رفتن به مطلب

نوسان قیمت شدید مجدد در پاور

Recommended Posts

سلام

دوستان مجددا بازار پاورهای گرین ریخت بهم. مثلا پاور 500 hp رو از 400 خورده میدن تا 592 تومن که نماینده خود گرین هم هستند ظاهرا.

ظاهرا مشکل از گرین نیست اما اگر میشه بفرمائید وضعیت چطور است آیا با دلار جدید خرید شده و نوسان به چه علت است؟ به زودی همه فروشنده ها به 592 میرسن؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Erebor گفته است :

کلا هر کی یه قیمت میده... اگر قصد خرید داری الان دیجیکالا قیمتاش خوبه

آخه اونی که 590 میده نماینده گرین هست و چندساله ازش خرید دارم و قیمت هاش منصفانه هست همیشه.

میخوام ببینم این جدید خریده و این قیمت شده!!! 

فاجعه هست این قیمت ها ?

لینک به دیدگاه

جناب پردازنده 2700X از 2549 امروز یه دفعه شده 3049 تومن. بقیه قطعات هم به همین روند.

لینک به دیدگاه

بهترین کار نخریدنه

نیاز کاری داری دست دوم بخر 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

بهترین کار نخریدنه

نیاز کاری داری دست دوم بخر 

من میخوام ببینم واقعا قیمت چقدر است؟ مثلا اگر این قیمت ها باشه که خیلی افتضاح هست. تا کی نخریم؟ چی رو نخریم؟ اینجوری باید خوراک هم نخرید !

لینک به دیدگاه

پاور 1200 اورکلاک گرین رو دیجیکالا قیمت زده 3550 تومن . 

من خودم 3 تا سیستم دارم همشونم High End هستن و پاور یکیش 1200 اورکلاک گرین هست و دوتای دیگه کولر مستر . باور کنید میلیون شده مسخره بازی . دلار از 10هزار تومن رد شده . هیچ  کسی هم جوابگو نیست

ولی کلا با این قیمتا نه توصیه میکنم و نه میخرم خودم . بنظر من کلا بیخیال خرید گوشی و کامپیوتر و لپتاپ بشید .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، life2444 گفته است :

من میخوام ببینم واقعا قیمت چقدر است؟ مثلا اگر این قیمت ها باشه که خیلی افتضاح هست. تا کی نخریم؟ چی رو نخریم؟ اینجوری باید خوراک هم نخرید !

خوراک رو که مجبوری ولی هر چیز غیر ضروری رو نخرید . من خودم یه لنز ماکرو حرفه ای برای دوربین D800 ام لازم دارم ولی فعلا هیچ چیزی نمیخرم . یه مقدار پس اندازم داشتم که میخواستم ماشینم رو عوض کنم اونم میدم یه زمین هرچند کوچیک تو شهرستان . الان در شرایط فعلی بهترین کار خرید ملک ولو هرچقدر کوچیکه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

پاور 1200 اورکلاک گرین رو دیجیکالا قیمت زده 3550 تومن . 

من خودم 3 تا سیستم دارم همشونم High End هستن و پاور یکیش 1200 اورکلاک گرین هست و دوتای دیگه کولر مستر . باور کنید میلیون شده مسخره بازی . دلار از 10هزار تومن رد شده . هیچ  کسی هم جوابگو نیست

ولی کلا با این قیمتا نه توصیه میکنم و نه میخرم خودم . بنظر من کلا بیخیال خرید گوشی و کامپیوتر و لپتاپ بشید .

آخه تا کی؟

فقط قطعات نیست./ حتی شامپو شده دو برابر!!! 

لینک به دیدگاه

قبلا خدمت عزیزان عرض کرده بودم. افزایش قیمت در بخش پاورهای رده بالا به دلیل خالی بودن انبار گرین بوده.

امروز پس از چند ماه موفق به ترخیص پاورهای OCPT و OCDG در رنج توان 650W تا 1200W شدیم. به زودی (طی یک هفته آینده) به تعداد بسیار بالا  این سری از پاورها به صورت آهسته و پیوسته به بازار تزریق خواهد شد. 

