رفتن به مطلب

مشکل با ویندوز 7

miladna
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

من با ویندوزم (7) به مشکل خوردم.مشکلم هم این هست که عکس ها و فیلم ها رو باز نمی کنه (البته منظور آیکونش هست).خیلی طول میکشه تا جستجوش کامل بشه ولی در اخر هم هیچ ایکونی رو باز نمیکنه:

post-8872-033582000 1316592805_thumb.gif

post-8872-091267500 1316592848_thumb.gif

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان دیدم خیلی اذیت میکنه recovery زدم هرچند یه سری چیزها رو پر پر کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از دوستان دیدم خیلی اذیت میکنه recovery زدم هرچند یه سری چیزها رو پر پر کرد.

عزیز حتما فایل هایی که روش کلیک میکنی ویروس هستند، ویروس ها دقیقا مثل فایل اصلی یکی تولید میکنن و میشه با کمی دقت به رنگ آیکون و حجم اونها رو تشخیص داد.

قبل از 2بار کلیک کردن حجم فایلها رو بررسی کنید

شاید فایل ها و فولدر های اصلی تون که ویروس یکی از روش کپی کرده بصورت مخفی در آمده باشه . در اینصورت به cmd رفته و طبق روش زیر عمل کنید .

x:/>attrib -h -s /s /d

منظور از X همان درایو مورد نظرهست .

بعد از درآوردن از حالت مخی میتونید با آنتی ویروسی آپدیت شده ویروس ها رو حذف کنید .

موفق باشید .Rose.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سرعت ویندوزم پایینه با این که تازه هست و انتی ویروس من هم به روز هستش ولی بازم سرعت پایینه (64bit)

لینک به دیدگاه

همه برنامه ها و پنجره ها رو ببند و توی Task manager قسمت Processes برو و ببین چه برنامه ای بیشترین میزان رم رو اشغال کرده . اگر برنامه ناخواسته ای داره اجرا میشه متوقفش کن . دقت کن برنامه های سیستم رو متوقف نکنی .

لینک به دیدگاه

یه مشکل دیگه هم هست تسک منجر من اینجوری شده

5792d4028816a012458e42faff1f212255cd88bff44d2a2a9841995cc88cd0e76g.jpgdownload_image.gif

مثل سابق نیست نمیدونم چرا؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مشکل دیگه هم هست تسک منجر من اینجوری شده

5792d4028816a012458e42faff1f212255cd88bff44d2a2a9841995cc88cd0e76g.jpgdownload_image.gif

مثل سابق نیست نمیدونم چرا؟؟؟

با درود :

دوست عزیز حاشیه بالا رو دوتا کلیک بکنید پدیدار میشه :

hm1jrtvnatb1ofsm2f67.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درمورد مشکلتون ، مطمئن هستید هارد دیسک شما سالمه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...