رفتن به مطلب

*بهترین کیس تو رنج 180 به جز گرین*

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

کسی نمی خواد بگه HAF چطوره؟؟؟ این همه دارن ازش... قیافش بدک نیست اما مدلی داره که داخلش سیاه هم باشه؟ ;)

فعلا به دلیل نبود ترمال تک SF1000 , SF2000 تو اولویت هستند.

نظرات خوبی دادید تا حالا تشکر از همه B)

لینک به دیدگاه

کسی نمی خواد بگه HAF چطوره؟؟؟ این همه دارن ازش... قیافش بدک نیست اما مدلی داره که داخلش سیاه هم باشه؟ ;)

فعلا به دلیل نبود ترمال تک SF1000 , SF2000 تو اولویت هستند.

نظرات خوبی دادید تا حالا تشکر از همه B)

من Haf-x دارم

داخلش هم مشکی هست

قبلا هم کیس دراگون گرین داشتم

کیفیت ساخا این دو کیس اصلا قابل مقایسه نیست

کیس های گرین کیفت ساخت خوبی دارند اما این Haf عالی هست

کیس های گرین که تمام آلومینیوم هست رو هم میپسندم واقعا کولینگ خوبی دارند

بین X9 و Haf-x همه موارد به نفع Haf هست 4 فن 14 !! صدای زیادی نسبت به فن های 23 سانتی کولر مستر دارند

لینک به دیدگاه

ابطحی جان چند خریدی شما؟

من دست دوم خریدم 175

که البته با آکبند تفاوتی نداشت . حتی پوشش محافظ قسمت شیشه ای کنده نشده بود

لینک به دیدگاه

منم با سری x گرین موافق نیستم

این سری رو طرحش رو خود گرین داده و خواستند براش درست کنند

ولی سری های دیگه مال کارخانه های دیگه مثل lian li هست که به سفارش گرین آمده

بدی سری x هم این هست که تجربه برندهای معروف رو برای طراحی ندارند و اولین طراحیشون هست

برای نمونه از فن های بی کیفیت 3 تومنی خود گرین توش استفاده شده که بعد از یک مدت خراب میشه

چنش بدنش مرغوب نیست و خنکی لازم رو نداره

یا حتی همون جا نشدن فن تو x3 که اینها از نداشتن تجربه قبلی هست

واسه اینم که بهتر بتونید مقایسه کنید دمای سخت افزار رو درون این کیس ها و خارج از کیس اندازه بگیرید تا ببینید چقدر اختلاف دما داره

ولی محصولات دیگش مال شرکت های دیگه مثل Hec و Lian Li هست که نسبت به قیمت پایینشون کیفیت خوبتری از کولر مستر و ... میدهند

از سری X گرین فقط X3 طراحی خودشه و بقیه اونها یا تغییر نام داده شدن و برندشون به سفارش گرین تغییر کرده و یا فقط برندشون عوض شده . شما اگر همین کیس رو با برند اصلی بخوای بخری باید 30-40 درصد بیشتر هزینه کنی . این هم لینکش :

http://www.aerocool.com.tw/index.php/products/chasis/28-pgsb/111-xpredator-black

من الان بیشتر از 2 ساله از همون فنهای 3 تومان که اون موقع 2 تومان خریدم استفاده میکنم . نه تنها خراب نشده ، بلکه صدا هم نداره .

مرغوبیت جنس بدنه به نظر شما چطوریه ؟ ضخامت ورق چقدر باید باشه ؟ اگر ضخیم شد وزنش چی میشه ؟ اگر از مواد اولیه سبک تر استفاده کنن هزینه اضافی رو کی باید بده ؟

این همه استاندارد که این کیسها گرفتن از سایتهای خارجی چیه ؟ الکی زده تو سایتش ؟ شرکت به این عظمت این کار رو میکنه ؟

من اینها رو نه به خاطر طرفداری و تعصب نسبت به گرین گفتم و نه اینکه سودی به من میرسه از گرین . من هم یک یوزر هستم مثل شما . ولی حرف من اینه که الکی یک شرکت رو که واقعا تو این کشور داره کار مرغوب به نسبت قیمتش ارائه میده و خدمات خوبی هم داره الکی نکوبیم . شما یک کیس 100 تومانی گرین و یک کیس 100 تومانی ترمال تک یا کولر مستر رو کنار هم بذارید . کدومشون بهتر هستن و امکانات کاملتری دارن ؟ کیس Haf-x الان نو چنده ؟ آقای ابطحی دست دو گرفته 175 تومان . X9 الان نو 185 تومان قیمت داره . به نظر من مقایسه های شما اشتباست . شما به جای اینکه 2 تا کیس از یک کلاس و با امکانات مساوی رو مقایسه کنید ، کیس های متفاوت رو فقط به صرف برند مقایسه میکنید . برای خرید یک قطعه خیلی چیزها رو باید در نظر گرفت . یکی از اونها قیمت مناسب نسبت به کیفیته .

