رفتن به مطلب

کابوسی به نام background intelligent transfer service

ali.king
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه چند وقتیه متوجه شدم یه برنامه سیستمی به شدت از نت سیستم استفاده میکنه! هم دانلود میکنه هم فک کنم آپلود !!

به شدت روی پینگم تو بازی هم تاثیر میذاره !!

5b4b6c760388e_backgroundintelligenttransferservice.thumb.png.38883c555c2327f8845070db98ade669.png

البته من میرم تو قسمت سرویس و استاپ میکنم ولی دوباره بعد ریستارت کردن شروع به دانلود میکنه! کسی از دوستان میدونه چطوری این برنامه رو واسه همیشه متوقف کنم ؟

لینک به دیدگاه

یا با کلیک راست روی این پروسه میتونید محل این فایل رو پیدا کنید و اگر در حالت عا ی حذف نشد از طریق safemode ویندوز پاکش کنید

البته قبل از این کارها میتونید توی اینترنتسرچ کنید و ببینید این سرویس مال چیه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، AminA گفته است :

این سرویس فکر کنم برنامه های استور رو اوتوماتیک آپدیت میکنه. از قسمت تنظیمات استور اتو آپدیت رو بردارین. بهترین راه کار این هستش برنامه tinywall رو نصب کنید دسترسی همه برنامه ها و سرویس ها رو به نت قطع میکنه مگر اینکه خودتون برنامه یا سرویس رو تو لیست سفید برنامه قرار بدین

من نرم افزار net balancer رو ترجیح میدم ولی اونم خوبه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام علی جان

Destroy  Windows  Spying

این دوای درد من بود.?

لینک به دیدگاه

سلام

من bwmeter نصب کردم چند روز قبل برای ویندوز 10 ، زدم همه چی فیلتر باشه به جز چند نرم افزار خاص اینطوری خیالم راحته و چون ماین می کنم زیاد نظارتی روی دانلود سیستم ندارم

فقط مشکلی که هست ی برنامه روی شبیه ساز اندروید داره ماین می کنه اگه bwmeter باز باشه بعد شبیه ساز رو باز کنم بعد از دو ساعت به مشکل میخوره و نرم افزار ماین اندرویدی رو stop میکنه اما اگه اول شبیه ساز بیارم بالا بعد bwmeter ، در این حالت مشکلی نیست و دیگه قطعش نمیکنه ، خیلی مشکل جالبی هست.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من چرا اینو کلا ندارم؟ ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AminA گفته است :

این سرویس فکر کنم برنامه های استور رو اوتوماتیک آپدیت میکنه. از قسمت تنظیمات استور اتو آپدیت رو بردارین. بهترین راه کار این هستش برنامه tinywall رو نصب کنید دسترسی همه برنامه ها و سرویس ها رو به نت قطع میکنه مگر اینکه خودتون برنامه یا سرویس رو تو لیست سفید برنامه قرار بدین

دقت کنید بعد نصب همه برنامه دسترسی به نت قطع میشه از قسمت تنظیمات برنامه لیست سفید برنامه ها رو ایجاد کنید.

TinyWall-2.1-1803.exe

سلام دادا مرسی ک زحمت کشیدی و برنامه رو آپ کردی.خیلی دوس داشتم از طریق خود ویندوز بشه قطعش کرد البته اگه نتونم باید همین برنامه ای ک شما زحمتشو کشیدی استفاده کنم

در 2 ساعت قبل، The.13east گفته است :

یا با کلیک راست روی این پروسه میتونید محل این فایل رو پیدا کنید و اگر در حالت عا ی حذف نشد از طریق safemode ویندوز پاکش کنید

البته قبل از این کارها میتونید توی اینترنتسرچ کنید و ببینید این سرویس مال چیه

متاسفانه از برنامه های سیستمیه ! فک کنم پاک کردنش داستان درست کنه برام

5b4b9c10e8a23_backgroundintelligenttransferservice1.thumb.png.58c81686089467468ab4a4cee2b8fba8.png

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام علی جان

Destroy  Windows  Spying

این دوای درد من بود.1f600.png

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

سلام

من bwmeter نصب کردم چند روز قبل برای ویندوز 10 ، زدم همه چی فیلتر باشه به جز چند نرم افزار خاص اینطوری خیالم راحته و چون ماین می کنم زیاد نظارتی روی دانلود سیستم ندارم

فقط مشکلی که هست ی برنامه روی شبیه ساز اندروید داره ماین می کنه اگه bwmeter باز باشه بعد شبیه ساز رو باز کنم بعد از دو ساعت به مشکل میخوره و نرم افزار ماین اندرویدی رو stop میکنه اما اگه اول شبیه ساز بیارم بالا بعد bwmeter ، در این حالت مشکلی نیست و دیگه قطعش نمیکنه ، خیلی مشکل جالبی هست.....

ظاهرا منم باید از همین برنامه ها استفاده کنم :D

در 51 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

من چرا اینو کلا ندارم؟ 1f602.png

سلام آقا فرجام. شما قطعا داری یکی از لذت های دنیا رو تجربه میکنی :D:|

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام دوستان یه چند وقتیه متوجه شدم یه برنامه سیستمی به شدت از نت سیستم استفاده میکنه! هم دانلود میکنه هم فک کنم آپلود !!

به شدت روی پینگم تو بازی هم تاثیر میذاره !!

