رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
این وسیله ( آفتابه) رو استریل هم کردند.؟؟ :D

بله جناب هومن خان نه تنها استریل کردن بلکه هموژنیزه و پاستوریزه هم کردن که لذتش هم بیشتر بشه با %2 چربی

لینک به دیدگاه

به به چه شود خوش به حالشون !صادرات نداره اینا عطا جان؟

آفتابه پاستوریزه وهموژنیزه :lol:  :D  :lol: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان گل و عزیزی که بنده حقیر رو به عنوان دوست خودشون قابل دونستند و در پروفایل خودشون ادد کردند و یا اینکه من مفتخر بودم که اددشون کردم، فقط تا ساعت 12 شب جمعه فرصت دارند تا آواتار خود را مجددا" آپلود کنند وگرنه به دلایل زیبایی شناختی پروفایلم ناچار به حذفشون از لیست دوستانم هستم. صحنه جذابی نیس دوستان آدم بی آواتار در پروفایل نمایان شوند. B)  B)

attachicon.gifCapture54.PNG

درود و سلام

این اسپمت بوداره...  من شاید نمی اومدم یه هفته تو سایت سربزنم حذفم می کردی ؟؟؟ (البته دقت نکردم دوستیم از اون لحاظ پروفایلی یا نه :D )

اصلا شاید دوستات تو این تاپیکنبودن که بیبنن اونوقت چی بهمین راحتی حذفشون می کنی... ! :huh:

آخه این شد دوستی، رفاقت... برادری برابری ترابری نون بربری ...

آقا بحث نون بربری شد یادم باشه به بابام بگم فردا صبح بجا سنگک بربری بگیره... !!! خلاصه تنت سلامت اینا مهم نیست... :D

شیرینی فلش رو کی می دی؟؟؟ B)

...................

فردی جان میای کاشون چیکار ؟؟؟ میای سوغاتی یادت نره وگرنه میدم عوارضی نگرت دارن بروبچ یه چند ساعت ... :D

آقا یکی از برو بچ دانشگاه رو آقا سپردیم نگه دارن یه نیم ساعت ماشینش رو زدن کنار اسکلش کردن گوشیش رو گرفته بودن... ماهم از دور می خندیدم بعد رفتم وساطت کردیم ولش کردن.. کفری شده بود ! =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هنوز تو کف آواتار هومن موندم:دی

.

.

راستش خانواده برای فصل گلاب گیری میخواستن برن منم که کپک زدم اینقدر تو خونه بودم گفتم منم میام حالا فردا صبح زود راه میوفتیم. نیما سوغاتی چی بیارم؟:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
به به چه شود خوش به حالشون !صادرات نداره اینا عطا جان؟

آفتابه پاستوریزه وهموژنیزه :lol:  :D  :lol: 

آقا چرا مسخره میکنی؟ اینا گارانتی لایف تایم آواژنگ دارن. دقت کرده باشی مدل هم روشون میزنن مثلا B320:دی

دفعه بعدی به مدیرا میگم بنت کنن تا دیگه تولیدات داخل رو دست کم حساب نکنی:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیما جان میگم میخوای ما هم بیایم ؟ من و حمید و ارمین و هومن خان ؟ چیه پول ناهار و شاممون هم هرکی گردن خودش ! حله ؟

لینک به دیدگاه

درود و سلام

این اسپمت بوداره...  من شاید نمی اومدم یه هفته تو سایت سربزنم حذفم می کردی ؟؟؟ (البته دقت نکردم دوستیم از اون لحاظ پروفایلی یا نه :D )

اصلا شاید دوستات تو این تاپیکنبودن که بیبنن اونوقت چی بهمین راحتی حذفشون می کنی... ! :huh:

آخه این شد دوستی، رفاقت... برادری برابری ترابری نون بربری ...

