رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جای مترو خطرناکه ... فکر کنم باید حق عضویت بپردازید! یه سری قبلن اونجا رو رزرو کردن!

تازه ممکنه کمیته بگیردتون! :ph34r:

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

فکر میکنم هومن قبلا رزرو کرده جا رو . چون مترو چسبیده به شرکتشونه . به هر دو کار هم میتونه برسه :D :lol: 8-X

لینک به دیدگاه

فکر میکنم هومن قبلا رزرو کرده جا رو . چون مترو چسبیده به شرکتشونه . به هر دو کار هم میتونه برسه :D :lol: 8-X

rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif :huh:

لینک به دیدگاه

دوستان 4 تا جای خالی تو ایستگاه مترو هست. اگر می خواهید براتون زنبیل بگذارم که که کسی نگیره. فقط زود تر خبر بدید

لینک به دیدگاه

من چون تهران نیستم اینترنتی میفروشم . یه زحمت بکش سیستم فروش رو اونجا راه بنداز . زنبیل نمیخوام .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره والا نزدیکه ماهم رفتیم پیش هومن گفتیم اهههههههه دوباره باید ماشین گیر بیاریم که چشمون به جمال علامت مترو روشن شد :D

لینک به دیدگاه

جوابش رو خودت بهتر میدونی که . ترافیکی که اونجا داره فکر نکنم جای دیگه ای بشه دید :D

لینک به دیدگاه

من زنبیل ندارم . به جاش از این بسته های جوراب می زارم مشکلی نیست!؟

حالا آقا maxel134 میشه زنبیلتون رو برای من بزارید؟ به جناب danitondar یادمه کوسه دنبالتون افتاده بود ببخشید الان چرا شیر شدید؟ چرا ایقدر عوض می شوید؟ ایقدر که شما عوض شدید

زی زی گولو عوض نشد! :wub:

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

linux . یک کلمه نادرست تایپ شده بود و من اصلاح کردم با اجازت.

ذنبیل اضافه دارم خودم برات میگذارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من زنبیل ندارم . به جاش از این بسته های جوراب می زارم مشکلی نیست!؟

حالا آقا maxel134 میشه زنبیلتون رو برای من بزارید؟ به جناب danitondar یادمه کوسه دنبالتون افتاده بود ببخشید الان چرا شیر شدید؟ چرا ایقدر عوض می شوید؟ ایقدر که شما عوض شدید

زی زی گولو عوض نشد! :wub:

:D

در واقع قبلی رو یکی از دوستان عزیز که جاش خیلی خالیه :( طلسمش کردند و متوجه شدم آواتار متحرک قابلیت طلسم زیادی داره کلا بیخیال شدم :D

این شیره هم دوستش دارم ابهت زیادی داره به اسم فروم هم میخوره یه زمانی قرار بود آقای حسینی یه 580 به بنده بدهند و به جاش بنده این آواتر رو ب ایشون بدم ;)

لینک به دیدگاه

linux . یک کلمه نادرست تایپ شده بود و من اصلاح کردم با اجازت.

ذنبیل اضافه دارم خودم برات میگذارم.

ممنونم شما صاحب اختیارید.

مشکلی تیست فقط از اون جا خوبا واسه من بزارید که حیفه ... واقعا! میگم اگه خسته شدیم مهمون شما میشیم میریم به دعوت شما تو شرکتتون مسقر میشیم که دیگه اینقد هی نیاییم و بریم. نظر تون چیه؟

من که موافقم! حالا شما رو نمی دونم؟ :دی

لینک به دیدگاه

:D

در واقع قبلی رو یکی از دوستان عزیز که جاش خیلی خالیه :( طلسمش کردند و متوجه شدم آواتار متحرک قابلیت طلسم زیادی داره کلا بیخیال شدم :D

این شیره هم دوستش دارم ابهت زیادی داره به اسم فروم هم میخوره یه زمانی قرار بود آقای حسینی یه 580 به بنده بدهند و به جاش بنده این آواتر رو ب ایشون بدم ;)

خدای ناکرده نیاد پنگوینم رو بخوره! یه جوری نگاه میکنه که پنگونم ترسیده! ببینیم دندوناش رو کشیدی ؟! یه وقت بیام ببینم خون به پا شده!

اگه این اتفاق بیقته پشمای شیرو با ریش تراش می زنم! گفتم که بعدا صحبتی نباشه! :دی :دی

لینک به دیدگاه

حالا شما بیا. یک کاریش میکنیم. :D

بیام سرکار نباشم! میخوایید یه قردادی بنویسیم که همه چیزا روشن باشه! آخه دلم شور میزنه بیام و برم! بعد ببینیم خودتون تنهایی میرین شرکت ما رو ول کردین!

گناه دارم! :دی

لینک به دیدگاه

بیام سرکار نباشم! میخوایید یه قردادی بنویسیم که همه چیزا روشن باشه! آخه دلم شور میزنه بیام و برم! بعد ببینیم خودتون تنهایی میرین شرکت ما رو ول کردین!

گناه دارم! :دی

ببین اینجا سیستم اوستا شاگردی هستش . از قرار داد و اینجور چیزها خبری نی.

قربون داییOh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه این اتفاق بیقته پشمای شیرو با ریش تراش می زنم! گفتم که بعدا صحبتی نباشه! :دی :دی

rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

ببین اینجا سیستم اوستا شاگردی هستش . از قرار داد و اینجور چیزها خبری نی.

قربون داییOh%20Go%20On.gif

آقا من میترسم. یهو لحنتون عوض شد! میگن شما کلید رو بدین من خودم میرم و میام فقط لطفا هزینه ها یه برآورد کنیم ببینیم در توانتون هست!

میگم حالا اوستا این تریپ رو کی انتخاب کردی؟! :lol: :-B :cowboy:

به نظر میاد که چند تا ذنبیلم قبلا گذاشته بودید؟ اونا برای کیه؟ نکنه میخوایید من رو ...! :( :( فقط قبل از رفتنم میخوام تکلیف این ذنبیل رو بدونم چون آقا حامد خیلی می پرسن فکر کنم خبریه! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

لینک به دیدگاه

آخر نگفتی چند تا زنبیل داری ؟ نکنه زنبیل فروشی داری ؟

لینک به دیدگاه

زنبیل به تعداد دارم . عمده بخواهید خرید کیند تخفیف هم میدم . حامد جان به شما هم یک تخفیف ویژه می دهم.

linux شما هم نگران نباش . بیا هواتو دارم . من چند تا زنبیل همینجوری گذاشتم تو مترو. بروبکس و رفیق رفقا هر وقت بیان ، یک جا براشون در نظر می گیرم.

لینک به دیدگاه

میگم جنس زنبیل ها از چیه؟ قابلیت توربو رو داره تا خرخره پرش کنیم! :دی

این ضریب زنبیل ها رو بگید هم خوبه . بعد نمونه زنبیل ندارید عکسشو بزارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین اگه خوبه واس منم بزار ببینم رو چه میزان وزن میزنه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای پیدا کردن هر نوع سخت افزاری به الکامپ 2011 بروید . همه نوع سخت افزاری پیدا میشه...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...