رفتن به مطلب

Recommended Posts

کارت گرافیک mini 1080 , 1080ti,mint 1070 زوتاک تازه وارد بازار ایران شده تقریبا با مدل های 3 فن و کمی بزرگتر 1 میلیون اختلاف قیمت داره می خواستم بدونم که آیا اون قدرتی که میشه از کارت گرافیک انتظار داشت را میده یا نه راستش تو این بازار گرانی بهترین گزینه همین کارت گرافیک های مینی هست چون واقعیت اش به خاطر ماینینگ کردن گرافیک دیگه رغبت ندارم دست دوم خرید کنم 

کارت گرافیک های Inno3D ICHILL GTX خیلی قیمت مناسب دارن البته با این قیمت دلار ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ahmadas67 گفته است :

کارت گرافیک mini 1080 , 1080ti,mint 1070 زوتاک تازه وارد بازار ایران شده تقریبا با مدل های 3 فن و کمی بزرگتر 1 میلیون اختلاف قیمت داره می خواستم بدونم که آیا اون قدرتی که میشه از کارت گرافیک انتظار داشت را میده یا نه راستش تو این بازار گرانی بهترین گزینه همین کارت گرافیک های مینی هست چون واقعیت اش به خاطر ماینینگ کردن گرافیک دیگه رغبت ندارم دست دوم خرید کنم 

کارت گرافیک های Inno3D ICHILL GTX خیلی قیمت مناسب دارن البته با این قیمت دلار ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

دوست عزیز به نظر من دست دوم برند های معروف رو با گارانتی تهیه کنی هم به صرفه هست و هم مطمئن

لینک به دیدگاه

درود

هیچ مشکلی ندارن دوست گرامی، بنده  بررسی هاشون دیدم  از نظر مشخصات  تراشه و حافظه  و ... هیچ تفاوتی با نسخه های استاندارد ندارند.

حتی اورکلاک شده هستند و کارایی بالاتری هم دارند.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

هیچ مشکلی ندارن دوست گرامی، بنده  بررسی هاشون دیدم  از نظر مشخصات  تراشه و حافظه  و ... هیچ تفاوتی با نسخه های استاندارد ندارند.

حتی اورکلاک شده هستند و کارایی بالاتری هم دارند.

مسلما باید تو دمای کارت تاثیر داشته باشه و کارت دمای خیلی بیشتری رو تجربه میکنه

همین الانش مدل های عادی که تهویه ضعیفی دارن بسیار داغ میشن 

دیگه وای به حال مدل های مینی که جای برای سیستم خنک کننده ندارن

بخصوص 1080 که کارت نسبتا داغی هست

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

مسلما باید تو دمای کارت تاثیر داشته باشه و کارت دمای خیلی بیشتری رو تجربه میکنه

همین الانش مدل های عادی که تهویه ضعیفی دارن بسیار داغ میشن 

دیگه وای به حال مدل های مینی که جای برای سیستم خنک کننده ندارن

بخصوص 1080 که کارت نسبتا داغی هست

بنده گزارشی یا مشکلی ندیدم دال بر این باشه این که کارت گرافیک مشکل حرارتی داشته باشه ، بستگی به محل قرار گیری Head sink Passvie داره که چگونه بروی قطعات ( خازن،مموری،تراشه،ماسفت و...) قرار گرفته اند.

باعث دفع حرارت شوند مخصوصا این که نسخه ها رفرنس نیستند و جای نگرانی ندارند.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

بنده گزارشی یا مشکلی ندیدم دال بر این باشه این که کارت گرافیک مشکل حرارتی داشته باشه ، بستگی به محل قرار گیری Head sink Passvie داره که چگونه بروی قطعات ( خازن،مموری،تراشه،ماسفت و...) قرار گرفته اند.

باعث دفع حرارت شوند مخصوصا این که نسخه ها رفرنس نیستند و جای نگرانی ندارند.

