رفتن به مطلب

intreface crc eror count رفع

کاوش
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان گرامی  چند ساله با سیستمم کار میکنم و هیچ مشکلی هم نداشته و الان هم ندارم .(mb:ma785g-ud3h  و  cpu: amd phenom2 x4 940  وhdd: 1tra wd black  و bios: award modular bios v6.00pg 

دو روز پیش برنامه HD TUNE PRO رو نصب کردم تا سیستم رو چک کنم که با پیغامی که در عنوان نوشتم و در تصویر میبینید روبرو شدم این یعنی چی؟ چه مشکلی هست و چطور باید رفعش کرد؟!

wrong.jpg

لینک به دیدگاه

درود برادر گرامی

اغلب این مشکل بخاطر کابل sata هارد به وجود میاد ولی مثلا من لپ تاپ خودم این مشکلو داشته ولی راهی نبود که بتونم حلش کنم و الان چند ساله هیچ مشکلی برای من ایجاد نکرده پس نمیشه اسمش رو مشکل گذاشت؛ صرفا یه خطا هست که ممکنه با تعویض کابل sata عوض بشه یا نشه؛ جدی نگیریدش

لینک به دیدگاه

سلام آقا دانیال عزیز ممنون از راهنمایی .

منظور از کابل ساتا، کابل ساتای وصل شده از هارد به مادر بورد رو میگید؟ یعنی اگه با یه جدید خریداری شده عوضش کنم ممکنه درست بشه؟؟

در زیر پنجره یه چیزی هم دانلود میشه نوار سبز رو پر میکنه مدام  تکرار میشه اون چیه؟

ویرایش شده توسط کاوش
لینک به دیدگاه

درود

بر خلاف آنچه به نظر می رسد این خطا ربطی به کابل ندارد. اگر عددش افزایش نیابد خطری ندارد. من درایو m.2 دارم که از آغاز و زمانی که نو بود این خطا را داشت.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

دوست عزیز دو عدد از هاردهای من این مشکل رو دارند.چیز خاصی نیست.با تعویض کابل هم برطرف نخواهد شد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، کاوش گفته است :

سلام آقا دانیال عزیز ممنون از راهنمایی .

منظور از کابل ساتا، کابل ساتای وصل شده از هارد به مادر بورد رو میگید؟ یعنی اگه با یه جدید خریداری شده عوضش کنم ممکنه درست بشه؟؟

در زیر پنجره یه چیزی هم دانلود میشه نوار سبز رو پر میکنه مدام  تکرار میشه اون چیه؟

اون هر ۵ دقیقه رفرش میشه و وضعیت جدید هارد رو بهتون نشون میده

ممکن هست حل بشه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

بر خلاف آنچه به نظر می رسد این خطا ربطی به کابل ندارد. اگر عددش افزایش نیابد خطری ندارد. من درایو m.2 دارم که از آغاز و زمانی که نو بود این خطا را داشت.

عجب!! بنده هرچی خونده بودم این طور بکد که نهایتا به کابل میرسید??

البته باز هم جناب بهمنیان استاد بنده هستن و فرمایشات ایشون صحیح تر از بنده هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...