رفتن به مطلب

ماینر ها؛لطفا سیستم هاتون رو خاموش کنید وضعیت برق کشور بحرانیه!

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 47 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

والا اطلاعات زیادی تو این زمینه ندارم قصد تهیه کولر رو هم دارم شنیدم میگن کولر سلولزی خوبه و مصرف کمی داره و سرمایش بیشتر از آبی. حالا نمیدونم چی بگیرم کلا.

سلولوزی خوبه و مقدار الودگی قارچی هم که تولید میکنه کمتره ولی اگه محل سکونتتون جایی هست که اب رسوب و اهک زیادی داره کلا بی خیالش شید چون هر سال مجبورید سلولوز هارو عوض کنید و قیمتش هم بالاس

همینطوری حالت نرمالش باید هر سه سال یبار عوض بشه که فکر کنم الان هزینه تعویض بالای 200 هست!البته 5هزار رو منظورم هست

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

سلولوزی خوبه و مقدار الودگی قارچی هم که تولید میکنه کمتره ولی اگه محل سکونتتون جایی هست که اب رسوب و اهک زیادی داره کلا بی خیالش شید چون هر سال مجبورید سلولوز هارو عوض کنید و قیمتش هم بالاس

همینطوری حالت نرمالش باید هر سه سال یبار عوض بشه که فکر کنم الان هزینه تعویض بالای 200 هست!البته 5هزار رو منظورم هست

اره رسوب که عملا سنگ مایع از شیر میاد بیرون.

پس کولر گازی بگیرم. چه مدلی؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/11, 20:47:49، bl4ck گفته است :

دادا

بیش از 90 درصد اب تو کشاورزی مصرف میشه چرا کسی نمیاد جلوی کاشتن هندوانه رو بگیره؟ بعد گیر دادن به مصارف خانگی

الان ماینر ها باعث این وضعیت شده؟ پارسال چی ؟ 3 سال پیش هم ماینینگ بود؟

سه سال پیش وضعیت طوری شده بود که حتی البرز به مشکل اب خورده بود استانی که معمولا کمتر به مشکل اب خورده تا الان

مشکل معیشت هم به خاطر کشاورزی و خروج کلی ارز بر اثر واردات مواد کشاورزیه  ،‌ باید کشاورزی همه جا قطره ای بشه !! 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

آ مُچِتو گرفتم ،دیدی خودتم صرفه جویی نمیکنی و فقط گیر دادی به ماینرا؟!! شما به جا اینکه بری زیر پتو ، دما رو طوری تنظیم کن که هوای خونه معتدل بشه که هم برق کمتری مصرف کنی و هم نخوای بری زیر پتو!!1f609.png

داداش ۲۴ جوریه خاموش کنی گرم میشه برای همین تا صب میذارم روشن باشه??

بعد دمای ۲۴ صرفه جویی نیست پس دمای چن صرفه جوییه؟؟ ۳۰؟؟???

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

داداش ۲۴ جوریه خاموش کنی گرم میشه برای همین تا صب میذارم روشن باشه??

بعد دمای ۲۴ صرفه جویی نیست پس دمای چن صرفه جوییه؟؟ ۳۰؟؟???

من متوجه نشدم آخر شما رو 24 میزاری یه بار میری زیر پتو یه بار گرمت میشه؟! آخرش سردت میشه یا گرمت میشه ؟! اینم شد دقیقا حکایت همون بابا که میگفت بیرون میزارم سردت میشه و  ...?

آقا من هیچ نظری راجع به دمای صرفه جویی اعلام نکردم و شما خیلی حساس شدید ؟! اصلا هرچی شما دوست دارید ، مثلا 20 خوبه؟?

من خودم به شخصه تمام پست هایی که تو این تاپیک دادم همه در دمای هوای اتاق بالای 35 تا 40 درجه بدون هیچ گونه وسیله سرمایشی بودند و اعتراضی هم به کسی نکردم؟!?