تا شما مشکل رو چی تعریف کنی

گفتم دمای بیشتری رو تجربه میکنن!نگفتم مشکلی دارن

اصلا امکان نداره یک کارت مینی 1080 دماش بالاتر از یک کارت با ابعاد معمولی و سیستم خنک کننده قوی،نباشه

یعنی شما میخوای بگی شرکت سازنده تو نسخه های دیگه بلد نیست هد سینکو کجا و چگونه رو کارت سوار کنه ولی تو نسخه مینی به این دانش میرسه و همه چی اوکی؟

این حرفا چیه

همین الان شما یه 1080 ام اس ای ارمور رو با گیمینگش مقایسه میکنی که من خودم تو یه سیستم دیدم؛اختلاف دما بیشتر از شش هفت درجس

حالا 1070 نه ولی 1080 نسخه مینیش به احتمال زیاد تو بار کامل دمای بالاتر از هشتاد رو هم تجربه میکنه

و مسلمه که دمای بیشتر عمر قطعات رو کاهش میده

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

تا شما مشکل رو چی تعریف کنی

گفتم دمای بیشتری رو تجربه میکنن!نگفتم مشکلی دارن

اصلا امکان نداره یک کارت مینی 1080 دماش بالاتر از یک کارت با ابعاد معمولی و سیستم خنک کننده قوی،نباشه

یعنی شما میخوای بگی شرکت سازنده تو نسخه های دیگه بلد نیست هد سینکو کجا و چگونه رو کارت سوار کنه ولی تو نسخه مینی به این دانش میرسه و همه چی اوکی؟

این حرفا چیه

همین الان شما یه 1080 ام اس ای ارمور رو با گیمینگش مقایسه میکنی که من خودم تو یه سیستم دیدم؛اختلاف دما بیشتر از شش هفت درجس

حالا 1070 نه ولی 1080 نسخه مینیش به احتمال زیاد تو بار کامل دمای بالاتر از هشتاد رو هم تجربه میکنه

و مسلمه که دمای بیشتر عمر قطعات رو کاهش میده

دما و رفع دما یک مشکل هستش برای کاربران.

بنده نسخه مینی هم تست کردم، اگر اختلاف داشته خیلی نیستش حاد باشه و بخواهیم این مشکل بزرگ جلو بدیم بنده با نسخه مینی 1080 باهاش برای رایانش ابری کار کردم مشکل حرارتی نداشت.  نسبت به سایر کارتهای از ابعاد که PCB ان ها بزرگتر باشند.

نمی دونم چی رو می خواهید ثابت کنید ولی اجازه بدین قانع نشم.  چون اختلاف دما بسیار ناچیز هستش در حد 4 الی 5 درجه نه بیشتر.

لینک به دیدگاه

من واقعیت اش قبلا ۱۰۸۰ msi سری ایکس را داشتم خداییش من نه صدا میشنیدم نه دمای زیاد اصلا اجازه نمیداد از ۶۰ بالاتر بره  یه سوال دیگه هم داشتم بابت خرید گرافیک صبر کنم یا کشور دیگه به وضع ......  رفته  من امیدی ندارم تا ۴ سال این وضعیت درست شه چون هر دوره از  ریاست وارد بحران میشیم این سومین دوره هست که دیکه نه اقتصاد مقاومتی میشناسه نه ... فک نکنم با حلو حلو گفتن دهن شیرین بشه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ahmadas67 گفته است :

من واقعیت اش قبلا ۱۰۸۰ msi سری ایکس را داشتم خداییش من نه صدا میشنیدم نه دمای زیاد اصلا اجازه نمیداد از ۶۰ بالاتر بره  یه سوال دیگه هم داشتم بابت خرید گرافیک صبر کنم یا کشور دیگه به وضع ......  رفته  من امیدی ندارم تا ۴ سال این وضعیت درست شه چون هر دوره از  ریاست وارد بحران میشیم این سومین دوره هست که دیکه نه اقتصاد مقاومتی میشناسه نه ... فک نکنم با حلو حلو گفتن دهن شیرین بشه

4 سال که هیچی تا 40 سال دیگه هم همین اوضاع هست.

وضع مطمئنا بهتر نمیشه

امروز بخری بهتر از فردا هست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AminA گفته است :

بنده هم 1080ti مینی دارم دماش به زور 55 درجه میرسه.

