رفتن به مطلب

نوسان قیمت شدید مجدد در پاور

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، life2444 گفته است :

ممنون از پاسخ شما

جسارتا  نظارت بر نماینده های سراسر کشور چگونه است؟ منظورم میتونن دامنه نوسان تا این حد داشته باشن؟ با این حساب 130 هزار تومن داره بالاتر میده . 

بعد هم میگن ما نماینده رسمی گرین هستیم و قیمت ها واقعی هست و در سایت هم اسمشون واقعا هست به عنوان نماینده فروش.

عملا دارن از اعتبار گرین خرج میکنن برای گران فروشی خودشون

وقتی بازار ملتهب میشه و توازن عرضه و تقاضا به هم میخوره تا حدوی شاهد این نوع موارد هستیم. بنده تضمین می کنم همواره نظارت بر روی نمایندگان وجود داره و با این دست از گران فروشی ها برخورد خواهد شد.

ویرایش شده توسط Mahdi_Moosavi
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosin گفته است :

یعنی گرین هیچ فکری  و یا راه حلی نداره :( ؟

اسیر شدیم بخدا   ._.

گرین نباید فکر کنه باید حاکمیت یک فکری کنن

این دلار 9500 اثرش در زندگی مردم مشخص نشده و 4-5 دیگه خودش رو کامل تو سفره ها نشون میده. 

الان تو وارداتی ها تاثیر گذاشته.

خیلی ناجور میشه . خیلی تصورش هم سخته ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، life2444 گفته است :

سلام

دوستان مجددا بازار پاورهای گرین ریخت بهم. مثلا پاور 500 hp رو از 400 خورده میدن تا 592 تومن که نماینده خود گرین هم هستند ظاهرا.

ظاهرا مشکل از گرین نیست اما اگر میشه بفرمائید وضعیت چطور است آیا با دلار جدید خرید شده و نوسان به چه علت است؟ به زودی همه فروشنده ها به 592 میرسن؟

سلام 

من هفته پیش از نمایندگی گرین پاور خریداری کردم.قیمتش نسبت به امروز خیلی خیلی بهتر بود.ازشون پرسیدم که بازار چطوری میشه گفتن هیچ خرید و وارداتی انجام ندادن شرکتا اون یه ذره جنسی هم که تو انبار اصلی دارن با زور و اصرار به نمایندگیهاشون پخش میکنن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، veteranomid گفته است :

بخدا اون قسمتی که قرمز کردم هیچ تاثیری در این کشور نداره کی می خواین اینو بپذیرین خدا میدونه مارکت ایران بستس جنسشو اگه مردم نخرن راکد میشه سرمایه دار کلا بیخیال اون حوزه درآمدی میشه میره تو یه حوزه دیگه ضررشو سه برابر ازونجا با صد روش دیگه جبران میکنه اینجوری مثلا مارکت قطعه کامپیوتری نابود میشه که شاید شما نیازت واقعی نباشه و صرفا برای گیم باشه ولی یه بدبختی که نونش با این قطعات بدست میاد به معنای واقعی بدبخت میشه.

شما راه بهتری سراغ دارید؟؟

مردم بدبخت برن قطعه کامپیوتری بخرن که این فروشنده ها بدبخت نشن!!!! این چجور منطقیه

تو این خفقان و دیکتاتوری مردم جرأت اعتراض ندارن

حداقل نخریدن بهتر از دست  رو دست گذاشتن و پول تو جیب این مفت خورا کردن هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شیر پاستوریزه شده 2500

نوشابه 3500

?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

قبلا خدمت عزیزان عرض کرده بودم. افزایش قیمت در بخش پاورهای رده بالا به دلیل خالی بودن انبار گرین بوده.

امروز پس از چند ماه موفق به ترخیص پاورهای OCPT و OCDG در رنج توان 650W تا 1200W شدیم. به زودی (طی یک هفته آینده) به تعداد بسیار بالا  این سری از پاورها به صورت آهسته و پیوسته به بازار تزریق خواهد شد. 

