رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ایندفعه فرق میکنه باید به یکی دوتا راضی بشه وگرنه طلاق !  ولی فکر نمیکنم ارمین اصلا از خروس خوشش بیاد چون صداش رفته تو مخش و اگه دستش بهش برسه خدا میدونه چه بلیی سرش بیاره

اخه جای خروس تو شهر نیست که

همسایه رو به رویی ما دو تا هاسکی رو پشت بوم نگه میداره شب ها یا مواقعی که هوا سرده میبره خونشون. منم و گربم میشینیم نگاشون میکنیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

نیما جان کجایی بیا جات خالیه ... فردا نیای بگی نیستیمو نبودیمو این حرفا ......

لینک به دیدگاه

میگم ارمین جان عجب سیستم خفنی داری داداش ای کاش این سیستم رو یه روز من داشتم همه منظم و دقیق چیده شدن ... ولی گرافیکتو چرا یه کمی بالاتر نمیبری ؟ جای 680 انصافا خالیه ها

عطا جان، قابل تورو نداره، آدرس بده برات تیپاکسش کنم.

راستش گرافیک رو دوست دارم یه 6770 سافایر عین خودم بگیرم باهاش کراس کنم. این تنها آرزومه.

لینک به دیدگاه

ایندفعه فرق میکنه باید به یکی دوتا راضی بشه وگرنه طلاق !  ولی فکر نمیکنم ارمین اصلا از خروس خوشش بیاد چون صداش رفته تو مخش و اگه دستش بهش برسه خدا میدونه چه بلیی سرش بیاره

اخه جای خروس تو شهر نیست که

دقیقا" جای خروس که تو شهر نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
همسایه رو به رویی ما دو تا هاسکی رو پشت بوم نگه میداره شب ها یا مواقعی که هوا سرده میبره خونشون. منم و گربم میشینیم نگاشون میکنیم

وای husky  خیلی زیبا هستن مخصوصا چشماشون فک کنم ابی باشن

لینک به دیدگاه

به به جمع اسپمر ها جمع  :wub:

ولی کلا بحث اسپمی تو اینجا نمی بینم. ... یک کم هم اسپم بدین .... :D

هومن جان، آخر هفته است و ارواح آزاد هستند ما هم گفتیم بیاییم چند تا اسپم بدیم. :)

ولی راستی این اسپم نیست، دنبال فرصت مناسب بودم تو تاپیک های مختلف تا مدیریت رو بهت تبریک بگم هومن جان. بسیار خوشحال شدم. هم شما و هم حامد عزیز بسیار در مدیریت فروم تلاش داشتید و همیشه کمک اعضا بودین.

مبارک باشه.

خوب حالا اسپم شروع شد:

شیرینیش کو؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
وای husky  خیلی زیبا هستن مخصوصا چشماشون فک کنم ابی باشن

چشم های سگ ها رو نمیدنم ولی میدونم چشم های گربم از حدقه بیرون میزنه:دی

لینک به دیدگاه

عطا جان خودت میدونی که خروس به یدونه راضی نمیشه:دی 

آخر پاییز که نوبت شمردن جوجه میرسه اونوقت میفهمه موضوع از چه قراره اون موقع دو دستسی میزنه تو سر خودش و بلند تر از الانش اربده میزنه دیگه آرمین جان هم خروس دوست هستن:دی

من یه بار 2 تا جوجه بزرگ کردم. دیگه کم کم پرو بال در آوردن و ناچار شدم بفرستم شهرستان. جفتی خروس شدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هومن جان، آخر هفته است و ارواح آزاد هستند ما هم گفتیم بیاییم چند تا اسپم بدیم. :)

ولی راستی این اسپم نیست، دنبال فرصت مناسب بودم تو تاپیک های مختلف تا مدیریت رو بهت تبریک بگم هومن جان. بسیار خوشحال شدم. هم شما و هم حامد عزیز بسیار در مدیریت فروم تلاش داشتید و همیشه کمک اعضا بودین.

مبارک باشه.

خوب حالا اسپم شروع شد:

شیرینیش کو؟

نفری یه فلش 4 گیگ خوبه دیگه(رفاقتی حساب کردم):دی

لینک به دیدگاه

نفری یه فلش 4 گیگ خوبه دیگه(رفاقتی حساب کردم):دی

4 گیگ دیگه از مد افتاده. حجم پایه الان رو 16 گیگه. اونم USB3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان، قابل تورو نداره، آدرس بده برات تیپاکسش کنم.

راستش گرافیک رو دوست دارم یه 6770 سافایر عین خودم بگیرم باهاش کراس کنم. این تنها آرزومه.

