رفتن به مطلب

بهترین و با کیفیت ترین رایزر کارت گرافیک در ایران چه مدلیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

میخواستم بدونم که بهترین و با کیفیت ترین رایزر کارت گرافیک(رایزر PCI-Express) که در ایران هم به راحتی گیر بیاد  چه مدلیه و از کجا میشه تهیه کرد؟

کاربری ماینینگ نیست ، برای گیم هست ، کارت گرافیک هم 1080TI ، و اینکه چند درصد ممکنه کارایی نهایی افت بکنه؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ورژن 008 با برد سفید. البته ورژن 009 هم آمده ولی ظاهرا فرقی ندارند‌.

بعید میدونم با رایزر قابلیت SLI فعال بشه.

بازهم دوستان با تجربه تر راهنمایی و تصحیح بفرمایند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

میخواستم بدونم که بهترین و با کیفیت ترین رایزر کارت گرافیک(رایزر PCI-Express) که در ایران هم به راحتی گیر بیاد  چه مدلیه و از کجا میشه تهیه کرد؟

کاربری ماینینگ نیست ، برای گیم هست ، کارت گرافیک هم 1080TI ، و اینکه چند درصد ممکنه کارایی نهایی افت بکنه؟

موفق باشید

آقا ندید میگم منم یدونه میخوام ?

خیلی وقته دنبالشم ولی مدل های خوبش در صورت وارد کردن خیلی گرون میوفته ، حدود 260 تومن

بهترینش که الان بشه اینجا پیدا کرد فکر میکنم فقط از طریق نمایندگی deepcool یعنی شرکت فرا سیستم دینا هستش چون مثلا سر کیس های genome ii این کابل به صورت فابریک هست .

درصد کارایی کارت هم حدود 1 ای 5 فریم تاثیر میزاره ، البته نه اینکه کم بشه ، در بعضی موارد و تست هایی که توی یوتیوب میدیدم با رایزر فریم بیشتری گرفته بود (battlefield 1)

لینک به دیدگاه

توصیه نمیکنم رایزر برای گیم

روی کیس  deepcool genom که اسلات عمودی گرافیک داره برای گیم رایزر نصب کردم که مشکل ساز بود

بعضی بازی ها کرش میکردن و بعضی اوقات سیستم گرافیک رو شناسایی نمیکرد

مشکل اصلی از اونجاست که 75 وات که pci-e تامین میکنه با رایزر همخوانی نداره

1080ti  هم کارت پر مصرفی هست . البته مادربرد هم بی تاثیر نیست

در کل مکروه است  ولی چند تا نکته در صورت تهیه

1- دور رایزر ترمالتیک رو خط بکش که سابقه بدی داره

2- سعی کن رایزر هایی بگیری که 6 پین pci-e دارن

3- مستحبه از امازون سفارش بدی یکی از این دو مدل

Ezdiy PCI-E Extension 90 Degree High Speed 20 Cm

https://www.amazon.com/EZDIY-FAB-Express-PCIe3-0-Flexible-Extension/dp/B01NH0GW7Z/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1532059123&sr=8-2&keywords=ezdiy

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

سلام

16 به 16 که بگیرید نباید افت کارایی باشه مگر اینکه بیت ها وسط راه خراب بشن و افت خیلی کمی در حد 5 درصد داشته باشید

من خودم به دنبال 4 به 16 هستم که چون 16 به 16 ها طول کمی دارن ، میخوام مثل رایزر های 1 به 16 ، 60 سانت سیمش باشه تا بتونم کارت گرافیک رو هرجایی که خواستم بزارم (هم ماین هم گیم)

همون 1 به 16 هم برای گیم من رو راضی کرده اما میخوام با steamlink بازی روی ریگ اجرا شه و هم اینکد کنه و برای سیستم دوم ارسال کنه که در این حالت 1 به 16 جوابگو نیست

لینک به دیدگاه

سلام

در مورد 16X به 16X این دوتا ویدیو گویای همه چیز هستند.

https://www.youtube.com/watch?v=q5xvwPa3r7M

https://www.youtube.com/watch?v=VJEobSyVaPE

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز

خیلی ممنونم از اینکه نظراتتون رو با بنده در میون گذاشتید

متاسفانه بنا به دلایلی تنها راه برای استفاده از اون کارت گرافیک در حال حاضر استفاده از رایزر هست

