رفتن به مطلب

کم بودن قدرت پاور

Recommended Posts

با سلام خسته نباشید اقا ما یه سیستم جوجه گیمینگ داریم که با محاسبه شرکت گرین توان مصرفی نوشت ۴۴۵وات در صورتی که من پاورم gp530 هست حالا دوستان بگید مشکلی برای این سیستم ما پیش میاد یا نه

اطلاعات سیستم 

Gpu:gtx 1060g1

Cpu:i5 7400

Mb:z170 x gaming3

Case: jaguar x2

Ram: kingston 8g*2

7400  Hdd 2tb

Fan cpu stock

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه پاورت قدیمی یا کارکردش زیاد نیست . میزونه سیستمت .حله

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اگر پاور بیشتر از 3 سال کار کرده توصیه میشه پاور نو با توان 600 وات بخرید

لینک به دیدگاه

فقط تنها مشکل سیستمت فن cpuهست .درسته  i5 7400گرمازا نیست باتوجه به کلاک هسته .ولی بخاطر گرافیک قوی .cpuشما تولود100%کارمیکنه بهتره حداقل فن نوتوس 100استفاده کنید دماش کمترباشه

دوما بخاطر قطع زیادبرق فن استوک  درجا ازکارمیوفته وقدرت فن استوک فقط تو قدرت چرخش و باد هست و تومواقع قطع برق تا یکدقیفه دمای cpuبشدت بالامیره 

ولی فن رادیاتی ها بخاطر لوله مسی اون یک دقیقه دما به کل هیت رادیاتی پخش میشه ودما توی اون یکدقیقه ده درجه بیشتربالانمیره وبعد برمیگرده پایبن .ولی توفن استوک اینجور مواقع دما ممکنه تا سی درجه بالابره وبرگرده پایبن لحظه ای .

پس بنظرم واسه cpuبالای 600هزارتومن ریسک فن استوک  قبول نکنید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

داداش منم بعد تعویض cpu روی سیستمم مشکل پاور پیدا کردم که با تعویضش حل شد اما یه نکته بگم تز محاسبه گر  گرین و کولر مستر استفاده نکن از اوتر ویژن استفاده کن و همون پاوری که پیشنهاد میده ببند خیالت راحت 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

فقط تنها مشکل سیستمت فن cpuهست .درسته  i5 7400گرمازا نیست باتوجه به کلاک هسته .ولی بخاطر گرافیک قوی .cpuشما تولود100%کارمیکنه بهتره حداقل فن نوتوس 100استفاده کنید دماش کمترباشه

دوما بخاطر قطع زیادبرق فن استوک  درجا ازکارمیوفته وقدرت فن استوک فقط تو قدرت چرخش و باد هست و تومواقع قطع برق تا یکدقیفه دمای cpuبشدت بالامیره 

ولی فن رادیاتی ها بخاطر لوله مسی اون یک دقیقه دما به کل هیت رادیاتی پخش میشه ودما توی اون یکدقیقه ده درجه بیشتربالانمیره وبعد برمیگرده پایبن .ولی توفن استوک اینجور مواقع دما ممکنه تا سی درجه بالابره وبرگرده پایبن لحظه ای .

حرف ایشون رو قبول دارم از طرفی من خودم ۴۷۷۰ کی دارم حتی تو تست استرس دما بالای ۶۰ نمیره من یه ایر کولر دیپ کول دارم واقعا کسی که اوور نمیکنه ایر کولر کاملا کافی هست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

داداش منم بعد تعویض cpu روی سیستمم مشکل پاور پیدا کردم که با تعویضش حل شد اما یه نکته بگم از محاسبه گر  گرین و کولر مستر استفاده نکن از اوتر ویژن استفاده کن و همون پاوری که پیشنهاد میده ببند خیالت راحت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، mohammadnfr گفته است :

با سلام خسته نباشید اقا ما یه سیستم جوجه گیمینگ داریم که با محاسبه شرکت گرین توان مصرفی نوشت ۴۴۵وات در صورتی که من پاورم gp530 هست حالا دوستان بگید مشکلی برای این سیستم ما پیش میاد یا نه

اطلاعات سیستم 

Gpu:gtx 1060g1

Cpu:i5 7400

Mb:z170 x gaming3

Case: jaguar x2

Ram: kingston 8g*2

7400  Hdd 2tb

Fan cpu stock

پاورتون اگه کارکردش کمتر از 2 سال هستش مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

مرسی از راهنماییت داداش حتما فن رو تو اولویت قرار میدم و یه ناتوس  چهارصد میگیرم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...