رفتن به مطلب

فروش كارت گرافيك ١٠٦٠ و رم

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزيز

يك عدد كارت گرافيك ١٠٦٠ بسياااااااار تميزززز در حد اك موجوده اوركلاك يا ماين از اين حركتا روش ابدا زده نشده. جعبه و تمام متعلقات موجوده(دوستاني كه از بنده خريد كردن ميدونن من چطور قطعه رو نگهداري ميكنم)

كارت تا سال ٩٩ گارانتي گرين داره ولي من روز اول كه خريدمش حدودا ٥ ماه پيش بازش كردم خمير سيليكونش رو تعويض كردم.

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1060-Camo-Squad-6G

C037080A-8C01-499E-BB54-2E497DD590F1.thumb.jpeg.d26934edc38331ce25c0a26326200429.jpeg

979DF2D6-A63E-4F3A-99C4-EA1323A57400.thumb.png.7f237d826097b23e24147877d5cb89d4.png

90FAC264-FB24-4C68-9271-47B032DDCB66.thumb.png.4aff483e14398c2433623d14abed974a.png

84AA0D6D-C880-4D6A-8670-3E46A5ED6154.thumb.png.40d180e1c28d4ee1c6a5324cfc8de1b0.png

F057FD37-DE4E-42F1-BAF8-096CFF8E60C8.thumb.png.179af7902b69aa95750ebcb23ef83011.png

675D5CBA-AE82-47BA-BB37-789DE4ADE44A.thumb.png.8c62c49905b38c7a3edc62b151a1df44.png

EB633414-AC49-4B33-AE26-740F8031BB3E.thumb.png.da9e81ac1db9a024a24b048393f04fb3.png

علت خريد كارت قيافه قشنگش بود? چون شلوار شيش جيب و تيشرت اين مدلي داشتم ست ميزدم با كارت.

علت فروش اينه كه سه عدد كارت ١٠٨٠ ١٠٨٠ti و rx580 دارم اين تو كارتنشه خيلي وقته استفاده ايي ديگه نداره برام

چهار عدد رم ddr3 سري fury

فركانس ١٨٦٦

دو هفته بيش خريداري شده كلا يك بار رو اسلات رفته با اك فرقي نداره گارانتي مادام العمر سرير

https://www.digikala.com/Product/DKP-89078/رم-کامپيوتر-کينگستون-مدل-HyperX-Fury-DDR3-1866MHz-CL10-ظرفيت-4-گيگابايت

F5FD5F6D-2A0F-456E-82A0-FDCBEEE6327B.thumb.jpeg.b49fc942b07e8229c1402f3fb85d7123.jpeg

قيمت پايه براي كارت : يك ميليون و هشتصد

فوري: يك ميليون و نهصد

قيمت پايه رم براي هر چهار عدد:هشتصد

فوري:هشتصد و هشتاد 

گام افزايش ٢٠ تومان

تهران بصورت حضوري و شهرهاي ديگر ارسال با پست پيشتاز خواهد بود،( هزينه ارسال با خريدار محترم)(اول ارسال بعد واريز ب هيچ عنوان نخواهيم داشت)

ویرایش شده توسط Amin_khan
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Amin_khan گفته است :

كارت تا سال ٩٩ گارانتي گرين داره ولي من روز اول كه خريدمش حدودا ٥ ماه پيش بازش كردم خمير سيليكونش رو تعويض كردم

خوب گارانتیش پریده که مگه پیش هاشو باز نکردید؟

لینک به دیدگاه

عزیز میتونم دلیل باز کردن گرافیک رو بدونم ؟ 

چون گرافیک جدید رو کسی برای تعویض خمیر سیلیکون باز نمیکنه 

البته جسارت نباشه 

لینک به دیدگاه

کارت ۱۰۶۰ مگه چقدر گرما‌داره که خمیر را عوض کریدن این‌کار باعث شد کارت بدون گارانتی بشه . کارت r9 390 نیست که داغ باشه. من ۱۰۶۰ گیمینگ x داشتن پنج ساعت هم باهاش بازی  میکردم فنش نمی چرخید چون دماش به ۶۰ درجه هم نمی رسید.کلا کارتی گه گارانتی داره نباید باز کرد.

لینک به دیدگاه

دوستان عزيزم من پنج شيش سال پيش توي شركت ماتريكس بودم اون موقع تو  مسول بخش فني بودم اون زمان كلا ام اس اي رو اون شركت وارد ميكرد چون كارت گرافيكايي كه ميومد برا گارانتي ميديدم اكثرا خمير زيرش نامرغوبه بعده مدتي مثل پودر ميشد بعد از اين قضيه كارت هايي كه براي استفاده شخصي ميگرفتم حتما تعويض ميكردم چون ديدگاهم مثل گذشته بود همون اول خميرشو تعويض ميكردم گارانتي هم اگر ام اس اي بود كه خودم بودم اگر برند ديگه بود همه دوستانه بنده بودند افرادي كه تو شركتاي ديگه گارانتي كننده بودن(اصولا وقتي چيزي رو شخصي ميخرم نميفروشم) ولي اين كارتاي جديد مثل اينكه جنس خمير زيرش بهتر شده و ديگه مثل گذشته نيس كه زود نياز ب تعويض باشه حق با شما دوستانه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Amin_khan گفته است :

