رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

ای بابا انگار لو رفتیم !

ولی خدایی ارمین خان اینا که چیزی نیست جنابعالی جون بخواه اینا فدای یه تار موت دودستی تقدیمت میکنم فقط یه تیکه از اون لازانیارو بفرست که تو کل دنیا هم بگردم مثل اینو پیدا نمیکنم

چون این لازانیا با طعم دوستی و مرام و معرفته که توش ریختی به عنوان چاشنی ....

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام

ای بابا انگار لو رفتیم !

ولی خدایی اینا که چیزی نیست جنابعالی جون بخواه اینا فدای یه تار موت دودستی تقدیمت میکنم فقط یه تیکه از اون لازانیارو بفرست که تو کل دنیا هم بگردم مثل اینو پیدا نمیکنم

چون این لازانیا با طعم دوستی و مرام و معرفته که توش ریختی به عنوان چاشنی ....

عزيزى دوست خوبم. شما جون بخواه.

حيف تو پست فاسد ميشه وگرنه حتما ميفرستادم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزيزى دوست خوبم. شما جون بخواه.

حيف تو پست فاسد ميشه وگرنه حتما ميفرستادم.

فاسدشم خوردنیه خدایی

انشاالله یه روز با خوانواده تشریف میارین اذربایجان هم در خدمتتون باشیم هم بشینیم باهم یه دور لازانیای مشتی کنار طبیعت و کوه و جنگل بزنیم که 100 سال بیاد رو عمرمون

لینک به دیدگاه

فاسدشم خوردنیه خدایی

انشاالله یه روز با خوانواده تشریف میارین اذربایجان هم در خدمتتون باشیم و ****** بشینیم باهم یه دور لازانیای مشتی کنار طبیعت و کوه و جنگل بزنیم که 100 سال بیاد رو عمرمون

عطا جان من كه از خدامه بيام آذربايجان ، ايشالا يه روز فرصتش دست بده ميام و حتما بهت سر ميزنم با هم لازانيا بخوريم. ولى خداييش آذرى ها اينقدر خوراك هاى خوب و غذاهاى خوشمزه دارند كه ديگه تو آذرباييجان آدم عمرا" ياد لازانيا نميفته. اگه تو هم اومدى اينطرف حتما يه ندا بده در خدمدت باشيم يه كلبه درويشى هستش دور هم بشينيم داداش. :) 

**** (خداييش اگه اين قسمت قرمز پستت رو وييرايش نكنى از دستت دلخور ميشم.) @};- 

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جون من دیگه این بحث تلخ لازانیا رو تموم کنید  ~x( 

لینک به دیدگاه

جون من دیگه این بحث تلخ لازانیا رو تموم کنید  ~x( 

معين جان تو غذا چى دوست دارى؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با هیچ کدوم از خوردنی ها مثل قدیم حال نمی کنم و دیگر هیچ!

لینک به دیدگاه

اى بابا،  :-? ‌

دوستان تاپيك ادامه دارد. . . :-j

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود

ظهرگرم زمستانیان دوستان بخیر باشه ادامه رو درخدمت دوستان هستیم با بحث داغ خوردنی چی دوست دارید؟؟؟ :confused:

از آرمین عزیز هم تشکر می کنم که این موضوع رو ارائه کردند... پیشاپیش از تمامی دوستان حاضر و غائب مخصوصا جناب آقای حسینی و پوریای عزیز که باعث و بانی این جمع هستند قدردانی می نماییم انشاله در پایان تاپیک هم از دوستان دعوت خواهیم کرد خونه آرمین لازانیا به اتفاق خواهیم زد تو رگ. :D

در اینجا از دیگر دوستان تقاضا دارم همچنان همراه ما باشید با کلاب بهترین اسپم 2 لطفا خودتون رو تشویق کنید... :clapping: :clapping: :clapping:

...

«من» B) @};- :blush: «معین»

خب معبن جان شما برای ما بفرمایید از قدیم چی دوست داشتی؟؟؟   (میکروفن نداره گل گرفتیم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان من كه از خدامه بيام آذربايجان ، ايشالا يه روز فرصتش دست بده ميام و حتما بهت سر ميزنم با هم لازانيا بخوريم. ولى خداييش آذرى ها اينقدر خوراك هاى خوب و غذاهاى خوشمزه دارند كه ديگه تو آذرباييجان آدم عمرا" ياد لازانيا نميفته. اگه تو هم اومدى اينطرف حتما يه ندا بده در خدمدت باشيم يه كلبه درويشى هستش دور هم بشينيم داداش. :)

**** (خداييش اگه اين قسمت قرمز پستت رو وييرايش نكنى از دستت دلخور ميشم.) @};- 

ای به روی چشم ویرایش کردم داداش درسته که ویرایش کردم ولی هرچی نوشتمو خواهم کرد بدون کم و کاستی