پیش بینی می کنیم اگر اتقاق خاصی نیفته طی 1 ماه اخیر شاهد سیر نزولی قیمت پاورهای رده بالا باشیم و نهایتاً تا اواسط سه ماهه سوم سال قیمت ها به ثبات نسبی برسند.

از طرفی از اونجا که قیمت بسیاری از پاورهای با برندهای خارجی بر اساس قیمت پاورهای گرین تعیین میشه، به احتمال زیاد این کاهش قیمت تا حدودی بر روی این پاورها هم تاثیرگذار خواهد بود.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

قبلا خدمت عزیزان عرض کرده بودم. افزایش قیمت در بخش پاورهای رده بالا به دلیل خالی بودن انبار گرین بوده.

امروز پس از چند ماه موفق به ترخیص پاورهای OCPT و OCDG در رنج توان 650W تا 1200W شدیم. به زودی (طی یک هفته آینده) به تعداد بسیار بالا  این سری از پاورها به صورت آهسته و پیوسته به بازار تزریق خواهد شد. 

پیش بینی می کنیم اگر اتقاق خاصی نیفته طی 1 ماه اخیر شاهد سیر نزولی قیمت پاورهای رده بالا باشیم و نهایتاً تا اواسط سه ماهه سوم سال قیمت ها به ثبات نسبی برسند.

از طرفی از اونجا که قیمت بسیاری از پاورهای با برندهای خارجی بر اساس قیمت پاورهای گرین تعیین میشه، به احتمال زیاد این کاهش قیمت تا حدودی بر روی این پاورها هم تاثیرگذار خواهد بود.

ببخشید میان رده چطور؟ زیر 650 وات آیا افزایش یا کاهشی در راه است . چون قیمت ها بسیار نوسان داره

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، life2444 گفته است :

اینم بگم فک نکنم قیمتا هیچ وقت درست بشه احتمال بدتر شدنم زیاد اما کی دلش میاد تو این اوضاع اینقد پول خرج این چیزا کنه؟

اگه مردم چیزی گرون میشد صف نمیکشیدن اوضاع اینجوری نمیشد

بازم میگم اگه برا کارت نیاز داری دست دوم بخر 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، life2444 گفته است :

ببخشید میان رده چطور؟ زیر 650 وات آیا افزایش یا کاهشی در راه است . چون قیمت ها بسیار نوسان داره

وقتی محدوده پاورهای رده بالا ناموجود، کمیاب و یا به صورت افسارگسیخته گران می شوند برخی از خریداران پاورهای رده بالا مثل ماینرها به سمت پاورهای میان رده هجوم می برند. همین امر تا حدودی باعث نوسان قیمت در بازار خواهد شد.

تمامی مدل های پاورهای سری +HP با تعداد بالا موجوده و از این نظر جای هیچ نگرانی نیست. با ورود پاورهای رده بالا به بازار، نوسان قیمت  پاورهای میان رده نیز کمتر خواهد شد.

پی نوشت: در حین نگارش این پست قیمت دلار حدود 9400 تومان بود

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

اینم بگم فک نکنم قیمتا هیچ وقت درست بشه احتمال بدتر شدنم زیاد اما کی دلش میاد تو این اوضاع اینقد پول خرج این چیزا کنه؟

اگه مردم چیزی گرون میشد صف نمیکشیدن اوضاع اینجوری نمیشد

بازم میگم اگه برا کارت نیاز داری دست دوم بخر 

بخدا اون قسمتی که قرمز کردم هیچ تاثیری در این کشور نداره کی می خواین اینو بپذیرین خدا میدونه مارکت ایران بستس جنسشو اگه مردم نخرن راکد میشه سرمایه دار کلا بیخیال اون حوزه درآمدی میشه میره تو یه حوزه دیگه ضررشو سه برابر ازونجا با صد روش دیگه جبران میکنه اینجوری مثلا مارکت قطعه کامپیوتری نابود میشه که شاید شما نیازت واقعی نباشه و صرفا برای گیم باشه ولی یه بدبختی که نونش با این قطعات بدست میاد به معنای واقعی بدبخت میشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

وقتی محدوده پاورهای رده بالا ناموجود، کمیاب و یا به صورت افسارگسیخته گران می شوند برخی از خریداران پاورهای رده بالا مثل ماینرها به سمت پاورهای میان رده هجوم می برند. همین امر تا حدودی باعث نوسان قیمت در بازار خواهد شد.