پیش بینی می کنیم اگر اتقاق خاصی نیفته طی 1 ماه اخیر شاهد سیر نزولی قیمت پاورهای رده بالا باشیم و نهایتاً تا اواسط سه ماهه سوم سال قیمت ها به ثبات نسبی برسند.

از طرفی از اونجا که قیمت بسیاری از پاورهای با برندهای خارجی بر اساس قیمت پاورهای گرین تعیین میشه، به احتمال زیاد این کاهش قیمت تا حدودی بر روی این پاورها هم تاثیرگذار خواهد بود.

اگه منظورتون طی یک ماه اینده هست جفتمون میدونیم اتفاق خیلی خاصی قراره بیوفته .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

قیمت واقعی  پاور +GP500B-HP در حال حاضر تقریباً همونی هست که سایت Digikala درج کرده.

نوع تخصیص دلار در اختیارات بنده نیست و واحد بازرگانی از این موضوع اطلاع داره.

دوستان توجه کنید آن موقع که ایشان پست رو گذاشت فروشنده 460 زده بود و الان فروشنده که همیشه گران فروش هست(مکا شاپ) 575 تومن زده

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، life2444 گفته است :

دوستان توجه کنید آن موقع که ایشان پست رو گذاشت فروشنده 460 زده بود و الان فروشنده که همیشه گران فروش هست(مکا شاپ) 575 تومن زده

به به 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بهترین کار نخریدنه

نیاز کاری داری دست دوم بخر 

یعنی چی نیاز کاری داری و الا نخر !؟یعنی دیگه نباید توی این لجنزار گیم هم بازی کرد؟اصلا اینکارا فایده ای نداره

لینک به دیدگاه

گرین کم کم داره قیمتش داره از برند های خارجی هم بیشتر میشه و اصلا خریدش بصرفه نیست شخصا حاضرم160بزارم روش یه پاور فول ماژولار با کیفیت بخرم تا گرین :/

گرین 550 وات

770

https://www.digikala.com/product/dkp-142954/منبع-تغذیه-کامپیوتر-گرین-مدل-gp550a-uk

کولر مستر 650 وات فول ماژولار

930

https://www.digikala.com/product/dkp-117580/منبع-تغذیه-کامپیوتر-ماژولار-کولر-مستر-مدل-v650

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

گرین کم کم داره قیمتش داره از برند های خارجی هم بیشتر میشه و اصلا خریدش بصرفه نیست شخصا حاضرم160بزارم روش یه پاور فول ماژولار با کیفیت بخرم تا گرین :/

گرین 550 وات

770

https://www.digikala.com/product/dkp-142954/منبع-تغذیه-کامپیوتر-گرین-مدل-gp550a-uk

کولر مستر 650 وات فول ماژولار

930

https://www.digikala.com/product/dkp-117580/منبع-تغذیه-کامپیوتر-ماژولار-کولر-مستر-مدل-v650

این تازه 21 درصد تخفیف زده

اگر تخفیف نداشت

یک قیمت بودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

اگه منظورتون طی یک ماه اینده هست جفتمون میدونیم اتفاق خیلی خاصی قراره بیوفته .

چه اتفاق خاصی قراره رخ بده ؟ ??
چخبره ؟

قراره ارزونی بیادش ؟9_99_9

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، WINNER گفته است :

این تازه 21 درصد تخفیف زده

اگر تخفیف نداشت

یک قیمت بودن

پس با این حال هیچ توجیهی قابل قبول نیست

برای چی قیمت یه پاور 550 وات نیمه ماژولار ایرانی برابر با یک پاور 650 وات فول ماژولار خارجی هست؟

همین 650 وات رنک 1 رو از لحاظ کیفیت هم داره

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

چه اتفاق خاصی قراره رخ بده ؟ 1f914.png1f914.png
چخبره ؟

قراره ارزونی بیادش ؟9_99_9

احتمالا منظورش تحریم های جدید هست،اگه منظورش مثلا انقلاب باشه که توهمی بیش نیست،کلا هرسال یه سریا منتظرن ماه بعد یه اتفاق بزرگی بیوفته !!!!!!