5b4b6c760388e_backgroundintelligenttransferservice.thumb.png.38883c555c2327f8845070db98ade669.png

البته من میرم تو قسمت سرویس و استاپ میکنم ولی دوباره بعد ریستارت کردن شروع به دانلود میکنه! کسی از دوستان میدونه چطوری این برنامه رو واسه همیشه متوقف کنم ؟

عزیز امتحان کردید که کانکشن رو به عنوان metered connection قرار بدید؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، grimlock گفته است :

عزیز امتحان کردید که کانکشن رو به عنوان metered connection قرار بدید؟

سلام دادا نه والا ! چی هست اینی ک گفتید :D

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام دادا نه والا ! چی هست اینی ک گفتید :D

https://support.microsoft.com/en-ie/help/4028458/windows-metered-connections-in-windows-10

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام

سلام،

وقت به خیر.

از راهکار مشروح در نوشته ی زیر استفاده کنید. گمان کنم پاسخگوی نیازتان باشد.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ali.king گفته است :

چطوری این برنامه رو واسه همیشه متوقف کنم ؟

برو تو تب سرویس 

فهرست سرویسو باز کن دنبال اسمش بگرد بعد روش کلیک کن بعدم stop

بعدم disable

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، memex گفته است :

برو تو تب سرویس 

فهرست سرویسو باز کن دنبال اسمش بگرد بعد روش کلیک کن بعدم stop

بعدم disable

سلام دادا این کارو کردم بازم خود به خود فعال میشه ! ظاهرا باید با نرم افزار متوقف کنمش

لینک به دیدگاه

این سرویس برای آبدیت ویندوز هست

توی نسخه مزخرف 1803ماکروسافت احمق امده  یه چیزی دیگه اضافه کرده که اگر این رو غیر فعال کنی میان فعالش میکنه

خودش هم هیچ جوره قابل غیر فعال سازی نیست مگر جلوش رو با فایر والی چیزی بگیری

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام دادا این کارو کردم بازم خود به خود فعال میشه ! ظاهرا باید با نرم افزار متوقف کنمش

درود

شما قسمت اپدیت ویندوز بخش delivery optimization رو غیرفعال کردی؟ اگه اون فعال باشه! آپدیتها رو از سیستم شما برای دیگران اپلود میکنه! برای من با غیرفعال کردن اون و اپدیت ویندوز دیگه نیومد! هیچ برنامه ای هم نصب ندارم!

لینک به دیدگاه

این دیگه چیه...خدا رو شکر من ندارمش

لینک به دیدگاه

میگماااا، دوستان. چرا من این مشکل رو ندارم ؟ :| 

آپدیت فعاله و هیچ سرویس دیگری هم غیرفعال نشده. تنها کاری که کردم این بود که کانکشن رو به عنوان metered  تنظیم کردم. 

صد البته، شخصا ترجیح میدم همیشه ویندوز، اپ ها و سایر موارد آپدیت باشند و از چه بسا از خدامه که مایکروسافت هر روز آپدیت بده :)

لینک به دیدگاه

بهترین راه حل استفاده از برنامه TRIP MODE

https://www.yasdl.com/129764/دانلود-tripmode.html

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

همون روشی که دوستمون اشاره کرده 

توی بخش سرویس ها ، نه سرویس هایی که در تسک منجر نشون میده. بخش اصلی سرویس های ویندوز منظورمه. اونجا ابتدا استاپ و دیسبیل رو بزنید.

بعدش در همون پنجره به تب ریکاوری برید و دو سه گزینه وجود داره که باید همشون رو روی Do nothing قرار بدید. دیگه دوباره خودش رو اجرا نمیکنه.

یه قسمت هم برای تلاش مجدد در همین پنجره داره که اونم بهتره روی 999 روز قرار بدید.

همون موقع که ویندوز ده اولین نسخه ش رو داده بود این رو پیدا کرده بودم و شدیدا هم نت رو مصرف میکرد و متاسفانه بیشترین مصرفش روی اپلوده. در حالیکه در حین نصب ویندوز تمام گزینه های مربوط به ارسال گزارشات و اینها رو خاموش کرده بودم. 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، microbit گفته است :

همون روشی که دوستمون اشاره کرده 

توی بخش سرویس ها ، نه سرویس هایی که در تسک منجر نشون میده. بخش اصلی سرویس های ویندوز منظورمه. اونجا ابتدا استاپ و دیسبیل رو بزنید.

بعدش در همون پنجره به تب ریکاوری برید و دو سه گزینه وجود داره که باید همشون رو روی Do nothing قرار بدید. دیگه دوباره خودش رو اجرا نمیکنه.

یه قسمت هم برای تلاش مجدد در همین پنجره داره که اونم بهتره روی 999 روز قرار بدید

من هم این کارها رو انجام دادم که برام جواب میده. جالبه که قبلا نصف اول این کارها رو انجام میدادم و اون قسمتهای do nothing و 999 روز رو انجام نمیدادم همیشه برنامه خودش فعال می شد، اما با انجام دادن این دو تا کار هم دیگه اصلا مشکلی ندارم.

البته باید بگیم فعلا مشکلی ندارم چون احتمالا مایکروسافت یه راهکار برای این مشکل هم پیدا میکنه و تو آپدیتهای بعدی ویندوز میده تا دوباره فعالسازی صورت بگیره ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...