رفتن به مطلب

*بهترین کیس تو رنج 180 به جز گرین*

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

بعد از این که هانتر رو به کمکتون انتخواب کردم حالا نوبت به یه کیس دیگست برای سیستم جدیدم.

توی این رنج 180 هزار تومن. کیسی که فقط خوشکل و اسپورت باشه و داخلش مشکلی باشه و در هم نداشته باشه. چی هست؟

ترجیها برند ترمال تک باشه یا سوپر فلاور SUPER FLOWER

من این مدل رو دیدم اما نمی دونم هست تو بازار یا نه و قیمتش چنده ؟ :

http://www.super-flower.com.tw/products_detail.php?class=1&sn=1&ID=22〈=en

PIC_285979528194efe57098.jpg

کسی می دونه این کیس مدل چیه ؟ و قیمتش چنده و یا اصلا تو بازار هست؟ :

i38746_40798647731281591961.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سعید جان ، من کیس های سوپر فلاور رو توی ایران ندیدم ، فکر هم نمی کنم آورده باشن و یا براشون بصرفه که بیارن . من شخصاً کیس های سوپر فلاور رو نمی پسندم به دلیل به کار گیری شاسی قدیمی و پنل های نچندان زیبا .

این ترمال تکی رو هم که گذاشتی تازه تولید شده و حالا حالا ها طول می کشه که وارد بشه ، شایدم اصلاً وارد نشه چون کیس های ترمال تک قیمت های بالایی دارند و سخت فروش می رن من خیلی کم توی بازار دیدم .

لینک به دیدگاه

سلام

مدل کیسی که دنبالش هستین (عکس دوم )

Thermaltake Overseer RX1 هست.

لینک شما

لینک به دیدگاه

پوریا جان انگار تا 2 هفته دیگه موجود می شه. اگر خوش شانس باشم مدل SF1000 حدود 140 تومن پام در می آد.

در مورد کیس ترمال تک. لیون کامپیوتر می تونه وارد کنه واسم؟ به نظر شما به صرفه هست. تا 200 هم می تونم بدم. فقط می دونم ترمال تک می خوام @};-

اما این مدلی که عکسشو دادم و جناب ACE زحمت لینکشو کشیدن اصلا تو مارکت نرفته هنوز ! @};- من لینکی ازش ندیدم.

اما این مدل هست :

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1393&ID=2048#Tab0

B_green.jpg.jpg

لینک به دیدگاه

نه سعید جان آقای حسینی کیس وارد نمی کنند .

من احساس می کنم بیشتر ظاهر کیس برات اهمیت داره تا فنی بودن کیس . می خوای مدلی که مد نظر داری با مدل های موجود توی ایران یک مقایسه کنیم ؟

لینک به دیدگاه

آره پوریا جان فقط ظاهر.

آره مقایسه کنید اما گرین نمی خرم چون زشته @};-

خدایین این مدل عیبش چی هست ؟ :

B_green.jpg.jpg

زیباترین کیسی هسست که تا حالا دیدم بعد از سری L 10 همین شرکت.

خرابش شدم.

پوریا جان در رابطه با وارد کردم. علت خاصی داره؟؟ کلا یه راهنمایی شخصی کنید ببینم امکانش هست این کیس از اون ور بیاد ایران؟ @};-

لینک به دیدگاه

دوستان نظرشون رو بگن. لینک بزارن. کیسی تا حالا دوست داشتید داشته باشید و قیمتش حول و حوش 200 بوده. از نظر قیافه هم در نگاه اول آدم رو جذب کنه.

لینک به دیدگاه

دلیل عدم واردات کیس وزن و حجم زیاد هستش که برای تعداد محدود نمی صرفه ، مگر بخوای 2 ، 3 تا کانتینر کیس بخری . کیس های ترمال تک هم چون تعداد پایین میان قیمتشون خیلی بالا در میاد توی ایران .

والا من بحثم از نظر فنی و پرفرمنس/پرایز (فنی/قیمت) هستش .

از لحاظ زیبایی بحث نمی کنم چون زیبایی شخصی هستش . ممکن هست این کیس از نظر شما زیبا باشه و از نظر فرد دیگه ای زشت باشه .

من خودم از نظر زیبای (اگر بخوام پول رو به هیچ عنوان در نظر نگیرم و فقط زیبایی ملاک باشه) اول کیس Acer Predator رو می پسندم .

