رفتن به مطلب

فروش ویژه انواع لوازم شبکه (ADSL - 4G - رادیو وایرلس - میکروتیک - آنتن) تک و تعداد - نو و دست دو (بروزرسانی روزانه)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مودم رومیزی 4.5G  ایرانسل TF-i60 یا همون هواوی  Huawei B612S را کسی خواست میتونم آنلاک کنم و بعد برای خریدار ارسال کنم .

لینک به دیدگاه

• ارسال 298
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام علیک ، خسته نباشید

ببخشید یه راهنمایی می خواستم برای خرید مودنچم برای دوستم

خودم مدل اول رو دارم ،

ولی این دوستمون خطشون نویز داره ، مودمشون هم سری جی قدیمی تی پی لینک هست ، 

مودم براش ایسوس بگیریم ؟ یا همین تی پی لینک

سرویسی هم که استفاده می کنیم شاتل هست 

ممنون

خودم

https://emalls.ir/erd/e.MTUzMjE5

بین این دو تا و تا حدود دویست تومن  

https://emalls.ir/erd/e.ODgyNTg3

https://emalls.ir/erd/e.MTY1MDkw

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام علیک ، خسته نباشید

ببخشید یه راهنمایی می خواستم برای خرید مودنچم برای دوستم

خودم مدل اول رو دارم ،

ولی این دوستمون خطشون نویز داره ، مودمشون هم سری جی قدیمی تی پی لینک هست ، 

مودم براش ایسوس بگیریم ؟ یا همین تی پی لینک

سرویسی هم که استفاده می کنیم شاتل هست 

ممنون

خودم

https://emalls.ir/erd/e.MTUzMjE5

بین این دو تا و تا حدود دویست تومن  

https://emalls.ir/erd/e.ODgyNTg3

https://emalls.ir/erd/e.MTY1MDkw

چون میگید خطشون نویر داره من پیشنهاد میکنم Asus 2 آنتنه بگیرید .مودمهای ایسوس تنظیمات دقیق برا کنترل نویز خط داره .

مدل N12 یا N14 بگیرید .

اینجوری مودم را میتونند به سیم اول که داخل منزل میاد وصل کنند و چون مودم 2 آنتن هست بردش هم بیشتره

برد بیشتر هم خواست میتونه ریپیتر بگیره .

لینک به دیدگاه

بروز رسانی لیست و اضافه کردن اقلام جدید در تاریخ 28 مرداد 1397

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Nobody2000 گفته است :

چون میگید خطشون نویر داره من پیشنهاد میکنم Asus 2 آنتنه بگیرید .مودمهای ایسوس تنظیمات دقیق برا کنترل نویز خط داره .

مدل N12 یا N14 بگیرید .

اینجوری مودم را میتونند به سیم اول که داخل منزل میاد وصل کنند و چون مودم 2 آنتن هست بردش هم بیشتره

برد بیشتر هم خواست میتونه ریپیتر بگیره .

سلام ،ممنون دستت درد نکنه n10  ها چطور هست ارزش داره بیشتر هزینه کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ،ممنون دستت درد نکنه n10  ها چطور هست ارزش داره بیشتر هزینه کنم ؟

بنظر من نسبت به تفاوت قیمت دست دوش تا N14U B1 صرفه قیمتی نداره و کارایی N14U B1 خیلی بیشتر هست .

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Nobody2000 گفته است :

بنظر من نسبت به تفاوت قیمت دست دوش تا N14U B1 صرفه قیمتی نداره و کارایی N14U B1 خیلی بیشتر هست .

پس شد همون n 14 u b1

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

پس شد همون n 14 u b1

بله

اگر خواستید هفته دیگه یک عدد بدستم میرسه .

