رفتن به مطلب

شبیه ساز ps3 برای کامپیوتر

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام 

دوستان اگه شبیه ساز ps3 برای کامپیوتر هست که مشکلی نداشته باشه اسم و در صورت امکان لینکشو بزارید و چه بازیهایی رو پشتیبانی میکنه خودم خیلی دلم میخواد گرن توریسمو 5 بازی کنم و اگه نسخه 6 واسه ps3 هست چه بهتر

لینک به دیدگاه

سلام

https://rpcs3.net/

هنوز تکمیل نشده و سخت افزار قوی میخواد

لیست بازی هایی که میشه بازی کرد هم تو وبسایت میتونید پیدا کنید

من منتظر red dead هستم ? 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، chaning گفته است :

سلام

https://rpcs3.net/

هنوز تکمیل نشده و سخت افزار قوی میخواد

لیست بازی هایی که میشه بازی کرد هم تو وبسایت میتونید پیدا کنید

من منتظر red dead هستم ? 

درود و ممنون واسه ps4 فکر نکنم شبیه ساز چیزی اومده باشه درسته ؟

و بترین سایت واسه دانلود بازیهای ps3 کدومه ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

برای ps4 خیلی زوده 

حتی اگر کسی هم سعی کنه بره تو کارش سونی 100درصد جلوشونو میگیره 

والا نمیدونم داستان ps3 چجوریه ریجن و این چیزا ....

خودم قصد داشتم اگر red dead راه افتاد از تورنت بگیرم 

اگر این شبیه ساز تکمیل هم بشه وبسایتای داخلی  احتمالا بازی هاش و میزارن برای دانلود 

لینک به دیدگاه

خیلی دلم میخواد برای شبیه ساز ps4 بیاد چون آدم نمیتونه گاد آف وار جدید رو از دست بده . یادش بخیر 10-12 سال پیش اون گاد آف وار روی  ps2 خیلی قشنگ بود و خیلی باهاش حال کردم 

لینک به دیدگاه

پی اس ۳ شبیه سازش rpcs3 هست در حال حاضر ،بازی demon souls هم تو تنظیمات 4k اجرا شده تو یوتیوب اما خب سیستمی میخاد در حد دو غول ornstein &smough

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

پی اس ۳ شبیه سازش rpcs3 هست در حال حاضر ،بازی demon souls هم تو تنظیمات 4k اجرا شده تو یوتیوب اما خب سیستمی میخاد در حد دو غول ornstein &smough

بازیهاشو از کجا دانلود کنیم ؟

لینک به دیدگاه

کامپیتور من شبیه ساز ps2 رو زور باز میکنه چه برسه 3 و 4 ? ? تازه سیستمم رایزن و گرافیکم 1070

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

کامپیتور من شبیه ساز ps2 رو زور باز میکنه چه برسه 3 و 4 1f60a.png 1f602.png تازه سیستمم رایزن و گرافیکم 1070

حتماً ویندوزی درایوری چیزی مشکل داره وگرنه من شبیه ساز پس اس 2 براحتی اجرا کردم و مشکلی نداشت مشخصات سیستم هم تو پروفایل هست

لینک به دیدگاه

شبیه سازی ps4 راحت تر از شبیه سازی ps3 ـه چون که پردازنده ps4 از معماری x86 مشابه سیستم های خانگی استفاده می کنه و تقریبا مشابه و به نوعی Customize شده پردازنده AMD هست

اما PS3 متاسفانه از معماری CELL استفاده می کنه که شبیه سازیش کابوسه ، PS3 اورجینال 256 مگابایت رم داشت و با این حال قادر بود بازی های مثل uncharted و TLOS رو اجرا کنه که خودش نشون دهنده این قضیه است که این معماری از هر تک تک کیلوبایت رم نهایت استفاده رو می بره (تو یه مستندی درباره ساخت بازی TLOS می گفت مجبور بودن تمام انیمیشن های حرکت joel رو تو یه فایل 4 مگابایتی جمع کنن) اما برای روان اجرا کردن بازی ها تو PC به 8 گیگ حداقل و 16 گیگ ترجیحا رم نیازه

