رفتن به مطلب

تراشه گرافیکی GA104-400 ثبت شد ؛ دو کارت گرافیک GTX2080 و 2070 لیست شدند!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

0333f142c281df5160775ee8dca06551.jpg

این روزها شایعات درباره نسل بعدی کارتهای گرافیکی کمپانی NVIDIA زیاد هستند ، به طوری که از روش های نامگذاری متفاوتی برای آنها استفاده میشود.به طور مثال شایعات گذشته حکایت از این داشتند که انویدیا از نامگذاری سری GTX1100 برای نسل بعدی کارتهای گرافیکی خود استفاده میکند.اکنون منبع دیگری پیدا شده که ادعا میکند این کمپانی از نام سری 2000 برای نسل بعدی کارتهای گرافیکی خود استفاده خواهد کرد.همچنین گفته شده تراشه بعدی ، سیلیکن Ampere خواهد بود.

d3db1e5c7db76b8ff93f0b3587a52d49.jpg

این منبع با نام گروه Manli Technology که از شرکای انویدیا  محسوب میشود(جزء اتحادیه اقتصادی اورآسیا) ، لیست محصولاتی که شامل دو تراشه گرافیکی NVIDIA GA104 و GA104-400 و همچنین نامگذاری که برای نسل بعدی کارتهای گرافیکی انویدیا استفاده میشوند را، به ثبت رسانده است.در لیست ثبت شده نام دو کارت گرافیک GTX 2070  و GTX 2080  به چشم میخورد.البته این احتمال هم وجود دارد که ثبت این نام ها حتی برای نسل های بعدتر باشند ، اما بعید به نظر میرسد.با این حال باز هم این خبرها شایعاتی بیش نیستند ، چرا که هنوز از سوی هیچ منبع معتبر و یا حتی از سوی انویدیا نیز به تایید نرسیده اند.

b3b8ccee2804e3c633ae18ea0b058f75.jpg

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

چه فرقی اسمش هرچی میخواد باشه . مهم اینه دیگه با این قیمتهای ارز نمیتونیم از 1080ti ارتقا بدیم . اونم با این وضعیت اقتصادی اسف بار !!!!

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/12, 11:36:32، sepehrariaee گفته است :

چه فرقی اسمش هرچی میخواد باشه . مهم اینه دیگه با این قیمتهای ارز نمیتونیم از 1080ti ارتقا بدیم . اونم با این وضعیت اقتصادی اسف بار !!!!

از ۱۰۸۰ti به نسل بعد فکر نمیکنم اونقدر تفاوت قیمتی باشه شاید یکی دو میلیون!

اون بنده خدایی که از ۱۰۶۰ میخواد آپگرید کنه واویلا!!

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

1f602.png1f602.png1f602.png کارتی که به قیمت 3 تومن وارد کردن دارن میفروشن 10 تومن شما میگی نسل جدید قیمتش با تی آی فرقی نمیکنه! بماند اینکه خود نسل جدید هم  از نظر دلاری از نسل فعلی گرونتر خواهد بود.

یعنی ۲۰۸۰ قراره چقدر گرونتر باشه مگه؟ بنظرم نهایتش دیگه ۱۰۰$ باشه یازم تا نیاد هیچی مشخص نمیشه

لینک به دیدگاه

خداکنه با اومدنش 1080ti به حاشیه نره و کم نیاره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

خداکنه با اومدنش 1080ti به حاشیه نره و کم نیاره

همین الانش هم کم نمیاره. به نظر من 1080 تی آی کارتی نیست که حالا حالاها از رده خارج بشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

1000$

قیمتش از 1080ti هزار دلار بالاتره؟؟؟???

این قیمت رو از کجا گرفتید؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

قیمتش از 1080ti هزار دلار بالاتره؟؟؟1f610.png1f610.png1f610.png

این قیمت رو از کجا گرفتید؟؟؟

خوب دوست عزیز معلومه نسل جدید کارت ها از نسل قبلیش قیمتش بالاتر هستش اما حدودا قیمت نهایی که ممکنه برای این کارت در نظر بگیرن شاید بین همون نزدیک 1000دلار هستش شما یه نگاه به قیمت های سایتamazon.com بندازی قیمت ها رو ببین میفهمی ماجرا چیه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

همین الانش هم کم نمیاره. به نظر من 1080 تی آی کارتی نیست که حالا حالاها از رده خارج بشه

امیدوارم مثل 980ti نشه که هر جا میری گیر نمیاد البته نو ش رو میگم و گرنه دست دوم تو دیوار که هستش

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mohammadhosein80 گفته است :

امیدوارم مثل 980ti نشه که هر جا میری گیر نمیاد البته نو ش رو میگم و گرنه دست دوم تو دیوار که هستش

در واقع من خودم رو میگم و نظر شخصیم هست که بین کارت دست اول و کارت دست دوم سالم ، حتما حتما دست دوم رو انتخاب می کنم چون هزینه ای که می کنم خیلی خیلی کمتره و کارآیی هم همونه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

از ۱۰۸۰ti به نسل بعد فکر نمیکنم اونقدر تفاوت قیمتی باشه شاید یکی دو میلیون!