لینک به دیدگاه

با سلام شما استارتر عزیز و گل

بنده شک و شبه ای درباره رادیو دارم و یک رادیو هستم 

میخام بدونم شما دارید؟

و اینکه هر رادیو مخصوص فقط یک مکانه یا نه میشه نقل مکان کرد رادیو رو با خودمون ببریم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

با سلام شما استارتر عزیز و گل

بنده شک و شبه ای درباره رادیو دارم و یک رادیو هستم 

میخام بدونم شما دارید؟

و اینکه هر رادیو مخصوص فقط یک مکانه یا نه میشه نقل مکان کرد رادیو رو با خودمون ببریم 

سلام دوست عزیز

رادیو بهترینها که همه جا استفاده میشه انواع مختلف میکروتیک هست که موجود دارم .

رادیو مخصوص اینترنت بیسیم و وایرلس هست و وابسته به مکان نیست و از هر شرکتی که این نوع سرویس را بده اگر دید مستقیم به سمت فرستنده اون شرکت داشته باشید میتونید سرویس بگیرید .البته فاصله تا دکل شرکت ها مهم هست و هرچی قیمت رادیو بالاتر میره بردسون هم بیشتر میشه .

کدوم شهر هستید و از چه شرکتی میخواید سرویس بگیرید ؟

لینک به دیدگاه

اهاااا ممنونم بابت اطلاعات دقیق شما 

بنده مشهد هستم و مهم نیس کدوم شرکت فقط برام کیفیتش مهمه 

اخه متجمع ما خطش حالت ریموت قرار داره 

البته مغازه پایین خونمون مسی هست فقط مجتمع ما این مشکلو داره 

بعد اینکه گفتن فقط باید اینترنت وایرلس بکشید‌

بعد من به فکر تجهیزات افتادم 

و وقتی با شرکت اسیاتک‌تماس گرفتم 

من گفتم اگه ما نقل مکان کنیم جای دیگه و اونجا هم خط تلفن درست و درمونی نداشت من میتونم از همین رادیو استفاده کنم ؟ گفت نه 

برا همین من کلا قید این موضوع رو زدم 

بعد چند وقت از دوستم پرسیدم گفت برا نقل مکان کردن مشکلی نداره اونا تورو به نزدیکترین دکل متصلت میکنن 

ولی من‌هنوز متوجه نشدم من باید چه رادیویی تهیه کنم که بعدا هم به مشکل نخورم 

اخه اینترنت ایرانسل برا من که پر مصرفم خیلی گرون تموم میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز براتون شماره تماسم را میفرستم یه تماس بگیرید کامل راهنماییتون کنم .

آسیاتکیه هم چرت گفته خیالت راحت من وقتی چیزی میگم اطمینان دارم .تاحالا کلی رادیو به یوزرهای آسیاتک و باقی شبکه ها دادم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام وقت به خیر

یه کاری میخوام انجام بدم اما با مودم - روتر هایی که دستم بود نتونستم انجام بدم ،

شما فرض کن من یه کابل لن دارم که توش پر از اینترنته _این که شوخی بود?_ این کابل لن خروجیِ رادیو میکروتکم هست ، برای اینکه این رو بصورت وایرلس و همچنین یک کابل لن دیگه شیر کنم به چه چیزی نیاز دارم؟ شما داری چیزی؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام وقت به خیر

یه کاری میخوام انجام بدم اما با مودم - روتر هایی که دستم بود نتونستم انجام بدم ،

شما فرض کن من یه کابل لن دارم که توش پر از اینترنته _این که شوخی بود1f601.png_ این کابل لن خروجیِ رادیو میکروتکم هست ، برای اینکه این رو بصورت وایرلس و همچنین یک کابل لن دیگه شیر کنم به چه چیزی نیاز دارم؟ شما داری چیزی؟

سلام دوست عزیز

شما نیاز به یک روتر وایرلس دارید که من انواع مختلفش را موجود دارم بسته به قیمت و امکانات قیمتهاش تغییر میکنه .

لیست پست اول تاپیک را چک کنید روترهای لینکسیس ایسوس و میکروتیک همه جواب کارتون را میده ببینید کدوم بکارتون میاد من در خدمتم .

