رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود .

مثل این فیلم هایی که یکش می گیره مرن سریع دوش رو می سازن ، ما هم اومدیم و کلاب بهترین اسپم 2 رو تاسیس کردیم ولی نه زیاد سریع ، چرا ، چون نمی خواستیم خودمون رو هول نشون بدیم .

کلاب قبلی رو باز نمی کنیم ، چرا ، چون گفتیم اونجا رو برای همیشه بستیم و زیر حرفمون هم نمی زنیم . =D>

یک کلاب جدید باز می کنیم ، چرا ، چون چند تن از دوستان اسپمر خواب آرام و راحت رو از بنده و چند تن از مدیران گرفتند و طی چندین پ.خ درخواست بازگشایی دادند . :-j حتی کار به تهدید جانی هم رسید . :-w

یک کلاب جدید باز می کنیم ، چرا ، چون اون کلاب اینقدر اسپم داشت که پر شده بود. :lol:?

اسم کلاب رو کلاب بهترین اسپم 2 می گذاریم ، چرا ، چون من دوست دارم . @};-

طبق آخرین پیش بینی کارشناسان و متخصصان این تاپیک تا 48 ساعت دیگه دارای 565 پست زائد خواهد بود .

منتظر اسپم های گرمتان هستیم .

:-? ;)

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود .

مثل این فیلم هایی که یکش می گیره مرن سریع دوش رو می سازن ، ما هم اومدیم و کلاب بهترین اسپم 2 رو تاسیس کردیم ولی نه زیاد سریع ، چرا ، چون نمی خواستیم خودمون رو هول نشون بدیم .

کلاب قبلی رو باز نمی کنیم ، چرا ، چون گفتیم اونجا رو برای همیشه بستیم و زیر حرفمون هم نمی زنیم .

یک کلاب جدید باز می کنیم ، چرا ، چون چند تن از دوستان اسپمر خواب آرام و راحت رو از بنده و چند تن از مدیران گرفتند و طی چندین پ.خ درخواست بازگشایی دادند . حتی کار به تهدید جانی هم رسید .

یک کلاب جدید باز می کنیم ، چرا ، چون اون کلاب اینقدر اسپم داشت که پر شده بود.

اسم کلاب رو کلاب بهترین اسپم 2 می گذاریم ، چرا ، چون من دوست دارم .

طبق آخرین پیش بینی کارشناسان و متخصصان این تاپیک تا 48 ساعت دیگه دارای 565 پست زائد خواهد بود .

منتظر اسپم های گرمتان هستیم .

@};-

با درود:

آقای پوریا دوست عزیز ، خدا شما را فرستاد ، 1000 سال عمر کنید که این تاپیک را ایجاد کردید. big%20bug.gif

طی این 2 ماه اخیر 99% موهای سرمو از دست دادم at%20wits%20end.gifat%20wits%20end.gif ، از دست این اسپمرهای حرفه ای چی کشیدم خدا می دونه . =D>( :-?(

واقعا ایجاد این تاپیک به موقع بود ، در غیر اینصورت تا هفتۀ دیگر کلا تاس می شدم . ;) :-j

با تشکر فراوان . :lol:

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

میگم اگر اسپم کم دارید با چند نفر از دوستان که در جریان هستید یه کوله بار اسپم جمع کردیم میتونیم به اشتراک بذاریم =D> @};-

این آقای LEE ما هم که اینقدر موهای سرش رو میکنه خودش زودتر از همه اقدام کرد و اولین اسپم رو به جان خرید . ما هم گفتیم بعد از ایشون بزنیم تو رگ ;) :-? :lol:

لینک به دیدگاه

خارج از اسپم : این موضوع اسپم رو برای همه روشن کنم که تاپیک فقط به جهت خنده و شوخی ایجاد شده . لطفا از شوخی دیگران دلگیر نشید . اگر جنبه شوخی ندارید پس با کسی شوخی نکنید . ضمنا شوخی با توهین فرق میکنه . پس هر کس توهین کنه با یکی طرفه دیگه @};-

لینک به دیدگاه

این جناب LEE عجب آهنگی گذاشته برای مسابقه . کلی دارم باهاش حال میکنم . خیلی باحاله :lol: =D> @};-

لینک به دیدگاه

فکر کنم جماعت اسپمر هنوز تو شک اکران شماره جدید تاپیک اسپم هستن =D> بابا بیاین اکران اول رو از دست ندید @};- فرش قرمز انداختن ها :lol: :-? ;)

لینک به دیدگاه

آقا من الان این تاپیک رو دیدم. ولی چوم خوابم میاد هنوزتوی شک هستم و مطمئن نیستم تاپیک اسپم 2 راه اندازی شده. فردا صبح هم دوباره سر می زنم . اگر دیدم تاپیکی وجود داره اون.قت کلی ذوق میکنم.

Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسپم سی یا سی هم میشه داد؟@};-

همچین کاری نکنی که دوباره تاپیک رو پوریا خان میترکونه هاsilly.gif

لینک به دیدگاه

اسپم سی یا سی هم میشه داد؟:lol:

آقا این همه موضوع برای اسپم. @};-

این یکمورد رو بی خیال شو Not%20Worthy.gif

لینک به دیدگاه

دوستان مثبت ندید !!! :lol: @};-

جناب خسروی با دولولشون بالای سر تاپیک هستند و هرکی مثبت بده بن می کنند .

لینک به دیدگاه

نترسون بچه هارو پوریا جان @};- دوستان هر کس دوست داشت مثبت بده . ولی به من فقط مثبت بدید ها :lol:

لینک به دیدگاه

میگم چطوره یه سور بدیم =D> هومن جان شما زحمت بکش سور وسات رو جور کن . همه چیز رو آماده کن . حساب کتاب ها رو هم تسویه کن . هر وقت کارت تموم شد بگو ما میاییم حالی ببریم :lol: @};- :-?

لینک به دیدگاه

راستی هومن جان پایه ای این تبلت ترانسفورمر که پوریا گذاشته رو با هم بخریم به حساب دانیال؟ یک هفته پیش تو باشه یک هفته پیش من . پولش رو هم دانیال میده . نظرت چیشه؟ @};-? :lol:

لینک به دیدگاه

آفا بخریم به حساب دانیال جان. من هم که کارم نمیاد. کلا دست شما باشه.@};-

لینک به دیدگاه

من از این همه لطف و از خود گذشتگی شما واقعا سپاسگذارم =D> :-? @};- :lol:

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

دشمنت شرمنده باشه عزیز . پوریا جان فاکتورش رو بفرست برای دانیال . خودش رو هم برای من . البته پولش رو نقد بگیر که نزنه زیرش :lol: :-? @};- =D>

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کجا کجا همینطوری دوخت و دوز کردین رفت من پول بده نیستم its%20was%20not%20me.gif

البته به یه شرط یه 1 سالی نگهش میدارم بعد 1 میلیون بهتون میفروشم کاملا منصفانه هستbig%20bug.gif@};-

لینک به دیدگاه

همین الان قیمتش رسید 650 . الان بخر که اگر نگیری سرم کلاه رفته . بدو ;) @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره واقعا وسوسه انگیزه@};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...