رفتن به مطلب

شکستن شیشه در کیس گرین استرایکر :(

Recommended Posts

در در 1397/04/13, 08:53:07، Mahdi_Moosavi گفته است :

سلام. خیلی متاسفیم بابت مشکلی که برای شما پیش اومده.

کاور شفاف مورد نظر در انبار خدمات پس از فروش شرکت موجوده. برای هماهنگی بابت نحوه ارسال و یا تحویل با شماره 88911378  021 ,و داخلی 1130 آقای شهسواری هماهنگ کنید.

آقا تماس گرفتم میگه تو انبار نداریم تو چرخه تولید نیست،گفتم شمارتون رو از جناب آقای مهدی موسوی گرفتم گفته تو انبار هست میگه برو ازهمون بگیر

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آقا تماس گرفتم میگه تو انبار نداریم تو چرخه تولید نیست،گفتم شمارتون رو از جناب آقای مهدی موسوی گرفتم گفته تو انبار هست میگه برو ازهمون بگیر

?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود،

مثل اینکه اشتباهی صورت گرفته، آمار کاور بغل Z2 و Z4 رو به ما دادند و از هفته دیگه بار مواد اولیه این کیس می رسه،

حتما این مورد رو بنده و آقای موسوی پیگیری می کنیم و حتما این کاور بغل رو براتون تهیه می کنیم. نگران نباشید ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود،

مثل اینکه اشتباهی صورت گرفته، آمار کاور بغل Z2 و Z4 رو به ما دادند و از هفته دیگه بار مواد اولیه این کیس می رسه،

حتما این مورد رو بنده و آقای موسوی پیگیری می کنیم و حتما این کاور بغل رو براتون تهیه می کنیم. نگران نباشید 1f339.png

?همچنان منتظر میمانم..................

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

1f611.png

https://www.aparat.com/v/c2UuX/بهتاش%3Aای_خدا._ت_مهم_و

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شوربختانه این ناهماهنگی در گرین گاهی پیش می‌آید. بخش انبار و لوازم جانبی معمولا به گشاده‌دستی دیگر بخشها نیستند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در در 1397/04/16, 10:13:12، Coffee Addicted گفته است :

1f611.pngهمچنان منتظر میمانم..................

سلام. برای اطلاع از روش تحویل کاور مورد نظر مجدداً با آقای شهسواری تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

سلام. برای اطلاع از روش تحویل کاور مورد نظر مجدداً با آقای شهسواری تماس بگیرید.

تماس گرفتم میگن هزینش 60هزار تومن میشه ! به اضافه هزینه ارسال که باید 15 تومان دیگه بیاد روش چون اینجا نمایندگی نداره...خیلی زیاده اونم برای طلق

لینک به دیدگاه

داداش خودت بدهی بسازند همین حدود یا بیشتر هزینه خواهد داشت، ممکن است به خوبی اصل هم نباشد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تماس گرفتم میگن هزینش 60هزار تومن میشه ! به اضافه هزینه ارسال که باید 15 تومان دیگه بیاد روش چون اینجا نمایندگی نداره...خیلی زیاده اونم برای طلق

مبلغ اعلام شده برای قطعه مورد نظر طبق نرخ مصوب است. متاسفانه قیمت پلکسی طی چند ماه اخیز به شدت افزایش یافته است.

به هر حال ما انجام وظیفه کردیم و در خدمت شما هستیم. تصمیم نهایی باشماست.

ویرایش شده توسط Mahdi_Moosavi
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود،

به شما اعلام شده 48 تومن ، نه 60 تومن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

مبلغ اعلام شده برای قطعه مورد نظر طبق نرخ مصوب است. متاسفانه قیمت پلکسی طی چند ماه اخیز به شدت افزایش یافته است.

به هر حال ما انجام وظیفه کردیم و در خدمت شما هستیم. تصمیم نهایی باشماست.

در 33 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود،

به شما اعلام شده 48 تومن ، نه 60 تومن

هر دوی شما لطف کردید و وظیفه هم نداشتید اینکار رو انجام بدید،دوباره تماس گرفتم بصورت پس کرایه از طریق تیپاکس ارسال میکنند

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من هم سوء استفاده کنم از تاپیک تا داغه که من کیس X4 دارم پنل جلوییش جدا میشه ولی با برخورد بچه! بهشون پایه اش شکسته  گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

من هم سوء استفاده کنم از تاپیک تا داغه که من کیس X4 دارم پنل جلوییش جدا میشه ولی با برخورد بچه! بهشون پایه اش شکسته  گیر میاد؟

درود

بزنگ به 02188170017 داخلی 1130 آقای شهسواری

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/13, 00:37:28، alirezatha گفته است :

لطفا اگر میشه بنده هم عکس بدید از نتیجه هم آدرس1f601.png

مجیدیه ی شمالی - 16 متری دوم - پایین خیابان شهید کرد-یه کارگاه شیشه بری هست 
در ضمن باید خود پلکسی کیس رو ببری تا ازش به عنوان شابلون استفاده کنه جای سوراخ ها و اندازش دقیق در بیاد
q8ht_20180107_163359_-_copy_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر عزیز

پس منم همچنان که تاپیک داغه حرفمو میگم ?

