رفتن به مطلب

فروش باندل مادربرد ایسوس مدل CROSSHAIR V FORMULA-Z به همراه سی پی یو FX 8150 و مادربرد AMD3+ MSI 970 G43

King Cyrus
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Shoaeib گفته است :

والله دوست ندارم ایشون هم ناراحت بشه از دستمون شاید برا ایشون مهمه باکس سی پی یو 

به هر حال ببینم تا فردا میخواد چکار کنه و مزه دهنشون چی هست اگه راضی شدن که مبارکشون باشه و اگههم نه منم درخواست فسخ میدم بهشون

نه منظورم شرایط خاص بود آخه در بعضی موارد کار به امتیاز منفی و دعوا میکشه وگرنه برای همه بهتره که راحت بین خودتون حلش کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

من خودم الان asus 970 aura با 8350 دارم که چون مادربرد خودم پشتیبانی نمیکنه باید مادربرد رو هم عوض کنم.

مادربرد چیپست 970 از 8350 پشتیبانی نمیکنه ؟  اون مادربرد MSI 970-G46 امروز یه سی پی یو 8350 براش گرفتم هنوز بازش نکردم

لینک به دیدگاه

هارد خیلی حساس هست برا همسن بهتره با تیپاکس ارسال کنید

بستگی به بسته بندی هم داره از یکی از دوستان که اصفحان تشریف دارند یه هارد همراه با مانیتور خریداری کردم که بعد از تحویل 2 ساعت فقط داشتم با کاتر چسب و کارتن باز میکردم و ضربه گیر در می اوردم اونقدر که حرفه ای بسته بندی کرده بودند ارسال هم با پست بودش و همه قطعات سالم و سلامت رسیدند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

بستگی به بسته بندی هم داره از یکی از دوستان که اصفحان تشریف دارند یه هارد همراه با مانیتور خریداری کردم که بعد از تحویل 2 ساعت فقط داشتم با کاتر چسب و کارتن باز میکردم و ضربه گیر در می اوردم اونقدر که حرفه ای بسته بندی کرده بودند ارسال هم با پست بودش و همه قطعات سالم و سلامت رسیدند.

اتفاقا بسته بندی خیلی مهمه و منم رو همین موضوع حساسم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است :

مادربرد چیپست 970 از 8350 پشتیبانی نمیکنه ؟  اون مادربرد MSI 970-G46 امروز یه سی پی یو 8350 براش گرفتم هنوز بازش نکردم

نه - الان یه باندل دارم asus 970 با 8350 که همه چیش اوکیه ولی می خوام پردازنده رو به 9590 ارتقا بدم که خوب چون مادربرد فعلیم پشتیبانی نمیکنه مجبورم کلا مادربرد رو هم عوض کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم مادربرد 990 بردارین که خیالتون از همه طرف راحت باشه برا ثاپورت کرد همه سی پی یوهای اف ایکس

لینک به دیدگاه

به نظرم مادربرد 990 بردارین که خیالتون از همه طرف راحت باشه برا ثاپورت کرد همه سی پی یوهای اف ایکس

اره واقعا مناسب هستند موقع خرید هم دنبال گشتم ولی اکبند اون موقع 990 نبود و فقط این 970 بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

نه - الان یه باندل دارم asus 970 با 8350 که همه چیش اوکیه ولی می خوام پردازنده رو به 9590 ارتقا بدم که خوب چون مادربرد فعلیم پشتیبانی نمیکنه مجبورم کلا مادربرد رو هم عوض کنم.

الان میخواین سی پی یوتونو بفروشین اگه خواستین بفروشین من خریدارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ختم تاپیک مسایل بین خودمون حل شد تو تلگرام 

لینک به دیدگاه

الان میخواین سی پی یوتونو بفروشین اگه خواستین بفروشین من خریدارم

دنبال مادربرد و 9590 هستم و هنوز پیدا نکردم.

چشم حتما

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...