?

55؟

کولر گازی گرفتی روش؟!

الان ایسوز یا ام اس ای گیمینگش تو فول لود و بخصوص فریم ازاد در بازی ها اگر کیس هم تهویش خوب باشه به هفتاد هم میرسن بعد 

این دمایی که شما میگی واسه نسخه های با خنک کننده ابی هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

دما و رفع دما یک مشکل هستش برای کاربران.

بنده نسخه مینی هم تست کردم، اگر اختلاف داشته خیلی نیستش حاد باشه و بخواهیم این مشکل بزرگ جلو بدیم بنده با نسخه مینی 1080 باهاش برای رایانش ابری کار کردم مشکل حرارتی نداشت.  نسبت به سایر کارتهای از ابعاد که PCB ان ها بزرگتر باشند.

نمی دونم چی رو می خواهید ثابت کنید ولی اجازه بدین قانع نشم.  چون اختلاف دما بسیار ناچیز هستش در حد 4 الی 5 درجه نه بیشتر.

قرار نیست چیزیو ثابت کنم ولی نسخه مینی تو فول لود دماش بالای هشتاد هم میره

هرچند طبیعیه ولی عمر قطعه رو کم میکنه

لینک به دیدگاه

قشنگ تا اونجایی که جا داره روی همدیگر رو کم کنید ،دماش به 50 نرسید و فلان !!!!!!!!!!!!!!کارت من بزور دماش به 1 میرسه و همیشه منفی 5 هست?

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

نمیدونم نه خدایش کیس من x8 گرین هست با 3 تا تهویه بزرگ خود کیس من تو بتلفیلد 1 که روی حالت اولترا بازی میکردم من تا حالا نشده بود دما به 60 برسه من این را از جایی در نیاوردم با نرم افزار یه مدت اول خرید گرافیک به علت ندید بدیدی همش یه هفته اول تو فاز بررسی این بودم بابت کامنت ها تون تشکر میکنم 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

قشنگ تا اونجایی که جا داره روی همدیگر رو کم کنید ،دماش به 50 نرسید و فلان !!!!!!!!!!!!!!کارت من بزور دماش به 1 میرسه و همیشه منفی 5 هست1f914.png

والا همینو بگو

تو سایتای معتبر زدن دمای کارت به فلان درجه میرسه بعد طرف اومده میگه 55 درجه!!!

فکر کنم از فضا اوردن براشون

در 9 ساعت قبل، ahmadas67 گفته است :

نمیدونم نه خدایش کیس من x8 گرین هست با 3 تا تهویه بزرگ خود کیس من تو بتلفیلد 1 که روی حالت اولترا بازی میکردم من تا حالا نشده بود دما به 60 برسه من این را از جایی در نیاوردم با نرم افزار یه مدت اول خرید گرافیک به علت ندید بدیدی همش یه هفته اول تو فاز بررسی این بودم بابت کامنت ها تون تشکر میکنم 

شما فریم ازاد کن ببین دما چقدر میشه

فقط در حالت فریم ازاد حداکثر توان کارت استفاده میشه

در 9 ساعت قبل، AminA گفته است :

فکر کنم فیلم مخصوصا از نوع هندیش زیاد می‌بینم :)

فعلا که حرف شما بیشتر به فیلم هندی شباهت داره

شما فکر کنم اصلا نمیدونی فریم ازاد یا فول لود یعنی چی

https://www.zoomg.ir/2016/6/20/140045/nvidia-geforce-gtx-1080-zoomg-review-part-2/

1.png

2.png

لینک به دیدگاه

خلاصه یه اشتباهی کردیم ببخشید سعی میکنم کارت گرافیک معمولی بگیرم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AminA گفته است :

هنوز خیلی اطلاعاتت کمه. میخوای ببینی چقدر قدرت خنک کنندگی داره تست فیورمارک یا استرس تست فایراستریک اولترا میزنن. این تستی هم که قرار دادی جوکی بیش نیست1f602.png

