رفتن به مطلب

آیا قیمت پردازنده های 1150 منطقی خواهد شد یا خیر؟!

Recommended Posts

در در 1397/04/27, 23:00:44، walls_dead گفته است :

پردازنده های 1150 هم نزدیک دوبرابر شدن.

بله 2 برابر شدن  ولی اگر یکم بگردی میتونی یه چیز مناسب پیدا  کنی  مثلا همین 3260  رو  410 قیمت داشتم 

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز بنده 4690 دارم و با توجه به وضعیت بازار میخوام رایزن بببندم

رایزن به نسبت قیمت قدرت پردازنده هاش بی نظیره و اشتباه محظ هستش که به جای خرید پردازنده قدرتمندی مثل 1600 برید یه پردازنده چند نسل گذشته اینتل رو با قیمت برابر بخرید

فقط کافیه که قدرت پردازنده رو بررسی کنید تا متوجه صحبت هام بشید

خود بنده با پردازنده های رایزن کار کردم و در سنگینترین بازی ها با تنظیمات اخر حتی 50 درصد هم به پردازنده فشار نمیاره در حالی که 4690 بنده تا 90 درصد به راحتی میره

حتی 7700 اینتل هم وضعیت خیلی مناسبی نداره هر چند که برای تمامی بازی ها با نهایت تنظیمات جوابگو خواهد بود اما اصلا قابل قیاس با پردازنده 1600X رایزن نیست

در شرایط فعلی فقط کسانی اینتل میخرند که از طرفداران شدید این شرکت باشند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

من سیستم رایزن دارم شما درست میگین نصب میشه ولی بعضا مشکلاتی بوجود میاد مثلا موقع نصب وبندوز 7 کیبورد باید psباشه usb نمیشناسه موقع نصب و بعد نصب از نطر من که دارم استفاده میکنم کلا سرعتش کنده تاخیر داره وبعضی امکانات پردازنده فقط تو ویندوز 10 غعال میشه

سلام.

ممنون از اینکه راهنمایی کردید.

از عکس پروفایلتون به نظر میاد گیمر باشید!

بازی هم نصب کردید ببینید امکان اجرا داره یانه؟!

یا مثلا درایور برای ویندوز هفت هست داخل دیسک مادربردتون؟!

اینکه موقع نصب و بیرون از ویندوز کیبورد رو نمیشناسه فک کنم از تنظیمات بایوس باشه-واسه من درسته سیستم قدیمی هست ولی اونم کیبورد فعال نبود بعد از داخل بایوس ساپورتش رو فعال کردم مشکل حل شد.

سایت سازنده مادربردتون رو چک کردم ظاهرا درایور داره-آپدیت بایوس هم داده که یکی از اصلاحاتش بهبود کار با ویندوز هفت نوشته شده.

شاید تاخیری که میگید بخاطر قدیمی بودن ویندوز7 باشه،،خودمم اصراری به استفاده از ویندوز هفت ندارم فقط چون یک گیمیر قدیمی هستم گاهی اوقات ممکنه دوست داشته باشم بازی های قدیمی رو بازی کنم!

اصلا هم نمیدونم بازی های قدیمی ای هستند که روی ویندوز 10 امکان اجرا نداشته باشن یانه ولی می خوام حداقل امکانش باشه تااگه زمانی لازم شد بتونم کاری کنم!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

برادر من این  دیجی  کالا (دزدکالا!) معیار  قرار ندید   3240    همین  چند روز  پیش  کارکردشو  295 فروختم    منظور  قیمت  همین  حدوده  که البته  بازم  زیاده! 

سلام.

باز موجود دارید؟!

یا مدل های نزدیک به این رو ؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، walls_dead گفته است :

سلام.

باز موجود دارید؟!

یا مدل های نزدیک به این رو ؟!

سلام

جان نه

کلا 1150 فعلا  موردی  ندارم 

لینک به دیدگاه

به نظر من الان بهترین انتخاب FX-8350 هست قیمتش تو آمازون 90 دلار هست دیجیکالا 440 تومن میده 2 سال هم گارانتی داره من خودم همین امروز سفارش دادم چون دیدم قیمتش از 435 شد 439 و به زودی بالا میره

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/25, 15:49:09، 780ti گفته است :

یک رم اشغال و بی هویت در عرض نیم ساعت  نزدیک 500 هزار گران می کنند بعد برای ایشان دلسوزی کنیم

این شرکتش ایرانه تا جایی که من اطلاع دارم

لینک به دیدگاه

دوستان پیش فروش سکه دی ماه 3900 هست حداقل 33 درصد گرونتر از الان

پس منتظر ارزونی نباشید بخرید مگر نه دیگه نمیتونید بخرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...