08687414364964390275.jpg

38791444441560461152.jpg

20496644160961481040.jpg

07631901195393317986.jpg

بعد هم NZXT Phantom :

72486535142989867037.jpg

81949479289856866547.jpg

01715597717373296835.jpg

87477367845802925267.jpg

ولی توی دنیای واقعی به هیچ عنوان این کیس ها رو تهیه نمی کنم .

از لحاظ فنی و عملکرد و قیمت توی رنج 140000 تا 190000 تومان ، 100% و بدون شک یا کیس GREEN X7 یا GREEN X9 رو تهیه می کنم .

در رابطه با کیس سوپر فلاور من توی نت فقط یک جای عکس از داخلش پیدا کردم اونم اینه :

10687401126628672308.jpg

36677847894045664070.jpg

140000 تومان می خواهی پول این کیس رو بدی که هنوز نیومده و وقتی اومد آیا 140 بده آیا نده . که پلیت پشت مادربرد پشت سوکت CPU سوراخ نداره ، شاسی از نظر طراحی داخلی ضعیفه و فیلتر گردوخاک نداره و 5 تا فن داره ، پورت USB3 جلوی کیس نداره .

من با حدوداً همین میزان هزینه کیس X7 که انصافاً از نظر من خوشگل هست رو انتخاب می کنم . طراحی شاسی جدید ، دو تا فن کنترل با تفکیک رنگ LED ، دوتا USB3 ، امکان استفاده از هات پلاگ برای HDD ، استفاده از 6 فن کوگار 14 و 12 سانت (که انصافاً از نظر من خوشگل هستند) ، استفاده از فیلتر های گرد و خاک و ...

مشخصات و عکس های کیس X7 .

در رابطه با کیس X9 هم که همه می دونند قیمتش به عملکردش می ارزه .

8 تا فن + 2 تا فن کنترلر + بکارگیری USB3 جلوی کیس و ساپرت از Full ATX که مادربرد های CEB هم توش جا می شه و 10 تا اکسپنشن اسلات داره و ...

ولی کیس ترمال تکی که گذاشتید Full ATX نیست و CEB ساپرت نمی کنه و ازنظر کولینگ تعداد فن کمتری داره و 8 تا اکسپنشن اسلات داره . در عوض 2 تا USB3 جلوش می خوره.

اگر هم فکر می کنی قیمت تموم شدش توی ایران برات 200000 تموم می شه ، فکر کنم که ممکن هست اشتباه کنی . HAFX که توی خیلی از این مشخصات از این دو کیس عقب تر هست ، حدوداً 60000 تومان از X9 گرونتر هستش چه برسه به این کیس . این رو طبق تجربیات قبلیم در زمینه کیس های ترمال تک توی ایران می گم .

این نظر من بود . ببخشید طولانی شد @};- @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

من هم با آقا پوریا موافقم . اگر واقعا میخوای اون مدلها رو بگیری باید قیمت امکانات و کیفیت رو تو این قیمت بزنی . چون کیسهای با امکانات و کیفیت همرده X9 حداقل 250 در میان . ظاهرشون هم خیلی بهتر از اون نیست . این کیس رو ببین :

post-59-052889600 1316677746_thumb.jpg

NZXT Lexa Blackline

امکاناتش در حد X3 هم نیست . ولی قیمتش در حدود 150-160 تومانه .

• nVIDIA 8800GTX Compatible

• Screwless installation

• Pre-Drilled holes for Water Cooling

• 1.0mm Thick Steel chassis

• Stealthed clear side panel

• Three temperature display meter

• Glossy Piano Black Finish

• Low noise 1100 RPM@23dba Fans

• Removable Dust Filters for Dust Prevention

• Cable Organization via Rear Cage

• Ext. Ports: 2 x USB 2.0, Mic, IEEE 1394/FIREWIRE

• Headphone Jack

یکی از دوستام اینجا لوازم جانبی کار میکنه این کیس رو داره . البته جلوی اون استیله .

لینک به دیدگاه

عالی بود... یه چیزی همین اول بگم که من X7 رو ندیده بودم. فکر کنم تو بازار هم نباشه. ام خوشکله نه در حد ترمال تک اما شیک هست.

پوریا جان اونا که کیس نیستن اسباب بازیه ! @};- شوالیه هست؟؟ یا لامبور گینی ؟ @};- اصلا کیس نیست تازه در هم داره.

