رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد تغییر فروشگاه سایت

Recommended Posts

دوستان عزیز به نظرم یک تاپیک دیگه باز کنیم و در این مورد صحبت کنیم که این تاپیک از موضوع اصلی منحرف نشه . البته باز هم نظر نهایی با آقای حسینی عزیز هست. ;)

لینک به دیدگاه

تستها متغیره و بستگی به سرعت اینترنت و پینگ تست کننده داره .

تستی که الان از دیجی کالا گرفتم 13.4 ثانیه و 1436.5 کیلوبایت رو داد .

دوباره تست گرفتم ،27.3 ثانیه و 1437 کیلوبایت داد .

لینک به دیدگاه

سلام

واقعا فکر خوبی هست

یه مدتی هستش سایت تکراری شده ! حتما اگه تغییری در سیستم فروش و مخصوصا استایل سایت بوجود بیاد بیشتر جذاب تر میشه !

اما در کل بهتره سایت خیلی ساده و کامل باشه تا هم راحت بشه به بخش های مختلف دسترسی داشت و هم سایت سبکی باشه !

مثلا الان دی جی کالا با دیال اپ بزور بالا میاد ! در حالی که لیون خیلی سریع بالا میاد !

سبکی و روان بودن سایت رو حتما در نظر بگیرید ، یه فکری هم در مورد بروز بودن قیمت قطعات بکنید ! بعضا وضعشون خرابه !

البته امیدوارم استایل انجمن رو هم تغییر بدید و کلا یه تغییرات کلی تو انجمن هم بدید بهتر هست ... یکم حرفه ای تر و گسترده تر بشه خیلی خوب میشه ... الان 80 درصد انجمن شده فروش قطعات کاربرا ! ...

موفق باشید ...

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم واقعا ممنونم از وقتی که میگذارید ولی برای من این مشاوره بسیار مهمه و دوست دارم نهایت رضایت برای فروشگاه و قالب و اسکریپت جدید وجود داشته باشه واسه همین از شما دوستان عزیز مشاوره خواستم .

از دید من قالب حاضر سایت یه مقدار قدیمی شده و واقعا توی سرچ گوگل مشکل داره .

من بیشتر میخوام که برنامه خوبی برای این کار تهیه کنم و یا اینکه حتی اگر یک اسکریپت خوب گیرم بیاد میخرم . واسه همین میخوام از چی تو ذهنتون هستش بریزید اینجا تا بتونیم با کمک هم بهترین رو ایجاد کنیم . ;)

لینک به دیدگاه

سلام

واقعا فکر خوبی هست

یه مدتی هستش سایت تکراری شده ! حتما اگه تغییری در سیستم فروش و مخصوصا استایل سایت بوجود بیاد بیشتر جذاب تر میشه !

اما در کل بهتره سایت خیلی ساده و کامل باشه تا هم راحت بشه به بخش های مختلف دسترسی داشت و هم سایت سبکی باشه !

مثلا الان دی جی کالا با دیال اپ بزور بالا میاد ! در حالی که لیون خیلی سریع بالا میاد !

سبکی و روان بودن سایت رو حتما در نظر بگیرید ، یه فکری هم در مورد بروز بودن قیمت قطعات بکنید ! بعضا وضعشون خرابه !

البته امیدوارم استایل انجمن رو هم تغییر بدید و کلا یه تغییرات کلی تو انجمن هم بدید بهتر هست ... یکم حرفه ای تر و گسترده تر بشه خیلی خوب میشه ... الان 80 درصد انجمن شده فروش قطعات کاربرا ! ...

موفق باشید ...

درود

سهیل جان یکی از معضلات ما اینه که برنامه ای که برای مدیریت این سایت نوشته شده به روز کردن کالاها رو برای ما سخت کرده و این خودش بزرگترین معضله و واسه همینه که میخوایم به طور کلی سایت رو تغییر بدیم و میخوایم از یک سیستم مدیریتی عالیتر با سرعت بالا بهره ببریم عزیز .

در مورد فروم باید بگم که قالبهای زیادی وجود داره ولی هر کدوم رو که تست کردیم سرعتشون پایین بوده و این منو و تمام کاربران ایرانی با این اینترنت رو عضاب میده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...