لینک به دیدگاه

رو بحث قیمت اگر ( اگر) هزینه های جابجایی و گمرک یه کم کمتر می شد اختلاف قیمت گرین و بقیه برند ها مثل ترمال تک کمتر می شد.

شما یک کیس 100 تومانی گرین و یک کیس 100 تومانی ترمال تک یا کولر مستر رو کنار هم بذارید . کدومشون بهتر هستن و امکانات کاملتری دارن ؟

یکم نا عادلانه هست... چظوری بگم. قیمت های اون ور رو مقایسه کنیم بهتره. درسته اینجا ای ایرانه اما مقایسه کنیم.

یه سوال می گم X9 در اصل چی بوده؟ یا X5 یا X7؟ چقدر گرین تغییرش داده؟ تغییراتش + بوده؟ ;)

لینک به دیدگاه

رو بحث قیمت اگر ( اگر) هزینه های جابجایی و گمرک یه کم کمتر می شد اختلاف قیمت گرین و بقیه برند ها مثل ترمال تک کمتر می شد.

یکم نا عادلانه هست... چظوری بگم. قیمت های اون ور رو مقایسه کنیم بهتره. درسته اینجا ای ایرانه اما مقایسه کنیم.

یه سوال می گم X9 در اصل چی بوده؟ یا X5 یا X7؟ چقدر گرین تغییرش داده؟ تغییراتش + بوده؟ ;)

حرف شما کاملا درسته . اگر اون هزینه ها کمتر میشد مسلما خیلی چیزها تغییر میکرد . ولی مشکل اینجاست که هزینه ها بالاست . الان مثلا یک کیس 150 دلاری اینجا 250 تومان کمتر نیست . ما باید شرایط اینجا رو نگاه کنیم .

اون لینکی که تو پست قبل گذاشتم ببین . همون X9 گرین هست . اما برند areocool . قیمتش به دلار حدود 166 دلاره . قیمت Haf-x حدود 140 دلاره . اولی تو ایران اومده با برند گرین شده 185 . دومی با همون برند اصلی اومده قیمتش نمیدونم دقیقا چنده ، ولی فکر کنم حدود 250 هست .

کیس areocool xpredator همون گرین X9 خودمونه که گرین هیچ تغییری توش نداده . حتی کیس فالکون گرین هم ساخت areocool هست در اصل .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف شما کاملا درسته . اگر اون هزینه ها کمتر میشد مسلما خیلی چیزها تغییر میکرد . ولی مشکل اینجاست که هزینه ها بالاست . الان مثلا یک کیس 150 دلاری اینجا 250 تومان کمتر نیست . ما باید شرایط اینجا رو نگاه کنیم .

اون لینکی که تو پست قبل گذاشتم ببین . همون X9 گرین هست . اما برند areocool . قیمتش به دلار حدود 166 دلاره . قیمت Haf-x حدود 140 دلاره . اولی تو ایران اومده با برند گرین شده 185 . دومی با همون برند اصلی اومده قیمتش نمیدونم دقیقا چنده ، ولی فکر کنم حدود 250 هست .

کیس areocool xpredator همون گرین X9 خودمونه که گرین هیچ تغییری توش نداده . حتی کیس فالکون گرین هم ساخت areocool هست در اصل .

