رفتن به مطلب

تولد تولد ، تولدت مبارک

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز تولد آقای LEE عزیزه . امیدوارم این دوست خوب ما سالهای زیادی همراه با خوشی و موفقیت زندگی پیش رو داشته باشه .

تولد مبارک @};- @};- @};- >:D< =D> B) ;)

لینک به دیدگاه

درود .

به به به !!!

تولدتون مبارک آقای LEE عزیز . انشاءالله تولد 120 سالگیتون رو جشن بگیرید و مثل همیشه عمر با عزت داشته باشید. B)

آقای LEE عزیز شما از اون دسته انسان هایی هستید که بقیه انسان ها حتی اگر یک برخورد با شما داشته باشند تا آخر عمرشون شما رو فراموش نمی کنند ;) @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب LEE بنده هم تولد شما رو تبریک میگم ایشاا... در همه ی کارهاتون همواره موفق باشید! B)@};-;)

با تشکر ..@};-

لینک به دیدگاه

آقای لی . تولدت خیلی مبارک باشه. امیدوارم سال 1490 هم تولد بگیرید و من هم زنده باشم و بهتون برای 100 امین بار تبریک تولد بگم. B) ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب LEEتولد شما لی لی لا لا لی حالا دست قشنگه را بزن (از حرکات .... دوستان خود داری بفرمایندOh%20Go%20On.gif) B)امیدوارم هرچقدر زمان برای زندگی شما مقدر شده عمری با سلامتی و موفقیت و بهترین آرزو ها داشته باشید (از طرف جمعی از هوا داران اصفهانی);)

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

درود

آقای LEE بنده هم تولدتون رو تبریک عرض میکنم و آرزوی موفقیت و سلامتی براتون دارم.

لینک به دیدگاه

درود

باز هم تولد و شادی دوستان گلم B)

جناب LEE دوست گلم تولدت مبارک . همیشه و همه جا پیروز و سربلند باشی ;)

بدرود

لینک به دیدگاه

جناب LEE این روز رو بهتون تبریک میگم و امروز تقدیر این بودش که شما به این دنیا بیاید و در کنار ما باشید و ما هم به این دوستی افتخار کنیم . پس خدا رو شکر و تولدتون مبارک

@};- @};- B) ;) @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز تولد آقای LEE عزیزه . امیدوارم این دوست خوب ما سالهای زیادی همراه با خوشی و موفقیت زندگی پیش رو داشته باشه .

تولد مبارک @};- @};- @};- >:D< =D> B) ;)

با درود:

آقای حامد دوست عزیز ، واقعا بنده را سورپرایز کردید و بسیار خوشحال شدم. 93857144668242901442.png

امیدوارم شما هم سالهای خوبی پیش رو داشته باشید و به خواسته های خود برسید.

:D =D>

با تشکر...

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

به به به !!!

تولدتون مبارک آقای LEE عزیز . انشاءالله تولد 120 سالگیتون رو جشن بگیرید و مثل همیشه عمر با عزت داشته باشید. B)

آقای LEE عزیز شما از اون دسته انسان هایی هستید که بقیه انسان ها حتی اگر یک برخورد با شما داشته باشند تا آخر عمرشون شما رو فراموش نمی کنند ;) =D>

با درود:

متشکرم دوست عزیز آقای پوریا ، امیدوارم تولد 120 سالگی را با هم جشن بگیریم. 59533527448518192209.png

نظر لطف شماست آقای پوریا ، دیگه قرار نشد بنده را خجالت زده کنید. :D =D> :D

به نظرم ، همۀ انسانهای این کرۀ خاکی با هم برابرند و بنده هم مثل بقیه هستم و تفاوتی با دیگران ندارم. @};- @};- @};-

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب LEE بنده هم تولد شما رو تبریک میگم ایشاا... در همه ی کارهاتون همواره موفق باشید! B)@};-;)

با تشکر ..@};-

با درود:

آقای مرتضی دوست عزیز بسیار از شما متشکرم. =D> @};- @};- :D

امیدوارم شما هم در زندگی موفق و به خواسته های خود دست پیدا کنید. 79218211861030447925.png

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای لی . تولدت خیلی مبارک باشه. امیدوارم سال 1490 هم تولد بگیرید و من هم زنده باشم و بهتون برای 100 امین بار تبریک تولد بگم. B) ;)

با درود:

دوست عزیز آقای گرجی ، بسیار متشکرم. @};- @};- @};-

در سال 1490 بنده می شوم 131 ساله و شما می شوید 136 ساله و به هم تبریک خواهیم گفت : البته بعد از اینکه اسممون را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کردیم. Oh%20Go%20On.gif

61915834039689049284.gif

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب LEEتولد شما لی لی لا لا لی حالا دست قشنگه را بزن (از حرکات .... دوستان خود داری بفرمایندOh%20Go%20On.gif) B)امیدوارم هرچقدر زمان برای زندگی شما مقدر شده عمری با سلامتی و موفقیت و بهترین آرزو ها داشته باشید (از طرف جمعی از هوا داران اصفهانی);)

با درود:

متشکرم دوست عزیزnightkiler . @};- @};- @};-

بنده هم برای شما سالهای خوشی آرزو می کنم و امیدوارم به خواسته های خود دست پیدا کنید.