تمامی مدل های پاورهای سری +HP با تعداد بالا موجوده و از این نظر جای هیچ نگرانی نیست. با ورود پاورهای رده بالا به بازار، نوسان قیمت  پاورهای میان رده نیز کمتر خواهد شد.

پی نوشت: در حین نگارش این پست قیمت دلار حدود 9400 تومان بود

ممنون از توضيحات شما 

فقط دو سوال

يك نماينده خود گرين كه هميشه قيمت هاش مناسب هست ٥٠٠ اچ پي رو ٥٩٢ زده و ميگه خريد تازه هست و تا ده روز پيش ٤٠٣ ميداد، أيا نماينده ها خودشون قيمت رو ميتونن بالاتر بزنن يا تابع گرين هستن؟

و دوم به محصولات مثل پاور و .. دلار ثانوية  يعني ٧٤٠٠ هم اختصاص نميدن؟ همش ازاد هست؟ 

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میکروفون مد نظر من هم از 750 تومن شده 1350

:| 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

بخدا اون قسمتی که قرمز کردم هیچ تاثیری در این کشور نداره کی می خواین اینو بپذیرین خدا میدونه مارکت ایران بستس جنسشو اگه مردم نخرن راکد میشه سرمایه دار کلا بیخیال اون حوزه درآمدی میشه میره تو یه حوزه دیگه ضررشو سه برابر ازونجا با صد روش دیگه جبران میکنه اینجوری مثلا مارکت قطعه کامپیوتری نابود میشه که شاید شما نیازت واقعی نباشه و صرفا برای گیم باشه ولی یه بدبختی که نونش با این قطعات بدست میاد به معنای واقعی بدبخت میشه.

کاملا این حرف رو قبول دارم استاد. خودم هم این عقیده رو دارم که به جای نخریدن باید اعتراض کرد و سررشته ی این مسائل رو پیدا کرد. هر چند کسی که دنبال این کار میره دیگه احتمالا خبری ازش نمی شنویم.
من همیشه تو این فروم و جاهای دیگه هم حرف خودم رو زدم که نخریدن یعنی پاک کردن صورت مساله. یعنی چی چیزی بی دلیل گرون بشه نخریم درست میشه؟ خیلی غیرمنطقی هست این حرف.
اگر به مساله با این نگاه نخریدن نگاه کنیم کم کم باید هیچی نخریم. اول کامپیوتر نمی خریم، و ماشین های راحت رو هم که نباید بخریم،  شامپو نخر، بنزین نخر، روغن و لنت ترمز و کمک فنر ماشینتو عوض نکن، کمی بعد لباس نو نخر، کمی بعد برنج و گوشت نخر، کمی بعد نون کم بخر و به کم مصرف کردن و کم خوردن عادت کن، بعد مطمئن هم باش که این روش حتما آخرش جواب میده ها. اگر هم جواب نداد بدون که نیتت پاک نبوده برا همین درست نشده. بریم نیتمون رو هم پاک کنیم. 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

کاملا این حرف رو قبول دارم استاد. خودم هم این عقیده رو دارم که به جای نخریدن باید اعتراض کرد و سررشته ی این مسائل رو پیدا کرد. هر چند کسی که دنبال این کار میره دیگه احتمالا خبری ازش نمی شنویم.
من همیشه تو این فروم و جاهای دیگه هم حرف خودم رو زدم که نخریدن یعنی پاک کردن صورت مساله. یعنی چی چیزی بی دلیل گرون بشه نخریم درست میشه؟ خیلی غیرمنطقی هست این حرف.
اگر به مساله با این نگاه نخریدن نگاه کنیم کم کم باید هیچی نخریم. اول کامپیوتر نمی خریم، و ماشین های راحت رو هم که نباید بخریم،  شامپو نخر، بنزین نخر، روغن و لنت ترمز و کمک فنر ماشینتو عوض نکن، کمی بعد لباس نو نخر، کمی بعد برنج و گوشت نخر، کمی بعد نون کم بخر و به کم مصرف کردن و کم خوردن عادت کن، بعد مطمئن هم باش که این روش حتما آخرش جواب میده ها. اگر هم جواب نداد بدون که نیتت پاک نبوده برا همین درست نشده. بریم نیتمون رو هم پاک کنیم. 