شبیه ساز CEMU هم هست که بسیار فعال تیمش به لطف Patreon و کمک های مالی بالا به لطف بازی Zelda و بسیاری از بازی های WiiU قابل اجران حتی آنلاین

شبی ساز RyujiNX هست برای سوییچ که اول راهه ولی تو مدت کوتاه خیلی پیشرفت کرده ولی هنوز رندرر 3D نداره قادر به اجرای بازی ها 3D نیست

برای دانلود بازی های PS3 هم لازم نیست نسخه خاصی برای شبیه ساز دانلود کنید همون بکاپ های که سایت های ایرانی گذاشتن اجرا می کنه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

همون طور که دوستمون گفت بک آپ هاش تو سایتای مثلا تاپ۲دانلود همونا رو بزنی اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

حذف شود

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرن توریسمو 5 و 6 و گیاهان مقابل زامبی ها ، دانلود کردم اما هیچ کدوم بالا نیومد و فقط گرن توریسمو 5 لود اولیه بازی میاره و بعد صفحه سیاه میشه

لینک به دیدگاه

درود

2-3 ماه پیش یکی از دوستان بازی god of war HD collection نسخه ps3 رو که با شبیه ساز rpcs3 اجرا میشد واسم اورد که بدون مشکل نسخه 1 و 2 رو بازی کردم

ولی نسخه های psp مشکل بهم ریختگی صدا داشت

نمیدونم از کجا دانلود کرده بود ولی اگه سرچ بزنی احتمال خیلی زیاد تورنت پیدا میکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 51 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

درود

2-3 ماه پیش یکی از دوستان بازی god of war HD collection نسخه ps3 رو که با شبیه ساز rpcs3 اجرا میشد واسم اورد که بدون مشکل نسخه 1 و 2 رو بازی کردم

ولی نسخه های psp مشکل بهم ریختگی صدا داشت

نمیدونم از کجا دانلود کرده بود ولی اگه سرچ بزنی احتمال خیلی زیاد تورنت پیدا میکنی

نسخه 1 و2 مال ps2 هستش که شبیه سازش موجوده و بدون مشکل کار میکنه من فقط به خاطر گرن توریسمو میخواستم اونم که هیچ کدوم اجرا نکرد البته سری hd کیفیتش بهتره که من زیاد اهل قاد آف وار نیستم

به هر حال ممنون از نظرتون

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

نسخه 1 و2 مال ps2 هستش که شبیه سازش موجوده و بدون مشکل کار میکنه من فقط به خاطر گرن توریسمو میخواستم اونم که هیچ کدوم اجرا نکرد البته سری hd کیفیتش بهتره که من زیاد اهل قاد آف وار نیستم
به هر حال ممنون از نظرتون
دوست خوبم کاربر@adreno420 بخوبی توضیح دادن که معماری سخت افزار ps3 بصورتی هست که امکان نداره براحتی روی کامپیوتر شبیه سازی بشه.
ربطی هم به گرافیک بازی نداره، میخواد قارچ خور باشه یا gow... معماری و ساختار بازیهاش با معماری pc هماهنگ نیست...
اگر قصد تجربه بازیهای ps3 رو دارید, کنسولش رو تهیه کنید و لذت ببرید.
در غیر اینصورت 50میلیون هزینه کنید تا شاید با شبیه ساز بتونید بازی رو نصفه و نیمه و 5فریم اجرا کنید!!...

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، sajad_moradi گفته است :

دوست خوبم کاربر@adreno420 بخوبی توضیح دادن که معماری سخت افزار ps3 بصورتی هست که امکان نداره براحتی روی کامپیوتر شبیه سازی بشه.
ربطی هم به گرافیک بازی نداره، میخواد قارچ خور باشه یا gow... معماری و ساختار بازیهاش با معماری pc هماهنگ نیست...
در غیر اینصورت 50میلیون هزینه کنید تا شاید با شبیه ساز بتونید بازی رو نصفه و نیمه و 5فریم اجرا کنید!!...

