رفتن به مطلب

اجرای بازی با رزولوشن 1080p با مانیتور 768p???

Amir-Jamali-123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

1030 دو گیگه .

میزان فریم رابطه معکوس با رزولیشن و تنظیمات گرافیکی داره ضمن این که کاملا مشخصه بازی مورد نظر مهمترین عامله .

قبل از هر کاری مشخصات دقیق سیستم به همراه مقدار دقیق بودجه و هدف از ارتقاء رو مشخص کنید .

سیستم فعلی : Core i5 2320 3.0GHz - 8GB DDR3 1333 (2X4GB) - GT 730 2GB 128bit GDDR3

به زودی ارتقا میدم به : Core i5 3470 3.20GHz - 8GB 1600 DDR3 (2X4) - GT ??? 2GB ???bit

بازی مورد نظرم بیشتر GTA V و PES18 هست .

تنظیماتی که من تو بازی سیو کردم :

Resolution : 768p - DX : 11 - FXAA : On - MSAA : Off - Vsync : On - Distance Scaling : 100% - Texture : Very High - Shader : Very High - Reflection : High - Shadow : High - Reflection MSAA : X8 - Water : Very High - Particle : Normal - Grass : Normal - Post FX : Normal - Filtring : X16 - More Setting Normal And Off -

با این تنظیمات رو سیستم فعلیم به طور متوسط 20-25 فریم میده . در شلوغ ترین جا ها 14 فریم و خلوت ترین ها 38 فریم .

یه سوال دیگه هم داشتم ، نسخه 128 بیت برای کارت 1030 نیومده ؟ چون من اینارو مقایسه کردم memory bandwhite کارت 1030 بود 30 گیگابایت برثانیه ولی GT 740 D5 بودش 80 گیگ بر ثانیه ؛

حالا من از میتونم با اطمینان از برتری GT 1030 نسبت به GT 740 GDDR5 ، کارت 1030 رو بخرم ؟

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

اها . MSAA با GT1030 رو X4 میره ؟؟؟ و در اون صورت چند فریم میده ؟ نسخه 2 گیگشو بگیرم کفایت میکنه یا 4 گیگ بهتره ؟ قیمت 740 دو گیگ 420 تومن بود یعنی 1030 دو گیگ حدودا میشه 550-600 درسته ؟

بستگی به بازیت و تنظیمات دیگت داره، با مانیتوره تو احتمالا آره میره.

چه گیمی میخوای بازی کنی؟ بگو ببینم میتونم بنچمارک پیدا کنم.

2 گیگ برای این سطح کارت زیادم هست، 4 زیادیه قطعا.

قیمتارو چک کردم امروز، خیلی تخیلی بودن، یه مدل 1030 گیگابایت آرکا گذاشته 550 تومان، یه زنگ بزن سوال کن.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

بازی مورد نظرم بیشتر GTA V و PES18 هست .

تنظیماتی که من تو بازی سیو کردم :

Resolution : 768p - DX : 11 - FXAA : On - MSAA : Off - Vsync : On - Distance Scaling : 100% - Texture : Very High - Shader : Very High - Reflection : High - Shadow : High - Reflection MSAA : X8 - Water : Very High - Particle : Normal - Grass : Normal - Post FX : Normal - Filtring : X16 - More Setting Normal And Off -

همونطور که مشاهده میکنین GTA V با تنظیمات High

در 1 ساعت قبل، Rakan گفته است :

بستگی به بازیت و تنظیمات دیگت داره، با مانیتوره تو احتمالا آره میره.

چه گیمی میخوای بازی کنی؟ بگو ببینم میتونم بنچمارک پیدا کنم.

2 گیگ برای این سطح کارت زیادم هست، 4 زیادیه قطعا.

قیمتارو چک کردم امروز، خیلی تخیلی بودن، یه مدل 1030 گیگابایت آرکا گذاشته 550 تومان، یه زنگ بزن سوال کن.

اگه پنجمارک رو پیدا کنین که ممنون میشم

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...