دوست عزیز در کل قصد بدی نداشتم و خواستم کمی جََوِ فان به تاپیک داده باشم ، امیدوارم به دل نگیرید؟!?

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AminA گفته است :

داداش طرف تو دمای 60درجه داره بیل و کلنگ میزنه شما میگی رو 30درجه خوابت نمیبره. حداقل قبل تاپیک زدن خودت یک تستی واسه صرفه جویی میزدی1f602.png

آقای برادر خود اداره برق گفته کولرو بذارین رو ۲۲ صرفه جویی شه من میذارم رو ۲۴??

بعدشم حواستون هست کولر روشن ترموستاتش کار میکنه دمای اتاق برسه ۲۴ درجه دیگه کار نمیکنه دیگه؟???

در 56 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

من متوجه نشدم آخر شما رو 24 میزاری یه بار میری زیر پتو یه بار گرمت میشه؟! آخرش سردت میشه یا گرمت میشه ؟! اینم شد دقیقا حکایت همون بابا که میگفت بیرون میزارم سردت میشه و  ...1f601.png

آقا من هیچ نظری راجع به دمای صرفه جویی اعلام نکردم و شما خیلی حساس شدید ؟! اصلا هرچی شما دوست دارید ، مثلا 20 خوبه؟1f609.png

من خودم به شخصه تمام پست هایی که تو این تاپیک دادم همه در دمای هوای اتاق بالای 35 تا 40 درجه بدون هیچ گونه وسیله سرمایشی بودند و اعتراضی هم به کسی نکردم؟!1f612.png

دوست عزیز در کل قصد بدی نداشتم و خواستم کمی جََوِ فان به تاپیک داده باشم ، امیدوارم به دل نگیرید؟!1f490.png

نه ببینین اگر من کولرو بذارم رو ۲۴ و خاموش کنم در شرایط کلی گرم میشه؛حالا من میرم زیر پتو کولرو خاموش نمیکنم که گرم نشه?

اداره برق گرگان بنر زده بذارین رو ۲۲ بنرشم خواستید میفرستم!(اگر هنوز اونجا تو خیابون باشه عکس میگیرم)

خوب داداش درسته قراره صرفه جویی کنیم؛قرار نیست خودمونو هلاک کنیم که! طبق گفته تلویزیون هرکس اگر ۱۰٪ صرفه جویی کنه قحطی های برق کلا تموم میشه! خوب شما هم در حد همون ۱۰٪ بکن دیگه نه در اون حد که شر شر عرق بریزی?

خواهش میکنم برادر چند صفحه قبل پست هایی راجب باغبونی هم بود که پاک شد ظاهرا!!

لینک به دیدگاه

نزن اون فیوز رو قرمساق...

تو خونه شاید یه مریضی باشی جونش به دستگاه بنده 

آخه از قبل اطلاع هم نمی‌دی گور بگور شده

?

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

1f621.png

جالبه موقعی هم فیوز رو میزنه که فیوز خودت هم باهاش میپره

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

نزن اون فیوز رو...

1f621.png

ادبیات برادر!!

در 5 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

داستان چیه دوستان؟؟??

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

داستان چیه دوستان؟؟1f610.png1f610.png

فکر کن در حال تعمیر پاور هستی برق میره و خازن های ورودی هم شارژ هستند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

1f621.png

راس ساعت ۱۴ برق قطع میشه

پاسخ مسئولین : قطعی برق به علت مصرف بالا می باشد و قطعی برق (به صورت برنامه ریزی شده) نداریم !

راس ساعت ۱۵ پارازیت شروع می‌شود (البته کلا هست در تهران، ولی از ساعت ۱۵ تا ۲۴ رسما هیچ شبکه ای نداریم)

پاسخ مسئولین : هیچ ابزاری برای پارازیت نداریم

چرا اینهمه  نوزاد ناقص الخلقه  زیاد شده

چرا اینقدر سقط جنین زیاد شده

حالا ما آدم بزرگها به درک !