لینکسیس و ایسوس کاربری راحت و امکانات زیادی دارند و میکروتیک ها کمی تخصصی تر هست و با امکانات خاص خودشون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام
اگرمودم هووای B525 گیرتون اومد سالم و مطمئن اطلاع بدین
با سپاس

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

باسلام
اگرمودم هووای B525 گیرتون اومد سالم و مطمئن اطلاع بدین
با سپاس

بنظر من بجاش میکروتیک SXT LTE بگیرید خوبیش اینه دیگه آنتن نمیخواد آنتن خودش بسیار قوی هست و سرعتش هم بسیار بالا هست چون دستگاه صنعتی هست و دارای سرعت بسیار بالا و آنتن بسیار قوی .

من باهاش ۵۰ مگ در ثانیه سرعت داشتم.

B525 هم مودم خوبیه ولی من برا داشتن لینک 4.5G استیبل نیاز به آنتن بیرونی دارید چون باید snr رو هر دو باند ۱۸۰۰ و ۲۶۰۰ بالای ۱۲ بصورت پایدار باشه . هزینه آنتن به کنار هزینه کابل خوب خیلی گرون هست .

SXT LTE آنتن خودش بسیار قوی هست تو روستاهای دورافتاده هم آنتن میده چون صنعتی هست . راحت پشت بام نصب میشه با کابل شبکه میاد داخل خونه میخوره به یه روتر بیسیم اینجوری تو انتخاب روتر برا شبکه داخلی هم دستتون بازه یه حسن دیگه هم داره اینکه راحت رو میکروتیک v p n ست میشه کل شبکه دیگه چیز شکن نمیخواد

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Nobody2000 گفته است :

بنظر من بجاش میکروتیک SXT LTE بگیرید خوبین اینه دیگه آنتن نمیخواد آنتن خودش بسیار قوی هست و سرعتش هم بسیار بالا هست چون دستگاه صنعتی هست و دارای سرعت بسیار بالا و آنتن بسیار قوی .

من باهاش ۵۰ مگ در ثانیه سرعت داشتم

والا دنبال یه چیز جمع و جور برای داخل مغازه هستم

بازم ممنون از پیشنهادتون

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

والا دنبال یه چیز جمع و جور برای داخل مغازه هستم

بازم ممنون از پیشنهادتون

آها الان TP-Link Archer MR200 دارم اونم سرعتش بسیار بالا هست و آنتنهاش هم قوی هست رو خودش و شبکه داخلیش هم wireless AC هست و برد بالا و سرعت خیلی خوبی داره .

https://www.digikala.com/product/dkp-109155/مودم-روتر-بی-سیم-lte-تی-پی-لینک-مدل-archer-mr200-v1

B525 دو عدد داشتم امروز فروش رفتند دستگاهی نیست که هر روز گیر بیاد شانسی هست

Huawei E 8372 هم دارم اونم بسیار خوب هست خودم معمولا هرجا میرم یکی همراهم دارم خوبیش اینه باتری نداره فقط نیاز به یه usb داره حالا مثلا شارژر موبایل پاوربانک کامپیوتر و ... سرعتش هم خوبه و با نرم افزار ltewatch هم راحت میشه روش باند ۱۸۰۰ یا ۲۶۰۰ را دلخواه ست کرد دید کدوم سرعت بالاتری تو اون منطقه میده .

https://www.digikala.com/product/dkp-125354/مودم-بی-سیم-4g-هوآوی-مدل-e8372

من تقریبا همه مودمهای بازار را تست کردم .