قرار x5تو سپتامبر عرضه بشه الان 23 سپتامبر هستیم ولی هنوز هیچ خبری نشده

فکر میکنید اگه بیاد چند باشه ؟؟؟؟

امکانش هست تا 1 هفته دیگه بیاد ؟؟؟

واینکه x5 اصلی کدوم هست و برای کدوم سازنده کیس هست ؟؟؟ طراحی خود گرین هست یا از روی یه کیس دیگه داره میزنه مثل x9 ؟؟؟؟

راستی این کیس چرا اینقدر گرون هست زده 950 تومن

ببینید

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

از سری X گرین فقط X3 طراحی خودشه و بقیه اونها یا تغییر نام داده شدن و برندشون به سفارش گرین تغییر کرده و یا فقط برندشون عوض شده . شما اگر همین کیس رو با برند اصلی بخوای بخری باید 30-40 درصد بیشتر هزینه کنی . این هم لینکش :

http://www.aerocool....xpredator-black

من الان بیشتر از 2 ساله از همون فنهای 3 تومان که اون موقع 2 تومان خریدم استفاده میکنم . نه تنها خراب نشده ، بلکه صدا هم نداره .

مرغوبیت جنس بدنه به نظر شما چطوریه ؟ ضخامت ورق چقدر باید باشه ؟ اگر ضخیم شد وزنش چی میشه ؟ اگر از مواد اولیه سبک تر استفاده کنن هزینه اضافی رو کی باید بده ؟

این همه استاندارد که این کیسها گرفتن از سایتهای خارجی چیه ؟ الکی زده تو سایتش ؟ شرکت به این عظمت این کار رو میکنه ؟

من اینها رو نه به خاطر طرفداری و تعصب نسبت به گرین گفتم و نه اینکه سودی به من میرسه از گرین . من هم یک یوزر هستم مثل شما . ولی حرف من اینه که الکی یک شرکت رو که واقعا تو این کشور داره کار مرغوب به نسبت قیمتش ارائه میده و خدمات خوبی هم داره الکی نکوبیم . شما یک کیس 100 تومانی گرین و یک کیس 100 تومانی ترمال تک یا کولر مستر رو کنار هم بذارید . کدومشون بهتر هستن و امکانات کاملتری دارن ؟ کیس Haf-x الان نو چنده ؟ آقای ابطحی دست دو گرفته 175 تومان . X9 الان نو 185 تومان قیمت داره . به نظر من مقایسه های شما اشتباست . شما به جای اینکه 2 تا کیس از یک کلاس و با امکانات مساوی رو مقایسه کنید ، کیس های متفاوت رو فقط به صرف برند مقایسه میکنید . برای خرید یک قطعه خیلی چیزها رو باید در نظر گرفت . یکی از اونها قیمت مناسب نسبت به کیفیته .

زمانی که بحث مبلغ در کنار کیفیت و کارایی قرار میگره بله کاملا دست هست گرین یک خرید اقتصادی هست

فن های گیرین به دلیل 1000 دور بودنشون هیچ وقت به صدا نمی افتند اما فن های 2000دور و 2500 دور چی؟

در رابطه با مرغوبیت :

کیفت ورق های هر دو کیس عالی هستند بحث ضخامت نیست ، بحث کیفت ساخت هست : مثل جنس پرچ ها ، چفت شدن درها ،پرچ های سینی مادربود که بیشترین فشار بر روی این قسمت هست

زمانی که کیس دراگون 86 هزر تومان بود هیچ کیسی در این قیمت نمیشد پیدا کرد

اما حالا این کیس چند شده؟

کیس Infinity قبلا قیمتش 114 هزار تومان بود اما حالا 143 هزار تومان!!

X9 قیمتش 185 هزار تومان هست کیس HAF-X هم قیمتش قبلا 220 هزار تومان بود

همانطوری که قبلا هم گفتم من واقعا کیس های تمام الومینیوم گیرین رو میپسند از کیس گالکسی گرفته تا چلنجر.. چون واقعا نسبت به قیمت کارایی بسیار بالایی دارند

لینک به دیدگاه

زمانی که بحث مبلغ در کنار کیفیت و کارایی قرار میگره بله کاملا دست هست گرین یک خرید اقتصادی هست

فن های گیرین به دلیل 1000 دور بودنشون هیچ وقت به صدا نمی افتند اما فن های 2000دور و 2500 دور چی؟

در رابطه با مرغوبیت :

کیفت ورق های هر دو کیس عالی هستند بحث ضخامت نیست ، بحث کیفت ساخت هست : مثل جنس پرچ ها ، چفت شدن درها ،پرچ های سینی مادربود که بیشترین فشار بر روی این قسمت هست

زمانی که کیس دراگون 86 هزر تومان بود هیچ کیسی در این قیمت نمیشد پیدا کرد

اما حالا این کیس چند شده؟

کیس Infinity قبلا قیمتش 114 هزار تومان بود اما حالا 143 هزار تومان!!