لینک به دیدگاه

اقا ماینینگ کنید

کولر هرچه لامپ و ... نمیدونم دارید استفاده کنید حالشو ببرید

صرفه جویی کیلو چنده

وقتی که یه عده کاخونه دار و تولیدی دارن صد ها و هزاران برار ماها استفاده میکنن  گناه ما چیه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

راس ساعت ۱۴ برق قطع میشه

پاسخ مسئولین : قطعی برق به علت مصرف بالا می باشد و قطعی برق (به صورت برنامه ریزی شده) نداریم !

راس ساعت ۱۵ پارازیت شروع می‌شود (البته کلا هست در تهران، ولی از ساعت ۱۵ تا ۲۴ رسما هیچ شبکه ای نداریم)

پاسخ مسئولین : هیچ ابزاری برای پارازیت نداریم

چرا اینهمه  نوزاد ناقص الخلقه  زیاد شده

چرا اینقدر سقط جنین زیاد شده

حالا ما آدم بزرگها به درک !

به نظر من  ارسال پارازیت   باید   توسط  مجلس  و قانونگذاران  در مجلس  رسما ممنوع بشه

شخصا اعتقاد دارم   ،   باید  قوانین  محکمی برای  جلو گیری  از  ارسال  پارازیت  در  مجلس  توسط  قانونگذاران  وضع بشه

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ASTS گفته است :

با کولر گازی اشنایی ندارم ولی من زیاد دیدم ال جی میگیرن و راضی هستن

فقط به خاطر قیمتش مارک متفرقه نخر که عذابه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، bl4ck گفته است :

اقا ماینینگ کنید

کولر هرچه لامپ و ... نمیدونم دارید استفاده کنید حالشو ببرید

صرفه جویی کیلو چنده

وقتی که یه عده کاخونه دار و تولیدی دارن صد ها و هزاران برار ماها استفاده میکنن  گناه ما چیه

ای بابا یکی اینو بگیره از تایپیک بنش کنه هرچی میریسیم میاد پنبه میکنه!!

در 1 ساعت قبل، farhadii گفته است :

به نظر من  ارسال پارازیت   باید   توسط  مجلس  و قانونگذاران  در مجلس  رسما ممنوع بشه

من  خودم  ماهواره ندارم  ،   و  با  پارازیت  مخالفم

شخصا اعتقاد دارم   ،   باید  قوانین  محکمی برای  جلو گیری  از  ارسال  پارازیت  در  مجلس  توسط  قانونگذاران  وضع بشه

کنکور الان ۳-۴ ساله قانون شده نباید برگزار بشه ولی میبینین دیگه!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

یعنی چی پارازیت وجود نداره1f610.png1f610.png

یعنی رسیور همسایمون خودش الکی یهو تصمیم میگیره یه شبکه ای رو تو یه ساعت های خاص در یک مناسبت های خاصی مثلا اینکه ملت ریختن تو خیابون و... نگیره؟؟؟1f610.png1f610.png1f610.png

نه شما متوجه نشدی پارازیت هست

بحث سر مضرات پارازیت برا سلامتی هست

وگرنه خودشونم که میگن پارازیت میفرستیم

لینک به دیدگاه

کسی قابلمه ی همسایه را برای پختن غذا برای میهمانان امانت گرفت، فردا که صاحب قابلمه برای پس گرفتنش مراجعه کرد و گفت قابلمه ای را که برای پختن شام دیشب میهمانانتان امانت گرفتید  پس دهید، پاسخ شنید:

اول. دیشب میهمانان ما خامخوار بودند.

دوم ما دیشب میهمان نداشتیم.

سوم ما از شما قابلمه نگرفتیم.

چهارم قابلمه ی شما را برای مربا گرفتیم نه شام.

پنجم ما اصلا همسایه ی شما نیستیم.

