رفتن به مطلب

مشاوره برای سیستم رایزن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Rorschach گفته است :

درست.ازبرندهای دیگه هم تو این رنج قیمت هست که معرفی کنید؟

نه داداش 

تقریبا میشه گفت در حال حاضر تا رنج 150 تومن فقط کولر های نوتوس خوب عکس میکنند 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

نه داداش 

تقریبا میشه گفت در حال حاضر تا رنج 150 تومن فقط کولر های نوتوس خوب عکس میکنند 

درست. ممنونم از راهنماییت

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، memex گفته است :

ببخشید من دقیق نفهمیدم

سیپیو 1600x با 1600 فقط فرقش در فرکانسشه؟یعنی تو هیچ چیزی تفاوت ندارن حتی قابلیت جزئی؟؟

بله اما با توجه به تفاوت فرکانس پایه و بوست این دو سی‌پی‌يو، قاعدتا 1600x رو میشه تا فرکانس‌های بالاتری اور کرد. و البته 95 وات TDP در برابر 65 وات هم یه تفاوت دیگه‌ست.

و در نسل اول رایزن، معمولا فقط سی‌پی‌یو‌های با پسوند X رو میشه به بالاتر از 4 گیگاهرتز رسوند.

لینک به دیدگاه

عزیزم اشتباه نکن یه بار خرج کن یه مدت طولانی راحت باش.اورکلاک دستی به این راحتیا که دوستان میگن نیست و اگر کوچکترین و جزعیترین کم و کاستی درش ایجاد کنی قطعه بر باد فناس راحت سری x رو بگیر یه گزینه تو بایوس روشن میکنی(Game mode ) تا 4 گیگاهرتز اوتوماتیک میره  و از اون طرف حتی نیازت بیشتر هم باشه با قابلیت xfr به سرعت بالاتر هم میرسونه هسته ها رو .مادربرد هم اگه میتونی msi b350m  mortar بگیر مادربرد بسیار عالی هست فقط تو انتخاب رم باید خیلی دقت کنی من 15 مدل تست کردم روش تا برندGSkil ages روش جواب داد.واسه کولر هم deep cool GAMMAX300 بگیر 150 تومنه و بسیار بسیار خنک و هیچ صدایی ازش نمیشنوی  (داخل سایتا نزده ساپورتAM4 ولی تو سایت اصلی زده و روی جعبش هم قید کرده  )

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

فقط تو انتخاب رم باید خیلی دقت کنی من 15 مدل تست کردم روش تا برندGSkil ages روش جواب داد

من از یه فروشگاه که فقط قطعات msi میفروخت پرسیدم گفت همه رمی بهشون میخوره اگه بایوس اپدیت کنی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

من 15 مدل تست کردم روش تا برندGSkil ages روش جواب داد

برند apacer اوکی هست باهاش؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

دوستان Asus Prime B350M-K یا msi gaming pro چی اونا چطورن؟

سمت asus نرو که قیمتاش وحشت ناکه

گیمینگ پرو بهتره 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

عزیزم اشتباه نکن یه بار خرج کن یه مدت طولانی راحت باش.اورکلاک دستی به این راحتیا که دوستان میگن نیست و اگر کوچکترین و جزعیترین کم و کاستی درش ایجاد کنی قطعه بر باد فناس راحت سری x رو بگیر یه گزینه تو بایوس روشن میکنی(Game mode ) تا 4 گیگاهرتز اوتوماتیک میره  و از اون طرف حتی نیازت بیشتر هم باشه با قابلیت xfr به سرعت بالاتر هم میرسونه هسته ها رو .مادربرد هم اگه میتونی msi b350m  mortar بگیر مادربرد بسیار عالی هست فقط تو انتخاب رم باید خیلی دقت کنی من 15 مدل تست کردم روش تا برندGSkil ages روش جواب داد.واسه کولر هم deep cool GAMMAX300 بگیر 150 تومنه و بسیار بسیار خنک و هیچ صدایی ازش نمیشنوی  (داخل سایتا نزده ساپورتAM4 ولی تو سایت اصلی زده و روی جعبش هم قید کرده  )

بودجه مد نظرم زیر100تومنه برای کولر.اگر کولرای موجود زیر100 تومن با 1600x مشکلی نداشته باشن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، memex گفته است :

برند apacer اوکی هست باهاش؟

ببخشید دیر پاسختون میدم آنلاین نبودم.من apacer هم تست کردم ولی جواب نداد gelهم تست کردم جواب نداد gskilیه مدل دیگش تست کردم جواب نداد.فقط gskil agesجواب داد البته من باس 2400 انداختم 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

بودجه مد نظرم زیر100تومنه برای کولر.اگر کولرای موجود زیر100 تومن با 1600x مشکلی نداشته باشن

والا من اطلاعی از کولر های اون رنج قیمت ندارم فقط همین که الان خودم انداختم بسیار عالیه دما حالت عادی 38 درجه و موقع لود کامل حدود 50 تا 59 هست. از طرفی کاملا سایلنت هست 

لینک به دیدگاه

دوستان امروز سیستمو اسمبل کردم.ولی هنوز ویندوز عوض نکردم چون باید فایلایی رو انتقال بدم.سیستم بدون مشکل بالا اومده.فقط می خواستم بدونم نرم افزارهای مورد نیاز برای بررسی سلامت قطعات وسیستم و دما سیپیو گرافیک و کنترلشون رو بهم معرفی کنید.(اولین بارمه سیستمه حرفه ای بستم خخخخخ)درمورد تنظیمات بایوس برای قبل از نصب ویندوز و همچنین فن سیپیو هم توضیح بدید.باتشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...