رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان اگه میشه یه کیس با قطعاتش رو تا 620 نهایتا 670 به من معرفی کنید به غیر از مانیتور و اسپیکر و.... فقط کیس و قطعاتش و اینکه کارت گرافیک برای من خیلی اهمیت داره که چی باشه

واگه قطعات رو با قیمت بگید ممنون میشم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• ارسال 123
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

دوستان اگه میشه یه کیس با قطعاتش رو تا 620 نهایتا 670 به من معرفی کنید به غیر از مانیتور و اسپیکر و.... فقط کیس و قطعاتش و اینکه کارت گرافیک برای من خیلی اهمیت داره که چی باشه

با تشکر.

با سلام

خوب اگه بگید برای چه کاری میخواد ممنون میشم . ولی وقتی قیمت و کارت گرافیک رو مشخص میکنید میشه یه پیشنهادی داد .

یه سوال دیگه AMD یا intel ?

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی بیشتر برای بازی و کارهای گرافیکی میخواستم و در مورد کارت گرافیک نظر شما در مورد

8800gt msi 512 mb چیه و من اینتل رو انتخاب میکنم واینکه اگه کارت قویتری شما مد نظرتون هست

حالا بگید شاید یه کاریش کردم .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزيز اگر كارت قويتر مي خواهيد من برند8800gt BFGرا پيشنهاد مي كند كه هم كارايي بهتري دارد و هم نسبت به كارايي قيمت مناسبي دارد وهم قدرت بيشتر. وقيمت آن هم در حد همين8800gt msi 512 mbمي باشد.

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی بیشتر برای بازی و کارهای گرافیکی میخواستم و در مورد کارت گرافیک نظر شما در مورد

8800gt msi 512 mb چیه و من اینتل رو انتخاب میکنم واینکه اگه کارت قویتری شما مد نظرتون هست

حالا بگید شاید یه کاریش کردم .

با تشکر.

با سلام

خوب پیشنهاد من اینه و قیمتها حدودیه :

VGA 8800GT = 230000 = در مرود کارت گرافیک خوب قبلا MSI قیمتش نسبت به بقیه خوش قیمت بود ولی الان خیلی گرون میدن . چون واردات جدید نداشتن . و الان ارزش خرید نداره .

CPU E4600= 111000

m.b p35 ne3 msi = 145000

ram 2gb bus 800 = 45000

hdd 160 gb = 40000 خوب هارد رو بر طبق مصرف و مقدار ظرفیت میتونن بردارن .

modem = 10000

dvd asus 1814 = 31500

case حدود 32000 تومان و بالا و پایین شدنش بستگی به انتخاب شما داره .گ

power 530w = 50000

خوب این پیشنهاد من بود توی این رنج هزینه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر.

به نظر من هزینت رو به جای کارت گرافیک بیاری روی سی پی یو بهتره.می تونی با 200 یک q6600 بگیری که یک چهار هسته ای هست و 120 هم مین p5k که قابلیت کراس فایر به جاش یک کارت گرافیک 100 تومانی ati برداری که فکر نمی کنم مشکلی با اجرای بازی های جدید داشته باشه (البته ممکنه کمی مشکل سرعت باشه.)

مزیت این کار این هست:

1.در آینده احتمالاً بازی ها بر اساس پردازنده های چهار هسته ای ساخته میشه.

2.میتونی تا حدود پنج ماه صبر کنید تا 4870 وارد بازار و قیمتش پایین بیاد بعد این ببندید که در این حالت هم از نظر سرعت وضعیت بهتری پیدا می کنید هم چند ماه گرافیک قوی تری نسبت به انتخاب فعلیتون دارید.

لینک به دیدگاه

به نظر من هزینت رو به جای کارت گرافیک بیاری روی سی پی یو بهتره.می تونی با 200 یک q6600 بگیری که یک چهار هسته ای هست و 120 هم مین p5k که قابلیت کراس فایر به جاش یک کارت گرافیک 100 تومانی ati برداری که فکر نمی کنم مشکلی با اجرای بازی های جدید داشته باشه (البته ممکنه کمی مشکل سرعت باشه.)

مزیت این کار این هست:

1.در آینده احتمالاً بازی ها بر اساس پردازنده های چهار هسته ای ساخته میشه.

2.میتونی تا حدود پنج ماه صبر کنید تا 4870 وارد بازار و قیمتش پایین بیاد بعد این ببندید که در این حالت هم از نظر سرعت وضعیت بهتری پیدا می کنید هم چند ماه گرافیک قوی تری نسبت به انتخاب فعلیتون دارید.