X9 قیمتش 185 هزار تومان هست کیس HAF-X هم قیمتش قبلا 220 هزار تومان بود

همانطوری که قبلا هم گفتم من واقعا کیس های تمام الومینیوم گیرین رو میپسند از کیس گالکسی گرفته تا چلنجر.. چون واقعا نسبت به قیمت کارایی بسیار بالایی دارند

Infinity که 125 هست

دراگون هم واسه lian li هست

ولی همینطور که گفتم سری های x را خود گرین طراحیش کرده

لینک به دیدگاه

Infinity که 125 هست

عزیز من که لینک مستقیم برای X9 گذاشتم . طراحی و برند اصلی اون Aerocool هست . بقیه رو هنوز اعلام نکرده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال می گم X9 در اصل چی بوده؟ یا X5 یا X7؟ چقدر گرین تغییرش داده؟ تغییراتش + بوده؟ B)

سعید جان اینجا رو نگاه انداختی؟

http://rayansaba.ir/index.php?productID=4681

چیز خوفی هست;)

لینک به دیدگاه

بد نیست این رو تو سایت ماتریس دیدم. اما طراحیش قدیمی هست.

http://www.matris.co.ir/product.php?model=458

همون طراحی VK60001W2Z هست که درب رو برداشتن.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی هات چند نفر میدونستن این کیس های سوپر فلاور و ترمالتک رو کجا میاره شما ساکن تهرانی دیگه سعید جان؟

لینک به دیدگاه

نه من اهوازم.

آدرس گزاشته بودن تو هات؟ می تونم بگم واسم کسی تهیه کنه آشنا دارم. جاش مشخص بشه عالیه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه من اهوازم.

آدرس گزاشته بودن تو هات؟ می تونم بگم واسم کسی تهیه کنه آشنا دارم. جاش مشخص بشه عالیه.

آره یادمه که یکی تا 120 یه کیس میخواست بخره از این سوپر قلاور و ترمالتک 5 تا 6 مدل معرفی کردند که گفتم اینا اصلا پیدا میشه یا نه گفتند آره اون دوستم هم یه کیس ترمالتک گرفت فکر کنم الانم نمیدونم چرا هات لود نمیشه فکر کنم خراب شده لود شد آدرسو ازش میگیرم سعیدجان!;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به اینجا اگه میتونی زنگ بزن ببین چه وضعیتی هست

اینم لینکش

لینک شما

لینک به دیدگاه

http://www.aerocool.com.tw/index.php/products/chasis/28-pgsb/111-xpredator-black

سری x رو به طور کلی گفتم و منظورم همون x3 بود

یه نکته ای که هست گرین یه مدل غیر معروف رو وارد میکنه تا بتونه با امکانات بیشتر ارزونتر بده ولی کیفیت برندهایی مثل کولر مستر و ... رو نداره

بعدش گرین اصلا ارزون نمیده

نمونه این فن

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16835207009

که هم وزنش کمه و هم حجمش و قیمت وارداتش کم در میاد که گرین این رو میده 43 تومان

بعدش این حدود دلار ها رو چطوری حساب کردید شما؟

HAF-X رو توی NEWEGG داره میده 190 بعد شما میگید 140 دلار؟

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811119225

190 هم در دلار ضرب کنید ، توی بازار فقط 10 15 تومان از این قیمت بیشتر میگیرند که قیمتش عالی حساب میشه روی یک سی پی یو با اون حجم و وزنش دارند 30 تومان اضافه میکنند

ولی کیس x9 قیمتش 125 دلاره

http://www.amazon.co.uk/AeroCool-X-Predator-Orange-Ultimate-Gaming/dp/B004FS0594

که تو ایران دارند 25 تومان بیشتر از این بیش

یعنی میشه گفت قیمتی که روی کولر مستر داره میاد بهتر از گرین نباشه ، مساوی هست

یک چیز دیگه که هست گرین برای اینکه ارزون براش در بیاد از یک مدل تعداد خیلی زیادی سفارش میده در نتیجه ما میریم یک کیس که مال 2 سال پیش هست رو از گرین میخریم ولی محصولاتی مثل کولر مستر و ... به سرعت وارد میشند

الان یک کیس کولر مستر که 185 تومان در میاد رو با x9 مقایسه کنید تا بفهمید کدوم بهتر هست