پاوربانک و مودم 4G همراه شیا‌ٔومی هم یکی آک دارم اونم خیلی خوبه البته بیشتر مودم همراه و پاوربانک هست .

https://www.digikala.com/product/dkp-129573/شارژر-همراه-شیائومی-مدل-zmi-mf855-power-router-ظرفیت-7800-میلی-آمپر-ساعت

اینارو همه در دیجیکالا هم چک کنید بهترینها هستند و همه مشتریها راضی بودند .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار سپاسگزارم ازتون بابت راهنمایی ها و پیشنهادات تون
نظرم روی 525 هست
اگر پیدا شد و مطمئن بود حتماً اطلاع بدین
بسیار ممنون میشم
سپاس فراوان :x:x

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

asus ac52u میخوام کسی داره ؟ 

RT-AC68U دارم جدیدتر و بسیار سریعتره

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Nobody2000 گفته است :

RT-AC68U دارم جدیدتر و بسیار سریعتره

روتر خالیه ، من مودم روتر میخوام لاین هم بخوره ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

روتر خالیه ، من مودم روتر میخوام لاین هم بخوره ...

دوست عزیز بنظر من یه مودم سوا ارزون بگیر و یه روتر خوب 

من تقریبا همه اینا رو داشتم .بهترین مودم روتر زیر 1 تومان ایسوس N14 B1 بود و اگر شبکه AC میخواید یا باید DSL-AC68U بگیرید یا یه مودم بگیرید وصل کنید به RT-AC68U یا Linksys WRT-1900ACS 

اینا هم دو قدرتشون و امکاناتشون بسیار بیشتر از AC52 هست .

باور کنید من خودم الان مودمم یه مودم معمولی هست و هزینه اصلیم روی روتر و کارت شبکه USB خوب و سرعت بالا هست .البته هر کس یه نظری داره .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nobody2000 گفته است :

دوست عزیز بنظر من یه مودم سوا ارزون بگیر و یه روتر خوب 

من تقریبا همه اینا رو داشتم .بهترین مودم روتر زیر 1 تومان ایسوس N14 B1 بود و اگر شبکه AC میخواید یا باید DSL-AC68U بگیرید یا یه مودم بگیرید وصل کنید به RT-AC68U یا Linksys WRT-1900ACS 

اینا هم دو قدرتشون و امکاناتشون بسیار بیشتر از AC52 هست .

باور کنید من خودم الان مودمم یه مودم معمولی هست و هزینه اصلیم روی روتر و کارت شبکه USB خوب و سرعت بالا هست .البته هر کس یه نظری داره .

منم قبول دارم اینو الانم یه روتر tenda ac6 دارم + یه دی لینک 2750u ولی مشکل اینجاست که روتر تندا از open شبکه شخصی انتقال داده پشتیبانی نمی کنه و نمیشه هم روش رام کاستوم ریخت ...

الان اکانت nord شبکه شخصی انتقال داده دارم منتها نمی تونم رو روتر ست کنم چون فقط pptp و l2tp ساپورت می کنه .....

این دو تا پروتکل هم که امن نیستن و سرعت روی pptp به شدت پایینه و رو اون یکی هم که مشکل داره تقریبا ...

nord از pp و l2 پشتیبانی می کنه ولی وصل نمیشه روی روتر چون شبکه شخصی انتقال داده pass through رو نمیشه غیرفعال کرد ، یا باید ac52u رو بخرم یا vr400 تی پی لینکو ،...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

منم قبول دارم اینو الانم یه روتر tenda ac6 دارم + یه دی لینک 2750u ولی مشکل اینجاست که روتر تندا از open شبکه شخصی انتقال داده پشتیبانی نمی کنه و نمیشه هم روش رام کاستوم ریخت ...

الان اکانت nord شبکه شخصی انتقال داده دارم منتها نمی تونم رو روتر ست کنم چون فقط pptp و l2tp ساپورت می کنه .....

این دو تا پروتکل هم که امن نیستن و سرعت روی pptp به شدت پایینه و رو اون یکی هم که مشکل داره تقریبا ...

nord از pp و l2 پشتیبانی می کنه ولی وصل نمیشه روی روتر چون شبکه شخصی انتقال داده pass through رو نمیشه غیرفعال کرد ، یا باید ac52u رو بخرم یا vr400 تی پی لینکو ،...

مودمهای ایسوس و لینکسیس که من دارم از همه پروتکل ها ساپورت میکنه .

من رو PPTP هم سرعت بسیار بالایی دارم بستگی به شرکت سرویس دهنده داره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...