رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آره منم همین فکر رو میکنم که آخرش اخراج بشیم.

ولی اگر ادمینهای عزیز در فکر اخراج ما هستند، در این لحظات آخر، اجازه بدید اشاره کنم به بخشی از بیانات پوریای بزرگ که استارتر این تاپیک بودند:

ما هم در این مدت جز برآورده کردن انتظار پوریا جان، کار دیگری نکردیم. انصاف نیست مارا اخراج کنید. -_-

ولی ارمین جان فک کنم پوریا جان هم از گفتن این حرف پشیمون شده باشه ؟! انتضار نداشتن تایپیک پودر بشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان من دنبال یک چراغ قوه مناسب اسمبلینک هستم. کسی پیشنهادی نداره؟

آرمین این پیچ گوشتی ها هستن که چندتا اچار داخله نوکش 5تاledداره فکرکنم مناسب باشه البته یکم ارتفاع پیچ گوشتی ها کمه حدود12سانتی متره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم مرام شما حمید جان یه تعارف زدی بزن جا ما روشن شی بعدا میام حسابی خجالتت می دیم... :D

اقا اگه از این تایتانا هم می دن منم بیام با مخ، اسم مارم لیست کن ... :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان من دنبال یک چراغ قوه مناسب اسمبلینک هستم. کسی پیشنهادی نداره؟

من یه دونه از اون پلیسیها دارم یه دون هم نازک ال ای دی تو رنگهای مختلف با نور قوی که فک کنم بهتر این باشه / همه جا هم پیدا میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شب خوش من خوابم میاد شما ادامه بدین :D

لینک به دیدگاه

بازم مرام شما حمید جان یه تعارف زدی بزن جا ما روشن شی بعدا میام حسابی خجالتت می دیم... :D

اقا اگه از این تایتانا هم می دن منم بیام با مخ، اسم مارم لیست کن ... :D

خواهش عزیز چشم میزنم به جای شما هم یه دونه میزنم!که ناراحت نشی!بتونی سرتو بذاری روی بالشت بخوابی !

اصلا منو تو نداره من بخورم انگار تو خوردی :p  (*)

لینک به دیدگاه

من یه دونه از اون پلیسیها دارم یه دون هم نازک ال ای دی تو رنگهای مختلف با نور قوی که فک کنم بهتر این باشه / همه جا هم پیدا میشه

آره عطا خوب گفتی اونام هست که مشکی وفلزی هست نورش هم کم وزیاد میشه!ولی نورش جمع نمیشه تو یه نقطه نزدیک برای پیچ بستن رو میگم!درسته ؟؟

لینک به دیدگاه

آرمین این پیچ گوشتی ها هستن که چندتا اچار داخله نوکش 5تاledداره فکرکنم مناسب باشه البته یکم ارتفاع پیچ گوشتی ها کمه حدود12سانتی متره

چیز جالبی به نظر میاد. ندیدم. حالا میرم دنبالش.

تو این فکر بودم از این پیچ گوشتی تنفگی های شارژی بگیرم. ولی بعد فکر کردم چون قطعات کامپیوتر ظریف هستن و تجهیزات کارگاهی ممکنه بهشون آسیب بزنه.

لینک به دیدگاه

عطا جون پلیس رو چند گرفتی؟

لینک به دیدگاه

چیز جالبی به نظر میاد. ندیدم. حالا میرم دنبالش.

تو این فکر بودم از این پیچ گوشتی تنفگی های شارژی بگیرم. ولی بعد فکر کردم چون قطعات کامپیوتر ظریف هستن و تجهیزات کارگاهی ممکنه بهشون آسیب بزنه.

اره خیلی خوبه فقط یکم بزرگه چون 8تا آچار داره هرکدوم رو خواستی میکشی بیرون پشتش 3تا باطری نیمقلم میخوره روشن میکنی دقیقا هرجا پیش گوشتی رو بذاری روشن و واضحه

فقط به نظر من بدیش اینه که ارتفاعش کمه

قیمت هم حدود15فکرکنم باشه

با اجازه عطا جان پلیس رو من اینجا دیدم از 10تومن داره تا40 تومن!بستگی به سایزش داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا ارمین جان سال قبلی رفته بودیم بانه 29 تومن گرفتم / اگر وقت داری یه سر با دوستان یا خوانواده برو بانه یا شهرک مرزی همه چی پیدا میشه حتی اسلحه راس راسکی !

از اونجایی که من خریدم طرف اهل ترکیه بود ( کرد بود ) میگفت هر چی برای هر کاری بخوای دارم ... لامصب عجب چراغایی داشت از غواصی گرفته تا زد مه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آره عطا خوب گفتی اونام هست که مشکی وفلزی هست نورش هم کم وزیاد میشه!ولی نورش جمع نمیشه تو یه نقطه نزدیک برای پیچ بستن رو میگم!درسته ؟؟

اره حمید خان ولی نور پرقدرتی داره ولی حمید خان اون اچار 8 کاره یه کمی گندست من که حال نکردم باهاش تو یه جاهایی میمونه ولی خب ...

