رفتن به مطلب

فیلم bluray 4k (شرکت کنید لطفا)

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
استار عزیز اگه بدنبال فیلم های 4k هستید باید یخورده هزینه کنید ? ...
اگه میخواین بدون دردسر دانلود کنید ، بین سایت های ایرانی 30nama و لاوین مووی رو پیشنهاد میکنم ... لاوین مووی تازه تاسیسه و داره کیفیت های خوب رو پوشش میده
اگرم میخواین بدون هیچگونه محدودیتی هر فیلمی رو با کیفیت دلخواه و با انکودر مدنظرتون بگیرید ، باید از تورنت دانلود کنید...
میتونید از موتورهای جستجوگر تورنت مثل IDope یا Torrents.me تورنت موردنظر رو پیدا کنید و از سایت ایرانی بیتسو ، لینک های تورنت رو مستقیم کنید بعد که لینک مستقیم شد راحت با IDM دانلود کنید ...

لینک به دیدگاه

اول اینکه تاینی دوباره برگشته و دوتا ادرس داره . یکی مطابق قوانین و یکی ازاد 

در ضمن واقعا تاینی اش دهن سوزی نیست . معمولا انکودر های کم مطرح تر رو قرار میده و کیفیت ها هم کامل نیست .

بهترین سایت دانلود ایران فیلم بود . بعد از تاینی سراغ اونا هم رفتند و خیلی از ارشیو رو حذف  کردن . ( البته هنوز یه راه هایی هست )

برای 4k فقط تورنت و  مستقیم سازی .دانلود از خود تورنت صبر ایوب و عمر نوح و گنج قارون طلب میکنه .

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/26, 09:18:04، alirezatha گفته است :

سلام دوستان بعد از تعطیلی تاینی موویز پس از مدت ها دارم برمیگردم تا دوباره هر از چند گاهی فیلم ببینم ولی همونطور که حدس میزدم هیچ هیچ هیچ سایتی نصف تاینی هم نمیشه حالا بگذریم

الان این سایت مگه چیز خاصی داشت؟!

همه فیلماش 4kو10 بیت بود؟!یا میخواید بگید ارشیو خیلی بزرگ،کامل و به روزی داشت؟!

واقعا جای تعجب داره

همون موقم که تعطیل شد یه سری اومدن جو دادن که وای دیگه فیلمم نمیتونیم ببینیم تاینی ...!!حالا بعضیاشون تا قبلش اصلا اسمشم نشنیده بودنا

این همه سایت خوب دوستان اینجا معرفی کردن

سایت ایران فیلم هم هست و البته بعضی فیلم ها رو اگه بخواید دانلود کنید باید اشتراک بگیرید

حالا کسی که عشق فیلمه نمیتونه ماهی چند هزار تومن بده برا دانلود فیلم؟!

همه چیز که نباید رایگان باشه!عادت کردیم به چیزای مفتکی

در ضمن زمانی که تاینی هم بود ایران فیلم با قدرت بیشتری ظاهر شده بود و خیلی از شبکه های ماهواره ای هم...

دوبله اختصاصی زیادی داشت 

ولی خب کم کم با رایگان شدن خیلی از سایت های دانلود دیگه کسی نرفت سراغش و این سایت هم مجبور شده اکثر فیلم هارو رایگان به اشتراک بزاره

یاد بگیریم برا چیزی که دوست داریم یکمم هزینه کنیم

همین ایران فیلم اگه درامد قبلشو داشت الان یه سایت به اصطلاح همه چی تموم میشد که میتونست خیلی مزایا برا مشترکینش داشته باشه

ولی وقتی پول نباشه معلومه که خیلی از موارد هم حذف میشه و مدیران  نمیتونن اونطور که باید سایت رو گسترس و پیشرفت بدن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

الان این سایت مگه چیز خاصی داشت؟!

همه فیلماش 4kو10 بیت بود؟!یا میخواید بگید ارشیو خیلی بزرگ،کامل و به روزی داشت؟!

واقعا جای تعجب داره

همون موقم که تعطیل شد یه سری اومدن جو دادن که وای دیگه فیلمم نمیتونیم ببینیم تاینی ...!!حالا بعضیاشون تا قبلش اصلا اسمشم نشنیده بودنا

این همه سایت خوب دوستان اینجا معرفی کردن

سایت ایران فیلم هم هست و البته بعضی فیلم ها رو اگه بخواید دانلود کنید باید اشتراک بگیرید

حالا کسی که عشق فیلمه نمیتونه ماهی چند هزار تومن بده برا دانلود فیلم؟!