منم کیس z4 دارم که روی طلق دودیش پره خط و خش شده میخام شیشه بزارم چقد هزینه اش میشه ؟ 

من مشهدم و نمیدونم شیشه بُری کجا هست و کجا ببرم 

ممنون میشم کمک کنید 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه تیکه شیشه دودی بده اندازش ببرن بنداز روش

نمیدونم مدل کیست چجوریه چون نگا نکردم

ولی اگه پایه داره که هیچی و اگه نداره هم دورشو از داخل چسب سیلیکونی بزن که بعدا راحت در بیاد

معمولا هم خیلی از شیشه بریا چون تیکه کوچیک هست از شیشه ضایعاتی ها استفاده میکنن و پولی نمیگیرن

من برا کیسم اینکارو کردم و فقط پنج تومن پول برش شیشه و نرم کردنش رو گرفت

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

یه تیکه شیشه دودی بده اندازش ببرن بنداز روش

نمیدونم مدل کیست چجوریه چون نگا نکردم

ولی اگه پایه داره که هیچی و اگه نداره هم دورشو از داخل چسب سیلیکونی بزن که بعدا راحت در بیاد

معمولا هم خیلی از شیشه بریا چون تیکه کوچیک هست از شیشه ضایعاتی ها استفاده میکنن و پولی نمیگیرن

من برا کیسم اینکارو کردم و فقط پنج تومن پول برش شیشه و نرم کردنش رو گرفت

پرسیدم هزینه درست کردنش به 30 تومن هم نمیرسه ولی اینو باید در نظر گرفت شیشه واقعا خطرناکه لبه هاش تیزه در نهایت اینکه بشکنه واقعا خطرناکه،الان این طلقش شکسته ولی باز من همینجوری وصلش کردم شیشه رو که نمیشه هیچ کاریش کرد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، winterblack گفته است :

مجیدیه ی شمالی - 16 متری دوم - پایین خیابان شهید کرد-یه کارگاه شیشه بری هست 
در ضمن باید خود پلکسی کیس رو ببری تا ازش به عنوان شابلون استفاده کنه جای سوراخ ها و اندازش دقیق در بیاد
q8ht_20180107_163359_-_copy_thumb.jpg

شیشه شما مثل اینکه تمپرد گلس نیس

شیشه عادی ززشت نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

پرسیدم هزینه درست کردنش به 30 تومن هم نمیرسه ولی اینو باید در نظر گرفت شیشه واقعا خطرناکه لبه هاش تیزه در نهایت اینکه بشکنه واقعا خطرناکه،الان این طلقش شکسته ولی باز من همینجوری وصلش کردم شیشه رو که نمیشه هیچ کاریش کرد

بله حرف شما درسته اگه جایی که هستید بچه هست یا پر تردده شیشه میتونه خطرناک باشه

ولی من گذاشتم پشت میز گوشه اتاق فقط یه چشمکی میزنه ازون دور دورا و کسی بهش کاری نداره?

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

بله حرف شما درسته اگه جایی که هستید بچه هست یا پر تردده شیشه میتونه خطرناک باشه

ولی من گذاشتم پشت میز گوشه اتاق فقط یه چشمکی میزنه ازون دور دورا و کسی بهش کاری نداره1f605.png

داداش بچه رو که باید کتک بزنی یندازیش بیرون?من اینروزا اختیار دست و پای خودمم ندارم راه میرم میزنم یه چیزی رو میندازم میشکنم،پست های صفحه قبل منو کامل بخون متوجه میشی?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

داداش بچه رو که باید کتک بزنی یندازیش بیرون1f602.pngمن اینروزا اختیار دست و پای خودمم ندارم راه میرم میزنم یه چیزی رو میندازم میشکنم،پست های صفحه قبل منو کامل بخون متوجه میشی1f601.png

بده مغزتو بایوسشو آپدیت کنند شاید مشکل ناهماهنگیش برطرف بشه ???

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

بده مغزتو بایوسشو آپدیت کنند شاید مشکل ناهماهنگیش برطرف بشه 1f602.png1f602.png1f602.png

اگه مغز بایوس داشت باید مغز مسئولا رو آپدیت کنن با این وضعیت خرید ! باید از لوازمم مثل جواهر ازش مراقبت کنم یه جاش بیوفته باید 50 تومن بدی،حالا پایه کیس هم شکسته

لینک به دیدگاه

درود

آقا اینکه شما تو این کشور یه کالایی  در زمینه کامپیوتر بخری  و بعدا بتونی یدکش رو از نمایندگی شرکت تولید کننده تهیه کنی واقعا و الحق مثل معجزه میمونه؟!! بهتره حالا که دارن همون رو تهیه کنی اینجوری دیگه دغدغه خرید متریال و برش کاری و سوراخکاری و میزون در نیومدن و این چیزا رو نخواهی داشت...

من خودم دنبال شیشه ای کردن درب کیسم هستم و متریال های مختلفی هم بررسی کردم و فعلا چون Tempered Glass گیر نمیاد شیشه فلوت گزینه روی میزه تا ببینم چی میشه و قراره نتیجه اش رو برای دوستان به اشتراک بزارم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

آقا اینکه شما تو این کشور یه کالایی  در زمینه کامپیوتر بخری  و بعدا بتونی یدکش رو از نمایندگی شرکت تولید کننده تهیه کنی واقعا و الحق مثل معجزه میمونه؟!! بهتره حالا که دارن همون رو تهیه کنی اینجوری دیگه دغدغه خرید متریال و برش کاری و سوراخکاری و میزون در نیومدن و این چیزا رو نخواهی داشت...

من خودم دنبال شیشه ای کردن درب کیسم هستم و متریال های مختلفی هم بررسی کردم و فعلا چون Tempered Glass گیر نمیاد شیشه فلوت گزینه روی میزه تا ببینم چی میشه و قراره نتیجه اش رو برای دوستان به اشتراک بزارم.

خب دیروز خریدم،همینم هم آماده نداشتن توی تولید بعدیشون اونم با همکاری دوستانی که تو گرین کار میکنن تونستی یکی تهیه کنم،شیشه ارزونتر در میاد ولی خب خطرناکه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...