درود ، انگاری بعضی از بازیها اجرا میشه شبیه ساز ps2 هم اولش ایراد داشت و بعدش رفع شد اینم احتمالا بشه واسه یکی 2 تا بازی هم نمیخوام خرج کنسول کنم اگه با شبیه ساز شد نشد که هیچ ، چون خاطرات زیاد و خوبی با گرن توریسمو دارم گفتم اگه بشه ادامه بدم که فکر کنم نمیشه !

ولی اون 50 میلیون از کجا آورید من موندم ! ?

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

درود ، انگاری بعضی از بازیها اجرا میشه شبیه ساز ps2 هم اولش ایراد داشت و بعدش رفع شد اینم احتمالا بشه واسه یکی 2 تا بازی هم نمیخوام خرج کنسول کنم اگه با شبیه ساز شد نشد که هیچ ، چون خاطرات زیاد و خوبی با گرن توریسمو دارم گفتم اگه بشه ادامه بدم که فکر کنم نمیشه !

ولی اون 50 میلیون از کجا آورید من موندم ! 1f914.png

قیمت یه هفته دیگه رو دادن با فرض اینکه شما هفته بعد برید قطعات رو خریداری کنید!!?? 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، sajad_moradi گفته است :

بنده ریمستر GOW رو با i5 3470و rx460 زیر 50 فریم نمیگرفتم

50 میلیون 5 فریم نمیدونم از کجا اوردید

لینک به دیدگاه

بنده ریمستر GOW رو با i5 3470و rx460 زیر 50 فریم نمیگرفتم
50 میلیون 5 فریم نمیدونم از کجا اوردید
حرف زدن آسونه...
ویدئو از گیم پلی خودتون (نه ویدئو های فیک یوتیوب) قرار بدید.

لینک به دیدگاه

god of war 3 demo

rx460 4gb

r5 1600

مصرف cpu ?

5b61986df00d7_Screenshot(83).thumb.png.41a15e1968b00e8bf75ca0d8eea80b4c.png

5b61989c432fa_Screenshot(81)_LI.thumb.jpg.e78c75dd1d8686a1c72ba08d2e42964d.jpg

شبیه ساز هنوز اوایل راه بعضی لوکشین ها مشکل داره

5b6198c07d7e3_Screenshot(82).thumb.png.6db0c9199c7fb1929bb263094febd3dd.png

بعضی هم بدون مشکل

5b61993973b72_Screenshot(101).thumb.png.88da43526480381c30a0ddbfc30d09c4.png5b6199772047c_Screenshot(125).thumb.png.6f808fb1c9e3f6a9f9509e3cc799eb46.png

5b6199a24b39c_Screenshot(133).thumb.png.2c32e382501b70992d2033b38d5e3da6.png

لینک به دیدگاه

این GOW چیست ک عالم همه دیوانه اوست .
ببخشید اگه اسپم میشه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

این GOW چیست ک عالم همه دیوانه اوست .
ببخشید اگه اسپم میشه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

5b61ac3bef13f_Screenshot(134).thumb.png.ab0a011b9b91fe7e3185d3bc5332cd00.png5b61ac57770c2_Screenshot(139).thumb.png.8a2f0f1476a375a18be494160ffea05d.png

لینک به دیدگاه

سلام

کانالی زدم که بازی های ps3 داخلش دارم میزارم ولی دیگه دسترسی به تلگرام مشکل شده نظری دارید بگید تا سرور دارم براتون با لینک مستقیم یا ... بزارم

کانال من @rpcs3_1

ویرایش شده توسط milad zabihi
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

سلام

کانالی زدم که بازی های ps3 داخلش دارم میزارم ولی دیگه دسترسی به تلگرام مشکل شده نظری دارید بگید تا سرور دارم براتون با لینک مستقیم یا ... بزارم

کانال من @rpcs3_1

لینک مستقیم بدی لطف کردی  ❤️❤️❤️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...