از هواداران اصفهانی هم سپاسگذارم و واقعا دارم خجات می کشم. =D> :D =D> :D

93857144668242901442.png

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقای LEE بنده هم تولدتون رو تبریک عرض میکنم و آرزوی موفقیت و سلامتی براتون دارم.

با درود:

آقای خسروی دوست عزیز ، بسیار از شما متشکرم و امیدوارم در زندگی و کار همیشه موفق باشید و در پستی که فعالیت می کنید همیشه موفق و سربلند باشید. B) ;) @};-

00136797872218100844.png

با تشکر...

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

سلام و درود ;)

جناب LEE عزیز و بزرگوار ، ورقهای صفحه زندگیتان با هر بار شکفته شدنتان در سالروز میلادت پر بار رقم خورد و از خداوند متعال آرزوی بهترینها را برای شما و خانواده محترمتان تقاضامندم .

تولدت مبارک @};-

با تقدیم احترام B)

لینک به دیدگاه

چه لطيف است حس آغازي دوباره، B)

و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس... ;)

و چه اندازه عجيب است ، روز ابتداي بودن! @};-

و چه اندازه شيرين است امروز... @};-

روز تولد... @};-

روزي که آغاز شدي! :D

منم تولدتون رو تبریک میگم دوست عزیز =D> =D> :D =D>

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

باز هم تولد و شادی دوستان گلم B)

جناب LEE دوست گلم تولدت مبارک . همیشه و همه جا پیروز و سربلند باشی ;)

بدرود

با درود:

علی آقا دوست عزیز ، بسیار از شما متشکرم و امیدوارم شما هم در زندگی و کار موفق باشید و به موفقیتهای جدیدی دست پیدا کنید. @};- @};- @};-

68562147441892668682.png

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب LEE این روز رو بهتون تبریک میگم و امروز تقدیر این بودش که شما به این دنیا بیاید و در کنار ما باشید و ما هم به این دوستی افتخار کنیم . پس خدا رو شکر و تولدتون مبارک

:D =D> B) ;) @};-

با درود:

آقای حسینی دوست عزیز ، بسیار از شما متشکرم. @};- @};- :D

بنده هم افتخار می کنم دوستی به نام آقای سعید حسینی گیلوایی دارم که می توانم چیزهای زیادی بیاموزم. =D>

00136797872218100844.png

امیدوارم مثل همیشه پر انرژی و فعال باشید و سایت LionComputer را با اقتدار به پیش برده و به خواسته های خود دست پیدا کنید.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود @};-

جناب LEE عزیز و بزرگوار ، ورقهای صفحه زندگیتان با هر بار شکفته شدنتان در سالروز میلادت پر بار رقم خورد و از خداوند متعال آرزوی بهترینها را برای شما و خانواده محترمتان تقاضامندم .

تولدت مبارک :D

با تقدیم احترام B)

با درود:

آقای قاسم دوست عزیز بسیار متشکرم از کلمات قشنگی که استفاده کردید و بنده هم برای شما آرزوی موفقیت و همچنین امیدوارم همیشه در کنار خانواده محترمتان سلامت باشید. ;) @};- @};- =D>

68562147441892668682.png

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه لطيف است حس آغازي دوباره، B)

و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس...

و چه اندازه عجيب است ، روز ابتداي بودن! ;)

و چه اندازه شيرين است امروز...

روز تولد... @};-

روزي که آغاز شدي!

منم تولدتون رو تبریک میگم دوست عزیز @};- =D> @};- =D>

با درود:

دوست عزیز Phoenix بسیار از شما متشکرم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید. :D =D> :D

52077819308899548277.png

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تولد :D @};- تولد @};- تولد =D>

تولدت مبارک :D) =D>)

B) ;) @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم تولدتون رو تبریک میگم جناب LEE از شما بسیار نکات آموزنده ای یاد گرفتم و امیدوارم همیشه شاد و سرزنده باشین تا ماهم چیز های بیشتری از شما یاد بگیریم!;)=D>@};-

آرزوی موفقیت!B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تولد =D> @};- تولد تولد @};-

تولدت مبارک =D>)

B) ;) @};-

با درود:

متشکرم دوست عزیز ، زحمت کشیدید دست شما درد نکنه ، موفق باشید. :D =D> :D

05283486624397160026.png

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم تولدتون رو تبریک میگم جناب LEE از شما بسیار نکات آموزنده ای یاد گرفتم و امیدوارم همیشه شاد و سرزنده باشین تا ماهم چیز های بیشتری از شما یاد بگیریم!:D =D>

آرزوی موفقیت!B)

با درود:

دوست عزیز آقای دانیال بسیار از شما متشکرم. ;) @};- @};-

بنده هم از شما نکات مفیدی آموختم. @};-

امیدوارم شما هم در زندگی موفق و پیروز باشید و البته مهمتر از همه چیز سلامتی است که با ورزش کردن به دست می آید.

92444314351421908315.gif

92788466373182114076.png

با تشکر...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...