همه چیز که نباید رایگان باشه!عادت کردیم به چیزای مفتکی

در ضمن زمانی که تاینی هم بود ایران فیلم با قدرت بیشتری ظاهر شده بود و خیلی از شبکه های ماهواره ای هم...

دوبله اختصاصی زیادی داشت 

ولی خب کم کم با رایگان شدن خیلی از سایت های دانلود دیگه کسی نرفت سراغش و این سایت هم مجبور شده اکثر فیلم هارو رایگان به اشتراک بزاره

یاد بگیریم برا چیزی که دوست داریم یکمم هزینه کنیم

همین ایران فیلم اگه درامد قبلشو داشت الان یه سایت به اصطلاح همه چی تموم میشد که میتونست خیلی مزایا برا مشترکینش داشته باشه

ولی وقتی پول نباشه معلومه که خیلی از موارد هم حذف میشه و مدیران  نمیتونن اونطور که باید سایت رو گسترس و پیشرفت بدن

این جوی که میگی یکی بخاطر نظراتی بود که اونجا میدادن و هر نظری که داده میشد پاک یا سانسور نمیشد یکی هم بخاطر این بود که مردم تنبل شده بودن و دنبال سایت های دیگه نمیگشتن و به هرکی میگفتی فیلم از کجا دانلود میکنی میگفت تاینی ، وگرنه هر چیزی بخاین توی تورنت  و وارز هست ، همین الانش بیش از 10 سایت دانلود رایگان میشناسم که با کیفیت های مختلف فیلم و سریال میزارن.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

آیا ارزش داره اون نسخه با بیت ریت 29 مگ رو بگیرم؟؟ یعنی فرق کیفیتش اونقدر محسوس هستش و اینکه من اینو با همون نسخه که بیت ریت 5 مگ مقایسه کنم متوجه تعقیری تو کیفیت میشم ؟

تا جایی که بنده شنیدم برای اینکه جزئیات و کیفیت رو توی بیت ریت هایی مثل 29 مگ بتونید تماشا کنید باید از تلویزیون های با کیفیت و بزرگ استفاده کنید.

توی صفحات موبایل و لپ تاپ و اکثر مانیتورها نمیشه به خوبی این رو دید.

خودم به شخصه دوست دارم فیلم های مورد علاقه ام رو توی نسخه‌ های بین 5 تا 10 گیگ با بیت ریت هایی اطراف 5 تا 9 مگ دانلود کنم.

توی این محدوده بهترین انکودرها AdiT و SPARKS هستن.

بقیه فیلم ها رو هم بیشتر با کیفیت Bluray Rip / BrRip (( نه Bluray اصلی )) از انکودرهایی مثل MkvCage و JYK با حجم هایی بین 2 تا 4 گیگ.

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

در 4 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

بنده مشکلی با پرداخت پول ندارم ولی چه سایتی به نظرتون از همه کامل تر و بهتر هست برای دانلود؟

که اشتراک همون رو بخرم؟

بنده نه دوبله میخوام نه سانسور فیلم اصلی رو میخوام با بالاترین کیفیت ممکن در دنیا بدون هیچ تغییری

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

بنده مشکلی با پرداخت پول ندارم ولی چه سایتی به نظرتون از همه کامل تر و بهتر هست برای دانلود؟

که اشتراک همون رو بخرم؟

بنده نه دوبله میخوام نه سانسور فیلم اصلی رو میخوام با بالاترین کیفیت ممکن در دنیا بدون هیچ تغییری

ایران فیلم هنوز هم واقعا خوب هست ولی الان یجوری شده که اسم فیلم یا سریال مورد نظر رو تو گوگل سرچ کنید چندین گزینه بدرد بخور رایگان هم پیدا میشه

فیلم تو موی هم ارشیو سریالش خوبه ولی 4kنداره

در کل همون ایران فیلم فکر کنم هنوزم بهترینه و تازگی ها قوی تر هم شده و داره بر میگرده به دوران اوجش

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

و یک سوال دیگه داشتم. البته ببخشید اینقدر مزاحمتون میشم. مثلا اگر بخوام  یک فیلمی که بیت ریت اون 1مگ هستش با استفاده از برنامه های مختلف ضبط کنم و میزان  بیت ریت رو بزنم مثلا 10 مگ(که حجمش حتما بیشتر میشه) کیفیت تغیری میکنه؟؟؟ 

یا باید برم نسخه اورجینال زو دان کنم که متوجه تغییر کیفیت بشم

خواهش میکنم عزیز شما ببخشید دیر جواب میدم.

کیفیت تغیری میکنه؟؟؟  خیر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...