احسنت. انگار مثلا دو قلم گرون میشه که نخریم. خوب والا اگر به نخریدن باشه باید هیچ چیز نخرید!! 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، life2444 گفته است :

ممنون از توضيحات شما 

فقط دو سوال

يك نماينده خود گرين كه هميشه قيمت هاش مناسب هست ٥٠٠ اچ پي رو ٥٩٢ زده و ميگه خريد تازه هست و تا ده روز پيش ٤٠٣ ميداد، أيا نماينده ها خودشون قيمت رو ميتونن بالاتر بزنن يا تابع گرين هستن؟

و دوم به محصولات مثل پاور و .. دلار ثانوية  يعني ٧٤٠٠ هم اختصاص نميدن؟ همش ازاد هست؟ 

ممنون

قیمت واقعی  پاور +GP500B-HP در حال حاضر تقریباً همونی هست که سایت Digikala درج کرده.

نوع تخصیص دلار در اختیارات بنده نیست و واحد بازرگانی از این موضوع اطلاع داره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

جناب به عنوان یه برند ایرانی چرا کیس هاتون که توی رنجه 100 تا 200 تومن بوده   تا 500 تومن رفته :) ؟

یعنی قشنگ من حاضرم روی جعبه مادربرد سیستم ببندم  500 تومن پول کیس ندم !!

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

قیمت واقعی  پاور +GP500B-HP در حال حاضر تقریباً همونی هست که سایت Digikala درج کرده.

نوع تخصیص دلار در اختیارات بنده نیست و واحد بازرگانی از این موضوع اطلاع داره.

ممنون از پاسخ شما

جسارتا  نظارت بر نماینده های سراسر کشور چگونه است؟ منظورم میتونن دامنه نوسان تا این حد داشته باشن؟ با این حساب 130 هزار تومن داره بالاتر میده . 

بعد هم میگن ما نماینده رسمی گرین هستیم و قیمت ها واقعی هست و در سایت هم اسمشون واقعا هست به عنوان نماینده فروش.

عملا دارن از اعتبار گرین خرج میکنن برای گران فروشی خودشون

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hosin گفته است :

جناب به عنوان یه برند ایرانی چرا کیس هاتون که توی رنجه 100 تا 200 تومن بوده   تا 500 تومن رفته :) ؟

یعنی قشنگ من حاضرم روی جعبه مادربرد سیستم ببندم  500 تومن پول کیس ندم !!

دوست عزیز دیگه در مورد جهش 2.5 برابری دلار نسبت به اواخر سال گذشته تا الان که گرین مقصر نیست. مواد اولیه تمامی کیس های گرین وارداتی هستش.

بنده شخصا هم نظر شما هستم و درک این میزان گرانی برای من هم سخته. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، life2444 گفته است :

آخه تا کی؟

فقط قطعات نیست./ حتی شامپو شده دو برابر!!! 

کنجد هم گرون شده - امروز مادرم رفت کنجد بخره گفت سری قبلی کیلو 14 تومان بود این سری کیلو 23 تومان شده :)))

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahdi_Moosavi گفته است :

دوست عزیز دیگه در مورد جهش 2.5 برابری دلار نسبت به اواخر سال گذشته تا الان که گرین مقصر نیست. مواد اولیه تمامی کیس های گرین وارداتی هستش.

بنده شخصا هم نظر شما هستم و درک این میزان گرانی برای من هم سخته. 

یعنی گرین هیچ فکری  و یا راه حلی نداره :( ؟

اسیر شدیم بخدا   ._.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...