با سلام

خوب خرید کارت گرافیک برای بعد فرق داره و قیمت توی ایرانش باید مشخص بشه . خوب اگر کارت گرافیک میخوان که در اینده کراس فایر کنن میتونن 3870 رو بردارن که حدودا همین قیمته . ولی اگر قصد صبر کردن دارن میتونن صبر کنن تا 4870 بیاد که ورودش به ایران معلوم نیست . در مورد کارت گرافیک ارزان به نظر من خوب خیلی از بازیها هستند که با همین کارتهای گرافیک بالا مشکل دارن . بستگی داره که بازیهای ایشون تا چه حدی باشه . این باید مشخص بشه .

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از همه دوستان که منو راهنمایی کردید در مورد کارت گرافیک که آقای حسینی گفتند ورود4870 به ایران معلوم نیست کی باشه پس فکر میکنم همون 8800gtانتخاب خوبی باشه ویا شاید هم 3870 ودر مورد سی پی یو p30 گفته بود q6600 بگیرم که قیمتش 200 تومن بود که انقدر پول برای سی پی یو ندارم ولی من فکر میکنم بتونم تا 150 برای سی پی یو هزینه کنم با 150 چی میتونم بردارم.

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از همه دوستان که منو راهنمایی کردید در مورد کارت گرافیک که آقای حسینی گفتند ورود4870 به ایران معلوم نیست کی باشه پس فکر میکنم همون 8800gtانتخاب خوبی باشه ویا شاید هم 3870 ودر مورد سی پی یو p30 گفته بود q6600 بگیرم که قیمتش 200 تومن بود که انقدر پول برای سی پی یو ندارم ولی من فکر میکنم بتونم تا 150 برای سی پی یو هزینه کنم با 150 چی میتونم بردارم.

اگه 150 بخوای E6550 می تونی برداری با مشخصات زیر:

Model

Brand Intel

Processors Type Desktop

Series Core 2 Duo

Model BX80557E6550

CPU Socket Type

CPU Socket Type LGA 775

Tech Spec

Core Conroe

Multi-Core Dual-Core

Name Core 2 Duo E6550

Operating Frequency 2.33GHz

FSB 1333MHz

L1 Cache 32KB+32KB

L2 Cache 4M shared

Manufacturing Tech 65 nm

64 bit Support Yes

Virtualization Technology Support Yes

Multimedia Instruction MMX, SSE, SSE2, SSE3, EM64T

Voltage 0.962V-1.350V

Cooling Device Heatsink and Fan included

ولی همچنان دو هسته ای هست.اگر بازی هایی که در حال حاضر قصد بازی دارید را بگید میشه روی کارت گرافیک بهتر بحث کرد.

ولی اگه صبر کنی واسه 4870 ارزش داره.طبق مقایسه ای که بنده دیدم قدرتش 40% بیشتر از 8800*2 هست که باید حدود 470 بودجه کنید در حالی که پیش بینی می کنم نهایتاً تا بهمن ماه می تونید 4870 را با قیمت 270 بگیرید.

البته 4870 در حال حاضر با قیمت 350$ در خارج از ایران موجود هست ولی وارد کنندگان چون پول کلان می دهند همیشه صبر می کنند تا افت قیمتش را بکنه.

لینک به دیدگاه

با سلام

p30 عزیز ممنون از راهنمایی که کردید و اینکه شما مطمئنید که 4870 رو میتونم با 270 بخرم طبق مقایسه ای که کردید پس اگه این طوری باشه عالیه واقعا ارزش صبر کردن داره اگه این طوری باشه همون سی پی یوq6600 رو بر میدارم و فعلا یه کارت معمولی

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

p30 عزیز ممنون از راهنمایی که کردید و اینکه شما مطمئنید که 4870 رو میتونم با 270 بخرم طبق مقایسه ای که کردید پس اگه این طوری باشه عالیه واقعا ارزش صبر کردن داره اگه این طوری باشه همون سی پی یوq6600 رو بر میدارم و فعلا یه کارت معمولی

تشکر.

با سلام

خوب من فکر نمی کنم این قیمت در مراحل اول ورود باشه به نظر من بالای 300000 تومان توی ایران اعلام میشه . خوب بازم همه اینها حدثه ولی احتمال اینکه بالای 300000 تومان باشه خیلی زیاده .

لینک به دیدگاه

با سلام

خوب من فکر نمی کنم این قیمت در مراحل اول ورود باشه به نظر من بالای 300000 تومان توی ایران اعلام میشه . خوب بازم همه اینها حدثه ولی احتمال اینکه بالای 300000 تومان باشه خیلی زیاده .

