رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام بر دوستان و همراهان گرامی

لطفا چندتا سایت و یا کانال فروش اکانت های هکی ps4معرفی کنید که قیمتهاشون مناسب و پایین باشه

و اینکه در مورد این اکانت ها هر اطلاعات یا هشداری دارید لطفا بفرمایید و توضیح بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

کلا اکانت ضرر خالصه 

الان اکانتی که god of war توش باشه ۱۰۰ به بالا‌ می‌دن در حالی که واسه خودشون عملا مفته

و از طرفی اکانت هکی خطر قفل و‌بن دارن و ممکنه فردای خرید شما بازی قفل بشه

معمولا هم سایت های فروشنده اکانت گمنام هستند و‌اعتمادی به تحویل اکانت نیست

دانلود بازی ها هم هزینه بر هست و به قیمت نهایی اضافه کنید

در موارد متعدد خرید دیسک و فروشش پس از اتمام بازی‌ به صرفه تره

لینک به دیدگاه

این کانال ها خوبه

https://t.me/PSNAX

https://t.me/PersianGulf1990

.............................................................

در جواب این دوستمون هم باید بگم این اکانت ها بن شدن نداره نهایت اتفاق اینه که بازی قفل میشه.قفل شدن بازی هم میشه با چند تا کار ازش جلوگیری کرد.دانلود بازی هم که اگر شاتل و اسیاتک باشید رایگان دانلود میکنید و خیلی راحت خودتون میریزید که هیچ کاریم نداره.قصدم از این پیام طرفداری کردن از این مدل خرید نیست و من خودم هکر نیستم ولی با توجه به قیمت بازی ها شاید فعلا تنها راه حل باشه

لینک به دیدگاه

سلام

بازی هکس از لحاظ اقتصادی خیلی بصرفس با وضع الان

نکات مهم برای نصب و اطللعات اولیه

اگر بعد نصب بازی به نت وصل نشید تا همیشه بازی اوکی میمونه اگرم وصل نت بشین بدترین حالت قفل شدن بازی هسش از صاحب اکانت اصلی به سونی شکایت کرده باشه

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، nima_zeus گفته است :

این کانال ها خوبه

https://t.me/PSNAX

https://t.me/PersianGulf1990

.............................................................

نهایت اتفاق اینه که بازی قفل میشه.قفل شدن بازی هم میشه با چند تا کار ازش جلوگیری کرد.

چطور میشه جلوگیری کرد؟

لینک به دیدگاه

اکانت های کوچیک بخرید با تعداد بازی کم .مثلا اگر god4 رو میخواید یک اکانت بگیرید که این فقط توش باشه چون اکانت هایی که بازی زیاد داره صاحب اکانت معمولا گیمر و رمز اکانتش رو سریع عوض میکنه و بازی لاک میشه.بهتره تا موقعی که بازی تموم نشده نت رو وصل نکنید.وقتی تموم شد وصل بشید و بازی جدید بریزید که اگر هم لاک شد مشکلی نباشه.کلان اکانت ها شانسی.من الان یک اکانت دارم ماله 1 ساله پیش هنوز لاک نشده ولی داشتم اکانتی که اولین بار که وصل شدم به نت لاک شده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nima_zeus گفته است :

اکانت های کوچیک بخرید با تعداد بازی کم .مثلا اگر god4 رو میخواید یک اکانت بگیرید که این فقط توش باشه چون اکانت هایی که بازی زیاد داره صاحب اکانت معمولا گیمر و رمز اکانتش رو سریع عوض میکنه و بازی لاک میشه.بهتره تا موقعی که بازی تموم نشده نت رو وصل نکنید.وقتی تموم شد وصل بشید و بازی جدید بریزید که اگر هم لاک شد مشکلی نباشه.کلان اکانت ها شانسی.من الان یک اکانت دارم ماله 1 ساله پیش هنوز لاک نشده ولی داشتم اکانتی که اولین بار که وصل شدم به نت لاک شده

ممنون از راهنماییتون

میدونید منظورشون از ایمیل اصلی چیه؟

یه سریا میگن اکانتامون ایمیل اصلیه و بن نمیشه

لینک به دیدگاه

اکانت هکی برای کنسول های با فریمور بالای 5.05 به صرفه ترین راه حاله 

فریمور کنسول من 5.55 هست و متاسفانه هک شدنی نیست. 

من با 125 تومن چهار تا بازی گاد افو انیچاردو بتلو چاز کیز رو نصب کردم واقعا مفته دیگه. فقط نباید کنسول به نت وصل بشه 

لینک به دیدگاه

بازی  ها رو اگه بخری و با ضرر ۲۰ تومنی رو هر کدوم بفروشی ۱۲۵ هزار تومان نمی‌شد

بستگی به خود طرف هم داره

دوستی عرض کرد اکانت‌های تک بازی بگیرین ، این اکانت ها معمولا قیمت نامنصفانه دارند برای مثال اکانتی که فقط بازی GOW داشته باشه قیمت ۵۰ هزار تومانه ( که هر جور حساب می‌کنی می‌تونی بازی رو بخری و بفروشی ولی ۵۰ هزار ضرر خالص نکنی)

نکته بعد که این بازی ها که از طریق اکانت هکی خریداری می‌شن قابلیت فروش مجدد ندارن و به نوعی اکانت دزدی حساب می‌شن که از یه بدبخت دیگه دزدیده شده که برای فروشنده عملا نزدیک به صفر هزینه داشته و داره به قیمت نجومی می‌فروشه

اگه بیرون هم ببرید کنسول رو بدید ممکنه کنسولتون رو باز کنند و یکی از قطعاتش رو عوض کنن( برای یکی از دوستان بنده اتفاق افتاده بود) یا ممکنه که اصلا خود کنسول رو عوض کنند!!!

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان عزیز نکته مهم تر رو فراموش کردن ذکر کنن

شما برای فعال کردن اکانت روی ps4 تون باید به اکانت PSN متصل بشید. برای متصل شدن به اکانت PSN هم باید دستگاه تون به آخرین آپدیت مجهز باشه. بدین ترتیب اگه فریمور‌ ۵.۵x هم جیلبریک بشه شما باز نمی‌تونید بازی های Fake PKG نصب کنید

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز 

من یکبار از یک فروشنده ناشی که منم از خدا بی خبر بودم خریدم و نگو که نامرد اطلاعات اکانت هارو عوض میکرد که بتونه به چندین نفر بفروشه

و صاحب اکانت ایمیل زده بود به سونی و سونی هم چک کرده بود و دیده بود داستان درسته منو بن کردن خدا شکر بن موقت بودم و بعد از 2 3 هفته آن بن شدم 

ولی توی این 2 3 هفته خون جیگرم کردن چون همه بازی هام قفل شدن و من هیچ بازی نداشتم بازی کنم 

اگه میخای اکانت هکی بگیری بگیر ولی تضمین اینکه اطلاعات اکانت تغییر نمیده هم ازش بگیر 

اگه اطلاعات تغییر ندن همیشه برات میمونه و هیچ وقت قفل نمیشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...