رفتن به مطلب

سایت دانلود انیمیشن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

انیمیشن رالف خرابکار Wreck-It Ralph 2 پویا نمایی زیبا و دیدنی به کارگردانی ریچ مور Rich Moore و فیل جانستون hil Johnston بوده که محصول پویانمایی ایالات متحده آمریکا در سال 2018 می باشد. این انیمیشن مهیج مناسب گروه سنی PG (اغلب نوجوانان) بوده و در ژانر کمدی وماجراجویی تهیه و تولید شده است. انیمیشن رالف خرابکار 2 توسط کمپانی های والت دیزنی Walt Disney Animation Studios و والت دیزنی پیکچرز Walt Disney Pictures تهیه و تدوین شده 

lpK3wZjjFFUhWlXUPPr2wvInl24.jpg

دلایلی که ما را به دانلود انیمیشن رالف خرابکار 2 و دیدن آن ترغیب میکنند چیست؟

• رالف خرابکار در قسمت اول فوق العاده بود است
  • قطعا این انیمیشن یکی از بهترنین های 2018 است
  • انیمیشن رالف اینترنت را خراب می کند یک انیمیشن کمدی فوق العاده است
  • سال ها منتظر قسمت دوم کارتون رالف خرابکار بوده اید
  • این انیمیشن یک حس خاص به شما می دهد
  • رالف خرابکار دو و حتی قسمت قبلی ان از شخصیت های بسیار خلاقانه بهره می برند
  • انیمیشنی مناسب تمامی سنین می باشد و طیف وسعی از مخاطبان را در بر میگیرد

دوستان لطفا نظرتون رو در مورد وب سایت بدید و هر مشکلی داشتیم بگید ممنون

منبع وب سایت انیمیشن ها : دانلود انیمیشن رالف خرابکار 2

لینک به دیدگاه

حالا رالف خرابکار 1 چی بود اصلا؟

لینک به دیدگاه

درود

با توجه به سن بنده لطفا کارتونی مربوط به کهنسالان معرفی کنید_ اخرین کارتونی که دیدم عروس مرده بود چهار سال پیش و یکی هم بود مرغای فراری یا فرار مرغها.  کارتونی میخام که محیط بازی با خمیر درست شده باشه و کمدی باشه_ متشکرم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، AntiDictator گفته است :

اگه مشکلی با شوخی های +18 نداری من انیمیشن Hell and Back (2015) رو پیشنهاد میکنم.

کاراکتر ها دقیقاً همونطوری حس خمیربازی بودن رو میدن و اتفاقاً هم داستانش کمدیه ولی خب کاملاً بزرگسالانه و اینی که میگم الکی نیست وحتی درجه سنی R از MPAA گرفته و هرگز نمیشه خانوادگی دید.

جالب اینجاست دوبله هم شده ولی زیرنویسی ببینید بهتره چون تو دوبله محتوای +18 اصلی رو تو دیالوگ ها به چیزای چرت و پرت تبدیل کردن.

=========================

اما غیر +18 که بشه حتی با خانواده هم دید من اینا رو طبق گفته شما که گفتید ظاهر خمیربازی گونه داشته باشن پیشنهاد میکنم.

البته اینا همه شون شبیه خمیربازی نیستن ولی حداقل مثل عروس مرده که اونم خمیربازی نبود ولی یه شکل خاصی بود هستن:

Kubo and the Two Strings (2016) داستانش کمدی نیست اما عالیه

The Book of Life (2014) اینم کمدی نیست ولی داستانش فوق العاده است

The Boxtrolls (2014) اینو همون شرکتی ساخته که انیمیشن Coraline (2009) رو ساخته مطمئنم کورالین رو دیدید مگه نه؟ اگر نه که کورالین هم حتماً ببینید.

Song of the Sea (2014) اینم باز کمدی نیست ولی داستانش خیلی قشنگه و ظاهرشونم مثل نقاشیه.

Paranorman (2012) اینم احتمال میدم دیده باشید که همون شرکت سازنده کورالین ساختدش اگه ندیدید حتماً ببینید قشنگه تا حدی کمدی هم هست.

Frankenweenie (2012) اینو همون شرکت و اتفاقاً همون کارگردان عروس مرده تیم برتون ساخته و وقتی عروس مرده رو دیدید حیفه که اینو نبینید.

=========================

این 6 تا انیمیشن همه درجه سنی PG دارن و میشه همه شونو با خانواده هم دید و همه شونم دوبله شدن کافیه سرچ کنید تا دوبله فارسیشونو دانلود کنید.

من خودم همه رو با خانواده دیدم و تضمین میکنم این 6 تا هیچ صحنه غیراخلاقی یا خشونتی ندارن اما خب داستان بعضی هاشون دارک و خارج از درک کودکان خردسال مثلاً زیر 7 ساله هاست و بهتره تماشاچیاتون حداقل نوجوون و بالای 10 - 12 سال باشن که بتونن داستانم درک کنن.

پیر شی جوون. ممنونم

من واسه خودم میخام خابیدنی یه کارتون ببینم .دانلود میکنم ممنون ازت- اسمت زیباست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...