لازم نیست اطلاعاتم رو به یکی مثل تو ثابت کنم

گفتی  1080 ti مینی داری و دما 55 هست

من  هم چندتا عکس فرستادم از برنامه ای که همه میشناسنش تا جای حرف و حدیثی نمونه و هم لینک دادم که دما حتی در 1080 خیلی بیشتر از این حرف هاست

تست های تری دی مارک فشاری مانند فریم ازاد در بازی  بر کارت وارد نمیکنه ولی اینکه میگی جوکی بیش نیست نشون میده چند چندی و احتیاج به بحث اضافه نیست

دیگه چه برسه 1080 ti که حرارت بیشتری تولید میکنه و تازه اون هم نسخه مینی

یه حرفی زدی توش مونده حالا به در و دیوار میزنی یجوری بپیچونی

مثلکه خودتم نمیدونی چی میگی و منظورت چیه!یه حرفی میزنی بعد...

کاش اینجا نظارتی هم میشد در این زمینه که افراد پاسخگو اطلاعات غلطی باشن که به دیگران میدن

شما که سر در نمیاری حق نداری یه بنده خدایی هم که در این زمینه کمک میخواد رو گمراه کنی

برنامهFurMark هم پردازش رو به حداکثر میرسونه ولی عده ای میگن ممکنه مضراتی برای کارت داشته باشه بخصوص اگر شخص تست کننده اگاهی و شناخت لازم رو نداشته باشه

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ahmadas67 گفته است :

خلاصه یه اشتباهی کردیم ببخشید سعی میکنم کارت گرافیک معمولی بگیرم

?

اقا شرمنده تاپیک الکی شلوغ شد

ولی اگه حرف مارم قبول نداری یه سری به سایت های معتبر بزن و دماها رو مقایسه کن

تو این رده و بخصوص برا کاری مثل گیم سیستم خنک کننده خیلی مهمه چون میزان حرارت بالاست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

کاربر گرامی، کارت گرافیک بخرید و حالش ببرید به این دو الی سه درجه اختلاف توجه نکنید من بدتر ازاین تجربه کردم کارت گرافیک هیچی نشده.

این که خنک کننده Non - Ref هستش .

لینک به دیدگاه

من گرافیک ۳۹۰ داشتم دماش به ۸۸-۹۲ هم می رسید. 

بنده هم با خیال راحت گیم میزدم تا اینکه یه روز اتفاقی دمای vram1,vram2 رو دیدم ! دمای ۱۲۸ و ۱۳۴ درجه !!

بعد چند روز ۳۹۰ رو فروختم

هنوز هم برام سواله که : چطور قطعات این دما ها رو تحمل میکنه ؟

_____

ویرایش :

مدل رفرنس نبود بلکه Asus strix

کیس دارای ۴ فن هست

ویرایش شده توسط aVaOMi
تکمیل مطالب
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AminA گفته است :

جواب ندی سنگین تری?

الان خواستی با این لینک دمای 55 درجه کارتتو تایید کنی؟!?

یا میخواستی بگی منظورت چیز دیگه بوده؟!

مجبوری مگه دروغ بگی که حالا بمونی توش?

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، AminA گفته است :

,والا من همچین کارتی ندارم 1f602.png1f602.png خواستم بگم بزرگ تر بودن به معنای بهتر بودن نیستش

حالا خوبه خودم گفتم دمای 55 برا کارتی با خنک کننده ابی ممکن هست

برداشتی جدول حرارتی  گذاشتی که یه 1080 تی ای با خنک کننده مدار باز رو نشون میده بعد میگی...

الان حرفتو ثابت کردی؟!1080 اگه نسخه معمولیش خنک کننده ابی اونم مدار باز داشته باشه باز دماش 80 هست؟!

این عناد ورزیدن که میگن اینه ها

بلاخره میخوای یجوری حرفتو ....

باشه جوش نزن تو درست میگی?

ادم با یه سری نباید بحث کنه چون فقط وقت تلف کردنه

فقط خواهشن دیگران رو گیج نکن

طرف میره سر اطلاعات غلطی که بهش میدی یه قطعه ای رو تو این گرونی میخره بعد...

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...