رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
لطف دارین دوستان.ه :D

ماشا الله شما ها همگی کاردرست و حرفه ای و مطلع هستین و با دانش هستین :wub:

راستی این fredy رو دریابید، شما دیر اومدین ، ناراحت شد رفت.... :blink:

هومن جان تقصير ما نيست سرمون شلوغه و كارو مشغله زياد وگرنه ايشون سرور ما هستن مثل جنابعالي كه تاج سرين

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام و درود بر اسپمر های عزیز. از زمان آخرین اسپمم تا نیم ساعت پیش داشتم اتاق خواب و اتاق کارم رو تمیز میکردم خیلی سخت بود:دی

برادرم هم کلاس بود و من دست تنها:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هومن جان تقصير ما نيست سرمون شلوغه و كارو مشغله زياد وگرنه ايشون سرور ما هستن مثل جنابعالي كه تاج سرين

عطا جان شرمنده نکن شما دوستان لیونی مثل برادر من هستید. :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم هومن شوما مافیایی نیستید که از این اسم ها خفن استفاده میکنید؟:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم جلو جلو میگم که چرا اسمم رو فردی انتخاب کردم.

چون اسم کاسکوم فردی هست. همین:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فردی جان از کیس کامپیوترت همون فالکونه که تو امضاته راضی هستی؟ پارسال 100 بود نگرفتیم فکر کردیم. شده 300 تومن. دیگه فکرشم نمی کنیم 8-X 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
فردی جان از کیس کامپیوترت همون فالکونه که تو امضاته راضی هستی؟ پارسال 100 بود نگرفتیم فکر کردیم. شده 300 تومن. دیگه فکرشم نمی کنیم 8-X 

بله خیلی راضیم ولی یک چیز هایی بود که شاخ در آوردم. پاور من بزرگ هست و این کیس برای این پاور ها طراحی نشده در صورتی که روش بزرگ نوشته gaming chasis.

پورت یو اس بی 3 جلوی پنل چیزی نداشت که بزنم به مادر بوردم!!!

برای جا کردن کولر درون این کیس مشکلی نیست ولی باید از خیر فن دوم بگذری که من نگذشتم و تمام اون محافظ های در کیس رو بریدم و فن ها رو بیرون نصب کردم.

ولی کار آمد ترین قسمتش اون سینی روش هست که برای شارژ گوشی و ... مشکلی ندارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بله خیلی راضیم ولی یک چیز هایی بود که شاخ در آوردم. پاور من بزرگ هست و این کیس برای این پاور ها طراحی نشده در صورتی که روش بزرگ نوشته gaming chasis.

پورت یو اس بی 3 جلوی پنل چیزی نداشت که بزنم به مادر بوردم!!!

برای جا کردن کولر درون این کیس مشکلی نیست ولی باید از خیر فن دوم بگذری که من نگذشتم و تمام اون محافظ های در کیس رو بریدم و فن ها رو بیرون نصب کردم.

ولی کار آمد ترین قسمتش اون سینی روش هست که برای شارژ گوشی و ... مشکلی ندارم.

ممنونم

لینک به دیدگاه

ایول . این یکی دیگه آخرش بود . خیلی باحاله :wub: :wub: :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنونم

خواهش میکنم در ضمن اصلا بدرد کراس کردن و SLI کردن نمیخوره اونوقت کیس میشه کوره. 

در کل بگم که بر خلاف ظاهر و اسمش کیس حرفه ای نیست!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 ایول . این یکی دیگه آخرش بود . خیلی باحاله :wub: :wub: :wub:

دیدی گفتم مافیایی هستی:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من برم امشب مادر بزرگ دست توی جیب پدربزرگ کرده مهمونی گرفته. تازه از اون دسر هایی که عطا میزاره و مانیتور گاز میزنیم هم هست:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جاتون خالی آی بستنی خوردیم هر کی اومد خونه مادر بزرگ بستنی گرفته بود اضافه (همه فکر کرده بودن گرم هوا، آره دیگه ) ما هم کم نیاوردیم از همش زدیم از بس که هوا گرم شده شکلات و شیرینی که من زیاد اهلش نبودم... تازه ابتکارم زدم رفتم گشتم دیدم هویج دارن آب هویجم اضافه کردم ! :D

در مورد کیس  هم من چون کیسم استثنایی هست روش روزنامه میزارم بعد سینی  گرد بزرگارو داریم میزارم روش شام می خورم پا کامپیوترو فیلم و سریال و ... که شبش دانلود کردمو می بینم ! :D

