رفتن به مطلب

فروش مادربورد - سی پی یو - پاور - رم - کیس خالی

Recommended Posts

سلام به همگی دوستان

همونطور که از عنوان مشخص هست قصد فروش قطعات فوق رو دارم.

یک ماژول رم سوپر تالنت با گارانتی ماتریکس

رم رو چند هفته پیش از یکی از دوستان خریداری کردم که در حال حاضر بلااستفاده هست.

gj2ofje1dhg4gynqior4_thumb.jpg

Super*Talnet T8UB1GC5 DDR2-800 PC6400 قیمت : 13 هزار تومان

یک فروند پاور گرین 430A

پاور تا تاریخ 92/10/06 گارانتی داره و بدون کوچکترین مشکل.

کارتن هم داره اما فکر نمیکنم اونقدر کارتنش مهم باشه که بخوام یک روز کامل انباری رو به هم بریزم.

yelp55r1pwd4q9oqp4me_thumb.jpg x96gosbpxa4wwzqrwkz9_thumb.jpg

GP430A قیمت : 35 هزار تومان

یک عدد CPU اینتل E6700

CPU مورد استفاده خودم بوده و هیچ مشکلی نداره و تا به حال به هیچ عنوان اوور نشده و کاملا" در سلامت به سر میبره.

در ضمن ترای هست.

gj2ofje1dhg4gynqior4_thumb.jpg

Intel® Core™2 Duo Processor E6700 4M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB قیمت : 85 هزار تومان

یک فروند مادربورد ایسوس مدل P5B Deluxe WIFI-AB Edition

مادربورد فوق رو چند هفته پیش برای سیستمی که داشتم جمع میکردم از یکی از دوستان خریداری کردم که استفاده از این مادربورد برای اون سیستم منتفی شد و قرار به بازکردن و تعویض اون هست.

مادربورد کاملا" تمیز و سالم هست به همراه کلیه متعلقات بدون هیچ گونه ایراد.(شاید یک دو تا از این کابلهاش نباشه)

در ضمن فاقد گارانتی میباشد.

متاسفانه به دلیل اینکه داخل کیس نصب هست امکان عکس وجود نداشت(در کیس رو که باز کنی فقط کابل و از این جور چیزها دیده میشه)@};-

باز اگر دوستان شک و شبهه ای داشتند عکس حتما" قرار خواهم داد.

46fuoal02hqqzx6hgb83_thumb.jpg

P5B Deluxe WIFI-AB Edition قیمت : 85 هزار تومان

یک فروند هم کیس معمولی با مارک پرفکت

8zwtiu4h2vbk61hv9h4a_thumb.jpg jvhnc16ufhqvuifqfp8m_thumb.jpg

Case Perfect Sezar

قیمت : 15 هزار تومان

چند نکته :

1. ویرایش شد.

2. از کارشناسان عزیز و محترم خواهشمندم نقطه نظرات خود را فقط و فقط با اساتید خارج از تاپیک عنوان کنند.

3. تاپیک تا زمانی که قطعات از لحاظ قیمت به حد نساب خود نرسیده اند پابرجا خواهد بود.

4. معامله در تهران به صورت حضوری انجام خواهد گرفت و برای دوستان عزیزی که در شهرهای دیگر هستند با تیپاکس و پست.(هزینه ارسال به دیگر استانها و شهرها بر عهده خریدار میباشد)

5. مبلغ قطعه خریداری شده توسط فروشنده در تهران به صورت نقدی و در زمان تحویل کالا دریافت میشود و دوستان و عزیزانی که در دیگر شهرها هستند به صورت واریز وجه به حساب و پس از تایید پرداخت ارسال قطعه به شهر مورد نظر.(البته به جز عزیزانی که شناخت کافی نسبت به عملکردشون دارم).

در ضمن یوزر من فقط و فقط در لیون با نام _Barbod_ هست و در بقیه فرمها که اجناس رو برای فروش گذاشتم _MZOF_ هست.

ویرایش شده توسط _Barbod_
لینک به دیدگاه

سلام

من پاور رو خریدارم یه قیمت منصفانه بده که برام بصرفه چون وزنش سنگینه پول پستش زیاد میشه

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

من سی پی یو رم میخوام بخرم اما قیمتتشون وحشتناک بالاست ! قیمت نو رو لیون زده 95 شما کارکرده اون هم ترای رو 85 میدید ! اگه به قیمت 60 بفروشید من خریدارم ( 30 % قیمت نو ) ... البته باز هم دوستان کارشناس نظرشون رو اعلام کنند ...

پیروز باشید

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به دیدگاه

سلام

من پاور رو خریدارم یه قیمت منصفانه بده که برام بصرفه چون وزنش سنگینه پول پستش زیاد میشه

سلام

دوست گرامی با توجه به 28 ماه گارانتی که داره قیمت کاملا" منصفانه هست.

سلام و خسته نباشید

من رم رو به قیمت پایه خریدارم

البته سی پی یو رم میخوام بخرم اما قیمتتشون وحشتناک بالاست ! قیمت نو رو لیون زده 95 شما کارکرده اون هم ترای رو 85 میدید ! اگه به قیمت 60 بفروشید من خریدارم ( 30 % قیمت نو ) ... البته باز هم دوستان کارشناس نظرشون رو اعلام کنند ...

پیروز باشید

دوست گرامی سی پی یو در فروم H.O به قیمت پایه مشتری داره.

این سی پی یو رو بعید میدونم آقای حسینی آکبند و باکس داشته باشند و اون مورد که شما میفرمایید برای گذشته هست.

همین سی پی یو و مدلهای مشابه در فرومهای مختلف تا 90 خرید و فروش میشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

قصد اسپم رو نداشتم ندارم و نخواهم داشت : دی

ولی پاورتون قیمت نوش 42 تومانه!! 25 هستم

http://www.rayaneh.com/product-2309.aspx

ویرایش شده توسط rashid
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قصد اسپم رو نداشتم ندارم و نخواهم داشت : دی

ولی پاورتون قیمت نوش 42 تومانه!! 25 هستم

http://www.rayaneh.com/product-2309.aspx

دوست عزیز اون قیمت آبدیت نیست مال موقعیه که سکه 300 تومن بود و دلار 1000 تومن قیمت جدیدش حدود 50 تومنه البته با کمی تغییرات کردنش 55 تومن

لینک به دیدگاه

کل قطعات در فروم همسایه به دوست عزیز 2pok فروخته شد.

از مدیران خواهشمندم تاپیک رو منهدم کنند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...