رفتن به مطلب

بالاخره کانال گیمینگ یوتیوب خودمو باز کردم!

iMahyar77
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه،

بالاخره پس از چندین وقت فکر و برنامه ریزی بالاخره دیروز کانال گیمینگ یوتیوبمو با اولین ویدیو اختصاصی از "الفای محدود" بتلفیلد 5 آغاز کردم.

اینجا لینک ویدیو و کانالمو میذارم اگه دلتون خواست لطفا Subscribe کنید و به عنوان یک یوتیوبر ایرانی کمکی کنید تا منم اندکی بالا بیام تا ببینیم به کجا ها میشه رسید (با این محدودیت ها!)

لینک اولین ویدیوم:

https://youtu.be/aeVDwfBCZRo

لینک خود کانال: https://www.youtube.com/channel/UCo4kR5S1du9zAWbdMNGJ58A/

خلاصه ممنون از پشتیبانیتون. سعی میکنم هر هفته در این کانال محتوای درست و حسابی (و به قول خارجیا Quality Content) بذارم که لذت ببرید.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

ایشالا که موفق باشی،به انگلیسی حرف میزنی تو ویدیو؟انگلیسی حرف بزنی خیلی بهتره،سعی کن یه چیز متفاوت باشی ،دیدی pewdiepie رو؟اون با همه فرق داره،همه هم دارن ازش تقلید میکنن اما به گرد پاشم نمیرسن،سعی کن محتوایی بزاری که کسی نزاشته باشه،اینطور سریع پیشرفت میکنی،ایشالا درامد دلاری داشته باشی برا خودت 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

ایشالا که موفق باشی،به انگلیسی حرف میزنی تو ویدیو؟انگلیسی حرف بزنی خیلی بهتره،سعی کن یه چیز متفاوت باشی ،دیدی pewdiepie رو؟اون با همه فرق داره،همه هم دارن ازش تقلید میکنن اما به گرد پاشم نمیرسن،سعی کن محتوایی بزاری که کسی نزاشته باشه،اینطور سریع پیشرفت میکنی،ایشالا درامد دلاری داشته باشی برا خودت 

آره احتمال زیاد انگلیسی حرف میزنم.

ممنون دمت گرم.

لینک به دیدگاه

مبارکه انشالله یکی از کانال های پرطزرفدار بشه , راستی شما یا دوستان دیگه راه کم دردسری برای نقدر کردن درآمدهای دلاری دارید ؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، iMahyar77 گفته است :

ممنون دمت گرم.

درود.

این سبکی انگلیسی حرف بزن هم مردم جهان شاد میشن هم کارت راه میوفته :)))

https://www.aparat.com/v/kYTRM

هنوز که هنوزه بعضی وقتها این کلیپو میبینم کلی میخندم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود.

دمت گرم عجب چیزی بود

??

یاد فیلم دیکتاتور افتادم

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود.

خخخخ باشه

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

مبارکه انشالله یکی از کانال های پرطزرفدار بشه , راستی شما یا دوستان دیگه راه کم دردسری برای نقدر کردن درآمدهای دلاری دارید ؟

ممنون.

سایتایی مثل پی منت 24 هستند اما خب ارزون تر از بازار میگیرن دلار رو از آدم.

(حالا خیلی مونده من تا ساب هام 1000 نشه اصلا یوتیوب پولی بهم نمیده!! برا همین باید تلاش کنم طرفدار جذب کنم اولش)

لینک به دیدگاه

ویدیوت رو دیدم ، من پیشنهادم اینه کارهایی شبیه به russkhof بکنی. میتونی بازدیدکننده ی بیشتری جذب کنی.(سرچ کنی کانالشو پیدا میکنی.)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، iMahyar77 گفته است :

بالاخره پس از چندین وقت فکر و برنامه ریزی بالاخره دیروز کانال گیمینگ یوتیوبمو با اولین ویدیو اختصاصی از "الفای محدود" بتلفیلد 5 آغاز کردم.

سلام برادر گل

یه سوال دارم

از کانال یوتوب میشه کسب درآمدی چیزی داشت آیا ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iMahyar77 گفته است :

ممنون دمت گرم.

واسه monitize کردن کانال محدودیتی وجود پاره

آدرس ، زیپ کد و ویزا یا مستر کارت یا پی‌پال می‌خواد فکر کنم باید هویتت رو‌هم تایید کنی تازه یوتیوب جدیدا الگوریتم تبلیغاتیش رو تغییر داده بدین صورت که کانال های کوچک بیشترین ضربه رو می‌خورن قانون کپی رایت هم سخت گیرانه تو یوتیوب اجرا می‌شه /  حتی اگر یک ثانیه آهنگ کپی رایت شده پخش کنی copyright strike می‌شی و ۳ تا بشه کانال مسدود می‌شه

ییه انیمیشن حمله ایران به اسرائیل رو تو یوتیوب صداش رو کلا حدف کرده بود (چون آهنگ the dark knight رو پخش می‌کرد موقع ترکوندن اسرائیل) -- حداقل زحمت نکشیده بودن آهنگش رو خودشون بسازن از آهنگ های کافران برای ساخت انیمیشن حمله به خودشون استفاده کردن ! خخخخخ