بهتر بودن که به گذاشتن 9 تا فن 3 تومنی نیست

شما نویز و دمای قطعات مشابه داخل کیس ها رو اندازه بگیرید تا بتونید نتیجه بگیرید کدوم هست

جنس بدنه و ... هم که همه به کنار

از نظر من یک دونه از فن های مثل Enermax به کل فن های داخل X9 میرزه

ولی از نظر کیس های زیر 120 تومان گرین انتخاب های خوبی کرده که ارزش خرید دارند و رقابت خوبی هم ایجاد شده البته الان کیس های ارزون قیمت دیگه ای هم وارد شده که رقیب خوبی واسه گرین هست مثل RedMax

ویرایش شده توسط bestirani2
لینک به دیدگاه

در مورد سوپر فلاوره فکر کنم اشتباه عکس گزاشتید. شبیه اون چیزی که من از تو سایتش دیدم نیست.

سعید جان شما گفتی SF1000 من هم این رو سرچ کردم که همین رو داد ;)?

درپاسخ باید عرض کنم که

دوست گرامی اول یه تحقیقی انجام بده بعد نظر بدی ممنون میشم

دوست گرامی سوپر فلاور تمام کیس های تولیدی خودش رو وارد ایران کرده واتفاقاً از تمام پنل های رایج که همه تولید کنندگان دارن استفاده میکنن استفاده میکنه تو ساخت کیس هاش

این هم لینک وارد کنند ایرانیش (شرکت پیشگامان آتی پایتخت )

لینک شما

عزیز دل ، بنده فقط نظرم رو گفتم . اگر یک بار دیگه متن من رو بخونید می بینید که من نوشتم ، بنده این کیس ها رو توی بازار ندیدم (شاید این دلیل بر نبودشون نباشه). منظورم هم از بازار پاساژهایی مثل ایران یا ولیعصر یا رضا هستش . اگر آدرس مغازه ای رو دارید که اینها پشت ویترینش هست لطفاً برام پ.خ کنید . با تشکر B) @};-

شمام مثل اینکه یا خیلی طرفدار پروپا قرص محصولات سوپرفلاورید یا طرفدار پروپا قرص PiP

من واقعاً متاسفم که شما بخاطر گرین بی کیفیت سری کیس های HAFX هم کیس مشکل داری میدونید

من هیچی نمیتونم در مقابل این جور صحبت بگم

و

فقط شرمنده دوستمون هستم که اومدن و مشاوره دارن میگیرن

بنده هم عذرخواهی می کنم که مشاوره غلط دادم و فقط نظرم رو گفتم . شما ترازو دارید که گرین رو بی کیفیت می دونید ؟ حالا این جمله رو برعکس کنید :

من واقعاً متاسفم که شما بخاطر HAFX بی کیفیت سری کیس های گرین هم کیس مشکل داری میدونید.

HAFX فقط یک مدل از سری HAF هستش . آیا تا بحال این دو کیس رو در کنار هم یکجا دیدید؟ اگر جوابتون خیر هست ، در پ.خ با هم یک قراری بگذاریم .

coolermaster cm 690 adavance II

CM690-II_Advanced_Mid-Tower_Case_Splash.jpg

متاسفانه خيلي از دوستان روي برند گرين بصورت تعصبي عمل ميكنند . من خودم از طرفداران سر سخت گرين بودم به جرات بگم من خودم گرين رو بالا كشيدم . ولي الان با شناختي كه روي محصولاتي چون كولر مستر و غيره پيدا كردم و با باز كردن چندين مورد از محصولات گرين به نظرم يك محصول متوسط هست كه بيشتر طرحهايي رو آماده ميكنه كه تقليد از برندهاي معروف هست . جديدا هم تو يك جمع كه چندين كارشناس الكترونيك كه كارشون طراحي مدارهاي ديجيتال بود نشستي داشتيم نقاط ضعف زيادي تو اين محصول ديديم ولي به نظر در كل محصولي متوسط هست تا هاي اند

این شناختتون به واسطه کار در دریا کامپیوتر حاصل شده ؟

چندتا از این نقاط ضعف رو که با چندین کارشناس الکترونیک که کارشون طراحی مدارهای دیجیتال هستش ، توی کیس های گرین دید بازگو کنید !!!

قیمت این 690 چند هست؟ مثل هانتر گرین هست... باید طرفای 60 باشه .