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

پس با این حال هیچ توجیهی قابل قبول نیست

برای چی قیمت یه پاور 550 وات نیمه ماژولار ایرانی برابر با یک پاور 650 وات فول ماژولار خارجی هست؟

همین 650 وات رنک 1 رو از لحاظ کیفیت هم داره

این فروشنده های دیجی کالا دارن این جور قیمت میزنن. نماینده های خود گرین قیمت های خیلی بهتر می فروشن. 

دیجی کالا فروشنده ها رو گذاشته به امان خدا. صد برابر قیمت هم اضافی بزنن . کاری نداره!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بهترین کار نخریدنه

نیاز کاری داری دست دوم بخر 

شما به خودت نیگا نکن که برا بازی سیستم میخری

شاید ایشون از این سیستم نون درمیاره

در ضمن بحث احمقانه نخر نخر تا ارزون بشه اینجا جواب نمیده

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، life2444 گفته است :

این فروشنده های دیجی کالا دارن این جور قیمت میزنن. نماینده های خود گرین قیمت های خیلی بهتر می فروشن. 

دیجی کالا فروشنده ها رو گذاشته به امان خدا. صد برابر قیمت هم اضافی بزنن . کاری نداره!

اتفاقا حدود یک ماه پیش دسته ایکس باکس از دیجی کالا خریدیم بعد از این که اومد فهمیدیم تقلبی هست. جنس رو پس فرستادیم و حدود یک ماهی میشه که هر وقت زنگ می زنیم می گیم پولمون چی شد میگن واریز می کنیم کمی مشکل سایت داریم بعد از مدتی اونا رو حل کنیم پول هم براتون واریز می کنیم.
دیجی کالا با این کارش که فروشنده های دیگه رو وارد سایت کرد خیلی کار بدی کرد. 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

اتفاقا حدود یک ماه پیش دسته ایکس باکس از دیجی کالا خریدیم بعد از این که اومد فهمیدیم تقلبی هست. جنس رو پس فرستادیم و حدود یک ماهی میشه که هر وقت زنگ می زنیم می گیم پولمون چی شد میگن واریز می کنیم کمی مشکل سایت داریم بعد از مدتی اونا رو حل کنیم پول هم براتون واریز می کنیم.

در دراز مدت شدیدا ناراضی میشن ازش . 

این روش خوبه اما نه در ایران که این وضع راه میافته! خوبه میگن کسادی هست و رکود و اینجور می اندازن...این مکاشاپ مثلا125 رو میزنه 249 !!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

این سری از پاورها به صورت آهسته و پیوسته به بازار تزریق خواهد شد.

عرض سلام خدمت آقا مهدی عزیز،

بزرگوار آهسته و پیوسته خوبه

سریع و پیوسته بهتره ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

منم دسته سیمدار ایکس باکس خریدم برگشت زدم ! از خرده فروش خریده بودم 180تو سایت خود خورده فروش گذاشته بودن 57 تومن !

بعدا دیدم خود دیجیکالا از انبارش با دانگل موجود کرده خریدم اصلی بود.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

کامنتم درست نمیخونید ??

//نیاز کاری داری دست دوم بخر//

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

دیگه همه مثل خودتون وسع مالی ندارن که هر کنسولی رو همون فردای ورود به بازار بخرن و هر چی دلشون هوس می‌کنه بخرنو و در لحظه زندگی کنن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بعضیا میگن نخریدن جواب نمیده

درسته جواب نمیده و احتمال ۹۰ درصد قطعات گرون تر هم میشه اما خداییش تو این اوضاع که طبقه متوسط هم داره به زیر خط فقر کشیده میشه کی دلش میاد پول خورد و  خوراکشو بده سیستم گیمینگ!!!( اونایی که نونشونو با کامپیوتر در میارن هم سعی کنن دست دوم بخرن )