اون یکی هم فکر کنم در داره! NZTX رو می گم. اونم به درد خانم ها می خوره.

سنگینی از ریخت ترمال تک می ریزه. ;)

در مورد سوپر فلاوره فکر کنم اشتباه عکس گزاشتید. شبیه اون چیزی که من از تو سایتش دیدم نیست.

بابا پوریا جان این همه فن چپنش کردن این کیس های گرین رو به نظرت چقدر تفاوت داره؟ @};- بابا کسی بخواد اور کنه در کیس رو باز می زاره از 5 تا فن هم بهتره. چیزی که می مونه زیبایی همراه با کیفیت ساختشه @};-

در مورد قیمت X7 کسی اطلاعی داره؟ دقیقا کی می آد.؟ اما در کل فقط می خوام قیمت بگیرم چون 4 تا هارد بیشتر جا نمی شه توش که من حداقل 5+1 جا می خوام.

لینک به دیدگاه

در رابطه با X7 گفتن اکتبر میاد !!!

ولی طبق تجربه احتمالا منظورشون اکتبر 2012 هستش .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان ، من کیس های سوپر فلاور رو توی ایران ندیدم ، فکر هم نمی کنم آورده باشن و یا براشون بصرفه که بیارن . من شخصاً کیس های سوپر فلاور رو نمی پسندم به دلیل به کار گیری شاسی قدیمی و پنل های نچندان زیبا .

این ترمال تکی رو هم که گذاشتی تازه تولید شده و حالا حالا ها طول می کشه که وارد بشه ، شایدم اصلاً وارد نشه چون کیس های ترمال تک قیمت های بالایی دارند و سخت فروش می رن من خیلی کم توی بازار دیدم .

درپاسخ باید عرض کنم که

دوست گرامی اول یه تحقیقی انجام بده بعد نظر بدی ممنون میشم

دوست گرامی سوپر فلاور تمام کیس های تولیدی خودش رو وارد ایران کرده واتفاقاً از تمام پنل های رایج که همه تولید کنندگان دارن استفاده میکنن استفاده میکنه تو ساخت کیس هاش

این هم لینک وارد کنند ایرانیش (شرکت پیشگامان آتی پایتخت )

لینک شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلیل عدم واردات کیس وزن و حجم زیاد هستش که برای تعداد محدود نمی صرفه ، مگر بخوای 2 ، 3 تا کانتینر کیس بخری . کیس های ترمال تک هم چون تعداد پایین میان قیمتشون خیلی بالا در میاد توی ایران .

والا من بحثم از نظر فنی و پرفرمنس/پرایز (فنی/قیمت) هستش .

از لحاظ زیبایی بحث نمی کنم چون زیبایی شخصی هستش . ممکن هست این کیس از نظر شما زیبا باشه و از نظر فرد دیگه ای زشت باشه .

من خودم از نظر زیبای (اگر بخوام پول رو به هیچ عنوان در نظر نگیرم و فقط زیبایی ملاک باشه) اول کیس Acer Predator رو می پسندم .

08687414364964390275.jpg

38791444441560461152.jpg

20496644160961481040.jpg

07631901195393317986.jpg

بعد هم NZXT Phantom :

72486535142989867037.jpg

81949479289856866547.jpg

01715597717373296835.jpg

87477367845802925267.jpg

ولی توی دنیای واقعی به هیچ عنوان این کیس ها رو تهیه نمی کنم .

از لحاظ فنی و عملکرد و قیمت توی رنج 140000 تا 190000 تومان ، 100% و بدون شک یا کیس GREEN X7 یا GREEN X9 رو تهیه می کنم .

در رابطه با کیس سوپر فلاور من توی نت فقط یک جای عکس از داخلش پیدا کردم اونم اینه :

10687401126628672308.jpg

36677847894045664070.jpg

140000 تومان می خواهی پول این کیس رو بدی که هنوز نیومده و وقتی اومد آیا 140 بده آیا نده . که پلیت پشت مادربرد پشت سوکت CPU سوراخ نداره ، شاسی از نظر طراحی داخلی ضعیفه و فیلتر گردوخاک نداره و 5 تا فن داره ، پورت USB3 جلوی کیس نداره .