با سلام

اقای حسینی درسته ولی فکر کنم کارت خیلی قوی باشه و واقعا ارزش صبر کردن داشته باشه

و به جاش فعلا یه سی پی یو درست وحسابی تر میگیرم با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

به هيچ وجه قيمت4870 اين نيست كه p30مي گه بلكه بالاي 350 دلار است.! واگه 8800 بگيري بهتره.

لینک به دیدگاه

با سلام

به هيچ وجه قيمت4870 اين نيست كه p30مي گه بلكه بالاي هزار دلار است.! واگه 8800 بگيري بهتره.

با سلام

اولین اموشن رو میخوام اینجا استفاده کنم .

1000 دلار ؟:)

نه عزیزم این حرفها چیه . حدودا 300000 تومان به بالاست . باید بیاد و بعدا قیمت گذاری بشه .

لینک به دیدگاه

با سلام

اقای حسینی درسته ولی فکر کنم کارت خیلی قوی باشه و واقعا ارزش صبر کردن داشته باشه

و به جاش فعلا یه سی پی یو درست وحسابی تر میگیرم با تشکر.

با سلام

خوب صبر کردن همیشه دست مشتری هستش و شما تصمیم میگیرید که کی خرید کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام

دقت کرده باشید من نوشته های پیشینم نوشتم که وارد بازار بشه و افت قیمت کند ولی در صورتی که در ابتدا ورود بخواهند بخرند فکر کنم 400 وارد بازار بشه که تعداد محدود وارد میشه ولی معمولش این هست که بعد از یک مدت که گرافیک های دیگر هم وارد بازار بشه به دلیل رقابت همون زمانی که حدودی گفتم با همون قیمت میشه.

الته پیش بینی می کنم تا ببنیم چی میشه.

لینک به دیدگاه

دقت کرده باشید من نوشته های پیشینم نوشتم که وارد بازار بشه و افت قیمت کند ولی در صورتی که در ابتدا ورود بخواهند بخرند فکر کنم 400 وارد بازار بشه که تعداد محدود وارد میشه ولی معمولش این هست که بعد از یک مدت که گرافیک های دیگر هم وارد بازار بشه به دلیل رقابت همون زمانی که حدودی گفتم با همون قیمت میشه.

الته پیش بینی می کنم تا ببنیم چی میشه.

با سلام

دوست عزیزم من هم منظورم همین بود و دقیقا نوشتم که در مرحله ورود . دقیقا اونهایی که در اول راه وارد بازار میکنن قیمتها رو سرسما اور میدن .

لینک به دیدگاه

حالا اگر هزار دلار هم نشد قيمت 270 هم نيست و قيمتي كه p30 مي گه مربوط به 3870X2با قيمت 350 دلاراست ودر مورد قيمت دقيق 4870هم يه تحقيق خواهم كرد و قيمت آنرا در يك پست ديگر خواهم نوشت.

با سلام

معذرت... معذرت...!دوستان من اينجا يك اشتباه كردم و آن هم جاي 4870را با اينGTX280 1Gbاشتباه گرفتم.

GTX280 1Gb وارد بازار شد

کارت جدید nVidia با هسته ی GT۲۰۰ حدود یک هفته زودتر از قولی که شرکت داده بود عرضه شد ,

قیمت این کارت هم اکنون ۹۱۲ دلار می باشد! ( ۵۹۰ یورو ) ,

حافظه ی این کارت یک گیگابایت می باشد و با توجه به اطلاعاتی که من به دست آوردم گفته میشه که ۱۱۰ درصد از ۴۸۷۰ قویتر اما ۲۰۰ درصد گرونتر است !!!

دو سایت TDShop.fr فرانسه و HW ELEKTRONIK آلمان این محصول را عرضه کرده اند.

خودش يك پست خوبي شد ديگه نه!

لینک به دیدگاه

با سلام

معذرت... معذرت...!دوستان من اينجا يك اشتباه كردم و آن هم جاي 4870را با اينGTX280 1Gbاشتباه گرفتم.

GTX280 1Gb وارد بازار شد

کارت جدید nVidia با هسته ی GT۲۰۰ حدود یک هفته زودتر از قولی که شرکت داده بود عرضه شد ,

قیمت این کارت هم اکنون ۹۱۲ دلار می باشد! ( ۵۹۰ یورو ) ,

حافظه ی این کارت یک گیگابایت می باشد و با توجه به اطلاعاتی که من به دست آوردم گفته میشه که ۱۱۰ درصد از ۴۸۷۰ قویتر اما ۲۰۰ درصد گرونتر است !!!

