رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

داری دبه درمیاری

ماشین رو بده نیما، کولر هم مال من (میزارم رو هاردم الان 5900 دور در دقیقه هست آور کنم بره رو 10000 دور!)

یه عروسی مفتی هم می افتیم، نیما دعوت میکنه به صرف شام و شیرینی و کله پاچه فردا صبح و باقالی پلو ظهر و شام هم ته مونده های غذای شب عروسی :D

راستی دانیال جان اگه تو پی.تی کسی کپک شما رو نخرید یکی از دوستام واسه مادرزنش کپک لازم هست. قیمت رو پخ کن بیاد

لینک به دیدگاه

عجب طرفداری پیدا کرده کولر این ماشین. حالا که اینطئره یک تاپیک میزنم، میگذارم مزایده..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چیچی بسته بشه؟آدرس خریدار برای کتک کاری :-t

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا چند روز نبودم فروختین رفت... ؟

راستی من فقط در خواست داده بودم که، پس کی خریدش؟؟؟

نکنه خریدم نفهمیدم داغم هنوز...!!! :daydreaming:

------------------

عروسیم چشم حتما اگه بود دعوتنامه رو واسه همتون پیام خصوصی می کنم... البته فکر کنم خیلی طول بکشه تا یه ماشین دیگه گوجه ای به پستم بخوره!rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

فروختم به موزه لوووور . 5 میلیون گرفتم به اضافه ویزا شینگن مولتیپل 15 ساله.

حالا یکدونه پیکان جوانان دارم اور میکنم، زرد قناری. دو کاربرات رفرنس.. آماده شد خبر میدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

=)) =)) =))

شرمنده من جنبه ندارم زود خندم میگیره 8-}

دانیال جان اومدی تهران ، با هم میریم یک چرخی با این پیکان جوانانه میزنیم. در ضمن 2 تا بوق بنزی 10 11 هم میخوام براش بخرم ... :D

rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

ویرایش شده توسط Danial Daneshmand
لینک به دیدگاه

دانیال جان اومدی تهران ، با هم میریم یک چرخی با این پیکان جوانانه میزنیم. در ضمن 2 تا بوق بنزی 10 11 هم میخوام براش بخرم ... :D

.

.

.

راستی کدومیک از دوستان دوران بوق بنزی و پیکان ساخته یادشه؟؟؟ :-@

لینک به دیدگاه

دانیال واسه کتک کاری رو من هم حساب کن !!!

آقا خواستید برید چرخ بزنید منم میام، سی دی حمیرا هم دارم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

فعلا رو موجودیت خودم هم نمیتونم حساب کنم سالار خان در حال تیر زدن سایه ماس :ph34r:

میترسم پست بزنم اینم در حال لرز دارم میزنممممممم :-SS

اینو یواش میگم کسی نشنوه سی دی رو نگه داری ها

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

ای ول به تیم والیبال ایران :wub: (*)

لینک به دیدگاه

این گیم آخر بد روی اعصاب بود میکاییل.

ولی خوب خدا را شکر این چینی ها هم باختن رفتن جزو باقالی ها تا دیگه مثل مربی کره ، کری نخونند.

19.gif

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من نمیدونستم همچین تاپیکی موجودیت داره وگرنه خیلی وقته پیش لباس های رزممو میپوشیدم :cowboy:

جهت تهولی تازه در صنعت اسپم رو بنده حساب کنید ولی بیشتر از 3*3 تا نشه چون کمرم توان معادلات بالاتر رو نداره :laughing:

لینک به دیدگاه

به به یک از اسپمر های عزیز دیگه هم شناسایی شد. :wub:

اینجا تاپیک اسپم خودتوتنه دوست عزیز. از هر گونه اسپم که فقط اسپم باشه و باعث ناراحتی دیگران نشه ، شدیدا استقبال میشه. محل ما اسپمر های باز نشسته رو با حضور خودتون گرم کنید. :D

لینک به دیدگاه

به به یک از اسپمر های عزیز دیگه هم شناسایی شد. :wub:

اینجا تاپیک اسپم خودتوتنه دوست عزیز. از هر گونه اسپم که فقط اسپم باشه و باعث ناراحتی دیگران نشه ، شدیدا استقبال میشه. محل ما اسپمر های باز نشسته رو با حضور خودتون گرم کنید. :D