رایزر مد نظرم هم یک عدد رایزر 16 به 16 هست

مسئله بعدی هم اینه که در نهایت تا دو هفته آینده لازم دارم و از طرفی هم با کسی که بتونه از اونطرف بخره و بیاره در ارتباط نیستم پس صرفا در آپشن های داخل بازار داخلی میتونم انتخاب کنم

ممنون میشم اگر دوستان جایی رو میشناسن که 16 به 16 مناسبی ارائه میدن بهم معرفی کنن ، اگر هم خودشون دارن به قیمت نو ازشون میخرم

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

این سایت داشت انگار تموم کرده 

http://digik.ir/کابل-فلت-افزایش-پورت-PCIE-16X

به نظرو این مدل جایگزین مناسبتری نسبت به بقیه هست

http://digik.ir/کابل-تبدیل-پورت-1X-به-16X

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

توصیه نمیکنم رایزر برای گیم

روی کیس  deepcool genom که اسلات عمودی گرافیک داره برای گیم رایزر نصب کردم که مشکل ساز بود

بعضی بازی ها کرش میکردن و بعضی اوقات سیستم گرافیک رو شناسایی نمیکرد

مشکل اصلی از اونجاست که 75 وات که pci-e تامین میکنه با رایزر همخوانی نداره

1080ti  هم کارت پر مصرفی هست . البته مادربرد هم بی تاثیر نیست

در کل مکروه است  ولی چند تا نکته در صورت تهیه

1- دور رایزر ترمالتیک رو خط بکش که سابقه بدی داره

2- سعی کن رایزر هایی بگیری که 6 پین pci-e دارن

3- مستحبه از امازون سفارش بدی یکی از این دو مدل

Ezdiy PCI-E Extension 90 Degree High Speed 20 Cm

https://www.amazon.com/EZDIY-FAB-Express-PCIe3-0-Flexible-Extension/dp/B01NH0GW7Z/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1532059123&sr=8-2&keywords=ezdiy

این چیز خوبیه منم پایم اگه خواستین وارد کنین منم یکی می خوام.

لینک به دیدگاه

اینجا موجود داره ولی نمیدونم مدل و کیفیتش درچه حدی هست قطعا به Ezdiy PCI-E Extension 90 Degree High Speed 20 Cm  نمیرسه.

https://ordkala.com/رایزر-کارت-گرافیک-افزایش-طول-PCIE-x16-به-x16

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

از مدل های بی نام و نشون به هیچ عنوان استفاده نکنید. باید برای خودتون از مالتینا (آمازون) مدل استاندارد سفارش بدید.

https://www.amazon.com/Thermaltake-Gaming-Black-Extender-AC-053-CN1OTN-C1/dp/B06Y5YNGDJ

ظاهرا عجله دارند و نمیتونند منتظر بمونند.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

این چیز خوبیه منم پایم اگه خواستین وارد کنین منم یکی می خوام.

اونو که همه یکی یدونه می خوایم ازش ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، testaccount گفته است :

نباید عجله کنند و کارت را به فنا بدن..

آره واقعا مخصوصا 1080TI

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در در 1397/04/29, 08:30:57، MamadMedusa گفته است :

با توجه به پیشنهاد دوستمون آقا محمد (ببخشید فامیلیتون رو نمیدونم که اسم کوچیک به کار میبرم) و تحقیقاتی که کردم این مدل رو تصمیم گرفتم بخرم

با توجه به اینکه سایت هایی که از اونطرف خرید میکنن همشون قابل اعتماد نیستن ، علاقمند نبودم به شکل تجمیعی از دوستان پول بگیرم و چندتا سفارش بدم تا  احتمال از دست رفتن پول یا هر چیز دیگه ای پیش بیاد و جلوی دوستان شرمنده بشم...

بطور امتحانی یکی از اینها رو از طریف یکی از این سایت های واسط سفارش دادم شب گذشته (طبق گزارشی که برام ارسال شده از آمازون خریداری شده و در راه رسیدن به دفتر اون شرکت هست). اسم سایت رو فعلا اعلام نمیکنم ، اگر به خوبی و خوشی تموم شد و نتیجه مثبت بود به شما هم معرفی میکنم تا حداقل اگر بنا به اتفاق بدی بود صرفا برای من اتفاق بیوفته.

