رفتن به مطلب

نوسان قیمت شدید مجدد در پاور

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

چه اتفاق خاصی قراره رخ بده ؟ 1f914.png1f914.png
چخبره ؟

قراره ارزونی بیادش ؟9_99_9

تحریم

تا الان فقط حرفش بود دلار شد 10 تومن

13 این ماه تازه شروع میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شیطونه میگه پاورم رو آگهی کنم بذارم واسه فروش تا دیگه سیستمم قابل استفاده نباشه ، کار نتونم بکنم و واسه سرگرمی هم بشینم پای رسانه ملی ?

کسی نمیخواد؟ مدلش تو پروفایلم هست ??

یه سری وسیله نیاز داشتم برای کارم که با قیمت هایی که امروز دیدم و با در نظر گرفتن  نزدیک شدن به شروع تحریم های جدید بلکل قیدش رو زدم...پردازنده هم خیلی شانس اوردم که قبل از منفجر شدن قیمتش تونستم بخرم...البته شانسِ چی؟ مگه قراره کمکی بهم بکنه با این وضعیت؟ 

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بعضیا میگن نخریدن جواب نمیده

درسته جواب نمیده و احتمال ۹۰ درصد قطعات گرون تر هم میشه اما خداییش تو این اوضاع که طبقه متوسط هم داره به زیر خط فقر کشیده میشه کی دلش میاد پول خورد و  خوراکشو بده سیستم گیمینگ!!!( اونایی که نونشونو با کامپیوتر در میارن هم سعی کنن دست دوم بخرن )

بعضیا هم هستن مثل یکی تو فروم پولشون از پارو بالا میره اونا کلا بخرن مشکلی نیس فقط پیش بقیه کمتر فیس فیس کنن همیشه فیس فیس کنن

والا کم کم داره بعضی چیزا لاکچری حساب میشه مثل یه لپتاپ داشتن یا یه سیستم گیمینگ یا مثلا کولر گازی تو خونه ات داشتن . خدا لعنت کنه باعث و بانی اش رو . 

بعضی ها اگر هم دلشون بخواد نمیتونن بخرن . بابا مگه شوخیه یه سیستم گیمینگ مثل مادربرد ماکسیموس و 8700k و باقی موارد حدود 20 تومن در میاد که خودم حدود 10 تومن بستم حالا بیا پیدا کن 10 میلیون!!!

لینک به دیدگاه

گرین فقط اینجور نیست ها . اصلا کل بازار ریخته بهم

خیلی مسخره شده. یک قطعه مثلا 1 میلیونی رو یکی میده 1.300 یکی 1.400 یکی 1.200 

هر کسی هر جور دوست داره یک قیمتی میده . دوست داره می فروشه . دوست نداره نمی فروشه

انصافا این چه آشفته بازاریه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/05/03, 13:19:43، Farjam گفته است :

میکروفون مد نظر من هم از 750 تومن شده 1350

:| 

ببخشید باز میپرم وسط ، فقط خواستم بگم که امروز شد 1550?

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بله مثل تایتانیک وقتی که غرق میشد طبقات بالاتر هنوزو تو رقص و پایکوبی بودن و فکر میکردن در امانن !

همه غرق میشیم با دلار یا بدون دلار

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

9000 تومن به تاریخ پیوست دیگه با اون قیمت هیچوقت وجود نخواهد داشت، الان قیمت 9400 هست.

آن موقع که اینجور نبود. اسید میریختن تو قوطی میگفتن آبلیمو هست
نانوا سبوس دامی میداد خورد ملت
کشاورز با فاضلاب زمینش آب میداد 

الان چه میکنند؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

الان هم اسید میریزن بجای آب لیمو، البته اسیدشم یکم با آب و کاه رقیق می کنن.

الان هم سبوس دامی را هر روز می خوریم. 

زمین های کشاورزی هم با فاضلاب آبیاری میشه.

خوب هنوز اثرات دلار 9400 خودش نشون نداده

بعدا چه میکنند؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، testaccount گفته است :

چرا نشون نداده؟ شما مگه توی این کشور زندگی نمی کنید؟ قیمت های دارو و مواد غذایی را دیدید؟

هنوز کو تا گران شود. وارداتی مثل موبال و کامپیوتر و کرم و دارو بله. اما مواد مصرفی روزانه مثل شوینده و ماست و ... هنوز باید کلی گران شود. این قیمت ها هنوز خیلی ارزان هست 

چند ماه زمان میبره تا واقعی بشه

لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-323260/منبع-تغذیه-کامپیوتر-نیمه-ماژولار-گرین-مدل-700b-hp-plus

منبع تغذیه کامپیوتر نیمه ماژولار گرین مدل 700B-HP Plus

۹۳۵,۰۰۰

با تخفیف

۸۷۵,۰۰۰ تومان
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، life2444 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-323260/منبع-تغذیه-کامپیوتر-نیمه-ماژولار-گرین-مدل-700b-hp-plus

منبع تغذیه کامپیوتر نیمه ماژولار گرین مدل 700B-HP Plus

۹۳۵,۰۰۰

با تخفیف

۸۷۵,۰۰۰ تومان

قبلا هم گفته شده

دیجی کالا شده دلال ، جدیدا که فقط پنل اجاره میده و اون کسی که اجاره میکنه به قیمت فضایی میفروش چه شده برای بعضی ها منبع قیمت دقیق

قیمت واقعی کالا های گرین رو از لیون و سیستم پردازان نوین بگیرید

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ATER گفته است :

