رفتن به مطلب

انتخاب قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، خوشبختانه یکسری قطعات قبل گرونی خریدم ولی CPU و RAM و هارد رو نگرفتم هنوز سوالم اینه آیا این قیمت های وحشتناک میاد پایین؟  جای امیدی هست صبر کنم یا خیر؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید

پردازنده ام می خواستم COR I7 7700 باشه و رم جی اسکیل 16 و هارد سیگیت 4 ولی قیمت ها خیلی بالاست!

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، hunter6470 گفته است :

سلام دوستان، خوشبختانه یکسری قطعات قبل گرونی خریدم ولی CPU و RAM و هارد رو نگرفتم هنوز سوالم اینه آیا این قیمت های وحشتناک میاد پایین؟  جای امیدی هست صبر کنم یا خیر؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید

پردازنده ام می خواستم COR I7 7700 باشه و رم جی اسکیل 16 و هارد سیگیت 4 ولی قیمت ها خیلی بالاست!

اگر میتونید صبر کنید ممکنه طی 3-4 ماه اینده ینی بعد از تابستون اونم تازه شاید قیمت دلار یکمی کاهش پیدا کنه و تا بخرید 

در غیر این صورت فعلا خبری نیست 

لینک به دیدگاه

اوضاع ایران اصلا قابل پیشبینی نیست, حتی تحریمها شروع هم نشده. ولی خب تجربه میگه بسیار بعیده قیمتها پایین بیاد. 

مادربرد خریدی؟ چرا amd نمیگیری از همین سری 2xxx واقعا اختلافش نسبت به اینتل کم شده و قیمتش هم خیلی مناسبتره.

لینک به دیدگاه

رم که کلا بعید هست پایین بیاد . قیمتهای جهانی رم نسبت به سال قبل و 2016 سیر صعودی داشته و تا اومدن DDR5 نمیاد پایین . مخصوصا جی اسکیل که آواژنگ وارد میکنه . ولی خوب قیمتش شاید تو ایران بخاطر کاهش احتمالی ارز کم بشه ولی به قیمت رویایی حدود 600 تا 700 تو پارسال نخواهد رسید . ولی هارد و CPU تو ایران بخاطر ارز بالا هستن و اصلا قابل پیش بینی نیست شما میتونی پیش بینی کنی سه ماه دیگه ارز میشه 15000 تومن یا 5000 تومن ؟؟؟ نمیشه مسلما . پس اگه پول دارین به امید کاهش قیمت نباشید . همین امروز بخرید . حالا دست دومش رو بگیرید که تقریبا هر سه قطعه هیچ فرقی با نو ندارن . خودم 7700K  دارم قصد ارتقا به 8700K رو داشتم که فغلا منصرف شدم . اگه دارین سیستم فعلا ارتقا ندین ولی اگه ندارین بنظرم همین امروز بخرین .

لینک به دیدگاه

اگه عجله داری و میخای با سیستمت کار کنی و پول داری دست دوم کم کارکرد بخر  

وضعیت ایران اصلا مشخص نیست هیچکی نمیتونه بگه چی میشه همه بلاتکلیفن ولی یچیو میدونم عمرا ارز تا ۲.۳ ماه اینده نصف بشه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...