من با حدوداً همین میزان هزینه کیس X7 که انصافاً از نظر من خوشگل هست رو انتخاب می کنم . طراحی شاسی جدید ، دو تا فن کنترل با تفکیک رنگ LED ، دوتا USB3 ، امکان استفاده از هات پلاگ برای HDD ، استفاده از 6 فن کوگار 14 و 12 سانت (که انصافاً از نظر من خوشگل هستند) ، استفاده از فیلتر های گرد و خاک و ...

مشخصات و عکس های کیس X7 .

در رابطه با کیس X9 هم که همه می دونند قیمتش به عملکردش می ارزه .

8 تا فن + 2 تا فن کنترلر + بکارگیری USB3 جلوی کیس و ساپرت از Full ATX که مادربرد های CEB هم توش جا می شه و 10 تا اکسپنشن اسلات داره و ...

ولی کیس ترمال تکی که گذاشتید Full ATX نیست و CEB ساپرت نمی کنه و ازنظر کولینگ تعداد فن کمتری داره و 8 تا اکسپنشن اسلات داره . در عوض 2 تا USB3 جلوش می خوره.

اگر هم فکر می کنی قیمت تموم شدش توی ایران برات 200000 تموم می شه ، فکر کنم که ممکن هست اشتباه کنی . HAFX که توی خیلی از این مشخصات از این دو کیس عقب تر هست ، حدوداً 60000 تومان از X9 گرونتر هستش چه برسه به این کیس . این رو طبق تجربیات قبلیم در زمینه کیس های ترمال تک توی ایران می گم .

این نظر من بود . ببخشید طولانی شد @};- @};-

من واقعاً متاسفم که شما بخاطر گرین بی کیفیت سری کیس های HAFX هم کیس مشکل داری میدونید

من هیچی نمیتونم در مقابل این جور صحبت بگم

و

فقط شرمنده دوستمون هستم که اومدن و مشاوره دارن میگیرن

لینک به دیدگاه

من رو حرفم هستم و گرین نمی خرم. @};-

مطمئنا از یه چیزایین خوشم نیومده اما نمی کوبمش @};- .

همه خوبن ما چپه می بینیمشوت ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من رو حرفم هستم و گرین نمی خرم. @};-

مطمئنا از یه چیزایین خوشم نیومده اما نمی کوبمش @};- .

همه خوبن ما چپه می بینیمشوت ;)

حالا

جدا از این حرفها

X5 نیومده هنوز؟؟؟؟

X3 هم کع فن روی درش از 100 تا ... هم بدتر

منم کیس ندارم ببین وضعیت من رو

post-7377-045906200 1316689854_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

coolermaster cm 690 adavance II

CM690-II_Advanced_Mid-Tower_Case_Splash.jpg

متاسفانه خيلي از دوستان روي برند گرين بصورت تعصبي عمل ميكنند . من خودم از طرفداران سر سخت گرين بودم به جرات بگم من خودم گرين رو بالا كشيدم . ولي الان با شناختي كه روي محصولاتي چون كولر مستر و غيره پيدا كردم و با باز كردن چندين مورد از محصولات گرين به نظرم يك محصول متوسط هست كه بيشتر طرحهايي رو آماده ميكنه كه تقليد از برندهاي معروف هست . جديدا هم تو يك جمع كه چندين كارشناس الكترونيك كه كارشون طراحي مدارهاي ديجيتال بود نشستي داشتيم نقاط ضعف زيادي تو اين محصول ديديم ولي به نظر در كل محصولي متوسط هست تا هاي اند

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

کولر مستر هم دیدم اما یه چیز تو مایه های گرین هست.

شما فقط ترمال تک سیتشو ببینید بسه تمام محصولات Cm و گرین هست. ;)

قیمت این 690 چند هست؟ مثل هانتر گرین هست... باید طرفای 60 باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کولر مستر هم دیدم اما یه چیز تو مایه های گرین هست.

شما فقط ترمال تک سیتشو ببینید بسه تمام محصولات Cm و گرین هست. ;)

قیمت این 690 چند هست؟ مثل هانتر گرین هست... باید طرفای 60 باشه .