دوستان عزيزم من پنج شيش سال پيش توي شركت ماتريكس بودم اون موقع تو  مسول بخش فني بودم اون زمان كلا ام اس اي رو اون شركت وارد ميكرد چون كارت گرافيكايي كه ميومد برا گارانتي ميديدم اكثرا خمير زيرش نامرغوبه بعده مدتي مثل پودر ميشد بعد از اين قضيه كارت هايي كه براي استفاده شخصي ميگرفتم حتما تعويض ميكردم چون ديدگاهم مثل گذشته بود همون اول خميرشو تعويض ميكردم گارانتي هم اگر ام اس اي بود كه خودم بودم اگر برند ديگه بود همه دوستانه بنده بودند افرادي كه تو شركتاي ديگه گارانتي كننده بودن(اصولا وقتي چيزي رو شخصي ميخرم نميفروشم) ولي اين كارتاي جديد مثل اينكه جنس خمير زيرش بهتر شده و ديگه مثل گذشته نيس كه زود نياز ب تعويض باشه حق با شما دوستانه

خوب کاری به عقاید شما نداریم 

متاسفانه کارت از گارانتی خارج شده شما باید قیمت پایین تر بدید یا کنسلش کنید

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Amin_khan گفته است :

در هر صورت اگر قیمت رو پایین تر بزارید بهتر میشه برای خریدنش فکر کرد 

چون عملا به فرض مثال من روزی بخام این کارت رو بخرم و پیشمون بشم و برم بازار بخام بفروشم 

فروشنده میپرسه ک چرا باز شده و خمیرش عوض شده و قطعا کسی نمیخره چون شک دارن بهش 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، memex گفته است :

خوب کاری به عقاید شما نداریم 

متاسفانه کارت از گارانتی خارج شده شما باید قیمت پایین تر بدید یا کنسلش کنید

بنده نه قيمت رو پايين تر ميارم ،نه كنسل ميكنم، اينجا كسي نميتونه بايد تعيين كنه دوست عزيز، من صاحب جنس هستم بنده تعيين ميكنم قيمتو

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

در هر صورت اگر قیمت رو پایین تر بزارید بهتر میشه برای خریدنش فکر کرد 

چون عملا به فرض مثال من روزی بخام این کارت رو بخرم و پیشمون بشم و برم بازار بخام بفروشم 

فروشنده میپرسه ک چرا باز شده و خمیرش عوض شده و قطعا کسی نمیخره چون شک دارن بهش 

پوريا جان بنده كامل توضيح دادم. نظره شما هم محترمه تشكر?

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Amin_khan گفته است :

پوريا جان بنده كامل توضيح دادم. نظره شما هم محترمه تشكر1f339.png

بله عزیز من خودمم میدونم شما قصدتون کار خوب بوده اما خوب متاسفانه اتفاقه ک افتاده 

و من واقعا از این برخورد و شخصیت شما خیلی خوشم اومد ایشالله بتونیم باهم کار کنیم 

ایشالله که این کارت برسه دست قطعه شناسش 

موفق باشید ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amin_khan گفته است :

بنده نه قيمت رو پايين تر ميارم ،نه كنسل ميكنم، اينجا كسي نميتونه بايد تعيين كنه دوست عزيز، من صاحب جنس هستم بنده تعيين ميكنم قيمتو

بله شما صاحب جنس هستید درسته

خوب بفروشی

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

بله عزیز من خودمم میدونم شما قصدتون کار خوب بوده اما خوب متاسفانه اتفاقه ک افتاده 

و من واقعا از این برخورد و شخصیت شما خیلی خوشم اومد ایشالله بتونیم باهم کار کنیم 

ایشالله که این کارت برسه دست قطعه شناسش 

موفق باشید 1f339.png

ممنونم پوريا جان شما و همه دوستان فروم عزيزين بردار. بنده ب دليل اين اتفاقي كه رخ داره قيمت رو از پايه ١٩٨٠ به ١٨٠٠ كاهش ميدم تا عزيزان با رضايت بيشتري خريد كنن

ویرایش شده توسط Amin_khan
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Amin_khan گفته است :

ممنونم پوريا جان شما و همه دوستان فروم عزيزين بردار. بنده ب دليل اين اتفاقي كه رخ داره قيمت رو از پايه ١٩٨٠ به ١٨٠٠ كاهش ميدم تا عزيزان با رضايت بيشتري خريد كنن

من نوکرتم ?

تا بعدظهر رزرو من باشه تا قطعی کنم 

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

من نوکرتم 1f339.png

تا بعدظهر رزرو من باشه تا قطعی کنم 

رزرو پوريا جان تا بعده ظهر?

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

امین جان عزیز 

پایه برا من 

پایان مزایده کی هست ؟ 

پايه برا پوريا جان عزيز 

پايان مزايده فردا صبح داداش❤️

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amin_khan گفته است :

پايه برا پوريا جان عزيز 

پايان مزايده فردا صبح داداش2764.png

باشه 

من شماره امو برات پیام خصوصی میفرستم 

اگه اوکی شد پیام بده بهم تا با هم دیگه اوکی کنیم 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

باشه 

من شماره امو برات پیام خصوصی میفرستم 

اگه اوکی شد پیام بده بهم تا با هم دیگه اوکی کنیم 

اوكي برادر

لینک به دیدگاه

گرافیک 1060 از آقای رحمتی گل و دوست داشتنی خریدم 

دستشون درد نکنه ?

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

گرافیک 1060 از آقای رحمتی گل و دوست داشتی خریدم 

خیلی خیلی هم دستشون درد نکنه 

تاييد ميشه

كارت توسط پوريا جان عزيز دل خريداري شد شنبه براشون ارسال خواهد شد.? 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رمها هنوز موجوده

ویرایش شده توسط Shoaeib
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...