لینک به دیدگاه

اره خیلی خوبه فقط یکم بزرگه چون 8تا آچار داره هرکدوم رو خواستی میکشی بیرون پشتش 3تا باطری نیمقلم میخوره روشن میکنی دقیقا هرجا پیش گوشتی رو بذاری روشن و واضحه

فقط به نظر من بدیش اینه که ارتفاعش کمه

قیمت هم حدود15فکرکنم باشه

با اجازه عطا جان پلیس رو من اینجا دیدم از 10تومن داره تا40 تومن!بستگی به سایزش داره

ممنون حمید جون.

والا ارمین جان سال قبلی رفته بودیم بانه 29 تومن گرفتم / اگر وقت داری یه سر با دوستان یا خوانواده برو بانه یا شهرک مرزی همه چی پیدا میشه حتی اسلحه راس راسکی !

از اونجایی که من خریدم طرف اهل ترکیه بود ( کرد بود ) میگفت هر چی برای هر کاری بخوای دارم ... لامصب عجب چراغایی داشت از غواصی گرفته تا زد مه

خوش به حالتون، چه قیمتهای خوبی. حالا میرم ببینم چی گیر من میاد.

عطا جون خوبیه نزدیک مرز بودن همینه که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد برای خرید با قیمت مناسب پیدا میشه :)

لینک به دیدگاه

اره حمید خان ولی نور پرقدرتی داره ولی حمید خان اون اچار 8 کاره یه کمی گندست من که حال نکردم باهاش تو یه جاهایی میمونه ولی خب ...

اره داداش ارتفاع آچار هم به نظرم کمه!

به نظرم بهترین گزینه این چراغ های روی کلاهی هست مخصوص غارنوردی و حفاری و .......... اینا فوق اعادست حدودقیمت فککرکنم 80تومن اینجا دیدم  میخواستم بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اره داداش ارتفاع آچار هم به نظرم کمه!

به نظرم بهترین گزینه این چراغ های روی کلاهی هست مخصوص غارنوردی و حفاری و .......... اینا فوق اعادست حدودقیمت فککرکنم 80تومن اینجا دیدم  میخواستم بخرم

یا ابوالفضل ... حفاری مادربرد به فنا رفت ... الفاتحه

لینک به دیدگاه

یا ابوالفضل ... حفاری مادربرد به فنا رفت ... الفاتحه

نه بابا عطا حول نشو چیز جالبی میشه بری یه جا سیستم ببندی بعد این چراغوبذاری توسرت وای از خنده طرف روده بر میشه منم الان ترکیدم چه شود!!!لایک داره

لینک به دیدگاه

یکی اینجانیست؟

آقاشیرینی میدم هرکس بیاداااااااااااا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یکی اینجانیست؟

آقاشیرینی میدم هرکس بیاداااااااااااا

منم عاشق شیرینیم که امروز فرداست مرز قند بگیریم به فنا برم

لینک به دیدگاه

منم عاشق شیرینیم که امروز فرداست مرز قند بگیریم به فنا برم

من دارم (مرضو میگم) فنا نمیری به این زودیا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 من دارم (مرضو میگم) فنا نمیری به این زودیا

ای بابا سعید جان راست میگی ؟ یا شوخی میکنی ؟

لینک به دیدگاه

خداروشکراومدین منم خیلی شیرینی میخورم شکم اوردم

لینک به دیدگاه

ای بابا سعید جان راست میگی ؟ یا شوخی میکنی ؟

شوخی کجا بود این وقت شب/سحر ؟

معافی هم  پیارسال (90) گرفتم بابت همین قضیه، چقدر حال داد :دی

اره دیگه یه چیزی تو مایه های اور کلاک میمونه

اونجا ولت میدی چیپ گرم میشه ، اینجا غذا میخوری قندت میره بالا باید حواست باشه و دائما کنترل کنی که قندت بالا نره

اگه میزان نگه داری عوارض نداره اما اگه قندت خیلی بیاد پایین بلو اسکرین میدی :دی(غش میکنی)

خیلی هم که بره بالا عوارض داره

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

خداروشکراومدین منم خیلی شیرینی میخورم شکم اوردم

حمید جان نگران نباش، شکم داشتن یه جورایی Credit یه مرد به حساب میاد. B) همه اعتبار آدم به همین شیکمه، بخصوص تو بازار. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
شوخی کجا بود این وقت شب/سحر ؟

معافی هم  پیارسال (90) گرفتم بابت همین قضیه، چقدر حال داد :دی

اره دیگه یه چیزی تو مایه های اور کلاک میمونه

اونجا ولت میدی چیپ گرم میشه ، اینجا غذا میخوری قندت میره بالا باید حواست باشه و دائما کنترل کنی که قندت بالا نره

اگه میزان نگه داری عوارض نداره اما اگه قندت خیلی بیاد پایین بلو اسکرین میدی :دی(غش میکنی)

خیلی هم که بره بالا عوارض داره

اقا ناراحت شدم خدایی چون پدر و مادر بنده هم دارن هم قند هم چربی و هم .... سعید جان چند سالته داداش ؟

والا به پیر به پیغمبر همش تقصیر این مواد غذایی اشغال و استرس و فکر و مشکلاته به مولا ... والا اون زمونا از این مریضیا نبو حداقل ما که نشنیده بودیم ...

والا چی بگم چیکار میتونم برات کنم دلمون گرفت ها ..

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...