رفتن به مطلب

ختم تاپیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

لطفا یه مودم 4g خانگی خوب معرفی کنید قیمتش فعلا نمیدونم چقد بودجه مورد نیاز اما هرچه ارزون تر بهتر

به این خاطرمیخرم چون میگن مودم 4g هم سرعتش بیشتره و هم پینگ بهتری میده و برا pubg میخوام

اگه از دوستان  فروم کسی دست دوم میفروشن با قیمت معقول خریدارم

پیشاپیش ممنون

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

مودم خانگی خواستم نه دانگلی

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مودم خانگی خواستم نه دانگلی

لطفا راهنمایی بفرمایید

درود 

Tp link Archer گزینه مناسب شماست  .کاربر @Nobody2000 دارند برای فروش . اینم لینک تاپیکشونه:

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود 

Tp link Archer گزینه مناسب شماست  .کاربر @Nobody2000 دارند برای فروش . اینم لینک تاپیکشونه:

داداش در حد ۲۰۰ تا حداکثر ۳۰۰ تومن چی خوبه؟؟

لینک به دیدگاه

درود

اگر مودم همراه به کارت می آید دارم. 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر مودم همراه به کارت می آید دارم. 

نه متاسفانه مودم خانگی میخوام

لینک به دیدگاه

دوستان الان سیم کارت با گوشیم حداکثر ۴ مگ سرعت میده با مودم حداقل ۱۰ مگ رو میده؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

دوستان الان سیم کارت با گوشیم حداکثر ۴ مگ سرعت میده با مودم حداقل ۱۰ مگ رو میده؟؟

با گوشی cat 6 این سرعت رو داری ؟ اگه آره پس با مودم cat6 سرعت بیشتری میگیری

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

میخواید یه تست سرعت براتون با این مودم TP-Link Archer MR200 بگیرم .ولی بگم سرعتشو ببینی وسوسه میشی ها ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Erebor گفته است :

با گوشی cat 6 این سرعت رو داری ؟ اگه آره پس با مودم cat6 سرعت بیشتری میگیری

Cat 4 هست 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Nobody2000 گفته است :

میخواید یه تست سرعت براتون با این مودم TP-Link Archer MR200 بگیرم .ولی بگم سرعتشو ببینی وسوسه میشی ها 1f605.png

مودت گرون حیف تو این وضع هم پول نیس اگه برا مودمم پول بدم حداکثر ۴۰۰ ت

ولی یه عکس بده ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ارزونتر دیگه به فکر مودم رومیزی نباش .ارزونتر مثلا باید یه دانگل مثلا یه 8372 هواوی بگیری و پول آنتن خوب هم براش بدی گرونتر در میاد باز به سرعت این نمیرسه .

سراغ باتری دارها هم نرو که دردسر خودشونو دارند .

والا مودم با همه تجهیزاتش تو جعبه آماده ارساله اگر فکر میکنی امکان داره نظرت با سرعت تست عوض بشه بگو بازش کنم برات با هر سیمکارتی میخوای تست بگیرم .همراه اول - ایرانسل و  رایتل ببین میخوای با کدوم کار کنی .اگر هم که بودجه کلا نمیرسه الکی از جعبه بازش نکنم .

من مودم برا تست زیاد گرفتم مثلا :

هواوی 8372 هواوی B525  هواوی B612 یا همون ایرانسل TF-i60 آنلاک و ....

TP-Link Archer MR200

Mikrotik SXT LTE

و ....

سرعت گوشی هم با مودم مخصوصا رومیزی خوب مقایسه نکن گوشی اصلا کارش چیز دیگه ای هست .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Nobody2000 گفته است :

دوست عزیز ارزونتر دیگه به فکر مودم رومیزی نباش .ارزونتر مثلا باید یه دانگل مثلا یه 8372 هواوی بگیری و پول آنتن خوب هم براش بدی گرونتر در میاد باز به سرعت این نمیرسه .

سراغ باتری دارها هم نرو که دردسر خودشونو دارند .