ششم چرا به مقدسات توهین می کنی؟ بزنگم پلیس بیاید؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ASTS گفته است :

اگر خواستی کولر ابی تو این مناطق استفاده کنی تو مدار ورودی ابت یک مسیر دوم در ورودی که شن گیر و سختی گیر به همراه دو شیر اب که دو سمت انها هست( انجام راحت تر سرویس، تعویض و نگهداری و عدم برگشت اب) قرار بده که حجم این مشکل کم بشه

همسایه ما داره این کولر رو، از لحاظ باد و بازدهی بهتر از کولر ابی هست ( البته تمام شرایط نگه داری کولر ابی مثل داشتن سایه بان و سرویس و نگه داری جهت بازدهی بهتر رو داره) ولی همانطور که دوستان گفتن، اگر رسیدگی نشه رسوبش بازدهی اش رو می یاره پایین.

طرح ساده ها الان سمت ما مشکلش بیشتر شکل ساخت پوشال و عدم رعایت ابعاد و توزیع حجم پوشال هستش که  باعث کاهش بازدهی می شه. 

در 9 ساعت قبل، ASTS گفته است :

ببین موقعی که برق می ره وضعیت ولتاژ چطوریه، افت ولتاژ شدید رخ می ده یا نه. چون سمت من تا زیر 200 هم میره و  امپر بیشتر می کشه باعث پریدن  فیوز میشه.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

ای بابا یکی اینو بگیره از تایپیک بنش کنه هرچی میریسیم میاد پنبه میکنه!!

کنکور الان ۳-۴ ساله قانون شده نباید برگزار بشه ولی میبینین دیگه!

دادا هدفم تخریب نبود که حقیقت رو گفتم

ببین ما کاربران اینترنتی در مقایسه با بقیه مصرف کنندگان جامعه اصلا عددی حساب نمیشیم

شما بهتره یه سر بری شهرک های صنعتی ببینی کیا دارن باعث کمبود برق میشن

حالا مثلا من خودم و یا شما و یا بقیه اصلا با دوتا ریگ ماین کنیم و یا نکنیم تاثیری توی این وضعیت نداره مشکل از جای دیگست

مثلا چند تا جوشکار تو یه شهر هستن و در اوج مصرف برق دارن با نهایت توان جوش کاری میکنن؟وقتی هم برق قطع بشه 7 پشت حکومت رو به فحش میکشن درحالی که خودشون باعث این وضع میشن

لینک به دیدگاه

فکر کنم یکسری از بچه ها برای صرفه جویی فروم نمیان

در 2 ساعت قبل، zed2 گفته است :

ببین موقعی که برق می ره وضعیت ولتاژ چطوریه، افت ولتاژ شدید رخ می ده یا نه. چون سمت من تا زیر 200 هم میره و  امپر بیشتر می کشه باعث پریدن  فیوز میشه.

باشه امروز چک میکنم.

لینک به دیدگاه

این تایپیک کلا  ازاول تا اخر کج بالارفته 

بحث سر کمبود برق و مصرف ماین وکارخونه نیست هرکی هرچی تا جلو چشمش میبینه بهاد تحمیل کنه

کارخونه  ها طبق مصرف قبل مصرف میکنن ختی کمتر هم شده الان !! بخاطر وضع کساد بازار .

خونه ها مشکل سازهستن !!

برق کلی منطقه براساس یک میزان و خط و ترانس  تخمین زده راه اندازی شده . حالا تعداد این خونه ها و واحدها سرخود اضافه شده . ولی خط وکابل و ترانس جدید به اون منطقه اضافه نشده .وفقط شهرداری پول  بابت جواز گرفتنو بین یکسریا که عوارض و ... چیزهای اصولی هست کم وزیاد تقسیم کرده .ومثلا 50% بقیشو  دیگه .نیومدن خط برق رسانیو‌ تقویت کنن .پول اضافه خرج فلان وفلان . درصدی هم که همیشه برسه به  مصارف  اسلامی و تبلیغات اسلامی منطقه ای و...

