رفتن به مطلب

خریدار کیس تا 6 میلیون و 500

Recommended Posts

• ارسال 105
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

i7 6700k 

8*2  ddr4  hyperx  savage 2400mhz 

case green z4 baa drb shafaf

hard 1tb barakoda

1060 gaming x 6gb

z170 ultra gaming

ThermalRight True Spirit 120M

montaha gheimato baid tavafogh konim vli kenar miam age systemo ye ja bardari

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Over voltage گفته است :

i7 6700k 

8*2  ddr4  hyperx  savage 2400mhz 

case green z4 baa drb shafaf

hard 1tb barakoda

1060 gaming x 6gb

z170 ultra gaming

ThermalRight True Spirit 120M

montaha gheimato baid tavafogh konim vli kenar miam age systemo ye ja bardari

ممنون از پیشنهادتون . الان ترجیحم بیشتر رایزن هست

لینک به دیدگاه

سلام داداش سری اول رایزن هم خیلی خوبه من سیستمم برا گیم بستم خیلیم عالیه cpu r5 1600x کارت گرافیک هم 1060. شما اگه میخوای مانیتور 4 کی بخری دنبال بالاتر باش وگرنه تا 2 کی و 1080 همین که گفتم تازه زیادم هست واسش. پولت الکی دور نریز(نظر شخصی بنده )

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش سری اول رایزن هم خیلی خوبه من سیستمم برا گیم بستم خیلیم عالیه cpu r5 1600x کارت گرافیک هم 1060. شما اگه میخوای مانیتور 4 کی بخری دنبال بالاتر باش وگرنه تا 2 کی و 1080 همین که گفتم تازه زیادم هست واسش. پولت الکی دور نریز(نظر شخصی بنده )

سلام. ممنون از نظرت. نمیدونم والا داداش با این قیمتا باید چیکار کنم. منم میخواستم مثل شما سیستم ببندم البته 2600 ک فرقی نداره در راندمان. منتها 2400g رو دیدم . اونم فکر کنم کارم رو راه میندازه. البته در حد کارای سبک و گیم هایی مثل دوتا 2

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام. ممنون از نظرت. نمیدونم والا داداش با این قیمتا باید چیکار کنم. منم میخواستم مثل شما سیستم ببندم البته 2600 ک فرقی نداره در راندمان. منتها 2400g رو دیدم . اونم فکر کنم کارم رو راه میندازه. البته در حد کارای سبک و گیم هایی مثل دوتا 2

خواهش میکنم .آره اونم خوبه، قدرتش هم کم نیست. در مورد وضع و اوضاع هم کاملا حرفت درسته. ولی بازم یه حساب کتابی کن یخورده تو خرید چیزهای دیگت حداقل رو در نظر بگیر که بتونی یا 1600 یا همون 2600 بگیری دیگه خیالت راحته.مثلا به جای رم باس 3000 یا بالاتر اونم rgb میتونی راحت یه باس 2400 یا 2666  هتسینک دار معمولی بگیری که حداقل 300 یا 400 هزارتومن فرقشونه .توی فریم دهی هم من هیچ نمیگم فقط خودت برو یوتیوب فرقش ببین .اونوقت بعده ها که وضعت ردیفتر شد با خیال راحت میتونی عوضشون کنی یا مثلا قطعه های دیگه که اهمیتشون در حد مادربرد و کارت گرافیک و سی پی یو نیست  (ببخشید سرت دردآوردم دلم نمیاد هیچکس تو این وضع داغون اقتصادی  پولش رو بریزه تو جیب یه مشت فرصت طلب از خدابیخبر )