هزینش هم طبق فاکتوری که پرداخت کردم ، قیمتِ ظالمانه ی 270 تومن بود!!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

با توجه به پیشنهاد دوستمون آقا محمد (ببخشید فامیلیتون رو نمیدونم که اسم کوچیک به کار میبرم) و تحقیقاتی که کردم این مدل رو تصمیم گرفتم بخرم

با توجه به اینکه سایت هایی که از اونطرف خرید میکنن همشون قابل اعتماد نیستن ، علاقمند نبودم به شکل تجمیعی از دوستان پول بگیرم و چندتا سفارش بدم تا  احتمال از دست رفتن پول یا هر چیز دیگه ای پیش بیاد و جلوی دوستان شرمنده بشم...

بطور امتحانی یکی از اینها رو از طریف یکی از این سایت های واسط سفارش دادم شب گذشته (طبق گزارشی که برام ارسال شده از آمازون خریداری شده و در راه رسیدن به دفتر اون شرکت هست). اسم سایت رو فعلا اعلام نمیکنم ، اگر به خوبی و خوشی تموم شد و نتیجه مثبت بود به شما هم معرفی میکنم تا حداقل اگر بنا به اتفاق بدی بود صرفا برای من اتفاق بیوفته.

هزینش هم طبق فاکتوری که پرداخت کردم ، قیمتِ ظالمانه ی 270 تومن بود!!

خوشحالم که تونستم کمکی بکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شدیدا منتظر خبر های خوب از طرف شما هستیم آقا فرجام ، امیدوارم بدون کوچکترین مشکل کابل به دستتون برسه و مارو از نتایج تستش باخبر کنین ?⚘

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان عزیز

رایزر خریداری شده امروز به دستم رسید ، البته 20 ام به تهران رسیده بود که من در دسترس نبودم برای تحویل گرفتنش

IMG_3621.thumb.JPG.a0b0f9907618e7994e410d014f0a43d2.JPG

نمیدونم بقیه سایت ها چطور خرید از آمازون انجام میدن و آیا اونها هم امکان پیگیری مرسوله رو بهتون میدن که کجا قرار داره یا خیر ، اما تو پنل کاربریم قشنگ میتونستم ببینم مرسوله در چه مرحله ی قرار داره ، ایا از انبار آمازون خارج شد؟ به دفتر آمریکاشون کی میرسه ، به دفتر ترکیه و ایران چطور... که برای من تجربه خوبی بود ، با توجه به قیمت دلار در اون زمان که فکر کنم 9500 بود قیمتش هم برای من منصفانه بود ، در پست قبلی هم که نوشته بودم قیمتش برام ظالمانه بود(270 تومن) بیشتر منظورم به قیمت دلار و... بود نه هزینه خدمات این سایت

ثبت سفارش 3 مرداد ساعت 11 شب بود و روزی هم که رسید به تهران 20 ام که خوب بود ، مثل برخی از دوستان که پول میگیرن که برامون قطعه بیارن از اونطرف نبود که دیگه هیچ خبری ازش نشه تا 20 روز بعد و کل 20 روز رو استرس داشته باشی که پولش به جهنم ، ایا قرار هست واقعا اون قطعه به دستم برسه یا نه ؟ همونطور که یکی از دوستان اینطور حرکتی زده بودن در گذشته... بعد از یکماه  پول ملت رو پس دادن به بهانه اینکه جور نشد!

وبسایتی که ازش خریدم این بود :

https://egerd.com/

و تجربه من در موردخرید از این وبسایت کاملا مثبت بود و قصد دارم تعداد دیگه ای کالا  رو که بهشون نیاز دارم بهشون سفارش بدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

رایزر خریداری شده امروز به دستم رسید

آقا مبارکه ، شدیدا منتظر نتایج تستش هستیم ?⚘

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/04, 23:18:54، Farjam گفته است :

اسم سایت رو فعلا اعلام نمیکنم ، اگر به خوبی و خوشی تموم شد و نتیجه مثبت بود به شما هم معرفی میکنم

با سلام و احترام

در صورت امکان اگر نتیجه مثبت بوده اسم سایت رو برای من ارسال کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا مبارکه ، شدیدا منتظر نتایج تستش هستیم 1f60d.png

سلام ممنونم عزیز دل

خودمم منتظر نتایجش هستم ? تا الان فقط رسیدم تا سلامتش رو تست کنم و برقرار بودن 16x و PCI-e 3.0 اش رو ?

