رفتن به مطلب

دوستانی که هدست بیسم دارن لطفا نظر بدن

ali-0098
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Philips%20mx666_1-600x600.jpg

ویرایش شد: 

سلام دوستان

من یک هدست (چینی) فلیپس max666  دارم . (در ضمن دانگل نداره ، و من با بلوتوث خود مادربرد کانکت میشم )

توی بازی صدا تاخیر داره. مثلا  الان شلیک میکنم ، حدود 1 الی 2 ثانیه بعد صدای شلیک میاد. (چیزی که به ذهنم میرسه  احتمالا به خاطر قابلیت میکروفن است. البته میکروفن  استفاده ندارم..)

دوستانی که هدست بیسیم دارن ایا انها هم این مشکل دارن؟ ( تو اهنگ گوش کردن متوجه این تاخیر نمیشید فقط تو بازی متوجه میشید)  اگر جواب منفی هست ، دلیل چی میتونه باشه....

یک سوال دیگه : وقتی میخواید رو سیستم نصب کنید ایا از نرم افزار خاصی استفاده میکنید؟ چون وقتی با نرم افزار خود ویندوز وصل میشم صدای خیلی بی کیفیت است و همچنین تاخیر داره . 

ایا اصلا تنظیمات خاصی داره؟؟؟؟

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

من یدونه هدست وایرلس gold playstation wirelessداشتم دو سال استفاده کردم اصلا تاخیر نداشت

یدونه هندزفری بلوتوث HDهم داشتم رو PCتست کردم اونم تاخیر نداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوع تکنولوژی انتقال این هدست بلوتوث است و به احتمال خیلی زیاد دلیلی بر همین موضوع میباشد.

با شارژ کامل هم تست کردین؟

امکان اتصال از طریق سیم داره؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/13, 03:56:09، testaccount گفته است :

من logitech g533 دارم هیچ فرقی با G430 سیم دار که قبلا داشتم از نظر تاخیر نداره، کلا تاخیری وجود نداره.

درود.

برادر بنز با پراید مقایسه میکنی. معلومه که لاجیتک تاخیر نداره.☺️

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/13, 01:53:18، rahmanshahi گفته است :

نوع تکنولوژی انتقال این هدست بلوتوث است و به احتمال خیلی زیاد دلیلی بر همین موضوع میباشد.

با شارژ کامل هم تست کردین؟

امکان اتصال از طریق سیم داره؟

هدست ها همه بر پایه بلوتوث هست.

اگر چیز دیگه ای باشه که باید دانگل مخصوص خودش داشته باشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم هدست نیا ورژن های اصلی و سری اول رو با دانگل بلوتوث ورژن 4 تست زدم تاخیر داشت
بیخیالش شدم (خیلی ضد حال بود ):(:(

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

سلام دوست عزیز

بلوتوث اصولا کمی تاخیر میاره.

درود برشما

بله تاخیر در حد میلی ثانیه داره ولی در عمل احساس نمیشه.(مگر دسته بازی بلوتوث باشه که تاخیر در حد میلی ثانیه  احساس کنی)

ولی این در حد 1 الی دو ثانیه هست. فکر نکنم نرمال باشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

درود برشما

بله تاخیر در حد میلی ثانیه داره ولی در عمل احساس نمیشه.(مگر دسته بازی بلوتوث باشه که تاخیر در حد میلی ثانیه  احساس کنی)

ولی این در حد 1 الی دو ثانیه هست. فکر نکنم نرمال باشه.

من دو تا اسپیکر بلوتوث دارم تقریبا 1 ثانیه تاخیر دارند.

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/13, 03:56:09، testaccount گفته است :

من logitech g533 دارم هیچ فرقی با G430 سیم دار که قبلا داشتم از نظر تاخیر نداره، کلا تاخیری وجود نداره.

جسارتا هدست لاجیتک شما دانگل مخصوص داره؟

اگه نه ، ایا نرم افزار مخصوص داره ؟ یا با همون پیش فرض ویندوز کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

الان که بررسی کردم ، مشکل اصلی همون قضیه میکروفن است. چون وقتی میکروفن فعال باشه ، نیمی از باند به فرستنده اختصاص داده میشه پس تاخیر  باید باشه برای حل این مشکل باید listen to Music را انتخاب کرد در این حالت فقط گیرنده میشه و بدون تاخیر (روی فایل ویدیویی صدا و تصویر کاملا سینک است. و هیچ تاخیری نداره . ) :

hpmr_untitled.png

ولی الان درایو بلوتوث پاک کردم و دوباره نصب کردم . تاخیر توی بازی به حدود 100 میلی ثانیه رسید.

البته باید راهی داشته باشه که تاخیر از این هم کمتر کرد.

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/14, 10:39:16، mInI_ClockEr گفته است :

من هم هدست نیا ورژن های اصلی و سری اول رو با دانگل بلوتوث ورژن 4 تست زدم تاخیر داشت
بیخیالش شدم (خیلی ضد حال بود ):(:(

هدستهای نیا فکر کنم جزو اشغالترین هدستها باشند.  یه هد ست جی بی ال داشتم که گمش کردم خدای بیس و صدا و کیفیت بود لامصتب

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...