رفتن به مطلب

هر شب کیس رو میبزارم رو حالت اسلیپ ، موردی داره ؟

Hiper4Mance
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ، من هر شب پیسی رو میزارم رو حالت اسلیپ و بعد صبح دوباره روشن میکنم و همین چرخه هروز ادامه داره ، ایا بنظرتون به سیستم اسیب میزنه ؟ یا بزارم هر چند روز یه بار خاموش کنم ؟

لینک به دیدگاه

نه داداش اسلیپ مود یعنی آماده به کار بودن البته مقدار خیلی کمی از عمر قطعاتتون کم میشه (مثلا اگه 10 سال عمرش بوده میشه 9 سال و نیم) چون یه کمی برق توشون جریان داره و آماده به کارن وگرنه مشکل خاصی پیش نمیاد.البته حتما محافظ قوی انتخاب کن مخصوصا تو این شرایط برقی کشور و سیستم استفاده شما از کامپیوترتون 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، wthreex گفته است :

سلام ، من هر شب پیسی رو میزارم رو حالت اسلیپ و بعد صبح دوباره روشن میکنم و همین چرخه هروز ادامه داره ، ایا بنظرتون به سیستم اسیب میزنه ؟ یا بزارم هر چند روز یه بار خاموش کنم ؟

مادامی که برق خونه قطع نشه هیچ اشکالی نداره.

ولی اگر برقتون میره، نکن.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

مادامی که برق خونه قطع نشه هیچ اشکالی نداره.

ولی اگر برقتون میره، نکن.

والا برق خونه که میره ، ولی نه تو ساعتی که کامپیتوره تو حالت اسلیپه ، یعنی شما میگی کلا اگه برق میره تو ساعت های دیگه هم نزارم رو اسلیپ ؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، wthreex گفته است :

والا برق خونه که میره ، ولی نه تو ساعتی که کامپیتوره تو حالت اسلیپه ، یعنی شما میگی کلا اگه برق میره تو ساعت های دیگه هم نزارم رو اسلیپ ؟

مهم اینه وقتی برق میره سیستم توی اسلیپ نباشه.

وقتی خاموشه مهم نیست.

لینک به دیدگاه

درود داداشم 

حالا چه فرقی میکنه خاموشش کنی با روی حالت اسلیپ ؟ خاموشش کن خودتو خلاص کن

من وقتی کارم با کامپیوترم تموم میشه هم کلید پاور رو میذارم روی حالت خاموش هم کلید محافظم!(چون شش جا داره و تمام سیستمم با دوتا پرینترم بهش وصله??)

لینک به دیدگاه

خب من الان نمیدونم برق کی میره چون ساعتش مشخص نیست و رندوم هست و هر روز دقیقا موقعی که کامپیوتر روشنه برق میره !

البته محافظ داره که میگین بدرد نمیخورم...موندم دیگه چی رو باور کنم

لینک به دیدگاه

نه داداش خیالت تخت هیچی نمیشه حتی اگر بذاری روشن باشه کلا!

من یه سیستم سوکت 775 دارم که تقریبا 5 سال یه بند روشن بود و هیچیش نشد، الانم اون گوشه سرحال افتاده!

یه سیستم 1151 هم الان دارم که فکر نمیکنم اصلا از موقع خریدش که حدود دو سال و نیم پیش سه سال پیش بوده تاحالا خودم خاموشش کرده باشم!!(البته شاید هارد یکم آسیب ببینه ولی برای من که تاحالا ندیده)

لینک به دیدگاه

ربطی به موضوع نداره ولی چون بحث رفتن برق مطرح شد،  می گذارم تا بخندید ?

تماس با اداره برق - برق کی میره.ogg

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود داداشم 

حالا چه فرقی میکنه خاموشش کنی با روی حالت اسلیپ ؟ خاموشش کن خودتو خلاص کن

من وقتی کارم با کامپیوترم تموم میشه هم کلید پاور رو میذارم روی حالت خاموش هم کلید محافظم!(چون شش جا داره و تمام سیستمم با دوتا پرینترم بهش وصله1f601.png1f601.png)

نه اخه میدونی ، کلی برنامه مرورگر باز میمونه ، خاموش کنم همه میپره ?

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/03, 01:09:07، wthreex گفته است :

عزیزم اسلیپ  برا کامپیوتر مثل خواب سبکه و خاموش شدن کلی مثل خواب عمیق

ادم نره تو خواب عمیق کم کم کلافه میشه عصبی میشه مزاجش بهم میریزه

پی سی هم همونه

یهو صبح پا میشی میبینی ترش کرد بالا اورد?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...