Not%20Worthy.gifNot%20Worthy.gifNot%20Worthy.gif دوستان ما شناسایی شدیم . من خودمو تسلیم میکنم که شما بتونید فرار کنید :D فقط خواهشا اگه بعدا خواستید ازم یاد کنید بگید اسممو بزارن پتروس فهمیده :p

اختیار دارید عزیز ما سروپا اسپم در خدمت گذاری حاضریم . اونم به چشم عزیز بنده به هیچ دوستی جسارتی نخواهم کرد . حالا بیاین یه سوژه بدین دست ما بزنیم منفجرش کنیم :D

البته ما خودمون سوژه ایم میتونم یه عکس از خودم بزارم تا بچه ها یه تفریح سالم داشته باشن :lol:

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

بابک جان . انتخاب سوژه با خودتونه. اتفاقا انتخاب سوژه مناسب هم تاثیر بسزایی در کسب امتیاز توسط افراد برای انتخاب برای مراحل بالاتر هست. به نظرم شما عجالتا در گروه republic of iranian spammers به مدیریت آقای danial daneshmand ثبت نام کنید . تا برای مراحل بالاتر آمادگی کامل داشته باشین.

:D :D

لینک به دیدگاه

بابک اون کولرت سوژه خوبیه ها :D راستی دمای 2400 من رو دیدی ؟ تو تاپیک نقاط قوت و ضعف cpu i5 2400 گذاشتم عکسش رو . ببین چطوره . من X7 دارم و شما آنتک 1200 :D

لینک به دیدگاه

بابک جان . انتخاب سوژه با خودتونه. اتفاقا انتخاب سوژه مناسب هم تاثیر بسزایی در کسب امتیاز توسط افراد برای انتخاب برای مراحل بالاتر هست. به نظرم شما عجالتا در گروه republic of iranian spammers به مدیریت آقای danial daneshmand ثبت نام کنید . تا برای مراحل بالاتر آمادگی کامل داشته باشین.

:D :D

اوکی عزیز . پس تا امشب سعی میکنم با یه سوژه جالب و فان در خدمتتون باشم . آقا دانیال هم بنده افتخار آشنایی با ایشون رو نداشتم . اگه مارو به شاگردی قبول میکنن خیلی هم خوشحال میشیم . میتونم یه تست هم بدم که یه وقت دوستان فکر نکنن ما هم مثل بعضی ها با پارتی بازی البته اسمشونو نمیبرم ( آقا حامد ) ......................... آره :D

شوخی بود آقا حامد مثل تاج سر میمونن . اولین استادی هستن که مارو به شاگردی قبول کردن ( البته خودشون هنوز خبر ندارن ) قراره برای تولدشون به عنوان کادوی تولد بهشون بگم . شما هم فعلا رو نکنید :p

پس تا شب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پارتی بازی نبوده که پارسال یه تاپیک داشتیم مثل این عضو افتخاری داشت که بعدا تبدیل شدن به مدیر :D

بابک خان تست اول:

احمد 200 کیلو وزن دارد و قطار اون 7 دقیقه تاخیر دارد!وزن خورشید را حساب کنید!

لینک به دیدگاه

پارتی بازی نبوده که پارسال یه تاپیک داشتیم مثل این عضو افتخاری داشت که بعدا تبدیل شدن به مدیر :D

بابک خان تست اول:

احمد 200 کیلو وزن دارد و قطار اون 7 دقیقه تاخیر دارد!وزن خورشید را حساب کنید!

:blink: :blink: :blink:

من میرم همون قدس رو آزاد کنم راحت ترم :D

ولی خودمونیم این احمد آقا ترکونده ها :unsure:

حامد جان من گذاشته بودم واسه کادوی تولد که خراب شد رفت :( :p حالا دیگه کولر حرفه ای ما رو زیر سوال میبری ؟ :blink: باشه . میگم به چشم بد اعتقاد داری ؟ اگه اعتقاد داری امشب قراره سیستمت بره رو هوا rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

17 کیلو گرم بر ثانیه مربع

آقا من با هر قانونی حساب میکنم این در نمیاد . حتی قانونم زیر سوال بردم بازم نشد . از چه فرمول من درآوردی استفاده کردید :D حد اقل یه آموزشم بزار واسش که این فرمول به اسمتون ثبت بشه ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...