کلا فکر نکنم یک ایرانی درآمد بتونه بگیره از یوتیوب ، موقع پرداخت خیلی سخت گیرانه عمل می‌کنند و اکانت Adsense اگه بفهمه آیران هستید مسدود تون می‌کنه /

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

ایول دمت گرم 

bf5 از کجا گی آوردی!!!؟؟؟

من خیلی وقته بتل بازی میکنم. EA کد نسخه الفای بتل5 رو برام ایمیل کرده بود که به مدت یک هفته میرفتیم تست میکردیم بازیو.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر گل

یه سوال دارم

سلام پیشنهاد بت میدم تو سایتای خارجی بگردی دنبال در امد یوتوبر معروف pewdiepie که اسمشو قبلنم گفتم ،شاخ در میاری

البته این بابا هم ۶۰ملیون ساب اسکریب داره که از تمام یوتوبرای دنیا بالاتره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر گل

یه سوال دارم

سلام بله اما این روزا خیلی سخت و شرطیه. اولا اینکه باید بالای 1000 تا ساب داشته باشی رو کانالت. دوما اینکه بالای 400 ساعت روهم مردم از ویدیوهات دیدن کرده باشن تا اون موقع تازه دارای شرایط باشی.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silvermanhhh گفته است :

سلام پیشنهاد بت میدم تو سایتای خارجی بگردی دنبال در امد یوتوبر معروف pewdiepie که اسمشو قبلنم گفتم ،شاخ در میاری

البته این بابا هم ۶۰ملیون ساب اسکریب داره که از تمام یوتوبرای دنیا بالاتره

قطعا همه در حد اون رشد نخواهند کرد!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

واسه monitize کردن کانال محدودیتی وجود پاره

آدرس ، زیپ کد و ویزا یا مستر کارت یا پی‌پال می‌خواد فکر کنم باید هویتت رو‌هم تایید کنی تازه یوتیوب جدیدا الگوریتم تبلیغاتیش رو تغییر داده بدین صورت که کانال های کوچک بیشترین ضربه رو می‌خورن قانون کپی رایت هم سخت گیرانه تو یوتیوب اجرا می‌شه /  حتی اگر یک ثانیه آهنگ کپی رایت شده پخش کنی copyright strike می‌شی و ۳ تا بشه کانال مسدود می‌شه

ییه انیمیشن حمله ایران به اسرائیل رو تو یوتیوب صداش رو کلا حدف کرده بود (چون آهنگ the dark knight رو پخش می‌کرد موقع ترکوندن اسرائیل) -- حداقل زحمت نکشیده بودن آهنگش رو خودشون بسازن از آهنگ های کافران برای ساخت انیمیشن حمله به خودشون استفاده کردن ! خخخخخ

کلا فکر نکنم یک ایرانی درآمد بتونه بگیره از یوتیوب ، موقع پرداخت خیلی سخت گیرانه عمل می‌کنند و اکانت Adsense اگه بفهمه آیران هستید مسدود تون می‌کنه /

سعی میکنم نفهمن! :D

کردیت کارت و اینا اوکیه میشناسم کسیو که مال اونو بزنم. خوشبختانه! کپی رایت هم خیلی محتاط دارم میرم جلو همون کاور ویدیو مال یکی از اسکرین کپچر گیرای شاخ بتلفیلد بود ازش اجازه گرفتم قبل گذاشتن.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، iMahyar77 گفته است :

قطعا همه در حد اون رشد نخواهند کرد!

بخای میتونی،خلاقیت میخاد فقط همین ?حالا در حد اون که نه،اما فکرشو کن یک ملیون ساب داشته باشی،واقعا درامدت اونموقه خوبه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

بخای میتونی،خلاقیت میخاد فقط همین 1f607.pngحالا در حد اون که نه،اما فکرشو کن یک ملیون ساب داشته باشی،واقعا درامدت اونموقه خوبه

اگه شماها همتون یاری کنید برید منو Subscibe کنید نزدیک میشم اندکی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من از این چیزا که گفتی چیزی سر در نمیارم ، فقط بگو چکارت کنم تا برات خوب بشه ? تا انجام بدم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

من از این چیزا که گفتی چیزی سر در نمیارم ، فقط بگو چکارت کنم تا برات خوب بشه 1f602.png تا انجام بدم

چطوری فرجام جان،

هیچی کانالمو Subscribe کن دکمش تو یوتیوب هست :D

لینک به دیدگاه

سلام،

این هم دومین ویدیو مرتبط با بازی اورواچ

https://youtu.be/zAZ1J3oqe_I

بازی جالبیه خیلی فان و لذت بخشه من که خیلی خوشم میاد ازش!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام وقت بخیر چند وقت بود فروم سر نزده بودم!

موج دوم آلفای محدود بتلفیلد 5 شروع شد و دوباره من دعوت شدم و کمی گیمپلی ضبط و آپلود کردم. دوست داشتید ببینید!

لینک یوتیوب: https://youtu.be/avTH3-pbxuI

اگر هم مایل بودید برای حمایت از کانال تازه کارم، اونو سابسکرایب کنید. ممنون!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...