در 35 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

با سلام و احترام

در صورت امکان اگر نتیجه مثبت بوده اسم سایت رو برای من ارسال کنید.

با تشکر

سلام دوست عزیزم

در این پست توضیح دادم راجع بهش :

,سایتش هم :

البته با نزدیک شدن دوباره دلار به مرز 11 تومن (بین 10400 تا 10800) قیمت این کابل همین الان توی اون وبسایت به 292 تومن رسیده (قیمت ها به روز آپدیت میشن)

حتی امکان بوکمارک کردن یک کالای خاص از  آمازون رو روی وبسایت EGERD  دارید که مثلا وقتی یه محصولی روی آمازون تخفیف خورد بهتون اطلاع بده و به قیمت تخفیف خورده برای شما بخره ، در این مورد هم باید بگم که اکثر افرادی که توی فروم های مختلف در گذشته کارشون خرید از آمازون و... برای بچه ها بود وقتی بهشون میگفتی این جنس در حال حاضر تخفیف خورده و برامون با تخفیف بخرید ، در جواب میگفتن این تخفیف شامل حال ما نمیشه  و به ما تخفیف نمیدن که براتون بخریم ، یا اینکه ما همین الان نمیتونیم خرید بزنیم و تا بخوایم خرید بزنیم مدت تخفیفش تموم میشه و این حرفا:| 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1397/05/22, 15:41:10، Farjam گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

رایزر خریداری شده امروز به دستم رسید ، البته 20 ام به تهران رسیده بود که من در دسترس نبودم برای تحویل گرفتنش

IMG_3621.thumb.JPG.a0b0f9907618e7994e410d014f0a43d2.JPG

نمیدونم بقیه سایت ها چطور خرید از آمازون انجام میدن و آیا اونها هم امکان پیگیری مرسوله رو بهتون میدن که کجا قرار داره یا خیر ، اما تو پنل کاربریم قشنگ میتونستم ببینم مرسوله در چه مرحله ی قرار داره ، ایا از انبار آمازون خارج شد؟ به دفتر آمریکاشون کی میرسه ، به دفتر ترکیه و ایران چطور... که برای من تجربه خوبی بود ، با توجه به قیمت دلار در اون زمان که فکر کنم 9500 بود قیمتش هم برای من منصفانه بود ، در پست قبلی هم که نوشته بودم قیمتش برام ظالمانه بود(270 تومن) بیشتر منظورم به قیمت دلار و... بود نه هزینه خدمات این سایت

ثبت سفارش 3 مرداد ساعت 11 شب بود و روزی هم که رسید به تهران 20 ام که خوب بود ، مثل برخی از دوستان که پول میگیرن که برامون قطعه بیارن از اونطرف نبود که دیگه هیچ خبری ازش نشه تا 20 روز بعد و کل 20 روز رو استرس داشته باشی که پولش به جهنم ، ایا قرار هست واقعا اون قطعه به دستم برسه یا نه ؟ همونطور که یکی از دوستان اینطور حرکتی زده بودن در گذشته... بعد از یکماه  پول ملت رو پس دادن به بهانه اینکه جور نشد!

وبسایتی که ازش خریدم این بود :

و تجربه من در موردخرید از این وبسایت کاملا مثبت بود و قصد دارم تعداد دیگه ای کالا  رو که بهشون نیاز دارم بهشون سفارش بدم

درود

منم به خاطر اعتمادی که فرجام جان به این سایت داشت خریداری کردم یه عینک محافظ چشم، سایت خیلی خوبیه و قیمتش ارزونتر بود از بقیه جاها یه سایت همینو میداد 227 تومن

Screenshot_2018-11-30 ایگرد خرید آسان از آمازون خرید از آمازون Egerd.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...