دو سایت TDShop.fr فرانسه و HW ELEKTRONIK آلمان این محصول را عرضه کرده اند.

خودش يك پست خوبي شد ديگه نه!

فكر كنم اين كارت تا سال آينده هم وارد نشه.

وقتي هم كه وارد ايران بشه فكر كنم حدود 600 فروخته بشه اين در حاليست كه براي sli‏ به دو كارت يكسان نيازه.

فكر كنم دو سالي بايد صبر كرد تا بشه با 250 خريد.

لینک به دیدگاه

منظور شما بازار ايران است؟اگر اين است وقتي كه وارد ايران بشه همين 900هزار تومان فروخته مي شود و طي يكي دوماه آينده هم وارد بازار ايران مي شود.

و براي sli‏ به دو كارت يكسان نيازه!.

لینک به دیدگاه

منظور شما بازار ايران است؟اگر اين است وقتي كه وارد ايران بشه همين 900هزار تومان فروخته مي شود و طي يكي دوماه آينده هم وارد بازار ايران مي شود.

و براي sli‏ به دو كارت يكسان نيازه!.

فکر نکنم با این قیمت تو ایران وارد کنند.چون قیمت این قطعه حتماً میاد پایین،واسه همین کسی که بخواهد این رو وارد کند چنین ریسکی رو نمی کند.

خوب این نظر من هست تا یکسال دیگه به طور عمده وارد نمی کنند اگر هم وارد کنند به طور محدود وارد می کنند.

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی لطف میکنید پاور موردنظربرای این قطعات رو بگید

CPU=Q6600

m.b p35 ne3 msi

ram 2gb bus 800 البته من دوتا رم 1 گیگ باس 1066 قبلا ازتون گرفتم وفکر میکنم به جای 2 گیگ با باس 800 دوتا 1گیگ دیگه با باس 1066 بگیرم بهتر باشه درسته.

modem

VGA= یه معمولی تا 4870 بیاد

DVD ROM &DVD RW

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

CPU=Q6600

m.b p35 ne3 msi

ram 2gb bus 800 البته من دوتا رم 1 گیگ باس 1066 قبلا ازتون گرفتم وفکر میکنم به جای 2 گیگ با باس 800 دوتا 1گیگ دیگه با باس 1066 بگیرم بهتر باشه درسته.

modem

DVD ROM &DVD RW

با تشکر.

در حال حاضر با 500 وات هم دستگاهت رو می تونی راه بندازی ولی آینده به مشکل بر می خوری

به طوری کلی فعلاً تا 4870 رو ننداختی با 650 وات می تونی بدون مشکل کار کنی.

ولی وقتی 4870 رو بندازی به 850 وات نیاز داری.در ضمن اگر هر روز از رایانه استفاده می کنی به جای 850 باید 950 بندازی.

اگر کلاک هم می کنی 900 تا به اعداد بالا اظافه کن.

در مورد رم هم فقط اینو مد نظر داشته باش وقتی یک رم 800 و یک رم 1066 بندازی،رم 1066 هم 800 حساب میشه.

پاور هم کولر مستر 650 وات 75 تومان 1000 وات هم بخوای گرین 182 تومان هست.

لینک به دیدگاه

با سلام

CPU=Q6600

m.b p35 ne3 msi

modem

DVD ROM &DVD RW

با تشکر.

با سلام

اگر کارت گرافیک معمولی (کاملا معمولی و کم مصرف ) بخواید بزارید فعلا 450 وات جواب کارتون رو میده البته هر چی بالاتر بگیرید به نفعتونه .البته چون در اینده تغییرات داره سیستمتون فعلا چیزی رو بگیرید که کارتون رو راه بندازه ولی موقعی که کارت گرافیک بالاتری خریداری کردید باید پاور رو تغییر بدید .

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر کارت گرافیک معمولی (کاملا معمولی و کم مصرف ) بخواید بزارید فعلا 450 وات جواب کارتون رو میده البته هر چی بالاتر بگیرید به نفعتونه .البته چون در اینده تغییرات داره سیستمتون فعلا چیزی رو بگیرید که کارتون رو راه بندازه ولی موقعی که کارت گرافیک بالاتری خریداری کردید باید پاور رو تغییر بدید .

فكر كنم 450 وات براي يك 4 هسته اي خيلي كمه.اين فقط در حد راه اندازي و آيا آينده مشكل نداره.فكر كنم بدون 4870 500 وات نيازه ولي معمولش اينه كه با توجه به مصرف 5 تا 40 درصد قوي تر برداشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...