رفتن به مطلب

راهنمای در مورد موس bloody v8m

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان و اساتید گرامی

امروز یه موس از مدل بلادی v8m از لیون سفارش دادم (امیدوارم زود تر برسه) 

وچندتا سوال خدمت دوستان دارم 

1- این موس مثل بقیه موس های این برند نیاز به فعالسازی هسته سوم و چهارم داره؟  بعضی جاها نوشته که این موس به فعالسازی نیازی نداره!

2- کد فعالسازی رو از کجا باید تهیه کنم؟  توی گوگل سرچ کردم سایت a4tech.ir رو پیدا کردم ولی خود همین سایت ی سایت دیگه رو برای فعالسازی معرفی کرده بودن که اون سایت قابل دسترس نبود یا حداقل برای بنده

3- تفاوت فعال کردن مثلا هسته سوم موس با هسته دوم چشمگیره یا ب سختی قابل لمسه؟ 

ممنون میشم دوستان این ابهامات بنده رو رفع کنند 

اولین تجربم برای استفاده از موس های بلادی هستش

لینک به دیدگاه

1-بله

2-فعلا داخل ایران ناموجود شده باید به کسی بگید از طریق paypal براتون از سایت bloody تهیه کنه

3-مخصوص بازی های شوتینگ و rpg هست و فعال شدن قابلیت های خاص (یه جور تقلب کردن در بازی)

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، UnhappY گفته است :

1-بله

2-فعلا داخل ایران ناموجود شده باید به کسی بگید از طریق paypal براتون از سایت bloody تهیه کنه

3-مخصوص بازی های شوتینگ و rpg هست و فعال شدن قابلیت های خاص (یه جور تقلب کردن در بازی)

بممنون بابت پاسخ دهیتون 

مثلا در بازی csgo میتونه به کنترل ریکول سلاح کمک کنه 

جالبه توی همین انجمن البته مطالب قبلی گفتن حتی توی هدشات هم تاثیر داره! 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

بممنون بابت پاسخ دهیتون 

بله هسته سوم موس کلا لگ اصلحه میگیره (خودش 3 تیر میزنه) و خوراک 1tap

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

بممنون بابت پاسخ دهیتون 

من چند بار overwatch بن  کردم چند نفر رو این جوری، ریکویل کردن با این موس انقدر واضح هست که به هفته نمیکشه بن میشی

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من چند بار overwatch بن  کردم چند نفر رو این جوری، ریکویل کردن با این موس انقدر واضح هست که به هفته نمیکشه بن میشی

ممنون بابت اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتین واقعا برام جالب بود پس ارزش خرید داشته این موس بنده خودم گیم نت دارم وبصورت لن بازی میکنیم و افلاین 

تقریبا 5 ماه پیش یه موس جنیوس ammox x1-400 خریداری کردم متاسفانه ب پنج ماه نکشیده کلیک چپ موس دچار نقص شده 

امیدوارم این موس جدید بیشتر بهم کارایی بده که البته همینطور هم خواهد بود 

لینک به دیدگاه

درود.

فعال سازی هسته های 3-4 اجباری نیست و تنها برای استفاده در بازی های آنلاین و گرفتن لگد سلاح مخصوص اسنایپ و .... (هسته 3) و استفاده در بازی های استراتژیک هسته 4 هست که یک قسمت هم مخصوص rGB داره ولی این موس ها فقط رنگ قرمز دارن(سری V1-8) کد قبلا از سایت نوترونیک قابل خرید بود ولی الان این سایت بسته شده. وقتی برنامه BLOODY 6 ریختین میتونین بزنین خرید از اونجا به داخل سایت بلادی میرین الان هم تخفیف زده 10 دلار .

اونجا درگاه های مختلف پرداخت هست هرکدوم رو می خواستید میتونین انتخاب کنین.

هسته 3-4 رو بنده استفاده نکردم ولی بوده کسانی که در CS استفاده میکنن هیچ اتفاقی هم نیوفتاده براشون.

پ.ن: برخی از مدل های قدیمی تر توسط نرم افزار BLOODY 5 شناخته میشدن که این نسخه کرک شده. یه تست کنید اگر موس رو شناخت که دیگه لذتشو ببرید ?

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اگه به صورت حرفه ای بازی میکنید نرمافزا  esea  این برند+ x7 ممنوع کرده و نمیزاره بازی کنید

اگه عادی خوب هیچی  

برا  فعال سازی هم فک کنم یکی از دوستان تو همینجا هستن میفروشن تو قسمت خرید موس و کیبورد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...