در مورد کادو برو دستشو ماچ کنم بگو دوست دارم روزت مبارک تموم، حالا کادو هم گرفتی خوبه اما اصل کاری اینه !  :x 

راستی فردی جان فکر کردم اینهمه اسپم دادی ارسالات باید یه 2-3 هزارتایی شده باشه اما تا دیدم 600-700 تاس جا خوردم، هنوز جای پیشرفت خیلی داری! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درمورد تاپیک هم فکر کنم چون تاپیک سری دومش اومده پروبالش کمه باید دید اون سری قبلیش چجوری بوده با هم حساب کنیم ! :D

لینک به دیدگاه

جناب Maxel134

شما که تنها بازمانده :blink: از کلاب اسپم قدیم هستید میشه بگید چرا تاپیک قبلی اینقدر زود (70 صفحه) بسته شد ؟

لینک به دیدگاه

جناب Maxel134

شما که تنها بازمانده :blink: از کلاب اسپم قدیم هستید میشه بگید چرا تاپیک قبلی اینقدر زود (70 صفحه) بسته شد ؟

حقیقتش در اون زمان یک سری مسایلی پیش آمد و یک سری افراط ها در نوشتن مطلب و موضوعات  اتفاق افتاد که باعث شد تیم مدریت لیون تصمیم بر بستن تاپیک بگیره.

امیدوارم دوستان همیشه حد و حدود را رعایت کنند تا برای این تاپیک هم اتفاقی پیش نیاد. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام شب خوش

هومن جان عزی اون قضیه عکس تفنگ و جام زرین چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

جاتون خالی آی بستنی خوردیم هر کی اومد خونه مادر بزرگ بستنی گرفته بود اضافه (همه فکر کرده بودن گرم هوا، آره دیگه ) ما هم کم نیاوردیم از همش زدیم از بس که هوا گرم شده شکلات و شیرینی که من زیاد اهلش نبودم... تازه ابتکارم زدم رفتم گشتم دیدم هویج دارن آب هویجم اضافه کردم ! :D

در مورد کیس  هم من چون کیسم استثنایی هست روش روزنامه میزارم بعد سینی  گرد بزرگارو داریم میزارم روش شام می خورم پا کامپیوترو فیلم و سریال و ... که شبش دانلود کردمو می بینم ! :D

در مورد کادو برو دستشو ماچ کنم بگو دوست دارم روزت مبارک تموم، حالا کادو هم گرفتی خوبه اما اصل کاری اینه !  :x

راستی فردی جان فکر کردم اینهمه اسپم دادی ارسالات باید یه 2-3 هزارتایی شده باشه اما تا دیدم 600-700 تاس جا خوردم، هنوز جای پیشرفت خیلی داری! :D

دیگه زور آخرمو میزنم شاید به 1000 تا برسه شاید تونستم عنوان اسپمر لیون رو کسب کنم با بیش از 500 اسپم البته به پای بعضی ها نمیرسم:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
دوستان سلام شب خوش

هومن جان عزی اون قضیه عکس تفنگ و جام زرین چیه ؟

این تصویر در بر دارنده قضیه ای که هومن تعریف کرد که چرا اسمش رو maxel134 گذاشته و اون تصویر جام هم همیشه در تمام فرهنگ ها نشانه پیروزی و شادکامی هست حتی در ایران باستان و اون تصویر قاره ها هم نشانه معروف بودن هومن هست و اون تیر هم تیریه که توی تاریکی رها میشه حالا به هر جا خورد که خورد:دی

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان اسپمر هم امشب رفتن مهمونی تا تونستن خوردن و برای زمستون هم ذخیره کردن الان هم که خوابن:دی

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان اسپمر هم امشب رفتن مهمونی تا تونستن خوردن و برای زمستون هم ذخیره کردن الان هم که خوابن:دی

والا همه قند داشتن زدن تو کار خیار و هندونه ما هم مجبور شدیم انتهاری عمل کنیم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این اسپم تنها برای این است که دوستان بدونند ما اسپمران همیشه و همه وقت اماده هستیم و استفاده ی دیگری ندارد...! (:|

(الان از خواب پریدم گفتم یه اسپم بدم بخوابم |-) )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این اسپم تنها برای این است که دوستان بدونند ما اسپمران همیشه و همه وقت اماده هستیم و استفاده ی دیگری ندارد...! (:|

(الان از خواب پریدم گفتم یه اسپم بدم بخوابم |-) )

کاملا درسته نیما جان / راستی چرا از خواب پریدی ؟ نکنه غول یا کابوس اسپمر دیدی ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...