بعضیا هم هستن مثل یکی تو فروم پولشون از پارو بالا میره اونا کلا بخرن مشکلی نیس فقط پیش بقیه کمتر فیس فیس کنن همیشه فیس فیس کنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بعضیا میگن نخریدن جواب نمیده

درسته جواب نمیده و احتمال ۹۰ درصد قطعات گرون تر هم میشه اما خداییش تو این اوضاع که طبقه متوسط هم داره به زیر خط فقر کشیده میشه کی دلش میاد پول خورد و  خوراکشو بده سیستم گیمینگ!!!( اونایی که نونشونو با کامپیوتر در میارن هم سعی کنن دست دوم بخرن )

بعضیا هم هستن مثل یکی تو فروم پولشون از پارو بالا میره اونا کلا بخرن مشکلی نیس فقط پیش بقیه کمتر فیس فیس کنن همیشه فیس فیس کنن

شما اول گفتید نخرید الان میگید درسته جواب نمیده

من سیستم رو عید گرفتم الانم هر چی بخوام عوض کنم میفروشم یه کم میذارم روش قطعه رو عوض میکنم

شما بگو ما جنس رو نخریم و بشینیم همدیگر رو نگاه کنیم توی این بیکاری خوبه؟یا مثلا سیستم بفروشیم بدیم خوراک بخریم؟مثلا با کامپیوتر چجوری پول در بیاریم ؟اورانیوم غنی سازی کنیم؟ یا برنامه نویسی؟برنامه نویسی نیاز به 1060یا1070 داره که بخاطرش دست دوم  بخریم؟با یه لپ تاپ پیزوری 2 میلیونی هم کار راه میوفته همون چند سال پیش هم با همون 2میلیون راه میوفتاد !

من رفیقم چند ساله داره کار میکنه کامپیوتر و لوازم گیمینگ هم گرفت 15 میلیون شد آدم پولداری هم نیست از زمان کاردانی کار میکرد جمع میکرد

دیگه همین مونده بی خیال گیم زدن بشیم

همه ی این حرف ها به کنار الان شما فکر میکنید مشکل قطعات کامپیوتر هست؟عزیز من دو روز دیگه یخچال خونتون خراب شد و موفق به تعمیر هم نشدید چیکار می خواید بکنید؟قیمت یخچال چقدر هست؟گاز؟تلویزیون؟کولر؟

حتما اون لحظه هم میگید آدم دلش نمیاد تو این گرونی یخچال بخره گوشت رو مثل قدیم بهش نمک میزنیم میزاریم تو کوزه تا بیست روز دوم میاره

الانم که گفتید بعضیا پولدارن و فلان ! چهارسال پیش هم یادمه هر وقت یه عکس از سیستمی که روش 970 بسته بود میذاشتیم یکی میومد میگفت شما چقدر پولداری !!!!

من تو شمالم میرم بیرون اکثریت ماشین خارجی دارن من یه پراید هم ندارم ! دوچرخه هم ندارم فقط یه سیستم دارم  که اونم باید بفروشم که یه وقت نگن چقدر پولداری !

آدم یه ماشین 500میلیونی داشته باشه یا بخره و بره بیرون وقتش رو با دوستاش تلف کنه هیچ مشکلی نداره و کسی هم چیزی بهش نمیگه ولی سیستم گیم مثلا 8میلیون الان خیلی مشکل داره !!!

بعد اون 500میلیونی رو به چش بدبخت بیچاره میبینن گیمر ها رو به چشم بچه پولدار بی درد !

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما اول گفتید نخرید الان میگید درسته جواب نمیده

من سیستم رو عید گرفتم الانم هر چی بخوام عوض کنم میفروشم یه کم میذارم روش قطعه رو عوض میکنم

شما بگو ما جنس رو نخریم و بشینیم همدیگر رو نگاه کنیم توی این بیکاری خوبه؟یا مثلا سیستم بفروشیم بدیم خوراک بخریم؟مثلا با کامپیوتر چجوری پول در بیاریم ؟اورانیوم غنی سازی کنیم؟ یا برنامه نویسی؟برنامه نویسی نیاز به 1060یا1070 داره که بخاطرش دست دوم  بخریم؟با یه لپ تاپ پیزوری 2 میلیونی هم کار راه میوفته همون چند سال پیش هم با همون 2میلیون راه میوفتاد !