این چیزا بشه و بخور بخور

مشکل مصرف بیش از حد تخمین زده شده خونه هاست که الان به اوجش رسیده .ونه ترانس وفیوزها و مدارهاشون جواب نمیده 

مسئولیت این نابسامانی مستقیما پای شهرداری  واداره برق مناطق هست که درست واصولی برنامه ریزی نکردن وزیر ساخت سازی نکردن  و بودجشونو خرج چیزای دیگه کردن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

این تایپیک کلا  ازاول تا اخر کج بالارفته 

بحث سر کمبود برق و مصرف ماین وکارخونه نیست هرکی هرچی تا جلو چشمش میبینه بهاد تحمیل کنه

کارخونه  ها طبق مصرف قبل مصرف میکنن ختی کمتر هم شده الان !! بخاطر وضع کساد بازار .

خونه ها مشکل سازهستن !!

برق کلی منطقه براساس یک میزان و خط و ترانس  تخمین زده راه اندازی شده . حالا تعداد این خونه ها و واحدها سرخود اضافه شده . ولی خط وکابل و ترانس جدید به اون منطقه اضافه نشده .وفقط شهرداری پول  بابت جواز گرفتنو بین یکسریا که عوارض و ... چیزهای اصولی هست کم وزیاد تقسیم کرده .ومثلا 50% بقیشو  دیگه .نیومدن خط برق رسانیو‌ تقویت کنن .پول اضافه خرج فلان وفلان . درصدی هم که همیشه برسه به  مصارف  اسلامی و تبلیغات اسلامی منطقه ای و...

این چیزا بشه و بخور بخور

مشکل مصرف بیش از حد تخمین زده شده خونه هاست که الان به اوجش رسیده .ونه ترانس وفیوزها و مدارهاشون جواب نمیده 

مسئولیت این نابسامانی مستقیما پای شهرداری  واداره برق مناطق هست که درست واصولی برنامه ریزی نکردن وزیر ساخت سازی نکردن  و بودجشونو خرج چیزای دیگه کردن 

موافقم ، یادمه تو کره جنوبی یکبار 2 ساعت برق رفت  وزیرش استعفا داد ، تو ژاپن قطار 7 ثانیه دیر میکنه مسئولینش به صورت رسمی عذرخواهی میکنن اینجا هر گندی بالا میاد تقصیرش مدیران بیسواد و سهمیه ای هستن که الکی اونجا نشستن و تا بمیرن یا اختلاص چندصد میلیاردی نکنن ول کن نیستن و همیشه تقصیرو گردن عوامل خارجی ، بدحجابی ، مردم و غیره میکنن !

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

و همیشه تقصیرو گردن عوامل خارجی ، بدحجابی ، مردم و غیره میکنن !

و تلگرام و رژیم صهیونیستی البته!

لینک به دیدگاه

دقتم کرده باشید وقتی برق میره یه احساس جالب به ادم دست میده انگار سبک شدی

خدا ازشون نگذره این همه سرطان و بدبختی به خاطر همین پارازیت هاست 

منطقه ای که خودشون زندگی میکنن صددرصد اب با فشار بالا برق بدون هیچ نوسان و اون منطقه کلا هیچ پارازیتی نیست

ولی مای بدبخت...

لینک به دیدگاه

قبلنا میومدن توی تبلیغاتشون  میگفتن اگه برق و درست مصرف نکنید برق دیگه نیست و تموم میشه و از این حرفا ما هم که بچه بودیم و خیلی از مردم هم اطلاعات درست و حسابی نداشتند باورمون میشد برق تموم میشه حالا خوبه میفهمیم که برق یه منبع بی نهایت داره که همین بقل گوشمونه ولی به علت اینکه یه سری از  مردم اونور دنیا  خونه ندارن یا چند تا بنده خدای دیگه نیاز دارن که ماشین های آنچنانی سوار بشن و توی خارج از کشور خوشگذرونی کنن نمیتونیم از این منبع بزرگ استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...