ولی فکر کنم بالای 110 تومن باشه

دیگه داریم به آخر سپتامبر نزدیک میشیم

احتمالاً X5 رو تا چند روز دیگه گرین بده تو بازار

لینک به دیدگاه

اگر 110 باشه که فقط داری پول گارانتی و مارک می دی. قشنگ هم نیست. ;)

لینک به دیدگاه

coolermaster cm 690 adavance II

CM690-II_Advanced_Mid-Tower_Case_Splash.jpg

متاسفانه خيلي از دوستان روي برند گرين بصورت تعصبي عمل ميكنند . من خودم از طرفداران سر سخت گرين بودم به جرات بگم من خودم گرين رو بالا كشيدم . ولي الان با شناختي كه روي محصولاتي چون كولر مستر و غيره پيدا كردم و با باز كردن چندين مورد از محصولات گرين به نظرم يك محصول متوسط هست كه بيشتر طرحهايي رو آماده ميكنه كه تقليد از برندهاي معروف هست . جديدا هم تو يك جمع كه چندين كارشناس الكترونيك كه كارشون طراحي مدارهاي ديجيتال بود نشستي داشتيم نقاط ضعف زيادي تو اين محصول ديديم ولي به نظر در كل محصولي متوسط هست تا هاي اند

دوست عزیز میشه این نقاط ضعف رو بگی تا همه اینجا استفاده کنن ؟

لینک به دیدگاه

زشتیشه. تاپیک شده جنگ 2 تا شرکت گارانتی کننده... دریا و گرین. ;)

لینک به دیدگاه

زشتیشه. تاپیک شده جنگ 2 تا شرکت گارانتی کننده... دریا و گرین. ;)

مسئله زشتی و قشنگی X9 نیست . این دوستمون میگه با چند کارشناس الکترونیک این کیس رو بررسی کردن و یک سری نقاط ضعف اون رو پیدا کردن . اگر این کیس نقاط ضعفی داره بهتره گفته بشه تا اگر کاربری خواست اون رو تهیه کنه اطلاعات کافی در مورد مشکلاتش داشته باشه . مثلا یکی از نقطه ضعف های X3 فضای کم اون برای فنهای حرفه ای CPU هست . چند نفر هم خریده بودن و به مشکل برخوردن . من از برند خاصی طرفداری نمیکنم . با توجه به قیمت میگم و امکاناتی که داره . خودم کیس گرین میخرم چون توانایی اینکه هزینه تقریبا 2 برابری برای یک محصول خارجی بدم ندارم . چون تو برندهای داخلی حداقل بهترینه .هر چند از خیلی از برندهای خارجی هم بهتره . این نظر شخصی منه و قصد تحمیل به کسی رو ندارم .

لینک به دیدگاه

مسئله زشتی و قشنگی X9 نیست . این دوستمون میگه با چند کارشناس الکترونیک این کیس رو بررسی کردن و یک سری نقاط ضعف اون رو پیدا کردن . اگر این کیس نقاط ضعفی داره بهتره گفته بشه تا اگر کاربری خواست اون رو تهیه کنه اطلاعات کافی در مورد مشکلاتش داشته باشه . مثلا یکی از نقطه ضعف های X3 فضای کم اون برای فنهای حرفه ای CPU هست . چند نفر هم خریده بودن و به مشکل برخوردن . من از برند خاصی طرفداری نمیکنم . با توجه به قیمت میگم و امکاناتی که داره . خودم کیس گرین میخرم چون توانایی اینکه هزینه تقریبا 2 برابری برای یک محصول خارجی بدم ندارم . چون تو برندهای داخلی حداقل بهترینه .هر چند از خیلی از برندهای خارجی هم بهتره . این نظر شخصی منه و قصد تحمیل به کسی رو ندارم .

منم با سری x گرین موافق نیستم

این سری رو طرحش رو خود گرین داده و خواستند براش درست کنند

ولی سری های دیگه مال کارخانه های دیگه مثل lian li هست که به سفارش گرین آمده

بدی سری x هم این هست که تجربه برندهای معروف رو برای طراحی ندارند و اولین طراحیشون هست

برای نمونه از فن های بی کیفیت 3 تومنی خود گرین توش استفاده شده که بعد از یک مدت خراب میشه

چنش بدنش مرغوب نیست و خنکی لازم رو نداره

یا حتی همون جا نشدن فن تو x3 که اینها از نداشتن تجربه قبلی هست

واسه اینم که بهتر بتونید مقایسه کنید دمای سخت افزار رو درون این کیس ها و خارج از کیس اندازه بگیرید تا ببینید چقدر اختلاف دما داره

ولی محصولات دیگش مال شرکت های دیگه مثل Hec و Lian Li هست که نسبت به قیمت پایینشون کیفیت خوبتری از کولر مستر و ... میدهند

ویرایش شده توسط bestirani2
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...