برادر الان مدل 690 رو از نمایندگی دریا قیمت گرفتم ، گفت مدل قدیمیش 125000 تومان ، مدل جدیدش 148000 تومان . شماره تماس : 88805947

Infinity که 125 هست

نه عزیز دل . فقط X3 رو و فقط شاسی کیس رو گرین طراحی کرده و تمامی سری X طراحی OEM های خارجی هستند.

شما با 83000 تومن چه کیسی می تونید با امکانات X3 تهیه کنید . اگر هم کسی می گه که کولر توش جا نمی شه ، فن رو کاور بغل رو بکنه ، کولر بگذاره ، طوری که اصلاً انگار از اول این فن نبوده .(نندازید دور فن رو ها ، بیارید بدید به من B) )

سری x رو به طور کلی گفتم و منظورم همون x3 بود

یه نکته ای که هست گرین یه مدل غیر معروف رو وارد میکنه تا بتونه با امکانات بیشتر ارزونتر بده ولی کیفیت برندهایی مثل کولر مستر و ... رو نداره

بعدش گرین اصلا ارزون نمیده

نمونه این فن

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16835207009

که هم وزنش کمه و هم حجمش و قیمت وارداتش کم در میاد که گرین این رو میده 43 تومان

بعدش این حدود دلار ها رو چطوری حساب کردید شما؟

HAF-X رو توی NEWEGG داره میده 190 بعد شما میگید 140 دلار؟

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811119225

190 هم در دلار ضرب کنید ، توی بازار فقط 10 15 تومان از این قیمت بیشتر میگیرند که قیمتش عالی حساب میشه روی یک سی پی یو با اون حجم و وزنش دارند 30 تومان اضافه میکنند

ولی کیس x9 قیمتش 125 دلاره

http://www.amazon.co.uk/AeroCool-X-Predator-Orange-Ultimate-Gaming/dp/B004FS0594

که تو ایران دارند 25 تومان بیشتر از این بیش

یعنی میشه گفت قیمتی که روی کولر مستر داره میاد بهتر از گرین نباشه ، مساوی هست

یک چیز دیگه که هست گرین برای اینکه ارزون براش در بیاد از یک مدل تعداد خیلی زیادی سفارش میده در نتیجه ما میریم یک کیس که مال 2 سال پیش هست رو از گرین میخریم ولی محصولاتی مثل کولر مستر و ... به سرعت وارد میشند

الان یک کیس کولر مستر که 185 تومان در میاد رو با x9 مقایسه کنید تا بفهمید کدوم بهتر هست

بهتر بودن که به گذاشتن 9 تا فن 3 تومنی نیست

شما نویز و دمای قطعات مشابه داخل کیس ها رو اندازه بگیرید تا بتونید نتیجه بگیرید کدوم هست

جنس بدنه و ... هم که همه به کنار

از نظر من یک دونه از فن های مثل Enermax به کل فن های داخل X9 میرزه

ولی از نظر کیس های زیر 120 تومان گرین انتخاب های خوبی کرده که ارزش خرید دارند و رقابت خوبی هم ایجاد شده البته الان کیس های ارزون قیمت دیگه ای هم وارد شده که رقیب خوبی واسه گرین هست مثل RedMax

دوست عزیز نحوه محاسبتون کمی مشکل داره . سیستم Newegg به این شکل هستش که اگر کالایی از یک تایم deadline به اون ور فروش نره و هنوز در انبار موجود باشه ، یک میزان بهش آف می خوره . قیمت اصلیش 29.99 دلار هستش که اگر ضرب در 1250 تومن دلار روز کنید می شه 37500 تومن . قیمت مصرف کننده تویستر هم الان 41600 تومن هست نه 43000 تومن . آدم بایستی طرف حق باشه ، خوب وقتی گرین این کالا رو تعداد بالاتری وارد می کنه قیمت پایینی براش تموم می شه . هزینه کمرک و شیپر و انبار و ترخیص و حمل رو هم فراموش نکنید .

عزیز دل برادر لینکی که خودت گذاشتی 125 پوند هستش نه دلار . حالا 125 رو ضرب در 2000 تومن بکنید ، می شه 250000 تومن ، اونم بدون فن ها و مدیفیکشنی که گرین روی این کیس داده و نه بدون هزینه گمرک و شیپر و انبار و 4 درصد ارزش افزوده و حمل و ... .