به امید روزای بهتر و هوای تازه تر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

معین جان چرا ؟ بابا والله زندگی زیباست

لینک به دیدگاه

با درود

ظهرگرم زمستانیان دوستان بخیر باشه ادامه رو درخدمت دوستان هستیم با بحث داغ خوردنی چی دوست دارید؟؟؟ :confused:

از آرمین عزیز هم تشکر می کنم که این موضوع رو ارائه کردند... پیشاپیش از تمامی دوستان حاضر و غائب مخصوصا جناب آقای حسینی و پوریای عزیز که باعث و بانی این جمع هستند قدردانی می نماییم انشاله در پایان تاپیک هم از دوستان دعوت خواهیم کرد خونه آرمین لازانیا به اتفاق خواهیم زد تو رگ. :D

در اینجا از دیگر دوستان تقاضا دارم همچنان همراه ما باشید با کلاب بهترین اسپم 2 لطفا خودتون رو تشویق کنید... :clapping: :clapping: :clapping:

...

خب معبن جان شما برای ما بفرمایید از قدیم چی دوست داشتی؟؟؟   (میکروفن نداره گل گرفتیم)

نيما جان،

گمونم امروز معين دل و دماغ نداره. اذيتش نكنيم. ;)

ولى بالاخره حس اسپم دوستى معين جان هم برميگرده. تا اون موقع صبر ميكنيم دوستان. (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با درود

...

سلام

نیما جان اول من بگم چی دوست دارم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا از صبح نشستیم مغازه و فقط یه کیبرد فروختیم اونم اون قدر تخفیف گرفت که خودشم خجالت کشید ! اخه چرااااااااااااااااااااااا

اقایون برای روح رفته بازار دعا کنید سرساله و خرج زیاده خدایی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

نیما جان اول من بگم چی دوست دارم ؟

«من»

B) @};- :blush: :Peace Sign: «عطا جان»

«معین عزیز»

خب مثله ابنکه معین عزیز خجالت می کشند نفر بعدی عطا جان شما چی دوست دارید ؟؟؟ لطفا تو چند جمله خلاصه خودتون رو اول معرفی کنید خدمت دوستان! :D

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعال ترین تاپیک انجمن در روزهای گرم و بازار سرد زمستانی:دی

من حلیم بادمجان دوست دارم :دی

شما چی دوست دارید!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
«من»

B) @};- :blush: :Peace Sign: «عطا جان»

«معین عزیز»

خب مثله ابنکه معین عزیز خجالت می کشند نفر بعدی عطا جان شما چی دوست دارید ؟؟؟ لطفا تو چند جمله خلاصه خودتون رو اول معرفی کنید خدمت دوستان! :D

من ترانه 17 سال دارم اوه ببخشید اشتباه شد !

بنده عطا   30 ساله  به قرمه سبزی و ماکارونی علاقه دارم   راستی فروشنده هم هستم ولی امروز فردا میبندم سبزی فروشی باز میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

«من»

B) @};- :blush: :confused:  «عطا جان»

«معین عزیز»

خب بر می گردیم  به خود معین عزیز در این لحظه تا عطا جان فکراشو می کنه؟؟؟

درود معین جان بادمجان یکی از کم خاصیت ترین چیز های روی زمین هست و در عین حال خوشمزه ترین... کشک بادمجان ، مسمی بادمجان و دلمه بادمجان و عیزه خیلی خوب و خوشمزه هستند... نظرتون در این رابطه چی هست؟؟؟

لطفا بلندتر صحبت کنید دیگر دوستان هم صدا برسه... :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من ترانه 17 سال دارم اوه ببخشید اشتباه شد !

بنده عطا   30 ساله   لیسانس دررفته    حدود 10 ساله پیش خدمت کردم ( کاماندو بودم ها 6 ماه اموزش دیدم کچلم کردن )  فنی کارم هستم البته با دوتا مدرک رسمی ( سیستمهای سرمایشی و گرمایشی و سردخانه ای )   قبل از خدمت رزمی کار میکردم کمرم دوسه تا دارم    به گرمه سبزی و ماکارونی علاقه دارم   راستی فروشنده هم هستم ولی امروز فردا میبندم سبزی فروشی باز میکنم

«من»

B) @};- Peace%20Sign.gif «عطا جان»

درود عطا جان منم اتفاقا خیلی قرمه سری دوست میدارم ، ماکارونی هم چون تو مایه های لازانیا هست یجورایی خیلی طرفدارشم شدیدا نه من خیلی از دوستان... دیگه چی دوست داری تو رستوران سفارش بدی ؟؟؟ :daydreaming:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اثا من رفتم بر می گردم، یه کار فوری!!! یه پیام بازرگانی چند ساعته، تبلیغ لازانیای آرمین عزیز رو نگاه کنید، خودشم بیاد یه توضیح بده!!! =)) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اثا من رفتم بر می گردم، یه کار فوری!!! یه پیام بازرگانی چند ساعته، تبلیغ لازانیای آرمین عزیز رو نگاه کنید، خودشم بیاد یه توضیح بده!!! =))

