رفتن به مطلب

فروش دو عدد کارت گرافیک حرفه ای  MSI GTX 1080 GAMING X 8GB تمیز و با گارانتی اصلی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام و شب بخیر.

دو عدد کارت گرافیک فوق العاده قدرتمند MSI GTX 1080 GAMING X 8GB تمیز با گارانتی اصلی و کارتن و متعلقات برای فروش ارائه میگردد.

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/msi/کارت-گرافیک-ام-اس-ای-gtx-1080-gaming-x-33.html

یکی از کارت گرافیک ها دارای گارانتی شرکت ایستا تا تاریخ 2019/05 میباشد.

کارت گرافیک بعدی هم دارای گارانتی شرکت گرین تا تاریخ 1399/03 میباشد.

قیمت برای هر عدد از کارت گرافیکها به شرح زیر میباشد:

- کارت گرافیک دارای گارانتی شرکت گرین قیمت پایه 4 میلیون تومان و گام مزایده 50 هزار تومان میباشد. فروخته شد///

- کارت گرافیک دارای گارانتی شرکت ایستا قیمت پایه 3800 میلیون تومان و گام مزایده 50 هزار تومان میباشد. فروخته شد///

خاتمه مزایده : 24 ساعت پس از بالاترین پیشنهاد.

قیمت کارت گرافیک دارای شرکت گرین بالاتر میباشد به دلیل آنکه دارای تاریخ گارانتی بیشتری میباشد وگرنه دلیل دیگری ندارد و هر دو کارت در یک شرایط استفاده شده است.

photo_2018-07-13_22-23-28.thumb.jpg.11ffb5adc4f79b4fedb28573a6dc62b0.jpgphoto_2018-07-27_22-44-36.thumb.jpg.d261e944a5fc6c532d7d099b77dda767.jpgphoto_2018-07-27_22-58-17.thumb.jpg.da5cd7aa895b555dbbe398c91e0553a7.jpgphoto_2018-07-27_22-39-06.thumb.jpg.ae7ebdc65cdbe08673a4afd92f67777c.jpgphoto_2018-07-27_22-52-37.thumb.jpg.89ce8ff55db386c22b499a11c77b4690.jpg

ویرایش شده توسط Mr.Bahavar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، saeedmadkiller گفته است :

4 tomani mojode?

دوست عزیز ، هر دو کارت گرافیک در حال حاضر موجود میباشد و در خدمتتان هستم. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز توجه کنند که قیمت هر عدد از کارت گرافیک ها حدود 7 میلیون تومان شده است و بنده دارم با همان قیمت قبلی بفروش میرسانم و هیچ تغییری و افزایش قیمتی اعمال نکردم.

در حال حاضر با توجه به افزایش چشمگیر دلار و یورو و درهم و... قیمتها به شدت افزایش پیدا کرده است. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت گرافیک با گارانتی ایستا در فروم پرشین تولز فروخته شد.

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-دو-عدد-کارت-گرافیک-حرفه-ای-msi-gtx-1080-gaming-x-8gb-تمیز-و-با-گارانتی-اصلی.918049/#post-12495039

کارت گرافیک با گارانتی گرین فعلاً رزرو یکی از دوستان میباشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزمون @saeedmadkiller که کارت گرافیک را رزرو کرده بودند فعلا بدلیل آنکه مبلغشون جور نشد ، فعلاً از خرید منصرف شدند و فروش گرافیک همواره در جریان است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، ahmad amiry گفته است :

سلام من خریدارم ولی حضوری واسه تست کارت

دوست عزیزم شما بهتر هست از شهر خودتون برای خرید کارت اقدام کنید که مطمئن باشید و در صورتیکه به بنده این اعتماد را ندارید کسی شما را مجبور به پست گذاشتن داخل تایپک نکرده است .

چون بنده اونقدر وقت کافی ندارم که بخاطر مبلغی ناچیز وقت خودمو سر این بحث ها تلف کنم. (البته بنده هم با دوستی که 8 ساعت بیشتر از تاریخ عضویتش نگذشته است معامله ای بصورت غیرحضوری نمیکنم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

موجوده؟

بله میلاد جان کارت گرافیک همواره موجود هست و در خدمتتان هستم. :)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mr.Bahavar گفته است :

بله میلاد جان کارت گرافیک همواره موجود هست و در خدمتتان هستم. :)

4 تومن دیگه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

4 تومن دیگه؟

بله به همان قیمتی که روز اول در تایپک اگهی شده است به همان قیمت فروخته میشود. ;)

لینک به دیدگاه

شاید خیلیا توجه نکنن ولی واقعا جای تشکر داره از جناب بهاور با وجود افزایش شدید قیمت گرافیک به همون قیمت قبلی دارن میفروشن ایشون. 

انشاالله هممون به همچین فرهنگ شایسته ای برسیم. 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mr.Bahavar گفته است :

بله به همان قیمتی که روز اول در تایپک اگهی شده است به همان قیمت فروخته میشود. ;)

نه منظورم این بود که کسی پایه پیشنهاد داده یا نه. خوب من تا چند ساعت دیگه خبر میدم

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، RAMIN VAMP گفته است :

شاید خیلیا توجه نکنن ولی واقعا جای تشکر داره از جناب بهاور با وجود افزایش شدید قیمت گرافیک به همون قیمت قبلی دارن میفروشن ایشون. 

انشاالله هممون به همچین فرهنگ شایسته ای برسیم. 

نظر لطف شماست .

در 7 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

خریداری شد

در خدمتتون هستم و با هماهنگی های انجام شده در تلگرام کارت گرافیک تقدیم آقای بهرامن عزیز شد.

هر دو کارت گرافیک فروخته شدند .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...