خیلی خیلی ممنون آرمین جان صاحبش قابلداره ********* جنابعالی ادرس بدین عین همین گرافیکو برات بفرستم کادو + متعلقات کراس فایر + یه نوشابه کوکاکولای اصل بزنی تو رگ جیگرت حال بیاد ( اینجا از ترکیه میارن که واقعا خوردنیه )

اره ارمین خان بعضی از گرافیکا هستن که واقعا به دل ادم میشینه هرچی که باشه / منم یه 560ti تک فنه تایوانی داشتم از برند ایسوس که بعداز فروشش خیلی دلم گرفت خدایی میخواستم دوباره بگیرمش ولی ..... حیف شد خیلی ناز و بی ادعا بود ... آغا ما دلمون گرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خیلی خیلی ممنون آرمین جان صاحبش قابلداره ********* جنابعالی ادرس بدین عین همین گرافیکو برات بفرستم کادو + متعلقات کراس فایر + یه نوشابه کوکاکولای اصل بزنی تو رگ جیگرت حال بیاد ( اینجا از ترکیه میارن که واقعا خوردنیه )

اره ارمین خان بعضی از گرافیکا هستن که واقعا به دل ادم میشینه هرچی که باشه / منم یه 560ti تک فنه تایوانی داشتم از برند ایسوس که بعداز فروشش خیلی دلم گرفت خدایی میخواستم دوباره بگیرمش ولی ..... حیف شد خیلی ناز و بی ادعا بود ... آغا ما دلمون گرفت

:blink:  :blink:  :blink:

لینک به دیدگاه

جای مارو موقع کوکاکولا خوردن خالی کن داداشم :) کوکای اصل لذتش کمتر از کراسفایر نیست. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی ها مدیر میشن و شیرینی نمیدن بعضی ها هم عطر نمیخرن:دی

لینک به دیدگاه

میگم کسی عطر نمیخره:دی

آخه آنلاین خیلی سخته، چون عطر سلیقه ای هم هست، حالا آنلاین بوش رو نمیشه فهمید. بیشتر کسی اینطوری عطر میخره که از قبل باهاش آشنایی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 گیگ دیگه از مد افتاده. حجم پایه الان رو 16 گیگه. اونم USB3

ارمین جان فک کنم هومن خان دیگه بی این تایپیک سر نزنه ...... فلش 16 گیگ usb3 وای هر چی حقوق داشته و گرفته رو + یه وام اقا بی خیال رحم کنین ... نفری یه صلوات به سلامتی هومن جان

لینک به دیدگاه

ارمین جان فک کنم هومن خان دیگه بی این تایپیک سر نزنه ...... فلش 16 گیگ usb3 وای هر چی حقوق داشته و گرفته رو + یه وام اقا بی خیال رحم کنین ... نفری یه صلوات به سلامتی هومن جان

آره والا دارم فکر میکنم اصلا نمی صرفه به این تاپیک سر بزنم. . :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آخه آنلاین خیلی سخته، چون عطر سلیقه ای هم هست، حالا آنلاین بوش رو نمیشه فهمید. بیشتر کسی اینطوری عطر میخره که از قبل باهاش آشنایی داشته باشه.

آره میتونید برید بیرون تست کنید مشکلی نیست. شما از چه نوع عطری خوشتون میاد؟

مثلا من از عطر های خنک و گرم و تلخ وگرم و تند خیلی خوشم میاد.

لینک به دیدگاه

آره میتونید برید بیرون تست کنید مشکلی نیست. شما از چه نوع عطری خوشتون میاد؟

مثلا من از عطر های خنک و گرم و تلخ وگرم و تند خیلی خوشم میاد.

در کل از همه عطر ها خوشت میاد دیگه. :D ;) ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بعضی ها مدیر میشن و شیرینی نمیدن بعضی ها هم عطر نمیخرن:دی

راست میگه ارمین خان انتخاب کردن عطر یه کار سختیه .. من که میرم مغازه یکی از دوستان برای خرید عطر جدید میگه بیا خودت پشت ویترین هر چی هست و نیستو بو کن ببین کدومش بهتره اونو ببر ... منم که 1 ساعتو در نظر بگیرین دیگه این دوست ما هم دیوونه میشه

لینک به دیدگاه

ماشا الله همه دوستان هم خوش سلیقه اند. دیگه مثل قدیم ها نمیشه با نیم کیلو شیرینی دانمارکی ، سر و ته قضیه را جمع و جور کرد. :blink: :wacko: 8-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در کل از همه عطر ها خوشت میاد دیگه. :D ;) ؟؟؟

نه مثلا عطر best و  azzaro pour homeهردو گرم و تند هستن اما تندی best بدجوری توی ذوق میزنه برای همین همیشه عطر رو باید تست کرد حتی اگر بدونی چیه مثلا ملایم و شیرین و ....

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ماشا الله همه دوستان هم خوش سلیقه اند. دیگه مثل قدیم ها نمیشه با نیم کیلو شیرینی دانمارکی ، سر و ته قضیه را جمع و جور کرد. :blink: :wacko: 8-X

قدیم ها بچه بودیم به شیرینی راضی بودیم اما دیگه نمیشه سرمون گول مالید:دی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...