت نکنه منم به این چیزا اهمیت نمیدم

بزار بحرانی تر بشه فک نکنم از قضیه ارز بحرانی تر هم وجود داشته باشه

سلامت باشی همطون :)
الکی نیست که ما ایران شدیم و سوژه خنده کلی ملت !
با وجود کسایی مثل شما تو کشور انتظار بیشتر از این هم نمیره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان یه چند روزی بود از قطعی برق راحت شده بودیم باز از دیروز شروع شد!

وضعیت دوستان دیگه چیه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

وضعیت دوستان دیگه چیه؟

برا ما هر روز بوده و هست

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

https://www.economist.com/content/global_debt_clock

http://www.usdebtclock.org

دوستان اینو نگاه کنید

مثلکه راس میگن اقتصاد امریکا در حال فروپاشیه

امریکا بیشتر از 60 هزار میلیارد دلار بدهی داره!!!!!!!!!!!!

و جالب اینکه ایران جز اون قرمز ها نیست

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

وضعیت دوستان دیگه چیه؟

برای ما چون هوا کمی خنک شده قطعی برق کمتر شده. ما اواخر هر روز دو بار قطعی داشتیم اما الان به یک بار تبدیل شده. البته قبلا مرکز شهر هم یک بار قطع می شد که الان دیگه قطع نمی شه. 
هر چند استان ما سه برابر حد مصرفش برق تولید می کنه و این مازاد رو به استان های دیگه میده اما قطعی هم میده. البته از این قضیه ناراحت نیستیم و نباید هم باشیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...