به کجا چنین شتابان زدی داری در میری ای نامرد ..... بگیرینش همه چیرو برد بگیرینش

لینک به دیدگاه

اعتراف ميكنم منم عاشق حليم بامجونم. اصن اين غذا بهشتيه. تركيب اون روغنش، كشكش . واى.... =P~  =P~  بادمجون خيلى خوشمزست. تركيبش با سير روح آدم رو جلا ميده. كشك بادمجون، ميزا قاسمى اصن هر چيزى باهاش درست بشه خوشمزش ميكنه، حتى پيتزا بادمجون با پنير و سس تند كچآپ. =P~  =P~

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اعتراف ميكنم منم عاشق حليم بامجونم. اصن اين غذا بهشتيه. تركيب اون روغنش، كشكش . واى.... =P~  =P~  بادمجون خيلى خوشمزست. تركيبش با سير روح آدم رو جلا ميده. كشك بادمجون، ميزا قاسمى اصن هر چيزى باهاش درست بشه خوشمزش ميكنه، حتى پيتزا بادمجون با پنير و سس تند كچآپ. =P~  =P~

ارمین جان اونقدر بگو که اخرش بریم دست به دامان مادر گرامی بشیم که یه حلیم بادمجونی یا میرزاقاسمی چیزی درست کنه بزنیم تو رگ این جیگرمون حال بیاد

البته هفته پیش خوردم اونم مادربزرگم درست کرده بود که انگشتامم باهاش خوردم عجب چیزی بود ( اعتراف کنم مادرم نتونسته مثل مادربزرگم خوب جا بندازه ) اقا اینو هیچ جا نگین ها میکشن منو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
«من»

B) @};- :blush: :confused:  «عطا جان»

«معین عزیز»

خب بر می گردیم  به خود معین عزیز در این لحظه تا عطا جان فکراشو می کنه؟؟؟

درود معین جان بادمجان یکی از کم خاصیت ترین چیز های روی زمین هست و در عین حال خوشمزه ترین... کشک بادمجان ، مسمی بادمجان و دلمه بادمجان و عیزه خیلی خوب و خوشمزه هستند... نظرتون در این رابطه چی هست؟؟؟

لطفا بلندتر صحبت کنید دیگر دوستان هم صدا برسه... :Hee Hee:

* از ویتامین های موجود در بادمجان می توان به ویتامین های گروهB (مخصوصا  B1 و B6)، ویتامین A و و مواد معدنی مختلف از جمله كلسیم، فسفر، مس، گوگرد، منیزیم، پتاسیم و آهن اشاره کرد.

* علاوه بر ویتامین ها و املاح یاد شده، بادمجان دارای فیتونوترینت هایی است که خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده ای دارند. فیتونوترینت های موجود در بادمجان شامل اجزای فنولیکی مانند کافئیک و کلوروژنیک اسید(chlorogenic acid) و فلاوونوئیدها مانند ناسونین(nasunin) می باشند. اجزای فنولیکی دارای خاصیت ضد سرطانی، ضدکلسترول بد خون و ضد ویروسی می باشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
* از ویتامین های موجود در بادمجان می توان به ویتامین های گروهB (مخصوصا  B1 و B6)، ویتامین A و و مواد معدنی مختلف از جمله كلسیم، فسفر، مس، گوگرد، منیزیم، پتاسیم و آهن اشاره کرد.

* علاوه بر ویتامین ها و املاح یاد شده، بادمجان دارای فیتونوترینت هایی است که خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده ای دارند. فیتونوترینت های موجود در بادمجان شامل اجزای فنولیکی مانند کافئیک و کلوروژنیک اسید(chlorogenic acid) و فلاوونوئیدها مانند ناسونین(nasunin) می باشند. اجزای فنولیکی دارای خاصیت ضد سرطانی، ضدکلسترول بد خون و ضد ویروسی می باشد.

«من»

«آرمین عزیز» :-B B) @};- :blush: :confused:  «عطا جان»

«معین عزیز»

با تشکر از معین جان که خواص بادمجون رو بطور مختصر ذکر کردند. لطفا تشویقش کنید. :clapping:

در این لحظه از آرمین عزیز می خواهیم برای ما طرز پخت یه غذای مخصوص بخودش رو با بادمجان برای دوستان توضیح بده، مواد لازم رو هم میتونه از دوستان کمک بگیره!؟! :D

از عطای عزیز هم می خواهیم که چندتا ضرب المثل با بادمجان برامون بگه؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...