رفتن به مطلب

تعویض هارد داخلیه ps3

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان من میخوام هارد داخلی کنسول PS3 برای یکی از دوستانم رو با یک هارد ظرفیت بالاتر تعویض کنم و ازونجایی که هارد این کنسول با هارد لپ تاب یکی هست دوستان یک هارد لپ تاب خوب معرفی کنید که با این دستگاه تست شدن و مشکل نداشتند ممنان@};-

مدل دستگاه هم از مدلهای PHAT (فت) هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من میخوام هارد داخلی کنسول PS3 برای یکی از دوستانم رو با یک هارد ظرفیت بالاتر تعویض کنم و ازونجایی که هارد این کنسول با هارد لپ تاب یکی هست دوستان یک هارد لپ تاب خوب معرفی کنید که با این دستگاه تست شدن و مشکل نداشتند ممنان;)

مدل دستگاه هم از مدلهای PHAT (فت) هست

سلام دوست من

برای اینکه بتونید از هارد اینترنال در PS3 استافده کنید باید مشخصات هارد به این صورت باشد@};-

2.5 سازش باشه

5400 به بالا سرعت هد باشه

کش هم هرچی بیشتر بهتر@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظرفیت هارد مهم نیست مثلا اگه هارد 500 باشه همه ظرفیت هارد رو میشناسه دستگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظرفیت هارد مهم نیست مثلا اگه هارد 500 باشه همه ظرفیت هارد رو میشناسه دستگاه

خیر دوست عزیز مهم نیست@};-ولی بهتره تا مرز 320 گذاشت چون شخصا تست نکردم و از کسی شنیدم ولی مثلا 120 رو تست کردم!بیشتر از این هم نیاز نیست چون فقط 2-3 تا بازی هستند که از روی هارد حتما باید اجرا بشن@};-

سوال هم داشتید میتونید توی لینک امضای بنده مطرح کنید تا بقیه هم مطلع شوند ممنون میشم;)

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوسته عزیز بنده تا هارد 700 روی ps3 گذاشتم بدون هیچ مشکلی هم داره کار می کنه در مورد اجرا شدن از روی هارد هم اگه دستگاه رو کپی خور نکرده باشی می تونی بازیهارو از psn دانلود کنی ( بیشتر بازیهای معروف رو می تونی دانلود کنی ) و همینطور dlc و خیلی چیزهای دیگه که من هارد 120 داشتم کفایت کارمو نکرد و 700 انداختم و الان نزدیک 250 گیگ از هارد پر هستش در مورد هارد هم اگه خواستی بگیری هارد لب تاپ بگیر مشخصات خاصی هم نمی خواد چون هاردهای لب تاپ موجود در بازار همه به ps3 می خورن من خودم هارد لب تاپ اپل رو با ssd عوض کردم و هاردشو گذاشتم روی ps3!! واسه عوض کردن هارد هم اگه به مشکلی بر خوردی همینجا بگو مرحله به مرحله کمکت می کنم!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...