والا مودم با همه تجهیزاتش تو جعبه آماده ارساله اگر فکر میکنی امکان داره نظرت با سرعت تست عوض بشه بگو بازش کنم برات با هر سیمکارتی میخوای تست بگیرم .همراه اول - ایرانسل و  رایتل ببین میخوای با کدوم کار کنی .اگر هم که بودجه کلا نمیرسه الکی از جعبه بازش نکنم .

من مودم برا تست زیاد گرفتم مثلا :

هواوی 8372 هواوی B525  هواوی B612 یا همون ایرانسل TF-i60 آنلاک و ....

TP-Link Archer MR200

Mikrotik SXT LTE

و ....

سرعت گوشی هم با مودم مخصوصا رومیزی خوب مقایسه نکن گوشی اصلا کارش چیز دیگه ای هست .

نه پس فعلا بازش نکن اگه مودم ارزونی پیدا نکردم مزاحم میشم

دکل ایرانسل نزدیک خونه هست اما نمیدونم چرا ۴ مگ سرعت میده!

لینک به دیدگاه

نزدیکی مهم نیست

تعداد یوزر و ترافیک رو دکل و خود مودم و قدرت گیرندگی آنتن مودم مهم هست .

آیپی هم مهم هست .تونل بزنی و ...

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش در حد ۲۰۰ تا حداکثر ۳۰۰ تومن چی خوبه؟؟

درود عزیز

گزینه ی دیگری جز مودم خانگی ایرانسل سراغ ندارم (همون که از یه شرکت گرین نمیدونم چی هست و چینیه) باهاش اسپید تست زدم  8.64 مگ رو میگرفت برای دانلود . البته بعید میدونم کامپوننت های خوبی داشته باشه .وایمکس های قبلی ایرانسل مال هو آوی بودن و ارزش خرید بهتری داشتن .ولی من میگم این که حداقل 250 میخواد و به احتمال زیاد تا یه سال یا حداکثر دو سال دیگه فقط کار میکنه . بعدش باید بالاتر بدی یکی پایینترش رو بگیری . مودم چون چیزیه که اکثرا 24 ساعته کار میکنه یه مدل خوبش رو بگیر عمری برات کار کنه .

مثلا سال 86 یه 600تومان اون زمان دادم یه لپ تاپ گیت وی از خارج آوردن برام(قبل از اینکه بره زیر دست ایسر) تا الان داره کار میکنه و سرعت و پایداری نتش از سیستم الان خودمم بهتره ! فقط سرویسش کردم و هیچ وقت زیر دست تعمیر نرفته و حتی باتریش هم عوض نشده (هشت سلولیه) تقریبا 24  ساعته باهاش کار کردم و تمام بازیهای اون زمان رو با بالاترین کیفیت اجرا میکرد. الانم برای دانلود گذاشتمش.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود عزیز

گزینه ی دیگری جز مودم خانگی ایرانسل سراغ ندارم (همون که از یه شرکت گرین نمیدونم چی هست و چینیه) باهاش اسپید تست زدم  8.64 مگ رو میگرفت برای دانلود . البته بعید میدونم کامپوننت های خوبی داشته باشه .وایمکس های قبلی ایرانسل مال هو آوی بودن و ارزش خرید بهتری داشتن .ولی من میگم این که حداقل 250 میخواد و به احتمال زیاد تا یه سال یا حداکثر دو سال دیگه فقط کار میکنه . بعدش باید بالاتر بدی یکی پایینترش رو بگیری . مودم چون چیزیه که اکثرا 24 ساعته کار میکنه یه مدل خوبش رو بگیر عمری برات کار کنه .

مثلا سال 86 یه 600تومان اون زمان دادم یه لپ تاپ گیت وی از خارج آوردن برام(قبل از اینکه بره زیر دست ایسر) تا الان داره کار میکنه و سرعت و پایداری نتش از سیستم الان خودمم بهتره ! فقط سرویسش کردم و هیچ وقت زیر دست تعمیر نرفته و حتی باتریش هم عوض نشده (هشت سلولیه) تقریبا 24  ساعته باهاش کار کردم و تمام بازیهای اون زمان رو با بالاترین کیفیت اجرا میکرد. الانم برای دانلود گذاشتمش.

ممنون پس سعی میکنم یه برند خوب بخرم

فعلا که بودجه نمیرسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...