رفتن به مطلب

صندلی گیمینگ ساخت ایران

nightkiler
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

امروز برای خرید صندلی سرچ میکردم(صندلی چرخدار برای پشت میز میخواستم) که داخل سایت راد سیستم این صندلی را دیدم .

https://www.digikala.com/product/dkp-382741/صندلی-گیمینگ-رادسیستم-مدل-قرمز-g010-چرمی#/tab-desc

اما وقتی تو دیجی قیمتش را دیدم به نظرم تند اومد و 310تومن برای صندلی ساخت داخل، که نه چرخ داره نه پایه فلزی آب کروم نه جک به نظرم خیلی زیاد میاد.

هرچند نمونه خارجیش قبلا ساخته شده اما از نوع طراحیش خوشم اومد و جالب به نظر میاد .مخصوصا برای کنسول بازها

امیدوارم این حرکت راد سیستم شروعی باشه برای توجه صنایع مبلمان ایران به ساخت میز و صندلی و....تخصصی گیمینگ در ایران و حتی صادرات محصولاتشون به خارج از ایران (کیفیت اینقدر بالا باشه که امکان صادراتی و رقابت جهانی داشته باشه)

اگر دوستان این صندلی را خریدند و به نظرشون ارزش 310تومن هزینه کردن را داره لطفا نظرشون را عنوان کنند.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nightkiler گفته است :

سلام

امروز برای خرید صندلی سرچ میکردم(صندلی چرخدار برای پشت میز میخواستم) که داخل سایت راد سیستم این صندلی را دیدم .

https://www.digikala.com/product/dkp-382741/صندلی-گیمینگ-رادسیستم-مدل-قرمز-g010-چرمی#/tab-desc

اما وقتی تو دیجی قیمتش را دیدم به نظرم تند اومد و 310تومن برای صندلی ساخت داخل، که نه چرخ داره نه پایه فلزی آب کروم نه جک به نظرم خیلی زیاد میاد.

هرچند نمونه خارجیش قبلا ساخته شده اما از نوع طراحیش خوشم اومد و جالب به نظر میاد .مخصوصا برای کنسول بازها

امیدوارم این حرکت راد سیستم شروعی باشه برای توجه صنایع مبلمان ایران به ساخت میز و صندلی و....تخصصی گیمینگ در ایران و حتی صادرات محصولاتشون به خارج از ایران (کیفیت اینقدر بالا باشه که امکان صادراتی و رقابت جهانی داشته باشه)

اگر دوستان این صندلی را خریدند و به نظرشون ارزش 310تومن هزینه کردن را داره لطفا نظرشون را عنوان کنند.

قیمتش رو 3.100.000 تومان زده نه ریال

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

درود

310 تومنه

باگ سیستمشون یا کش شده!

https://www.digikala.com/product/dkp-382785

لینک به دیدگاه

اگر مشهد تشریف دارید بنده یک عدد صندلی گیمینگ ایرانی با کیفیت دارم با قیمت مناسبی میتونم تقدیم کنم ، جای دیگه به دلیل وزن و حجم بالای کالا ارسال مقدور نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/04/23, 12:54:38، HamidGameCenter گفته است :

نه 310هزار تومنه اون مشکل ایندکس دیجی کالا است .

https://www.digikala.com/product/dkp-382575

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/04/23, 13:39:55، OmidArash گفته است :

اگر مشهد تشریف دارید بنده یک عدد صندلی گیمینگ ایرانی با کیفیت دارم با قیمت مناسبی میتونم تقدیم کنم ، جای دیگه به دلیل وزن و حجم بالای کالا ارسال مقدور نیست .

ممنون لطف دارید .من اصفهانم و دنبال صندلی گیمینگ نیستم دنبال صندلی مدیریت بودم که این مورد را تو سایت راد دیدم گفتم شاید برای دوستان مفید و قابل توجه باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با یکی از دوستان اینو از نزدیک دیده بودیم ، بیشتر یه جور مبل به حساب میاد تا صندلی ، اما خب اسمش صندلیه ?

مشکل اساسیش این بود که جنس روکشش از این جنسها هست که به شدت گرما رو نگه میدارن و باعث گرم شدن شدید منطقه ای که میشینی میشه و عملا توی بهار هم جالب نبود چه برسه به تابستون... مگه اینکه از دمای مطبوع کولرگازی بهره مند باشید ?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/04/23, 13:56:50، Farjam گفته است :

سلام

با یکی از دوستان اینو از نزدیک دیده بودیم ، بیشتر یه جور مبل به حساب میاد تا صندلی ، اما خب اسمش صندلیه 1f603.png

مشکل اساسیش این بود که جنس روکشش از این جنسها هست که به شدت گرما رو نگه میدارن و باعث گرم شدن شدید منطقه ای که میشینی میشه و عملا توی بهار هم جالب نبود چه برسه به تابستون... مگه اینکه از دمای مطبوع کولرگازی بهره مند باشید 1f603.png

دمای مطبوع چیلر قابل قبول نیست؟?

بله از ظاهر هم مشخصه که  از چرم مصنوعی مثل پلاستیک ساخته شده بهتر بود از پارچه یا چرم مصنوعی های سوراخ دار استفاده میشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

دمای مطبوع چیلر قابل قبول نیست؟1f601.png

اینو که اصلا حِدیث داریم ?

به قول اون قشر کله سفیدِ جامعه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...