آقا بحث نون بربری شد یادم باشه به بابام بگم فردا صبح بجا سنگک بربری بگیره... !!! خلاصه تنت سلامت اینا مهم نیست... :D

شیرینی فلش رو کی می دی؟؟؟

سلام نیما جون. بله دوستیمون که سرجاشه. ولی موقتا" حذفت میکردم تا موقعی که دوباره آواتار بگذاری تا ادت کنم. :)

پاسخ سوال دوم هم بله هستش. B)

من عاشق نون بربری ام.

در مورد فلش، باورت میشه این اتفاقی موند رو دستم. قرار بود برای جایی اینو بخرم که نشد جواب نداد و موندش روی دستم. (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا چرا مسخره میکنی؟ اینا گارانتی لایف تایم آواژنگ دارن. دقت کرده باشی مدل هم روشون میزنن مثلا B320:دی

بدبختانه لازم به گفتنه که مواد اولیه پلاستیکی این افتابه از کشور دیگه وارد میشه و فقط قالب بندیش اینجاست ؟!؟!؟ متاسفم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نیما جان میگم میخوای ما هم بیایم ؟ من و حمید و ارمین و هومن خان ؟ چیه پول ناهار و شاممون هم هرکی گردن خودش ! حله ؟

یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر قراره هممون بریم دیگه رستوران و اینجور جاها معنی نداره پامون برسه کاشون صاف میریم خونه نیما. نیما جان از الان تهیه 200 نفر رو ببین:دی یهو دیدی همه بچه های فروم با اتوبوس اومدن:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بدبختانه لازم به گفتنه که مواد اولیه پلاستیکی این افتابه از کشور دیگه وارد میشه و فقط قالب بندیش اینجاست ؟!؟!؟ متاسفم

ولش کن چی از خودمون داریم که این دومیش باشه:دی

روی تمام وسایل غیر نظامی نوشته made in china

و روی تمام وسایل نظامیمون مخصوصا هواپیما های جنگنده نوشته made in russia

لینک به دیدگاه

کی مسخره کرد؟عطا این آفتابه کجابود؟بیا اینجا برام سوغاتب بیار اینو :D

//////اخ گفتی عطا جون واقعا خوب گفتی من بدجور داغونم خستم دیسکم که دارم بریم سفرخوب میشه اعصابمون خوب میشه ولی کیه که دعوت کنه! :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قمصر یا نیاسر؟؟؟

دوست و فامیل دارین ؟؟؟ یا نه مسافرت برو هستین  و گردشگر؟؟؟ :D

..........

راست میگه الان دیدم بیسکوییت بود ایندفعه واسه چی هومن جان بیسکوییت ؟؟؟ یاد بیسکویت مادر افتادم...آخی یادش بخیر ویفر مینو می خوریم... :D

..........

اتا جان بیاین  مشکل نداریم ما که وقت نمی کنیم بریم خودمون شاید اومدین باعث شد ما هم اومدیم !!! :D

..........

فردی تونم آره ؟؟؟ :D

میدم همه 200 تاتون رو تا شب توقیف کنن دم عوارضی...تا بیای ثابت کنی اشتب شده شب شده... :D

دوستان از اوردن همراه شدیدا خودداری کنید بیجنبه بازی در نیارید با کل فامیل راشید بیاین، بعدا وسیله نقلیه هم ندارم یعنی داریم اما بابام استفادش زیاد شده یه سالی هست دیگه نمیده بریم اینور اونور گردش، شام و ناهار با خودتونه می تونم وسایل بیارم ...  :D

.........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر قراره هممون بریم دیگه رستوران و اینجور جاها معنی نداره پامون برسه کاشون صاف میریم خونه نیما. نیما جان از الان تهیه 200 نفر رو ببین:دی یهو دیدی همه بچه های فروم با اتوبوس اومدن:دی

اره نیما راست میگه فردی یه هو دیدی مثل ارتش سرخ چین اومدیم خونتون اونم شبانه ... من و بقیه بچه ها با هواپیمای اختصاصی ارمین خان میایم که خوراکیهارو از دست ندیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قمصر یا نیاسر؟؟؟

دوست و فامیل دارین ؟؟؟ یا نه مسافرت برو هستین  و گردشگر؟؟؟ :D

..........