من رفیقم چند ساله داره کار میکنه کامپیوتر و لوازم گیمینگ هم گرفت 15 میلیون شد آدم پولداری هم نیست از زمان کاردانی کار میکرد جمع میکرد

دیگه همین مونده بی خیال گیم زدن بشیم

همه ی این حرف ها به کنار الان شما فکر میکنید مشکل قطعات کامپیوتر هست؟عزیز من دو روز دیگه یخچال خونتون خراب شد و موفق به تعمیر هم نشدید چیکار می خواید بکنید؟قیمت یخچال چقدر هست؟گاز؟تلویزیون؟کولر؟

حتما اون لحظه هم میگید آدم دلش نمیاد تو این گرونی یخچال بخره گوشت رو مثل قدیم بهش نمک میزنیم میزاریم تو کوزه تا بیست روز دوم میاره

الانم که گفتید بعضیا پولدارن و فلان ! چهارسال پیش هم یادمه هر وقت یه عکس از سیستمی که روش 970 بسته بود میذاشتیم یکی میومد میگفت شما چقدر پولداری !!!!

من تو شمالم میرم بیرون اکثریت ماشین خارجی دارن من یه پراید هم ندارم ! دوچرخه هم ندارم فقط یه سیستم دارم  که اونم باید بفروشم که یه وقت نگن چقدر پولداری !

آدم یه ماشین 500میلیونی داشته باشه یا بخره و بره بیرون وقتش رو با دوستاش تلف کنه هیچ مشکلی نداره و کسی هم چیزی بهش نمیگه ولی سیستم گیم مثلا 8میلیون الان خیلی مشکل داره !!!

بعد اون 500میلیونی رو به چش بدبخت بیچاره میبینن گیمر ها رو به چشم بچه پولدار بی درد !

چرا کامنتا رو درست نمیخوند 

مگه تو یه کامنت ننوشتم/ نخریدن بهتر ازدست رو دست گذاشتن و پول تو حلقوم این مفت خورا کردن هست/

شما مطمئنید هرچیز دست دوم دارید بفروشید و یه کم بزارید روش میتونید بهترشو بخرید؟؟؟ اصن قیمتا رو با دست دوم مقایسه کردید؟؟( مثلا ۱۰۶۰ دست دوم خودتون رو بفروشید ۲ تومن بعد باید ۲ تومن بزاری روش یه 1070 نو بخری. ارزونه؟?)

بعدش کی گفته باید با کامپیوتر پول در بیارید من به اونایی که نونشون تو کامپیوتر گفتم برن دست دوم بگیرن خیلی بصرفه تره گیمرارو که نگفتم(  فقط دوس دارید سرسری کامنتو بخونید و یه جوابی بدید )

گیمرا هم دست دوم بخرن یا با سیستم قبلیشون بسازن که نمیمیرن

شما همین سیستمی که قبلا خریدی باهاش حال کن حتما باید 1080 بگیری راضی بشی؟ اگه عرق میریزی و پول در میاری قدرشو میدونی در غیر اینصورت...

اگه یه کم بررسی میکردی میدیدی قیمت قطعات کامپیوتر بیش از هر وسیله دیگه ای گرون شده

درضمن از کی تاحالا کامپیوتر(گیم) مثل یخچال شده یه وسیله خیلی ضروری؟ حداقل درست مثال بزن

بیشتر حرفامم با طبقه متوسط و ضعیف بود که کمتر مثل من غصه قیمتارو بخورن برن دست دوم بگیرن راحت بشن یا با سیستم قبلیشون سر کنن اگه هم واقعا معتاد گیمن برن بخرن به ما چه فقط لطفا کم بگن چرا این گرونه این گرون نیس وقتی هرچی باشه باز میخرید دیگه چرا دلیل میخواید!!!!

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...