رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این چرا واسه کدومه؟

گزینه ی اول یا دوم یا سوم :-?

قبل از همه بگم من از این آدما نیستم که کلا انتظار زیادی داشته باشم. انتظار ندارم پردازنده واسه برقصه.

ولی کلا انتظار پیشرفت بیشتری تو سرعت پردازش رو داشتم. دلیل اصلی هم که حال نگردم این گرمای زیادشونه.

در رابطه با sandy هم چون پیشرفتش به نسبت سری اول 32نانومتری واقعا خوب بود. خودمم دارم خیلی حال میده. :wub:

در رابطه با سومی هم آرزو بر جوانان عیب نیس. (*)

چه جالب:دی

در مورد این که از ivy و haswell خوشت نیومده؟؟

از کنترلر مموریش اطلاعی داری؟؟فقط گرما که نمیشه بردار من...

هر چیزی رو از حالت استانداردش خارج کنی گرمای مزاعف ایجاد میکنه حالا چه cpu چه موتور ماشین...

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اتفاقا دیدم 2 روز نیومدی نگران شدم...

حیف که دیگه جواب ما رو نمیدن بعضیا..

رفته بودم یه نصفه روز هوا خوری برگشتم دیدم اینترنت تعطیله رفتم مخابرات با دعوا و واریز پول  تلفن الان وصلش کردن

!

جواب چی؟

لینک به دیدگاه

یه چیزایی درباره ی کنترلر مموریش خوندم و واقعا منکر پیشرفتشون نیستم ولی نمیدونم شاید من زیاده روی میکنم، کلا با 22 حال نکردم.

ولی شما من رو ببخشید (*)

قبول دارین چون amd یه خورده عقب افتاده تو پردازنده intel داره لاک پشتی میره جلو؟ :-?

در اخر از همه ی دوستان معذرت میخوام اگه نظراتم داغونه. :D

لینک به دیدگاه

والا سری IVY خوب اومد جلو ولی تو سری هاسول کم گذاشته

لینک به دیدگاه

البته دوستان منظورم از :puke: استفراق نبود :D

یهو فک نکنید نظرم ترولی بود. :unsure:

(*)

لینک به دیدگاه

آقاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا فردا تولد داریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بهمن جان اینم 2 تا دسته سگا که گفته بودم برات

لینک به دیدگاه

تولد حمید مبارک ........................................................... :D  :D  :D  :D  :D  :D

حمید جان ایشالا همیشه سلامت باشی .........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اینا نمیحواستم عطا جان اینا Turbo داره اونی که من میگم ردیف بالاش به جای Turbo دکمه های x , y , z داره که جون میده برای Mortal Kombat  B)  8-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
از اینا نمیحواستم عطا جان اینا Turbo داره اونی که من میگم ردیف بالاش به جای Turbo دکمه های x , y , z داره که جون میده برای Mortal Kombat  B)  8-X

بهمن برم از بازار اینجا ( ارومیه ) بپرسم برات ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بهمن برم از بازار اینجا ( ارومیه ) بپرسم برات ؟؟

نه داداش دمت گرم خودم میخوام برم از محله سگاخونه های اینجا بپرسم  :lol:  الان Mortal Kombat 3 Ultimate و Trilogy رو که کاملترین بازیشه روی کامپیوتر دارم. ولی اونطوری حال نمیده. میخوام یه سگا با دسته 6 دکمه بگیرم

تو نت یه جا دیدم نوشو میداد 40 تومن. ولی از اون در پیت های چینی بود. معلوم نبود توش واقعا سگاست با نه. جالبه بهت بگم الان ورژن های کمیابش که اوریجینال هستن رو تو آمازون نزدیک 200 دلار میفروشن!! اون ور خواهانی داره برا خودش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-  @};- به به مبارک باشه حمید جان تولدت @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه داداش دمت گرم خودم میخوام برم از محله سگاخونه های اینجا بپرسم  :lol:  الان Mortal Kombat 3 Ultimate و Trilogy رو که کاملترین بازیشه روی کامپیوتر دارم. ولی اونطوری حال نمیده. میخوام یه سگا با دسته 6 دکمه بگیرم

تو نت یه جا دیدم نوشو میداد 40 تومن. ولی از اون در پیت های چینی بود. معلوم نبود توش واقعا سگاست با نه. جالبه بهت بگم الان ورژن های کمیابش که اوریجینال هستن رو تو آمازون نزدیک 200 دلار میفروشن!! اون ور خواهانی داره برا خودش

200 دلار !!! اوه اوه

لینک به دیدگاه

تولد حمید مبارک ........................................................... :D  :D  :D  :D  :D  :D

حمید جان ایشالا همیشه سلامت باشی .........

قربانت امید جان ممنون زنده باشی

لینک به دیدگاه

تولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولدتولد

آقا چه میکنن بچه ها آدم  شور شعفی تو دلش پدیدار میشه :D 

لینک به دیدگاه

به یکی از بچه ها گفتیم تولدمونه کسی نیست برامون جشن بگیره ؟؟؟

در جواب میگه برو جلو آینه برای خودت برقص  بزن و بکوب راه بنداز تازه میگه خوب انداختیش ماه رمضون تا برای کسی کیک نخری ها...........

منم در جوابش الان میگم کارخدا بود حالا ما نمیتونیم کیک بخریم شماها که می تونید کادو بخرید برامون! :lol: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حمید جان تولدت مبارک داداش  ^_^  چند سالت شد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
به یکی از بچه ها گفتیم تولدمونه کسی نیست برامون جشن بگیره ؟؟؟

در جواب میگه برو جلو آینه برای خودت برقص  بزن و بکوب راه بنداز تازه میگه خوب انداختیش ماه رمضون تا برای کسی کیک نخری ها...........

منم در جوابش الان میگم کارخدا بود حالا ما نمیتونیم کیک بخریم شماها که می تونید کادو بخرید برامون! :lol: 

آقا آدرس بده برات تا فردا ظهر کیک دم درتون باشه / مردونه میگم / حتی میتونی بیایی اینجا عکس کیک رو هم بزنی

لینک به دیدگاه

حمید جان تولدت مبارک داداش  ^_^  چند سالت شد؟

قربونت بهمن جان زنده باشی والا میگن رفتیم تو27

متولد 66 هستم

لینک به دیدگاه

آقا آدرس بده برات تا فردا ظهر کیک دم درتون باشه / مردونه میگم / حتی میتونی بیایی اینجا عکس کیک رو هم بزنی

قربونت

باورت میشه خودم میخاستم برم کیک بخرم برا خودم بشینم نگاش کنم

هی روزگار نامرد تنهایی بد دردیه :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قربونت بهمن جان زنده باشی والا میگن رفتیم تو27

متولد 66 هستم

بهت نمیخوره 66 باشی. گفتم 61-60 هستی  :)  شایدم عکست خیلی رسمیه بزرگ نشونت میده

لینک به دیدگاه

بهت نمیخوره 66 باشی. گفتم 61-60 هستی  :)  شایدم عکست خیلی رسمیه بزرگ نشونت میده

پیر شدیم بهمن جان آره عکس یکم پیرترمون کرده!

توهم فکرکنم 27 سال باشی درسته؟

لینک به دیدگاه

آقا عطا در رفت!

تا اسم کیک اومد وسط در رفت!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...