اون بنده خدایی که از ۱۰۶۰ میخواد آپگرید کنه واویلا!!

ببخشید داداش خدایی نکرده به شما و یا بچه های دیگه بر نخوره من منظورم خودمم. مگه عقلم پاره سنگ برداشته که تا نسل بعد اومد بدوم 1060 رو بفروشم و اون نسل بگیرم.  همین 1060 تا 3 سال دیگه به راحتی با تنظیمات بالا جوابگو هست یک سالم با تنظیمات متوسط بازی میکنیم میشه 4 سال.بعدش با خیال راحت عوضش میکنیم. برادر من با این وضع اقتصاد مملکت ما پیراهن که نمیخوایم بپوشیم که بگیم سریع تا یه چیز بهتر اومد بریم عوضش کنیم.این کارا واسه بچه مایه دارها هست نه امثال من.به خداوندی خدا تا همین 1 سال نیم پیش من یه گرافیک 7790 داشتم تمام بازی ها رو رزولیشن 1080 و تنظیمات متوسط باهاش بازی میکردم حدودا 4 سال نیم داشتمش .بعد عوضش کردم 1060 گرفتم  (تمام نظر شخصی خودم?)

لینک به دیدگاه

ما همین 1060 هم نداریم بعد بعضیا میخوان 1080ti رو بفروشن بهتر بخرن!!!!!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

ما همین 1060 هم نداریم بعد بعضیا میخوان 1080ti رو بفروشن بهتر بخرن!!!!!

انسان ایرانی ها هر چه مایه تیله اشون بیشتر باشه طمع کارتر می شن

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

من بازم میگم بابا این pc رو ولش بچسبین به ps . اینجا جاش نیست وگرنه حرف زیاد داشتم برای راسای کشورمون . مملکت ما جوری شده که یک بچه دبستانی از یک مرد بالغ پول تو جیبی حساب بانکی خیلی بزرگتره  . خاک بر سر آخوندا

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

ببخشید داداش خدایی نکرده به شما و یا بچه های دیگه بر نخوره من منظورم خودمم. مگه عقلم پاره سنگ برداشته که تا نسل بعد اومد بدوم 1060 رو بفروشم و اون نسل بگیرم.  همین 1060 تا 3 سال دیگه به راحتی با تنظیمات بالا جوابگو هست یک سالم با تنظیمات متوسط بازی میکنیم میشه 4 سال.بعدش با خیال راحت عوضش میکنیم. برادر من با این وضع اقتصاد مملکت ما پیراهن که نمیخوایم بپوشیم که بگیم سریع تا یه چیز بهتر اومد بریم عوضش کنیم.این کارا واسه بچه مایه دارها هست نه امثال من.به خداوندی خدا تا همین 1 سال نیم پیش من یه گرافیک 7790 داشتم تمام بازی ها رو رزولیشن 1080 و تنظیمات متوسط باهاش بازی میکردم حدودا 4 سال نیم داشتمش .بعد عوضش کردم 1060 گرفتم  (تمام نظر شخصی خودم1f60a.png)

موفق باشی

ویرایش شده توسط مصطفی۶۸
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از دوست گرامی  استاد  فتحی  بابت مقاله زیبا

وسایر دوستان  که در مبحث مقالات فعال هستند

به امید تهیه کارت جدید توسط تمام دوستان?

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، مصطفی۶۸ گفته است :

موفق باشی

?

لینک به دیدگاه

آینده پی سی و قدرت خرید به روایت تصویر 

??????????????????

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/14, 06:44:47، Negrasombra گفته است :

در واقع من خودم رو میگم و نظر شخصیم هست که بین کارت دست اول و کارت دست دوم سالم ، حتما حتما دست دوم رو انتخاب می کنم چون هزینه ای که می کنم خیلی خیلی کمتره و کارآیی هم همونه.

دست دوم تمیز سخت پیدا میشه چون یسری ماینر ها به عنوان اینکه کارت دست دوم تمیز هستش دست خلق الله جنسی که تا 1 ماه دیگه کار نمیکنه میندازن(بی احترامی به ماینر های عزیز نباشه )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...