قبلا هم گفته شده

دیجی کالا شده دلال ، جدیدا که فقط پنل اجاره میده و اون کسی که اجاره میکنه به قیمت فضایی میفروش چه شده برای بعضی ها منبع قیمت دقیق

چقدر تفاوت....650واتش رو لیون میده785

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/green/پاور-گرین-650-وات-gp650a-uk-87.html

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، ATER گفته است :

قبلا هم گفته شده

بحث اینجاست که یعنی این قدر هر کی به هر کی هست که هر قیمتی بده؟ 

اتفاقا من این رو از عمد گذاشتم . خوب شاید بزنه 10 میلیون و خیلی ها هم نمیدونن و واقعا دارن میخرن

بعد علاوه بر مصرف کننده به ضرر خود شرکت ها هم هست. طرف مثلا میبینه پاور گرین اینقدر هست . میگه خوب میرن یک کولر مستر میخرم فلان قدر میزارم روش. درصورتی که قیمت گرین این نبوده

واقعا این کارها عجیب هست . هیچ کسی هم نیست نظارتی کنه. طرف پنل گرفته . حال میکنه فلان قدر میزنهن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، life2444 گفته است :

بحث اینجاست که یعنی این قدر هر کی به هر کی هست که هر قیمتی بده؟ 

اتفاقا من این رو از عمد گذاشتم . خوب شاید بزنه 10 میلیون و خیلی ها هم نمیدونن و واقعا دارن میخرن

بعد علاوه بر مصرف کننده به ضرر خود شرکت ها هم هست. طرف مثلا میبینه پاور گرین اینقدر هست . میگه خوب میرن یک کولر مستر میخرم فلان قدر میزارم روش. درصورتی که قیمت گرین این نبوده

واقعا این کارها عجیب هست . هیچ کسی هم نیست نظارتی کنه. طرف پنل گرفته . حال میکنه فلان قدر میزنهن

نظارت؟

اینجا ایرانه عزیز من ، طرف جنس میخره بعد میگه مالم دوست دارم اصلا 100 میلیار بفروشم 

اون کشور های جهان اولی هستن که نظارت دارن نه ایران که اصلا از ریشه اقتصاد نداره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

فن 120 کیس دیپکول مزخرف امروز بود 30-35

کشور که نیست ، سیرکه

لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-34193/ماوس-گرین-gm-301

قیمت موس ببینید. فروشگاه های دیگه میدن 39 تومن بعد این چنده؟ واقعا هر کی به هر کی شده

طرف اصلا دوست داره میزنه 500 هزار تومن

بعد هم طرف میره یک موس چینی مثلا میزنه 30-40 تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

با سلام
این که گزاشتی   خوبه  والا با مشخصاتی که داره
اینیکی رو کجای دلم بزارم :(:(
https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/green/پاور-گرین-580-وات--gp580a-es-91.html

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
این که گزاشتی   خوبه  والا با مشخصاتی که داره
اینیکی رو کجای دلم بزارم :(:(
https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/green/پاور-گرین-580-وات--gp580a-es-91.html

آقا من از اینجا خرید کردم . فکر کنم قیمت هاش به روز نشده و نسبت به کل بازار قیمت هاش خیلی بهتر هست

مثلا این رو زده 384 تومن

https://ehadish.com/Product/Index/222/GREEN-GP580A-ES-Computer-Power/پاور-کامپیوتر-گرین-مدل-GP580A-ES

لینک به دیدگاه

امروز یدونه cooler master v650 gold full modular یعنی ناموس پاور ! خیلی آروم هیچ صدایی نداره،جالبه گرین سری 500تا700 مدل HPفن همشون با سرعت بالا میچرخه حتی به یکی فروختم برد داد گارانتی یکی نو گرفت هر چند گرین گفته عادیه ولی اونم با سرعت بالا میچرخید،الان کولر مستر فقط موقعی که تحت فشار باشه فنش شروع به چرخیدن میکنه بعد اصلا صدا نداره

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، life2444 گفته است :

آقا من از اینجا خرید کردم . فکر کنم قیمت هاش به روز نشده و نسبت به کل بازار قیمت هاش خیلی بهتر هست

مثلا این رو زده 384 تومن

https://ehadish.com/Product/Index/222/GREEN-GP580A-ES-Computer-Power/پاور-کامپیوتر-گرین-مدل-GP580A-ES

قیمت واقعی این پاور همون حدود هستش. 

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

امروز یدونه cooler master v650 gold full modular یعنی ناموس پاور ! خیلی آروم هیچ صدایی نداره،جالبه گرین سری 500تا700 مدل HPفن همشون با سرعت بالا میچرخه حتی به یکی فروختم برد داد گارانتی یکی نو گرفت هر چند گرین گفته عادیه ولی اونم با سرعت بالا میچرخید،الان کولر مستر فقط موقعی که تحت فشار باشه فنش شروع به چرخیدن میکنه بعد اصلا صدا نداره

منابع تغذیه سری +HP همانند سری OCPT بسیار کم صدا و تا حدود %80 بار نامی تقریباً هیچ صدایی به گوش کاربر نمیرسه. اینو اکثر کسانی که این سری از پاورها رو تهیه کردند می تونن تصدیق کنند.

اصولاً اکثر پاورهای دارای گواهینامه 80PLUS GOLD در رنج توان 500 تا 850 وات به دلیل تلفات بسیار پایین مصرف انرژی همین گونه عمل می کنند.

ویرایش شده توسط Mahdi_Moosavi
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...