راست میگه الان دیدم بیسکوییت بود ایندفعه واسه چی هومن جان بیسکوییت ؟؟؟ یاد بیسکویت مادر افتادم...آخی یادش بخیر ویفر مینو می خوریم... :D

..........

اتا جان بیاین  مشکل نداریم ما که وقت نمی کنیم بریم خودمون شاید اومدین باعث شد ما هم اومدیم !!! :D

..........

فردی تونم آره ؟؟؟ :D

میدم همه 200 تاتون رو تا شب توقیف کنن دم عوارضی...تا بیای ثابت کنی اشتب شده شب شده... :D

دوستان از اوردن همراه شدیدا خودداری کنید بیجنبه بازی در نیارید با کل فامیل راشید بیاین، بعدا وسیله نقلیه هم ندارم یعنی داریم اما بابام استفادش زیاد شده یه سالی هست دیگه نمیده بریم اینور اونور گردش، شام و ناهار با خودتونه می تونم وسایل بیارم ...  :D

.........

نیما جان بربچه های لیونو دسته کم نگیری ها ... واسه ما عوارض بیاری ما هم با جنگنده های خفاشی ضد جاسوسی رادارگریز میاییم که حتی ارتش امریکا هم نمیتونه جلومونو بگیره / در ضمن این میتونه تهدیدم حساب بشه

لینک به دیدگاه

با هواپیما دنبال منم بیاین منو تنها نذار رو قلبم پا نذار :wub:

لینک به دیدگاه

بچه ها نظرتون چیه یه روز روهماهنگ کنیم بریم یه جا همو باهم ببینیم دور همی یه صفایی بکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نیما جان بربچه های لیونو دسته کم نگیری ها ... واسه ما عوارض بیاری ما هم با جنگنده های خفاشی ضد جاسوسی رادارگریز میاییم که حتی ارتش امریکا هم نمیتونه جلومونو بگیره / در ضمن این میتونه تهدیدم حساب بشه

بابا دمتون گرم هواپیما اختصاصی دارین کجا میخوای فرود بیاین رو پشت بوم خونمون لابد؟؟؟ با پتر و طناب بریزید پایین !!! این منطقه یه فرودگاه داشت درشو بستن نظانیش کردن اونجا میتونین سقوط آزاد ببخشید لندینگ کنین ! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حمید اینا میخوان ما رو جا بزارن:دی

اشکال نداره با رلزرویز هومن میایم کاشون:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ولش کن چی از خودمون داریم که این دومیش باشه:دی

روی تمام وسایل غیر نظامی نوشته made in china

و روی تمام وسایل نظامیمون مخصوصا هواپیما های جنگنده نوشته made in russia

می گم سوغاتی یدونه بگیر بیار لازم میشه ... از تولید ملی هم حمایت کردیم. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
بچه ها نظرتون چیه یه روز روهماهنگ کنیم بریم یه جا همو باهم ببینیم دور همی یه صفایی بکنیم

آره خوبه همه تهران قرار بزاریم موقع ناهار بریم مغازه آقا حسینی:دی

فقط قبلش باید به هومن بگیم زودتر اون 50 کیلو شیرینی رو بیاره:دی

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
می گم سوغاتی یدونه بگیر بیار لازم میشه ... از تولید ملی هم حمایت کردیم. :D

چه رنگی:دی

مدلش چی باشه؟:دی    بی شوخی اینا مدل دارن خودتون برید ببینید

لینک به دیدگاه

خودم با فراری میام دنبالت یا با پورشه بیام؟ یه بی ام و ایکس 6 تیونینگ هامان هم هست هیه اس 500 بنز هم هست از این چهارتا انتخاب کن میام دنبالت هومنم اگه افتخار داد میریم میبریمش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمتون گرم اومدید یه دوتا بوق بزنین میام پایین سوارکنید مارو هم ببرید ... ! :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...