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

خواهش میکنم .آره اونم خوبه، قدرتش هم کم نیست. در مورد وضع و اوضاع هم کاملا حرفت درسته. ولی بازم یه حساب کتابی کن یخورده تو خرید چیزهای دیگت حداقل رو در نظر بگیر که بتونی یا 1600 یا همون 2600 بگیری دیگه خیالت راحته.مثلا به جای رم باس 3000 یا بالاتر اونم rgb میتونی راحت یه باس 2400 یا 2666  هتسینک دار معمولی بگیری که حداقل 300 یا 400 هزارتومن فرقشونه .توی فریم دهی هم من هیچ نمیگم فقط خودت برو یوتیوب فرقش ببین .اونوقت بعده ها که وضعت ردیفتر شد با خیال راحت میتونی عوضشون کنی یا مثلا قطعه های دیگه که اهمیتشون در حد مادربرد و کارت گرافیک و سی پی یو نیست  (ببخشید سرت دردآوردم دلم نمیاد هیچکس تو این وضع داغون اقتصادی  پولش رو بریزه تو جیب یه مشت فرصت طلب از خدابیخبر )

خیلی خیلی ممنونم داداش برای توضیحاتت. در مورد مادربودر بنظرت b350 کفایت میده ؟ یا x370 بگیرم؟ یه باندل 2400g و giga b350 پیدا کردم چندروز کار 1600 میگه. نکته خاصی مد نظرت نیست برای خرید؟ اخه من سیستم میخوام کارم راه بیوفته فعلا بعدا ارتقا بدم. برات لینکشو میفرستم چون شما خودت رایزن داشتی. ببخش زحمت دادم بهت

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/07, 17:04:58، farzadnapelon گفته است :

با سلام 

مادربورد  asus z97-delux  وای فای دار

رم ddr3 2400 adata 16g 

دوتا 8 گیگ

سی پی یو intel corie 7    4790k    4.00 ghz

با کیس  گرین x5 

بدون پاور و گرافیک

هارد هم ssd 512g هم دارم 4 ترا هم بنفششو دارم 

دست دوم هستن سالم 

ممنون از پیشنهادتون ?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

خیلی خیلی ممنونم داداش برای توضیحاتت. در مورد مادربودر بنظرت b350 کفایت میده ؟ یا x370 بگیرم؟ یه باندل 2400g و giga b350 پیدا کردم چندروز کار 1600 میگه. نکته خاصی مد نظرت نیست برای خرید؟ اخه من سیستم میخوام کارم راه بیوفته فعلا بعدا ارتقا بدم. برات لینکشو میفرستم چون شما خودت رایزن داشتی. ببخش زحمت دادم بهت

فدات داداش خواهش میکنم. انشالا زودتر کارت راه بیفته. آره مادربردb350 کار راه انداز نیست خودش در حد حرفه ایی هست خیالت راحت .

لینک به دیدگاه

سیستم با مشخصات زیر موجوده .

r5 1500x  با جعبه و گارانتی و دو عدد فن یک هفته هست که خریداری شده.

mb asus x370 pro با جعبه و گارانتی. یک هفته هست که خریداری شده.

ram 16 kingston 3000 cl15 با جعبه و گارانتی

vga r9 390 giga g1 به هماره جعبه و گارانتی.

ssd samsung 128gb استوک

water cooler antec mercury120 با جعبه و گارانتی . دو روز هست خریداری شده.

case z2 hero. 

سیستم بدون پاور هست. به همراه یک عدد ماوس گیمیگ به عنوان هدیه . 

6200 تقدیم میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، zen گفته است :

سیستم با مشخصات زیر موجوده .

r5 1500x  با جعبه و گارانتی و دو عدد فن یک هفته هست که خریداری شده.

mb asus x370 pro با جعبه و گارانتی. یک هفته هست که خریداری شده.

ram 16 kingston 3000 cl15 با جعبه و گارانتی

vga r9 390 giga g1 به هماره جعبه و گارانتی.

ssd samsung 128gb استوک

water cooler antec mercury120 با جعبه و گارانتی . دو روز هست خریداری شده.

case z2 hero. 

سیستم بدون پاور هست. به همراه یک عدد ماوس گیمیگ به عنوان هدیه . 

6200 تقدیم میشه.

پیام خصوصی فرستادم خدمتتون

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، eman555 گفته است :

این چیه داداش ؟

"با عرض معذرت ،این مطلب برای شما قابل نمایش نیست چرا که شما اجازه دسترسی برای دیدن آن را ندارید"

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...