حدوداً بایستی کیس HAF922 که من 2 هفته پیش 175000 تومان خریدم رو با X9 مقایسه کرد . اگر مایلید به آقای حسینی بگید تا تهیه کنند ، تیم ریویو لیون براتون مقایسه می کنند . @};-

انرمکس برند بسیار خوبی هستش و فن هاش هم که توی ایران عرضه می شه اکثراً فن های CPU کولر هستش ، یکم هم قیمت هاش بالاست . ولی شرکتی مثل گرین میاد فن CPU کولر PWM کوگار رو می گذاره روی کیس X7 خودش . از این ور هم قضیه رو ببینید .

ببینید دوستان ، مشکل اینجاست که هنوز عزیزان حرفه ای مثل شما تفاوت بین برند و OEM رو نمی دونند . آقا بخدا گرین برنده ، CoolerMaster برنده ، OCZ برنده و ...

همه می دونند که بنده انسان بسیار رکی هستم ، در عین حال تا جایی که بتونم طرف حق رو می گیرم .

آقای بهادر مشکل شما و بقیه برندها توی ایران این هستش که ، بجای اینکه بیایید از برند خودتون برای بالا بردن کالاتون تعریف کنید ، برندهای دیگه رو تخریب می کنید و این نه تنها جوابگو نیست بلکه عملکرد عکس داره .(این رو می تونید به منزله یک اخطار هم در نظر بگیرید).

شما خودتون می دونید که گمرکی که گرین روی کیس ها و پاورهای معمولیش می ده از محصولات ، های اند شما هم بیشتر و دوستان دانشمند گمرکی ، گرین رو معیار و برترین محصول می دونند و بقیه رو با اون مقایسه می کنند و گمرک بیشتر به اونها می زنند . شما خودتون می دونید که گرین بایستی 4 درصد ارزش افزوده رو بده و یک سری دیگه از دوستان یا قاچاق میارند یا اون 4 درصد رو نمی دن و ... .

و مسائل دیگه ای که بازگو نمی کنم آقای بهادر ... و شما در جریانید .

پس سعی کنید به تبلیغ محصول خودتون بپردازید تا تخریب برند های دیگه .

سعید جان اگر بحث به حاشیه کشیده شد عذرخواهی می کنم ، اگر خواستید پ.خ بدید تا پست های نامربوط با تاپیک پاک بشه .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه پوریا جان زحمت کشیدی. ;) B)

سعید جان اگر بحث به حاشیه کشیده شد عذرخواهی می کنم ، اگر خواستید پ.خ بدید تا پست های نامربوط با تاپیک پاک بشه .

نه پوریا جان بحث خوبیه دارم تصمیم می گیرم بزار باشه B)

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

نه عزیز دل . فقط X3 رو و فقط شاسی کیس رو گرین طراحی کرده و تمامی سری X طراحی OEM های خارجی هستند.

شما با 83000 تومن چه کیسی می تونید با امکانات X3 تهیه کنید . اگر هم کسی می گه که کولر توش جا نمی شه ، فن رو کاور بغل رو بکنه ، کولر بگذاره ، طوری که اصلاً انگار از اول این فن نبوده .(نندازید دور فن رو ها ، بیارید بدید به من ;) )

دوست عزیز نحوه محاسبتون کمی مشکل داره . سیستم Newegg به این شکل هستش که اگر کالایی از یک تایم deadline به اون ور فروش نره و هنوز در انبار موجود باشه ، یک میزان بهش آف می خوره . قیمت اصلیش 29.99 دلار هستش که اگر ضرب در 1250 تومن دلار روز کنید می شه 37500 تومن . قیمت مصرف کننده تویستر هم الان 41600 تومن هست نه 43000 تومن . آدم بایستی طرف حق باشه ، خوب وقتی گرین این کالا رو تعداد بالاتری وارد می کنه قیمت پایینی براش تموم می شه . هزینه کمرک و شیپر و انبار و ترخیص و حمل رو هم فراموش نکنید .

عزیز دل برادر لینکی که خودت گذاشتی 125 پوند هستش نه دلار . حالا 125 رو ضرب در 2000 تومن بکنید ، می شه 250000 تومن ، اونم بدون فن ها و مدیفیکشنی که گرین روی این کیس داده و نه بدون هزینه گمرک و شیپر و انبار و 4 درصد ارزش افزوده و حمل و ... .

حدوداً بایستی کیس HAF922 که من 2 هفته پیش 175000 تومان خریدم رو با X9 مقایسه کرد . اگر مایلید به آقای حسینی بگید تا تهیه کنند ، تیم ریویو لیون براتون مقایسه می کنند . B)

انرمکس برند بسیار خوبی هستش و فن هاش هم که توی ایران عرضه می شه اکثراً فن های CPU کولر هستش ، یکم هم قیمت هاش بالاست . ولی شرکتی مثل گرین میاد فن CPU کولر PWM کوگار رو می گذاره روی کیس X7 خودش . از این ور هم قضیه رو ببینید .

ببینید دوستان ، مشکل اینجاست که هنوز عزیزان حرفه ای مثل شما تفاوت بین برند و OEM رو نمی دونند . آقا بخدا گرین برنده ، CoolerMaster برنده ، OCZ برنده و ...

همه می دونند که بنده انسان بسیار رکی هستم ، در عین حال تا جایی که بتونم طرف حق رو می گیرم .

در مورد x3 خود مهندس عمرانی تو اینترنت زده بودند طراحی داخلی هست و از این رو گفتم من

در مورد کیس ها و پاورهای ارزون قیمت هم حق با شماست و گرین انتخاب خوبی هست و منم تو صحبت هام این رو گفتم

در مورد X3 هم در کنار بحث امکانات ، کیفیت هم مهم هست

خود من اولش قصد داشتم X3 بگیرم ولی توی فروم ها رو نگاه میکردم از کیفیتش مردم ناراضی بودند و در نهایت GREEN Infinity رو انتخاب کردم که بازم نسبت به قیمتش خوب هست و اینطوری که فهمیدم دمای قطعات داخل کیس با بیرون کیس فقط 1 درجه فرق داره که فقط صداش آزار دهنده بود که اونم خودم با روش ها مختلف حلش کردم

ولی در مورد بالای 150 تومان به نظر من اصلاً گرین انتخاب خوبی نیست

نحوه محاسبه هم حق با شماست و من به پوندش دقت نکردم

ولی اینکه گرین بیاد یک چیزی که 250 تومان هست رو 185 بده از نظر من غیر منطقی هست

عکس های سایت اصلیش رو نگاه میکردم نوع فن هاش فرق داشت با x9 ما

به نظر من گرین از کیفیت فن ها و یا جاهای دیگه زده

درست نمیشه روی قیمت یک محصول که بنا به سفارش گرین و با آپشن های گرین زده شده صحبتی کرد

ولی اون فن چون نسخه اصلی هست رو میشه صحبت کرد

در کل من تا حالا کیس از گرین ندیدم که صدا نداشته باشه و این خیلی برای من که به صدا اهمیت میدهم آزار دهنده است ولی چند نمونه کیس کولر مستر دیدم کاملاً صدا داشت ولی به دلیل قیمت بالا همون گرین برای امثال من خوبه

ویرایش شده توسط bestirani2
لینک به دیدگاه

من نمیدونم شما چرا اینقدر اصرار داری که کیس گرین پر سر و صدا ست . عزیز خود کیس که صدا نداره . منظور شما فن هست دیگه؟ اگر مشکل صدای فنه که هر کسی میتونه خیلی راحت چند تا فن دیگه روش بذاره . ولی من خودم الان کیس گرین مگنوم پلاس دارم . این کیس 3 تا فن 12 سانتی میخوره . از همون فنهای معمولی گرین هم زدم روش . الان تنها صدایی که دارم صدای فن CPU هست . منظور شما از پر صدا چیه ؟یعنی انتظار داری صدای جریان هوا رو هم نشنوی؟ یکسرس فن هست که با دور پایین کار میکنه . اونها صدای کمتری ایجاد میکنن . یا شما خیلی به صدا حساسی ، یا من خیلی گوشام سنگینه . چون زمانی که فن CPU سالم بود ، چند بار که مانیتورم خاموش بود فکر کردم کلا سیستم خاموشه و بدون اینکه لامپ کلید پاور رو نگاه کنم زدم که روشن بشه . تا این حد بی صدا بود سیستم . حالا شما چه مقدار صدا منظورته من نمیدونم . ولی تا جایی که میدونم خود کیس صدا ایجاد نمیکنه .

لینک به دیدگاه

شاید منظورش لرزش فن هست؟ این تعداد فن روی x9 به لرزش در نمی آره این کوه استیل رو؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...